Linde představí smart řešení

Flexibilní automatizace, digitální aplikace, řídicí systémy na míru a další postupy pro efektivní manipulaci se zbožím představí společnost Linde MH na veletrhu LogiMAT (19.-21. únor) v německém Stuttgartu.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 1. 2019 | Počet zobrazení: 379
 

Mnohostranně využitelná bezpečnostní relé

Optimální ochrana pro člověka a stroj je důležitá. Proto je bezpečnostní technika ve výrobě strojů a zařízení v kurzu. Bezpečnostní relé MIRO SAFE+ společnosti Murrelektronik jsou tím pravým řešením pro dosažení vysokých bezpečnostních standardů až po Performance Level e (úroveň vlastností PLe) podle EN 13849-1.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2019 | Počet zobrazení: 332
 

ChipBLASTER je novým členem skupiny LNS

Švýcarský výrobce příslušenství pro obráběcí stroje, společnost LNS, oznámil, že členem skupiny LNS se stává společnost ChipBLASTER – americký výrobce vysokotlakého a velkoobjemového chlazení. Tím se stala také firma technology-support oficiálním zástupcem produktů LNS v ČR a na Slovensku.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2019 | Počet zobrazení: 341
 

Citroën oslaví 100leté výročí v duchu svého zakladatele

Při přípravě oslav tohoto výjimečného výročí si organizátoři položili otázku: jak by asi chtěl zakladatel značky André Citroën sám oslavit 100 let své značky? Není pochyb o tom, že tento vizionář a vynálezce moderní komunikace (osvětlení Eiffelovky, průkopnické výpravy atd.) by si nepřál žádné běžné oslavy… Celý rok 2019 tak bude protkán akcemi a oslavami s mezinárodním rozměrem.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2019 | Počet zobrazení: 374
 

Open House Pfronten 2019: Preview

Na svém Open House bude společnost DMG MORI prezentovat v závodě DECKEL MAHO v německém Pfrontenu od 22. do 26. ledna až 70 hi-tech strojů, z nichž 20 bude vybaveno automatizací. Mezi nejdůležitější budou patřit dvě světové premiéry strojů a témata budoucnosti zaměřená na digitalizaci, automatizaci a aditivní výrobu. To vše pod taktovkou integrovaných výrobních řešení pro kompletní výrobu.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 1. 2019 | Počet zobrazení: 376
 

Decentralizace v nejvyšší míře

Cube67 společnosti Murrelektronik je modulární sběrnicový systém pro dokonalé decentralizované instalační koncepce. Jeho flexibilita umožňuje realizovat pro každou aplikaci to nejvhodnější řešení - kompletně v krytí od IP20 až do IP69K.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 1. 2019 | Počet zobrazení: 359
 

Dostupný Mesh Wi-Fi systém

Společnost TP-Link představila další produkt z řady WiFi mesh systémů Deco. Jde o Deco M4, který pracuje ve dvou pásmech a dosahuje rychlosti až 1167 Mbit/s. Skládá ze dvou jednotek a je určen pro domácnosti a rodinné domy i menší kanceláře.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 1. 2019 | Počet zobrazení: 369
 

Výběr rozhraní na jednom portu usnadní práci

Značka Evolveo přináší na trh zařízení, které usnadní práci s vybranými notebooky a chytrými telefony s rozhraním USB-C a rozšíří jejich kompatibilitu. Evolveo Multiport 1 umožňuje dosáhnout přenosových rychlostí pro rozhraní USB-C (10 Gb/s).

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 1. 2019 | Počet zobrazení: 364
 

Studie: Kvalita obsluhy v českých bankách se zlepšuje

  Navzdory nedostatku pracovníků a pokračujícímu důrazu na online služby se kvalita obsluhy klientů v českých bankách poprvé po dvou letech opět pomalu zlepšuje. Podle nejnovějšího průzkumu agentury Market Vision se peněžním ústavům podařilo zastavit pokles a kvalita služeb jejich personálu se vrací na někdejší úroveň.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 1. 2019 | Počet zobrazení: 524
 

Lenovo odhalilo novou novinky na CES

  Na největším veletrhu spotřební elektroniky CES 2019 představila společnost Lenovo zdokonalenou řadu legendárních notebooků ThinkPad. Příznivci těchto výkonných zařízení si mohli prohlédnout 7. generaci jednoho z nejtenčích a nejodolnějších notebooků na trhu – ThinkPad X1 Carbon.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 1. 2019 | Počet zobrazení: 351