Citroën spouští nový portál na přestavby

Užitkové automobily patří k tradici značky Citroën, která letos slaví 100. výročí svého vzniku. Kromě továrních verzí nabízí možnost přizpůsobení vozu specifickým potřebám předmětu podnikání budoucího majitele, proto přichází se specializovaným portálem na přestavby.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 5. 2019 | Počet zobrazení: 276
 

Tříkolka ze Studia Peugeot Design Lab

Pro firmu Gillardeau, zabývající se chovem ústřic, připravilo studio Peugeot Design Lab dnes již úspěšné foodtrucky „Marcelle“, proto se nyní firma opět obrátila na toto studio pro návrh originálního projektu „bistrokola“.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 5. 2019 | Počet zobrazení: 268
 

Sraz v sobotu - svolává Seat klub

Již tento víkend bude v okolí hradu Pecka ve stejnojmenné obci v Královéhradeckém kraji zvýšený výskyt vozidel značky Seat. Jde totiž již o 20. ročník srazu seaťáků, který pořádá Seat klub ČR. Zváni jsou všichni majitelé a příznivci vozů této španělské značky.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 5. 2019 | Počet zobrazení: 260
 

Next Level Solutions - Chytré služby pro chytré systémy

Technologie se vyvíjejí. Někdy pomalu, někdy rychle, ale stále! Nacházíme se ve fázi komplexních změn jak ve společenských, tak i v technologických oblastech. Digitální transformace zaměstnává lidi na celém světě a nabízí mnoho příležitostí. Je však také spojena s výzvami a s úkoly. Společnosti se musí vypořádat s inovačními obchodními modely, novými informačními cestami a vyššími rychlostmi zpracování.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 5. 2019 | Počet zobrazení: 301
 

Inteligentní metrologické nástroje pomáhají továrnám budoucnosti

Oproti tradičním provozům je proces kontroly výrobků v továrnách využívajících současné inteligentní nástroje až třikrát rychlejší. Měřicí systémy, jako je Equator od Renishaw, jsou totiž v těch nejvyspělejších továrnách součástí výrobních zařízení a poskytují výrobci okamžitou zpětnou vazbu.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 5. 2019 | Počet zobrazení: 363
 

Další blok generace III+ dodává elektřinu do sítě

1. května 2019 byl připojen k síti 2. blok jaderné elektrárny Novovoroněžská II. Ruská korporace pro atomovou energii Rosatom tak má již třetí blok VVER-1200 generace III+, který dodává elektřinu do sítě.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 5. 2019 | Počet zobrazení: 296
 

Kobot pomůže člověku od monotónní práce

Společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) z Šanghaje je výrobcem vybavení pro automobilové interiéry. Celosvětově disponuje sítí 110 pracovišť, z nichž jedno se nachází v Lüneburgu. Zde se zhotovuje řada komponent, jako jsou přístrojové panely, dveřní výplně nebo loketní opěrky.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2019 | Počet zobrazení: 320
 

VMware investuje 100 mil. dolarů do techniků

Firma zaměřená na vývoj podnikového softwaru oznámila pětiletý plán investic ve výši 100 milionů dolarů do vybudování digitálního centra prodeje v Barceloně. Jde o součást dlouhodobé strategie společnosti VMware zaměřené na profesní rozvoj nejnadanějších technicky zaměřených pracovníků z regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA).

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2019 | Počet zobrazení: 261
 

Carvago vsadil na internetové obchodování s ojetinami

Zatímco běžné bankovní služby či nákupy elektroniky už se z velké části přesunuly na internet, trh s automobily stále zůstává doménou tradičních prodejců. Změnit to chce český startup Carvago, jehož ambicí je zařadit se mezi silné hráče na trhu s ojetými automobily v Evropě.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2019 | Počet zobrazení: 323
 

LEGENDY jsou tady za chvíli

Automobilová slavnost LEGENDY bude letos opět v celém areálu Výstaviště Praha v termínu 17.–19. května. Po loňské oslavě automobilové historie Československa se letošní šestý ročník zaměří na ikonické značky amerického automobilového průmyslu.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 5. 2019 | Počet zobrazení: 290