Nové modely přístupné všem hráčům

Společnost SteelSeries uvádí na trh herní myš Rival 3 a herní klávesnice Apex 3 a Apex 5. Nové vysoce výkonné herní periferie mají za cíl maximálně přiblížit inovace a výkon prémiových modelů SteelSeries širšímu okruhu hráčů.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 1. 2020 | Počet zobrazení: 373
 

Linde se představí v novém pojetí

Společnost Linde Material Handling změnila pro letošek formu své prezentace na veletrhu LogiMAT 2020. Bude vystavovat na větší ploše, poprvé využije i venkovní prostory a představí nejširší paletu inovací. Zaujmout chce i novou řadou motorových vysokozdvižných vozíků s nosností od 2 do 3,5 tuny.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 1. 2020 | Počet zobrazení: 433
 

Bell pracuje na propojené mobilitě

Společnost Bell představila AerOS, platformu digitální mobility, která operátorům poskytne kompletní přehled o leteckém parku. S využitím technologií z oblasti AI a IoT nabízí systém AerOS funkce, jako jsou plánování letů či monitorování letounů v reálném čase.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 1. 2020 | Počet zobrazení: 419
 

Elektrické čelní vozíky posilují

Blíží se veletrh LogiMAT a výrobci vozíků připravují své novinky. Společnost Jungheinrich např. bude prezentovat koncept čelního elektrického vozíku pro blízkou budoucnost. Pokračující trend ústupu spalovacích vozíků je podpořen novými inovacemi v elektrické trakci.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 1. 2020 | Počet zobrazení: 363
 

Maximální flexibilita pro nejrůznější požadavky

Firma Hager sází při automatizaci svých zkušebních zařízení na modulární decentrální kompaktní systém Cube67 společnosti Murrelektronik.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 1. 2020 | Počet zobrazení: 416
 

Správa železnic získá moderní telefonní síť

Správa železnic se rozhodla rekonstruovat svou stávající telefonní síť z roku 2000, kterou nahradí moderní IP telefonní ústředny. Vyprojektování i samotnou výstavbu provede ČD–Telematika, která zvítězila ve veřejné soutěži. Součástí stavby je i doplnění MPLS sítě postavené na technologii Cisco.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 1. 2020 | Počet zobrazení: 387
 

AI pomůže lidem se zdravotním omezením

V ČR žije podle údajů ČSÚ 1,1 milionu lidí s nějakou formou zdravotního znevýhodnění. Proto Sdružení VIA pořádá ve spolupráci s Microsoftem a Nadací Vodafone 4. února 2020 hackathon, na němž budou účastníci pomocí umělé inteligence vyvíjet řešení, jež mohou lidem se specifickými potřebami s jejich denními strastmi pomoci.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 1. 2020 | Počet zobrazení: 399
 

Efektivní archivace firemní elektronické pošty

Společnost GFI Software uvedla, že striktní regulační požadavky a další nárůst elektronické komunikace (až 300 mld. zpráv denně) zvýší v roce 2020 nároky na archivaci firemních e-mailů. Navrhla proto 5 klíčových parametrů efektivní archivace.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 1. 2020 | Počet zobrazení: 380
 

HECHT otevřel další pobočku v ČR

Společnost HECHT oslavila v lońském roce 25. výročí, a k tomuto svátku si nadělila letos novou kamennou pobočku, v pořadí již 33. v ČR, tentokrát v Mladé Boleslavi. Díky nových pobočkám s komletním sortimentem vznikají také nové pracovní příležitosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 1. 2020 | Počet zobrazení: 375
 

Turecko začne vyrábět vlastní elektroauta

Zatím se v Turecku vyrábějí jen auta zahraničních značek, ale to by se mělo změnit. Země loni na podzim zahájila projekt výroby vlastních osobních automobilů, a to rovnou elektromobilů.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 1. 2020 | Počet zobrazení: 375