Přírůstek do řady objektivů G Master

Společnost Sony představila model FE 35mm F1.4 GM (model SEL35F14GM) – nejnovější přírůstek do řady fullframových objektivů G Master, který přináší prvotřídní kvalitu obrazu a nádherný bokeh pro široké výrazové možnosti v extrémně kompaktním a lehkém těle.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 1. 2021 | Počet zobrazení: 317
 

Vysokorychlostní otočná kamera s nočním viděním

Společnost Axis uvedla na trh novou otočnou kameru Q6135-LE. Novinka vyniká především rychlostí PTZ funkcí a schopností vypořádat se s takřka jakýmikoliv světelnými podmínkami díky IR přísvitu s dosahem až 250 m a technologii Lighfinder 2.0.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 1. 2021 | Počet zobrazení: 314
 

Průvodce světem elektromobilů

Rychlý rozvoj elektromobility s sebou přináší mnoho aspektů, které jsou pro klienty zcela nové. Pro snadnější orientaci v této oblasti značka Peugeot spustila v Česku internetovou platformu PeugeotElektromobilita.cz. Jejím cílem je zpřístupnit uživatelům těchto vozů svět elektromobility a poskytnout jim užitečné rady a řešení.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 1. 2021 | Počet zobrazení: 351
 

Škoda otevřela nové centrum pro stavbu prototypů

Vysoce moderní centrum pro stavbu zkušebních nosných konstrukcí a prototypů sdružuje veškeré výrobní kroky pod jednou střechou. Pro vývoj zkušebních vozů jsou k dispozici nejmodernější technologie, jako robotické stanice nebo prostory s virtuální realitou.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 1. 2021 | Počet zobrazení: 329
 

Evropská kvalita vyráběná v Číně

Čínská firma Wintec, člen skupiny společností Engel, rozšiřuje prodej vstřikovacích strojů t-win do Evropy. Tento krok zpřístupní velkoplošné stroje se dvěma deskami po celém světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2021 | Počet zobrazení: 357
 

Bezpečné servosystémy řady 1S

Společnost OMRON uvedla na trh nové servopohony a servomotory řady 1S, vybavené bezpečnostními funkcemi, které zajišťují bezpečnost obsluhy stroje, zkracují dobu uvedení do provozu a minimalizují prostoje stroje a výrobní ztráty.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2021 | Počet zobrazení: 338
 

Pět slabých míst home office

Práce z domova je v období současných omezení pro mnoho firem nutností. Dlouhodobě ale z masivního využívání homeworkingu mohou plynout problémy, které komunikaci výrazně zkomplikují. Některé z nich však mohou napravit chytré technologie.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2021 | Počet zobrazení: 344
 

CES 2021 – Yoga AIO 7 a nové monitory

Chytré technologie nám umožní přizpůsobit se současné situaci, aniž bychom se museli vzdát svého pohodlí. Společnost Lenovo představila na veletrhu CES řadu elegantních spotřebitelských produktů, které dokážou přiblížit zážitky naším potřebám.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2021 | Počet zobrazení: 320
 

CES 2021 – virtuální město budoucnosti

Globální společnost Bridgestone Corporation, zaměřená na poskytování vyspělých řešení pro trvale udržitelnou mobilitu, odhalila ve své digitální expozici na veletrhu CES interaktivní město Bridgestone World. Město ukazuje, jak inovace Bridgestone přispějí k trvale udržitelnější mobilitě budoucnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2021 | Počet zobrazení: 324
 

CES 2021 – ohebné displeje

V rámci veletrhu CES oznámila společnost TCL uvedení dvou průlomových produktů a nově definuje standardy pro mobilní zařízení. Jedná se o 17palcový tištěný rolovatelný displej OLED a 6,7palcový rolovatelný displej AMOLED.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2021 | Počet zobrazení: 320