Nové ProArt produkty pro profesionální tvůrce

Značka Asus představila na akci Create the Uncreated novinky řešení pro kreativní profesionály. Patří mezi ně monitory ProArt s OLED displeji, projektor ProArt A1, základní deska ProArt X570-Creator Wi-Fi nebo myš ProArt MD300.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 9. 2021 | Počet zobrazení: 474
 

Přenosné projektory s 2.1kanálovými reproduktory

Společnost BenQ uvádí na trh nové modely projektorů GV30 a GS50. Chytré přenosné projektory přináší novinku v podobě 2.1kanálového zvuku přenášeného také přes Bluetooth, nabízí tak výraznější detaily zejména v hlubším basovém spektru.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 9. 2021 | Počet zobrazení: 458
 

Nadaní studenti se vydali na severní pól

Vzdělávací expedice s názvem Ledoborec znalostí se 24. srpna 2021 vrátila ze severního pólu do Murmansku. Akce pro talentované studenty a žáky se uskutečnila v rámci projektu Homo Science ruské korporace pro atomovou energii Rosatom.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 9. 2021 | Počet zobrazení: 571
 

Periferní zařízení s herní výhodou

Specializovaná herní značka SureFire společnosti Verbatim představila gaming řadu periferních zařízení na podporu hráčů všech typů a úrovní. Doplnila tak své rozšiřující se portfolio herních produktů.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 9. 2021 | Počet zobrazení: 449
 

WD přetváří pevné disky

Společnost Western Digital (WD) představila novou architekturu pevných disků posílenou o flash paměť, která pomáhá zvládnout rostoucí požadavky na ukládání dat. Inovativní architektura disků ustanovuje nový milník v hustotě záznamu.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 9. 2021 | Počet zobrazení: 457
 

Kluzné pouzdro drylin pro hřídelová vedení

Vysoce přesný pohyb po hřídeli zajišťuje nová série kluzných pouzder W360CM, vyvinutá německou firmou igus, kterou na českém trhu výhradně zastupuje litoměřický HENNLICH.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 9. 2021 | Počet zobrazení: 471
 

Nový segment – mobilní robotické příslušenství

Společnost ROEQ, výrobce mobilního robotického příslušenství, vstupuje na lokální trhy s řešeními, která podnikům umožní automatizovat široké spektrum procesů vnitropodnikové logistiky – snadno, rychle a za efektivní náklady.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 9. 2021 | Počet zobrazení: 492
 

Vysoce únosné kuličkové šrouby na ohraňovací lisy

Po úspěchu se stroji předchozí generace si přední výrobce ohraňovacích lisů pro své nejnovější elektrické lisy opět zvolil vysoce kvalitní kuličkové šrouby NSK. Nový stroj, který je s lisovací sílou (80 tun) nejvýkonnější ve své řadě, používá vysokorychlostní kuličkové šrouby NSK HTF-SRC s těsněním A1.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 9. 2021 | Počet zobrazení: 457
 

Nový systém Sinamics pro dopravníkové aplikace

Siemens představil nový kompaktní pohonový systém Sinamics G115D určený speciálně pro horizontální dopravníkové aplikace. Tato výkonná a ucelená jednotka obsahuje motor, frekvenční měnič a převodovku a je ve dvou provedeních: pro montáž na stěnu a na motor.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 9. 2021 | Počet zobrazení: 452
 

Hyundai vdechuje život mobilitě budoucnosti

V říjnu chce společnost Hyundai Motor spustit Hyundai Mobility Adventure – metaverse na platformě Roblox s vyspělými produkty a řešeními pro budoucí mobilitu. Současně chce také vyzvat veřejnost, aby se zapojila do otevřeného testování nového virtuálního zážitkového světa.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 9. 2021 | Počet zobrazení: 519