Bridgestone uzavírá partnerství s EVBox Group

Nové dlouhodobé partnerství mezi společnostmi Bridgestone a EVBox je zaměřené na rozšiřování nabíjecí infrastruktury pro elektrická vozidla v Evropě. V příštích pěti letech mají vybudovat až 3500 nových nabíjecích přípojek.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2021 | Počet zobrazení: 451
 

Nejrebelštější studie elektromobilu Cupra

Model Cupra UrbanRebel Concept posouvá hranice svou nejradikálnější interpretací městského elektromobilu. Závodní vůz kombinuje elektrifikaci, trvalou udržitelnost a sportovní výkony se vzrušující estetikou virtuálního světa. Studie bude odhalena na mezinárodním autosalonu IAA v Mnichově.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet zobrazení: 496
 

Stylovější Mustang Mach-E

Ford rozšiřuje nabídku barevných variant atraktivního elektromobilu Mustang Mach-E o stylovou novinku v podobě speciální edice Frost White. Jde o zářivě bílý styling karoserie i vnějších detailů, který se objevuje v paletě barev poprvé.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet zobrazení: 619
 

Nová Astra 6 se objeví začátkem roku

Opel představil ve světové on-line premiéře Astru šesté generace. Jde o další model německé automobilky, který potvrzuje její trend elektrifikace celého portfolia. Astra se bude nabízet také jako plug-in hybrid a později jako elektromobil.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet zobrazení: 491
 

Pozvedněte svůj business na vyšší úroveň!

Tlaky představované náklady a konkurencí se neustále zvyšují. Integrované automatizační systémy poskytované společností Murrelektronik vám dokážou ušetřit čas, peníze i starosti. Vhodným řešením můžete snížit náklady až o 30 %.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2021 | Počet zobrazení: 471
 

Když se technika potká s kreativitou - Maker Faire

Více než 11 experimentálních projektů Fakulty elektrotechnické ČVUT se představí již tento víkend 11. a 12. září v Průmyslovém paláci Výstaviště Praha na festivalu novodobých kutilů a vynálezců Maker Faire Prague.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2021 | Počet zobrazení: 913
 

Čeští výrobci potřebují více investovat do IT a vývoje

Již v době před pandemií čelili čeští výrobci řadě výzev, od vyprázdněného trhu práce, přes vysokou konkurenci srážející marže na minimum, až po zajištění budoucího úspěchu s pomocí nejmodernějších technologií.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2021 | Počet zobrazení: 541
 

Budoucnost parkování podle Fordu

V rámci projektu zastřešeného německým Sdružením automobilového průmyslu navázal Ford spolupráci s poskytovateli infrastruktury a technologickými firmami včetně společnosti Bosch.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 9. 2021 | Počet zobrazení: 540
 

Volvo rozšiřuje nabídku o elektrické XC40 Recharge

Automobilka představila jednomotorovou variantu svého čistě elektrického kompaktního SUV Volvo XC40 Recharge s pohonem předních kol. Jde o další části cesty, v rámci níž švédský výrobce usiluje o to, stát se do roku 2030 výrobcem výhradně plně elektrických vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 9. 2021 | Počet zobrazení: 760
 

30 let spolupráce Mazdy a Bose

Před třiceti lety, tj. v roce 1991, se značky Mazda a Bose daly poprvé dohromady při práci na třetí generaci Mazdy RX-7. Od té doby společně vyvíjejí špičková audiozařízení, která výrazně vylepšují zážitek z jízdy.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 9. 2021 | Počet zobrazení: 462