Cupra Born také zabodovala v Euro NCAP

První 100% elektromobil značky Cupra, model Born, navázal 5hvězdičkovým hodnocením bezpečnosti na skvělé výsledky ostatních modelů společnosti v testech bezpečnosti realizované nezávislou organizací Euro NCAP.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 7. 2022 | Počet zobrazení: 640
 

Rozlišitelné USB disky díky DataBar

Společnost Verbatim uvedla na trh DataBar. Jde o kompaktní barevné USB disky s pohodlným posuvným mechanismem push & click, který poskytuje ideální každodenní řešení pro ukládání a přenos datových souborů.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 7. 2022 | Počet zobrazení: 665
 

Budoucnost hybridní práce podle Lenova

Společnost Lenovo představila na tiskové konferenci novinky, které rozšiřují produktovou řadu Yoga na českém trhu o nové, výkonné modely notebooků a jeden AIO počítač.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 7. 2022 | Počet zobrazení: 781
 

Posílení konkurenceschopnosti pomocí energeticky úsporných řešení

Rychle rostoucí ceny energií jsou pro podniky zpracovávající plasty velkou výzvou, neboť zpravidla není možné tyto náklady přenést dále na zákazníka. Pro zajištění konkurenceschopnosti je jediným řešením úspora energie. Proto výrobce vstřikovacích strojů ENGEL přichází s balíčky pro zvýšení účinnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 7. 2022 | Počet zobrazení: 652
 

Bezemisní energie pokryje spotřebu dvou skladů

Více než půl milionu kWh bezemisní elektřiny bude pocházet z energie solárních panelů za rok, které firma ČEZ ESCO instalovala na střechách budov ve dvou areálech společnosti ČEPRO ve východních a jižních Čechách.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 7. 2022 | Počet zobrazení: 656
 

Trend v automatizaci: Decentralizace spínaných zdrojů

Decentralizované zdroje napájení nabízejí významné výhody, počínaje kratšími instalačními časy, komplexní diagnostikou skrze IO-Link a konče možností použití mnohem menších rozváděčů s nižšími nároky na chlazení.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 7. 2022 | Počet zobrazení: 656
 

Síťové kamery s preventivním odstrašujícím efektem

Společnost Axis Communications uvedla novou generaci boxových kamer série M11, které nabízejí nejen kvalitní obraz i za zhoršených světelných podmínek, ale slouží i jako viditelný odstrašující prostředek.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 7. 2022 | Počet zobrazení: 665
 

ID. AERO: První elektrická limuzína VW

Koncern Volkswagen představil v Číně ve světové premiéře podobu své první globální elektricky poháněné limuzíny. Sériová verze studie ID. AERO bude nabízena také v Evropě a Severní Americe jako nový vrcholný model rodiny ID.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 7. 2022 | Počet zobrazení: 676
 

Nadčasový design aerodynamického IONIQ 6

Hyundai odhalil aerodynamický design nového modelu IONIQ 6, druhého člena této produktové řady elektromobilů. Elektrifikovaný model se vyznačuje inovativním využitím trvale udržitelných materiálů a oficiálně bude představen v červenci.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 7. 2022 | Počet zobrazení: 779
 

První veřejná vodíková plnička v ČR

Konečně jsme se dočkali i v České republice veřejné plničky na vodík. Do provozu ji uvedla společnost Vítkovice a je určena pro osobní vozidla a stojí u vjezdu do výrobního areálu Cylinders Holding v Ostravě.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 7. 2022 | Počet zobrazení: 794