Barevný obraz kamery dokonce i v noci

Společnost TP-Link představila novou bezpečnostní kameru z řady chytrých zařízení Tapo, jenž dokáže zaznamenávat čistý obraz s barevným výstupem i v nočních hodinách.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 3. 2022 | Počet zobrazení: 713
 

Drony z ČVUT mapují kostel sv. Mořice

Při restaurování kostela sv. Mořice v Olomouci pomáhají památkářům bezpilotní helikoptéry s palubní inteligencí, tzv. robotické drony skupiny Multirobotických systémů z FEL ČVUT v Praze v rámci světově unikátního projektu s názvem Dronument.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2022 | Počet zobrazení: 800
 

V Mošnově je dokončován terminál kombinované dopravy

Poptávku po skladových kapacitách na severní Moravě pomůže vyřešit právě dokončovaný terminál kombinované dopravy v logistické zóně v Mošnově. Jedním z nájemců bude společnost PST CLC, která klientům kromě dopravních a celních služeb nabídne i vyřešení jejich problémů se skladováním formou outsourcingu logistiky.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2022 | Počet zobrazení: 726
 

Peugeot zahajuje oficiální působnost v Pákistánu

Poprvé ve své historii startuje značka Peugeot své výrobní a obchodní aktivity na území Pákistánu společně se svým exkluzivním partnerem Lucky Motor Corporation. Peugeot se tak stává první evropskou značkou vyráběnou v Pákistánu.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2022 | Počet zobrazení: 709
 

Citroën poskytne týmu AG2R flotilu nových vozů

Značka Citroën obnoví celý vozový park týmu AG2R, jehož je spolusponzor. Novou flotilu budou nyní tvořit modely C5 Aircross Plug-in Hybrid, C5 X Plug-in Hybrid a Spacetourer.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 3. 2022 | Počet zobrazení: 700
 

Goodyear získal vítězství v testu ADAC

Pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance 2 si odnesly vítězství z nejnovějšího testu 15palcových letních pneumatik německého automotoklubu ADAC, který při něm porovnával šestnáct různých pneumatik oblíbeného rozměru pro segment malých automobilů.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 3. 2022 | Počet zobrazení: 694
 

Rakety JAGM se budou zavádět do výzbroje

Námořní pěchota USA oznámila, že řízené střely AGM-179A Joint Air-to-Ground Missile (JAGM) pro vrtulník AH-1Z Viper dosáhly počáteční operační způsobilosti (IOC).

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 3. 2022 | Počet zobrazení: 676
 

Chytrý LED pásek pro chytrou domácnost

Společnost TP-Link představila nový chytrý Wi-Fi světelný LED pásek, který patří do jeho řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Jde o model Tapo L920-5, který ve stejnojmenném portfoliu doplňuje ucelenou sérii sestávající z chytrých žárovek nebo bezpečnostních kamer.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 3. 2022 | Počet zobrazení: 793
 

Obnovit provoz po havárii zvládnou do 24 hodin

Podle průzkumu společnosti Acronis ohledně kybernetické ochrany bylo více než 90 % partnerů Acronis v České republice a na Slovensku schopno dokázat obnovit provoz u svých zákazníků po kritické havárii do 24 hodin.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 3. 2022 | Počet zobrazení: 729
 

VLM – technologie 3D tisku na bázi pryskyřice

Společnost BCN3D představila novou technologii 3D tisku Viscous Lithography Manufacturing (VLM). Tato technologie zajišťuje všem výrobcům plnou kontrolu nad každou fází jejich výrobních procesů aditivní výroby (AM).

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 3. 2022 | Počet zobrazení: 711