NTM zve na „1000 mil československých“

„Soutěž historických vozidel pro opravdové sportsmany“, jak charakterizují organizátoři tradiční závod „1000 mil československých“, je opět zde a příští týden se vydá 12. srpna na trasu prestižní soutěže 121 nablýskaných veteránů. A vy můžete být u toho.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 8. 2021 | Počet zobrazení: 442
 

Mitsubishi nabízí renovace filtrů DPF

Kromě již existujících věrnostních programů nabízí nyní značka Mitsubishi pro majitele starších vozů značky také možnost renovace filtru DPF.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 8. 2021 | Počet zobrazení: 405
 

ZAT uzavřela smlouvu na Slovensku

Veřejné výběrové řízení na rekonstrukci regulátorů buzení pro vodní elektrárny Liptovská Mara, Domaša, Považská Bystrica, Ladce a Veľké Kozmálovce je u konce. Vítězem se stal český dodavatel řídicích systémů ZAT.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 8. 2021 | Počet zobrazení: 462
 

Koukej, nad námi letí vzducholoď!

V pátek posledního červencového týdne se naskytl lidem na řadě míst v Česku unikátní pohled: nad jejich hlavami se vznášela velká vzducholoď v barvách společnosti Goodyear.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 8. 2021 | Počet zobrazení: 628
 

Mistrovství světa ve fotbale vyhráli ruští roboti

Nešlo o ostře sledované zápasy pod taktovkou FIFA, ale fotbalové zápasy robotů v rámci RoboCupu 2021, který proběhl letos na začátku léta. Ruští roboti porazili ve finále své rychlejší, ale méně stabilní íránské soupeře 2 : 1.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 8. 2021 | Počet zobrazení: 395
 

ČEZ a ORLEN budují rychlonabíječky

Sítě čerpacích stanic Benzina ORLEN rozšiřují svou nabídku o elektrickou energii z rychlodobíjecích stanic. Ty umí doplnit většinu kapacity baterií elektromobilů během několika desítek minut.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 8. 2021 | Počet zobrazení: 400
 

VŠTE akreditovala nové programy

Od nového akademického roku, který začne 20. září, otevírá českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) hned tři nové programy, pro které nově získala akreditaci od Národního akreditačního úřadu.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 8. 2021 | Počet zobrazení: 408
 

Citroën podporuje zdravotně postižené

Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením, Václav Krása, převzal z rukou Jaromíra Heřmanského, ředitele B2B pro značky Citroën, DS, Peugeot a Opel v rámci dlouhodobé spolupráce klíčky od zcela nového Citroënu C5 Aircross Hybrid.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 8. 2021 | Počet zobrazení: 411
 

Velkým zdrojům byla snad vrácena budoucnost

Poslaneckou sněmovnou prošel zákon o podporovaných zdrojích energie včetně návrhu kompenzace ceny povolenek pro dodavatele tepla a zachování podpory KVET pro stávající zdroje.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 8. 2021 | Počet zobrazení: 427
 

Díky šifrované aplikaci skočili policii na špek

Hackeři jsou vždy o krok napřed, nebo si to aspoň myslí, ale realita je jinde. Nedávno se o tom přesvědčili, když se prostřednictvím vychytané aplikace navzájem nalákali do pasti.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 8. 2021 | Počet zobrazení: 808