Dny teplárenství a energetiky letos nabídnou více než kdy jindy

Již podruhé se bude v netradičním podzimním termínu konat konference Dny teplárenství a energetiky. Dvoudenní akce letos nabídne více odborných a legislativních témat než v minulosti. Podzimní termín a bohatší program nejsou jedinými změnami.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 9. 2021 | Počet zobrazení: 488
 

Před 50 lety obohatil Dachser logistiku výměnnou nástavbou

Koncept výměnné nástavby vyvinul, inspirován námořními kontejnery, Thomas Simon, zeť zakladatele společnosti Dachser, na konci šedesátých let. Výměnná nástavba se v pozemní logistice stala převratnou novinkou, která revolučním způsobem ovlivnila celé odvětví.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 9. 2021 | Počet zobrazení: 458
 

Citroën odstartuje roadshow už 3. září

Další ročník akce Citroën Roadshow, která se letos s podtitulem Electric Experience ponese zejména v duchu elektromobility, se bude konat u obchodních center na celkem 17 místech po celé České republice v termínu od 3. do 26. září. Přijděte si zajezdit.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 8. 2021 | Počet zobrazení: 467
 

Manipulační technika Linde v novém e-shopu

Společnost Linde Material Handling Česká republika, dodavatel manipulační techniky a komplexních intralogistických řešení, vychází vstříc potřebám svých zákazníků a otevřela nový e-shop s manipulační technikou Linde a potřebným příslušenstvím, včetně bezpečnostních systémů.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 8. 2021 | Počet zobrazení: 544
 

TUL a ABB posilují spolupráci

Fakulta mechatroniky a informatiky Technické univerzity v Liberci uzavřela smlouvu o partnerství se společností ABB, kterou dosavadní spolupráce zahájená před 15 lety získává nový rozměr.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 8. 2021 | Počet zobrazení: 519
 

Vychutnejte si superrychlou síť s plynulým připojením

Společnost TP-Link představuje na trhu novinku v podobě AX1800 bezdrátového routeru Archer AX23 s podporou standardu Wi-Fi 6 (802.11ax) a maximální rychlostí přenosu dat do 1,8 Gb/s. Ideální do bytu i malé kanceláře.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 8. 2021 | Počet zobrazení: 537
 

Inovativní zobrazovací technologie v OPPO

Společnost OPPO uspořádala online akci OPPO Future Imaging Technology Launch Event, v jejíž průběhu představila řadu průlomových novinek v oblasti zobrazovacích technologií chytrých telefonů, zaměřených na modernizaci snímačů, modulů a algoritmů.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 8. 2021 | Počet zobrazení: 483
 

Opel míří s Corsami na Barum Rally

Barum Czech Rally Zlín, která se jede od 27. do 29. srpna, bude pro Opel Motorsport dvojnásobným vrcholem letošní rallyové sezóny. Jednak se poprvé mimo Německo pojede další z podniků světově prvního soutěžního šampionátu elektromobilů ADAC Opel e-Rally Cup, a zároveň se ve Zlíně představí nová soutěžní Corsa Rally4.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 8. 2021 | Počet zobrazení: 570
 

Pneumatiky pro vysoké zatížení elektrovozidel

Pirelli představuje svou první pneumatiku s vysokým indexem zatížení HL (high load) určenou především pro elektrické a hybridní automobily nebo SUV.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 8. 2021 | Počet zobrazení: 493
 

Peugeot přichází s novými technologiemi svícení

Od prvního vozu Peugeot Type 1 z roku 1899 až po současnou éru reprezentovanou novými modely Peugeot 308 a 308 SW probíhal rychlý a nepřetržitý vývoj v oblasti svícení, a to jak z hlediska technologií a funkčnosti, tak i designu.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 8. 2021 | Počet zobrazení: 498