Kia představí koncept sportovního sedanu

Nový koncept Kia, který naznačuje, kam se bude ubírat design vozů automobilky, disponuje podle vyjádření výrobce silou, dynamikou a dravostí.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 769
 

Luxusní sedan s hybridním pohonem

Automobilka Audi zahájí příští rok sériovou výrobu své vlajkové lodi modelu A8 v provedení hybrid, který zkombinuje výkon 6válce se spotřebou paliva pod 6,4 l.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 756
 

Město je můj domov - up!

Volkswagen poskytl oficiální informace o novém malém voze s názvem up! Čtyřmístné vozidlo je určeno zejména pro městský provoz, a podle výrobce nabízí na minimálním půdorysu maximum prostoru.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 732
 

Malibu – první globální sedan střední třídy

Novinka od Chevroletu, model Malibu, byla simultánně představena v USA a Číně, dvou z téměř 100 zemí na šesti kontinentech, kde se bude prodávat.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 723
 

Chování řidičů se liší podle národnosti

Velký průzkum bezpečnosti silničního provozu realizovaný Goodyear Dunlop zjistil, že ve způsobu jízdy jednotlivých Evropanů existují značné rozdíly. Průzkum mimo jiné analyzoval i to, co si řidiči myslí o stylu své jízdy, a jak řídí ve skutečnosti.  

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 896
 

Snímače hmotnosti zvyšují produktivitu na výrobních linkách a skladech

K prioritám moderních logistických systémů patří přesné snímání různých údajů, sloužících k identifikaci zboží a jeho pohybu v rámci logistických toků. Účinnými pomocníky jsou automatizované měřicí systémy, jejichž nabídku nyní rozšířily další novinky společnosti Mettler-Toledo.  

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 805
 

Nové elektrické vysokozdvižné vozíky Linde s nosností dvě až pět tun

Nová generace elektrických vysokozdvižných vozíků Linde o nosnostech od 2 do 5 tun byla představena firmou Linde Material handling ČR na českém trhu v červnu 2011. U 18 různých standardních verzí modelů vozíků (krátká, dlouhá, vysoká a nízká) vždy naleznete perfektní vozík pro jakékoliv podmínky. Řada technických inovací těchto elektrických vysokozdvižných vozíků je zaměřena na ekonomickou spotřebu energie, vysokou produktivitu, bezpečnost a pohodlí řidiče.  

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 1031
 

Ručně vedený vysokozdvižný vozík s širokým rozchodem

Hannoverský veletrh CeMAT 2011 přinesl do intralogistiky spoustu novinek, mezi kterými nemohly chybět novinky jednoho z vyspělých hráčů na logistickém poli. Firma Jungheinrich představila ručně vedený elektrický vysokozdvižný vozík v provedení se širokým rozchodem. Vozík byl vyvinut především pro manipulaci s uzavřenými paletami.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 1166
 

Skladování ve VSP DATA řídí systém řízeného skladu od KODYSu

Dokonalý přehled o náhradních dílech a plynulé a flexibilní zásobování dílen – to jsou hlavní přínosy nasazení systému řízeného skladu Accellos WMS ve spol. VSP DATA, která je významným poskytovatelem servisních služeb v oblasti ICT.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 782
 

Bezpečnost jako standard

Společnost Mitsubishi Electric představila kompaktní měnič napětí nové generace, který zvedá úroveň koncepce integrované bezpečnosti o stupeň výš.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 709