Nový Amarok s novým designem a technologiemi

Volkswagen Užitkové vozy představí v letošním roce zcela novou generaci svého pick-upu Amarok, která nabídne na silnici i v terénu ještě více schopností než dosud. A chce znovu zamířit na vrchol pick-up segmentu B.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2022 | Počet zobrazení: 756
 

Odlišná limitovaná edice i30 N Drive-N

Značka Hyundai představila exkluzivní edici i30 N Drive-N postavenou na základě vysokovýkonných modelů i30 N a i30 Fastback N. Nová edice poskytuje stejnou úroveň výkonů a zážitků z mimořádně sportovní jízdy jako výchozí modely.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2022 | Počet zobrazení: 738
 

Efektivnější nabíjení e-mobilu Cupra Born

Značka Cupra přichází s dalším průlomem v procesu elektrifikace své produktové řady. S modelem Born mění představy o tom, jak lze elektromobil od nekonvenčního vyzývatele nabíjet.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2022 | Počet zobrazení: 723
 

Jak vznikl elektrický Bulli?

Mezi představením studie ID. Buzz a sériovou verzí, za jejíž volant první zákazníci usednou letos na podzim, stojí pět let tvrdé práce, kterou odvádějí vývojové týmy značek Volkswagen Užitkové vozy a Volkswagen osobní vozy.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 4. 2022 | Počet zobrazení: 942
 

Pláště Goodyear pro SUV podruhé vítězem

Pneumatiky Goodyear EfficientGrip 2 SUV byly vyhlášeny společným vítězem nejnovějšího testu letních pneumatik německého motoristického časopisu Auto Bild allrad (číslo 4/2022). V testu přesvědčily na různém povrchu vozovky a v různých jízdních podmínkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 4. 2022 | Počet zobrazení: 755
 

Deset milionů Dacií od roku 1968

Dne 20. dubna sjel z montážní linky rumunského závodu Mioveni desetimiliontý model Dacia, který byl vyrobený od založení značky. Konkrétně šlo o model Duster Extreme barvy šedá Urban.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 4. 2022 | Počet zobrazení: 764
 

NTM zve v neděli na Den sklářů a keramiků

Pro návštěvníky Národního technického muzea je na neděli 1. května připraven velkolepý doprovodný program k výstavě „HOT HOT HOT. Sklo, keramika a porcelán od A po Z.“

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 4. 2022 | Počet zobrazení: 729
 

Interaktivní velkoformátové displeje

Společnost BenQ uvádí na trh novou řadu interaktivních displejů RM03, která je vybavena intuitivními výukovými nástroji a funkcemi pro vylepšení celkového zážitku, ať už se jedná o distanční, hybridní či prezenční výuku.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 4. 2022 | Počet zobrazení: 738
 

Robot ročně naplánuje desítky tisíc pohovorů

V pražském centru podnikových a inovačních služeb SAP Services naplánuje robot Alex letos 90 tisíc pohovorů s uchazeči o práci ve společnosti SAP po celém světě. Nemalá část uchazečů si přitom ani nevšimne, že komunikuje s umělou inteligencí.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 4. 2022 | Počet zobrazení: 763
 

Nejlehčí multižánrové myši

Společnost SteelSeries rozšířila portfolio perforovaných lehkých myší Aerox o modely Aerox 5, Aerox 5 Wireless a Aerox 9 Wireless. Novinky spojují ultralehký design s přizpůsobitelnými tlačítky a poskytují hráčům rychlost, přesnost a flexibilitu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 4. 2022 | Počet zobrazení: 719