Jednoduché uvedení do provozu

Společnost Hermle AG, jeden z tahounů v oboru kovovýroby, výrazně snížila s Cube67 a jeho „machine option management” čas nutný pro softwarovou údržbu a podporu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 1. 2020 | Počet zobrazení: 418
 

Jak se ladila chytrá stélka do bot

Na lednovém veletrhu CES v Las Vegas zanechaly výraznou stopu i české hardwarové startupy. Mezi nimi např. také Miomove, kteří zde představili chytrou stélku pro běžce, na jejímž vývoji se podílelo design studio Prototypum.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 1. 2020 | Počet zobrazení: 396
 

Router pro domácnost s širokým pokrytím

Společnost TP-Link představila nový router Archer AX10 s Wi-Fi 6, která přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě. Díky novému standardu umožňuje připojeným zařízením bezdrátově komunikovat na gigabitové úrovni.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 1. 2020 | Počet zobrazení: 376
 

Občané přicházejí na chuť datovým schránkám

V roce 2019 Česká republika zaznamenala historicky nejvyšší meziroční nárůst počtu aktivovaných datových schránek u fyzických osob. Datovou schránku si loni založilo 36 tisíc Čechů, celkem ji má už 160 tisíc fyzických osob.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 1. 2020 | Počet zobrazení: 423
 

Nebezpečná vlna podvodných mailů

Internetem se šíří další vlna nebezpečných e-mailů, což mohli zaznamenat i čeští a slovenští uživatelé. E-mail se maskuje za zásilku od důvěryhodné instituce a obsahuje zavirovanou přílohu, například fiktivní fakturu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 1. 2020 | Počet zobrazení: 393
 

Společnost STILL navštívil Andreas Rieckhof

U příležitosti 100. jubilea hamburské společnosti STILL navštívil výrobní závod tohoto specialisty na intralogistiku v Billbrooku Andreas Rieckhof, státní rada pro ekonomiku, dopravu a inovace.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 1. 2020 | Počet zobrazení: 372
 

Peugeot spustil kampaň s Novakem Djokovičem

Značka Peugeot spouští novou mezinárodní reklamní kampaň „Move to Electric“, do které zapojila svého ambasadora Novaka Djokoviče. Ten právě odehrál první zápas na Australian Open, jenž se koná v Melbourne od 20. ledna do 2. února 2020.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 1. 2020 | Počet zobrazení: 378
 

Značka DS má nově zastoupení i v Ostravě

Značka DS je nyní blíže zákazníkům z Moravy. Ve spolupráci s partnerskou firmou KODECAR Ostrava otevřela autorizovaný DS SERVIS a nové místo, kde lze vyzkoušet i objednat nejnovější modely DS.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 1. 2020 | Počet zobrazení: 384
 

InnoEnergy opět spouští PowerUp! Výzvu

Společnost InnoEnergy hledá nejlepší start-upy, scale-upy (rychle rostoucí firmy, které začínaly jako start-upy a existují minimálně 3 roky) a malé a střední firmy (small and medium enterprises – SME) ze střední a východní Evropy, aby jim pomohla v jejich růstu prostřednictvím programu PowerUp!.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 1. 2020 | Počet zobrazení: 396
 

Hecht myslí i na děti

Společnost Hecht, specialista na zahradu a zahradní techniku, přichází i s produkty pro nejmenší pomocníky. Připravila šlapací motokáru a tříkolku pro kluky i holky od 3 do 6 let.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 1. 2020 | Počet zobrazení: 393