Výkonná 3D tisková struna od Verbatimu

Společnost Verbatim představila pod názvem Primalloy Black, vysoce výkonnou 3D tiskovou strunu pro 3D tisk technologií (FFF) Fused Filament Fabrication, která umožní návrhářům vytvářet funkční 3D objekty.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 10. 2017 | Počet zobrazení: 171
 

Základní kámen projektu EURAZIO

Dne 3. října byl položen základní kámen nadnárodního projektu EURAZIO v Modleticích u Prahy. Jde o stavbu společnosti 4ISP, výhradního distributora vláknových řezacích laserů HSG pro Českou a Slovenskou republiku. Dokončení stavby největšího prodejního showroomu v Evropě je naplánováno na konec příštího roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 10. 2017 | Počet zobrazení: 175
 

Radar proti kriminalitě

Společnost Axis Communications rozšířila portfolio svých bezpečnostních produktů o radarovou technologii a pod označením Axis D2050-VE představila svůj první síťový radarový detektor.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 10. 2017 | Počet zobrazení: 225
 

U Plzně vyrostlo nové centrum Sony

Až 300 nových pracovních míst vznikne v Panattoni Parku Pilsen West díky investici společnosti Sony DADC. Developerská společnost Panattoni Europe pro ni vybudovala nové distribuční centrum pro DVD a CD nosiče.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 10. 2017 | Počet zobrazení: 219
 

Dell a IBM spolupracují na cloudových řešeních

I když za normálních okolností jde o konkurenční značky, v řadě případů dokáží – pokud jde o vytvoření vhodného řešení pro potenciální zákazníky – rivalové Dell a IBM spolupracovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 10. 2017 | Počet zobrazení: 173
 

Široké možnosti chytrých zařízení z Lenova

Na letošním veletrhu IFA představila společnost Lenovo nová zařízení, která dokazují sílu a potenciál nejmodernějších inteligentních technologií. Využívají k tomu mj. umělou inteligenci (AI) či rozšířenou (AR) a virtuální realitu (VR). Novinky z dílny Lenovo boří hranice tradičních produktových možností a zůstávají stále cenově dostupné.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2017 | Počet zobrazení: 176
 

Malý Bluetooth reproduktor od Bose

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Bose pro ČR a Slovensko, přichází s dosud nejmenším Bluetooth reproduktorem Bose s označením SoundLink Micro. Je určen především do nepohody a díky svým rozměrům jej budou moci mít u sebe i cestovatelé, kteří jdou nalehko.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2017 | Počet zobrazení: 213
 

Rival 110 se senzorem TrueMove1

Výrobce herních periférií, společnost SteelSeries, uvedl na trh herní myš Rival 110 se zcela novým senzorem TrueMove1. Senzor byl vyvíjený společně s firmou PixArt, a nabízí vysokou přesnost pohybu jedna ku jedné.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2017 | Počet zobrazení: 160
 

Centrum repase vozíků Linde z Moravy i pro Evropu

Společnost Linde Material Handling otevřela poslední zářijový týden ve Velkých Bílovicích nedaleko Brna svůj nejmodernější závod pro repase manipulační techniky, který bude repasovat použité vozíky pro země střední a východní Evropy.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 9. 2017 | Počet zobrazení: 196
 

Westinghouse opouští trh s výstavbou nových bloků JE

Americká společnost Westinghouse, která se účastnila tendru na dostavbu temelínských bloků, se má v budoucnu soustředit na svůj hlavní byznys: dodávky jaderného paliva, inženýringové služby, dodávku komponent, dekontaminaci a vyřazování z provozu. Trh s výstavbou nových bloků JE opustí.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 9. 2017 | Počet zobrazení: 171