Chytrý LED pásek pro chytrou domácnost

Společnost TP-Link představila nový chytrý Wi-Fi světelný LED pásek, který patří do jeho řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Jde o model Tapo L920-5, který ve stejnojmenném portfoliu doplňuje ucelenou sérii sestávající z chytrých žárovek nebo bezpečnostních kamer.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 3. 2022 | Počet zobrazení: 812
 

Obnovit provoz po havárii zvládnou do 24 hodin

Podle průzkumu společnosti Acronis ohledně kybernetické ochrany bylo více než 90 % partnerů Acronis v České republice a na Slovensku schopno dokázat obnovit provoz u svých zákazníků po kritické havárii do 24 hodin.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 3. 2022 | Počet zobrazení: 748
 

VLM – technologie 3D tisku na bázi pryskyřice

Společnost BCN3D představila novou technologii 3D tisku Viscous Lithography Manufacturing (VLM). Tato technologie zajišťuje všem výrobcům plnou kontrolu nad každou fází jejich výrobních procesů aditivní výroby (AM).

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 3. 2022 | Počet zobrazení: 733
 

Red Dot Award pro nový Peugeot 308

Nový Peugeot 308, první model nesoucí nový znak značky, získal nejvyšší ocenění v oblasti produktového designu Red Dot Award 2022 v kategorii Automobily a motocykly.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 3. 2022 | Počet zobrazení: 712
 

Legenda je zpět jako ID. Buzz

Značky Volkswagen Užitkové vozy a Volkswagen osobní vozy představují s novými modely ID. Buzz a ID. Buzz Cargo jeden z nejpokrokovějších automobilových konceptů současnosti. Jde o dva modely s nulovými emisemi, které přenášejí design jedné z největších automobilových ikon – modelu T1 do éry elektromobility.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 3. 2022 | Počet zobrazení: 696
 

Bridgestone pozastavuje výrobu v Rusku

V uplynulých týdnech nás těžce zasáhla válka na Ukrajině a její dopady, které se bezprostředně týkají mnoha nevinných lidí včetně našich zaměstnanců a partnerů. Bridgestone odsuzuje jakoukoli formu násilí a doufá, že se brzy podaří obnovit mír.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 3. 2022 | Počet zobrazení: 709
 

Designové digitronové hodiny z B2B segmentu

Novinka české firmy 3Dsimo v podobě designových digitronových hodin Nixie Time Zone Clock, cílí na divadla, letiště, restaurace a další designové prostory. Hodiny ukazují časové zóny, otevírací dobu či kapacitu akce.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2022 | Počet zobrazení: 760
 

Dračí stezka má prvky z Česka

Nejdelší stezka korunami stromů na světě vyrostla ve Švýcarsku. Jmenuje se Dračí stezka a měří 1560 metrů. K výstavbě byly použity ocelové trubky značky Jäkl vyrobené v Karviné.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2022 | Počet zobrazení: 752
 

První české aerotaxi s kolmým startem

Tým leteckého inženýra Martina Hromčíka z katedry řídicí techniky Fakulty elektrotechnické ČVUT spolupracuje na vývoji řídicího systému pro první český VTOL – letadlo s kolmým startem, které se chystá uvést na trh český start-up Zuri.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2022 | Počet zobrazení: 795
 

Nissan partnerem filmu Batman

Značka Nissan v partnerství se společností Warner Bros Pictures nabídla odvážný design speciální verze svého ikonického crossoveru Juke s názvem Kiiro, aby podpořila kinematografický debut zcela nového epického filmu The Batman.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2022 | Počet zobrazení: 798