Cebia je již 30 let na českém trhu

Společnost Cebia, které se podařilo zabezpečit proti krádeži více než půl milionu aut, a pomohla milionům lidí před tím, aby se stali oběťmi podvodu při koupi ojetého vozu, působí na českém trhu už 30 let.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 9. 2021 | Počet zobrazení: 501
 

Za zelenou energií dorazilo téměř 100 tisíc návštěvníků

Znovuotevřená infocentra Skupiny ČEZ bodovala v prázdninovém programu. Celkem přilákaly elektrárny 93 952 zájemců. V návštěvnosti vedly především bezemisní jaderné a vodní zdroje.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 9. 2021 | Počet zobrazení: 513
 

UPS lze vzdáleně spravovat i přes cloud

CyberPower představuje řadu cloudových karet, které snadno zajistí cloudovou správu pro systémy záložních napájecích řešení UPS.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2021 | Počet zobrazení: 462
 

Dorozumívací systém Vokkero Guardian Show

Značka profesionálních komunikátorů Vokkero přináší na český trh zbrusu nový model Vokkero Guardian Show, který byl vyvinutý na základě zkušeností s uživateli komunikačních systémů z prostředí koncertních turné, filmu a broadcastu.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2021 | Počet zobrazení: 475
 

Bridgestone uzavírá partnerství s EVBox Group

Nové dlouhodobé partnerství mezi společnostmi Bridgestone a EVBox je zaměřené na rozšiřování nabíjecí infrastruktury pro elektrická vozidla v Evropě. V příštích pěti letech mají vybudovat až 3500 nových nabíjecích přípojek.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2021 | Počet zobrazení: 459
 

Nejrebelštější studie elektromobilu Cupra

Model Cupra UrbanRebel Concept posouvá hranice svou nejradikálnější interpretací městského elektromobilu. Závodní vůz kombinuje elektrifikaci, trvalou udržitelnost a sportovní výkony se vzrušující estetikou virtuálního světa. Studie bude odhalena na mezinárodním autosalonu IAA v Mnichově.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet zobrazení: 506
 

Stylovější Mustang Mach-E

Ford rozšiřuje nabídku barevných variant atraktivního elektromobilu Mustang Mach-E o stylovou novinku v podobě speciální edice Frost White. Jde o zářivě bílý styling karoserie i vnějších detailů, který se objevuje v paletě barev poprvé.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet zobrazení: 633
 

Nová Astra 6 se objeví začátkem roku

Opel představil ve světové on-line premiéře Astru šesté generace. Jde o další model německé automobilky, který potvrzuje její trend elektrifikace celého portfolia. Astra se bude nabízet také jako plug-in hybrid a později jako elektromobil.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet zobrazení: 499
 

Pozvedněte svůj business na vyšší úroveň!

Tlaky představované náklady a konkurencí se neustále zvyšují. Integrované automatizační systémy poskytované společností Murrelektronik vám dokážou ušetřit čas, peníze i starosti. Vhodným řešením můžete snížit náklady až o 30 %.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2021 | Počet zobrazení: 481
 

Když se technika potká s kreativitou - Maker Faire

Více než 11 experimentálních projektů Fakulty elektrotechnické ČVUT se představí již tento víkend 11. a 12. září v Průmyslovém paláci Výstaviště Praha na festivalu novodobých kutilů a vynálezců Maker Faire Prague.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2021 | Počet zobrazení: 943