Ručně vedený vysokozdvižný vozík s širokým rozchodem

Hannoverský veletrh CeMAT 2011 přinesl do intralogistiky spoustu novinek, mezi kterými nemohly chybět novinky jednoho z vyspělých hráčů na logistickém poli. Firma Jungheinrich představila ručně vedený elektrický vysokozdvižný vozík v provedení se širokým rozchodem. Vozík byl vyvinut především pro manipulaci s uzavřenými paletami.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 1126
 

Skladování ve VSP DATA řídí systém řízeného skladu od KODYSu

Dokonalý přehled o náhradních dílech a plynulé a flexibilní zásobování dílen – to jsou hlavní přínosy nasazení systému řízeného skladu Accellos WMS ve spol. VSP DATA, která je významným poskytovatelem servisních služeb v oblasti ICT.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 750
 

Bezpečnost jako standard

Společnost Mitsubishi Electric představila kompaktní měnič napětí nové generace, který zvedá úroveň koncepce integrované bezpečnosti o stupeň výš.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 676
 

Nová hala ZKL vznikne s podporou EU

Největší výrobce velkorozměrových, soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě, strojírenský koncern ZKL, se v rámci zdokonalování výrobních kapacit rozhodl pro rekonstrukci výrobní haly číslo 5 v závodě ZKL Brno a.s.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 686
 

Vítkovice a ŽĎAS uzavřely strategickou dohodu o spolupráci

Dvě významná česká strojírenská uskupení – největší česká strojírenská skupina Vítkovice machinery Group a ŽĎAS, a.s., ze Železiarne Podbrezová Group, druhé nejsilnější skupiny českého strojírenství, jejímž lídrem je přední světový výrobce trubek Železiarne Podbrezová, a.s., ze Slovenska, uzavřela 18. srpna strategickou dohodu o spolupráci.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 723
 

Westinghouse uzavřel dohodu s českou I & C Energo

Westinghouse Electric Company podepsala významné memorandum o porozumění s českou společností I & C Energo v rámci příprav na potenciální výstavbu jaderné elektrárny AP1000 v ČR.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 801
 

Nový Phoenix má opět povznést značku Tatra

Tatra Kopřivnice představila počátkem srpna pod označením Phoenix novou modelovou řadu nákladních vozidel, která vznikla ve spolupráci s nizozemskou společností DAF.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 921
 

Žlutý vlak RegioJet se poprvé vydal na koleje

Dne 25. srpna absolvoval vlak poprvé neveřejnou jízdu jako ucelená souprava lokomotivy s vozy v nových korporátních barvách RegioJet.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 899
 

Huisman Konstrukce dodá klíčová zařízení pro unikátní vrtnou loď

Vrty pro těžaře ropy v Mexickém zálivu ve službách společnosti Shell budou hlavním úkolem lodi Globe Trotter II, jejíž podstatná část příslušných vrtných zařízení nyní vzniká v moravském městě Sviadnov.   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 832
 

Parker Hannifin vybral nejlepšího distributora a Parker Store roku

   

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2011 | Počet zobrazení: 940