Odpočítávání do velké modernizace Golfu

Jíž více než čtyři desetiletí je technika modelu Golf odrazem automobilového světa. A co víc: Volkswagen demokratizuje s modelem Golf pokrok. Zejména bezpečnostní systémy již dávno nejsou žádnou výsadou pro bohaté, ale díky Golfu jsou samozřejmostí pro všechny. Nová modernizace Golfu již v listopadu.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 10. 2016 | Počet zobrazení: 167
 

Nejvýznamnějším investorem v Česku je za loňský rok Honeywel

Společnost Honeywell získala již potřetí prestižní ocenění Investor roku, které s odbornou porotou uděluje každoročně Agentura pro podporu podnikání a investic (CzechInvest) společně se Sdružením pro zahraniční investice (AFI) firmám, jež významným způsobem investují na území ČR.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 10. 2016 | Počet zobrazení: 196
 

Kam o státním svátku? Třeba na MPO za cyklistikou ze sbírek NTM

Velké obchody a supermarkety budou mít o státním svátku 28. října, kdy slavíme den vzniku prvního samostatného československého státu premiérově zavřeno, ale ne všude narazíte na zavřené dveře. Ministerstvo průmyslu ČR je bude mít naopak výjimečně pro veřejnost otevřené, a navíc zde bude k vidění unikátní kolekce mapující historii cyklistiky u nás

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 10. 2016 | Počet zobrazení: 204
 

Práce 4.0 - Robot vs. člověk

Jak připravit své zaměstnance na přicházející průmyslovou revoluci? Zveme vás na odbornou konferenci Práce 4.0 - Robot vs. člověk Konference je zaměřena na tématiku budoucnosti práce, digitalizaci výroby a nejnovějších světových trendech.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 10. 2016 | Počet zobrazení: 221
 

Nivelační lasery umožňují přesné zaměření

Nová řada nivelačních profesionálních laserů společnosti Fluke určí přesné referenční body a vydrží náročné podmínky, jako je např. pád z výšky jednoho metru. Lasery jsou vybaveny samonivelačním uložením, díky kterému lze rychle zaměřit přesné referenční body pro instalace.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 10. 2016 | Počet zobrazení: 236
 

Toyota bude vyrábět v Polsku převodovky a motory

Podle plánu společnosti Toyota Motor Europe bude v Polsku zahájena výroba hybridních převodovek a dvou zážehových motorů. Příští rok začne výroba zážehových motorů v podniku Toyota Motor Industries Poland v Jelcz-Laskowicích a o rok později (2018) se začnou montovat převodovky v závodu Toyota Motor Manufacturing Poland ve Walbrzychu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 10. 2016 | Počet zobrazení: 160
 

Panasonic Toughpad pro vrtulníky

Řešení Helitab pro digitalizaci letového provozu vrtulníků, které je součástí řady HCare Flight - digitálních řešení Airbus Helicopters Connected Services, zahrnuje i plně odolný tablet Toughpad FZ-G1 navržený speciálně pro použití v kokpitech vrtulníků.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 10. 2016 | Počet zobrazení: 146
 

Modernizovaný SUV Soul a nejvýkonnější verze Sport (204 k)

Na český trh uvádí společnost KIA MOTORS CZECH modernizovanou verzi druhé generace SUV modelu Soul. Designově nejvýraznější model automobilky nabízí změny v interiéru i exteriéru, bohatou výbavu a nové technologie. Kromě toho obohacuje stávající nabídku o nově uváděnou motorizaci 1,6 T-GDI 150 kW (204 k).

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2016 | Počet zobrazení: 159
 

Řada NSKHPS nyní zahrnuje i velká válečková ložiska

Japonská společnost NSK (Nippon Seiko Kabushiki Kaisha) rozšířila svojí řadu High Performance Standard (HPS) o velká a přesná válečková ložiska s vnějším průměrem od 180 do 400 mm. Nová ložiska mají dvojnásobnou trvanlivost než běžná ložiska a současně o 23 % větší únosnost, a proto jsou ideální pro náročné aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2016 | Počet zobrazení: 158
 

Ford snižuje spotřebu vody ve výrobě

Ford plánuje do roku 2020 zmenšit množství vody potřebné ve výrobě o 72 % a šetřit tímto jedním z nejvzácnějších přírodních zdrojů. V dlouhodobém horizontu chce zcela eliminovat vodu ve výrobě. Od začátku milénia již ušetřil více než 377 mld. litrů vody.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2016 | Počet zobrazení: 168