Střihové studio přímo v IP kameře

Společnosti Axis Communications a CamStreamer představují novou aplikaci s názvem CamSwitcher App, která slouží jako mixážní studio k přepínání mezi videozdroji a vytvoření jediného výstupu, a to v reálném čase.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 8. 2021 | Počet zobrazení: 477
 

Danfoss převzal hydraulickou sekci Eaton

V návaznosti na kladné stanovisko všech regulačních institucí a splnění dalších podmínek skupina Danfoss oficiálně dokončila akvizici hydraulické divize společnosti Eaton v celkové hodnotě 3,3 mld. amerických dolarů. Touto transakcí se Danfoss stává se globálním lídrem na trhu s mobilní a průmyslovou hydraulikou.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2021 | Počet zobrazení: 476
 

AI bude předvídat výkyvy logistických kapacit

Nové kompetenční centrum pro datovou vědu a strojové učení, které založila společnost Dachser, sdružuje odborné znalosti z různých výzkumných a inovačních projektů zaměřených na umělou inteligenci, strojové učení a datové vědy.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2021 | Počet zobrazení: 447
 

Nová Fabia bude chytřejší

Čtvrtá generace nového modelu Fabia přichází v závislosti na výbavovém stupni až se 43 Simply Clever prvky, které jsou typickým znakem české automobilky a uživatelům usnadňují každodenní použití vozu.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2021 | Počet zobrazení: 448
 

Činy místo řečí!

Komplexní pohled na instalační systém poskytuje nové perspektivy v automatizační technice, které otevírají lidem oči a šetří náklady. Systémově zaměřené úvahy ve využití potenciálů v instalační technice vysvětlili specialisté Martin Lanz a Wolfgang Wiedemann z Murrelektronik.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2021 | Počet zobrazení: 457
 

Ford „najal“ na testy robotické řidiče

Supermoderní „továrna na počasí“ automobilky Ford v německém Kolíně nad Rýnem nebyla nikdy vytíženější. V laboratořích, které pod jednou střechou simulují různé druhy extrémních povětrnostních podmínek, zkouší technici nové vozy.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2021 | Počet zobrazení: 456
 

Na IAA představí VW nové elektrické SUV kupé

Nový, plně elektrický crossover ID.5 GTX bude na veletrhu IAA v Mnichově vystaven jako maskovaný koncept blízký sériově vyráběnému modelu. Jde o elektrické SUV s elegantní siluetou kupé, pohonem všech kol a dojezdem 497 km.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2021 | Počet zobrazení: 468
 

Fisker a Bridgestone se spojily v projektu Fisker Ocean

Společnosti Fisker, tvůrce vyspělých řešení pro mobilitu, a Bridgestone, výrobce gumárenských produktů, oznámily partnerství, které spojí jejich vize budoucí, trvale udržitelnější mobility. Společným projektem je dlouho očekávané SUV Fisker Ocean s elektrickým pohonem.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2021 | Počet zobrazení: 430
 

Hyundai odhalil cenu pro model KONA N

První SUV Hyundai KONA N z dílny sportovní divize N nabízí kombinaci potěšení z jízdy s praktičností modelů SUV. V nabídce ostrých modelů značky doplňuje své nedávno představené sourozence i20 N a i30 N.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 8. 2021 | Počet zobrazení: 468
 

RegioJet vstupuje na trasu Praha – Teplice

Autobusový dopravce RegioJet expanduje dále na spojích v rámci České republiky. Od 29. srpna začnou žluté autobusy jezdit na zcela nové expresní lince Praha – Teplice a zpět.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 8. 2021 | Počet zobrazení: 450