Systém Halo připojí k síti celou domácnost

Výrobce síťových zařízení Mercusys uvádí na trh AC1900 Wi-Fi Mesh systém Halo H50G(3-pack), díky kterému lze ve své domácnosti či kanceláři vytvořit stabilní unifikovanou bezdrátovou Wi-Fi síť s jediným názvem a heslem pro celý pokrytý prostor.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 11. 2021 | Počet zobrazení: 398
 

Lewis Hamilton: „Doufám, že mým odkazem bude rozmanitější sport.“

Globální sportovní značka PUMA v rámci kampaně „Only See Great“ připravila rozhovor se sedminásobným mistrem světa Formule 1 Lewisem Hamiltonem o jeho vizi velikosti ve sportu i v životě.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 602
 

Nová Astra útočí na emoce

Čistým a odvážným designem tlumočí nový Opel Astra svoji vysokou kvalitu z každého detailu. Šestá generace Astry, která se ve světové premiéře představila letos začátkem září, je navržena tak, aby od prvního pohledu vzbuzovala emoce.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 435
 

Hyundai představuje studii Seven

Na autosalonu AutoMobility v Los Angeles odhalila společnost Hyundai Motor Company nový koncepční elektromobil Seven s karoserií SUV. Koncepční elektricky poháněné vozidlo vytváří nový druh automobilu kategorie SUV optimalizovaný pro výhradně elektrický pohon – SUEV (Sport Utility Electric Vehicle).

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 401
 

Porsche Taycan GTS s dojezdem přes 500 km

S označením GTS (Gran Turismo Sport) se nyní může pochlubit plně elektrické sportovní Porsche Taycan, které se představuje ve světové premiéře na LA Auto Show. Disponuje novým elektromotorem, inovativní panoramatickou střechou a dojezdem 504 km (dle WLTP).

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 402
 

HST zve na semináře k aktuálním tématům

I když současná situace neumožnila tradiční předvánoční setkání členů a příznivců švýcarsko-české obchodní komory HST se svými partnery, neznamená to v žádném případě, že by rezignovala na své aktivity, a pokračuje ve svém působení s přizpůsobením komplikovanějším podmínkám.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2021 | Počet zobrazení: 406
 

Vývojářem se může stát každý

Společnost SAP představila na listopadové celosvětové konferenci SAP TechEd nové produkty a služby, které umožní urychlit digitální transformaci podniků. Využít je mohou jak profesionální vývojáři, tak i uživatelé se zájmem o informační technologie a vývoj softwaru.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2021 | Počet zobrazení: 406
 

Pivovar optimalizuje výrobu

Belgická pivovarnická skupina Duvel Moortgat zvolila pro podporu svých výrobních procesů řešení Infor Production Scheduling. Aplikace bude hrát klíčovou roli v rozvoji pivovaru, když pomůže flexibilněji reagovat na současnou rychle se měnící poptávku.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2021 | Počet zobrazení: 408
 

Slováci koupili letos již druhý vrtulník Bell 505

Tentokrát jde o první stroj Bell 505 NXi, který firma Textron dodala slovenské společnosti Wellpharma. Stroj Bell 505 NXi je v business konfiguraci s výbavou nejnovější avioniky Garmin G1000 NXi a bude sloužit pro soukromé a služební cesty.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2021 | Počet zobrazení: 428
 

Nový život na čtyřech kolech

Citroën a společnost WoodVans, která se zabývá obytnými vestavbami, se spojily pro potěšení cestovatelů a dobrodruhů. Vozy Citroën Jumper L4H3 o výkonu 160 HP se osvědčily z pohledu dostatečného prostoru, díky kterému lze do vestavby integrovat nadstandardní výbavu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2021 | Počet zobrazení: 386