Nejdelší most na světě

Pro stavbu 55 km dlouhého přemostění delty Perlové řeky, která se proměnila v živou dopravní tepnu propojující celkem jedenáct významných měst, dodala společnost ABB nejmodernější technologie. Dopravní spojení mezi čínskou pevninou, Macaem a Hongkongem se tak namísto tříhodinové cesty zkrátí na pouhou půlhodinu.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 4. 2019 | Počet zobrazení: 330
 

ŽĎAS dodá prvky pro jaderné elektrárny

Společnost CKBM, výrobce čerpadel pro jadernou energetiku, uzavřela strategický kontrakt s českou společností ŽĎAS na dodávky výkovků pro čerpadla určená pro jaderné elektráry. Smlouva byla podepsána během mezinárodního jaderného fóra Atomexpo 2019.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 4. 2019 | Počet zobrazení: 316
 

Asijské premiéry vozů DS

Společnost DS Automobiles vystavuje na letošním autosalonu v Šanghaji svou řadu elektromobilů a potvrzuje tím svou celosvětovou strategii elektrifikace. Na stánku o rozloze 700 m2, který nejlépe vystihují slova elegance a technologie, se představí čtyři elektrifikované modely.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2019 | Počet zobrazení: 301
 

Světová premiéra studie ID. ROOMZZ

Volkswagen představil už dva dny před začátkem autosalonu Auto Shanghai nejnovějšího člena rodiny ID., studii ID. ROOMZZ. Jde o mimořádně variabilní model SUV pro všestranné využití, který splňuje náročné požadavky na rodinné i manažerské vozidlo. Sériová verze bude uvedena na trh v roce 2021 nejprve v Číně. Studie mnoha detaily ukazuje nový směr vývoje v segmentu velkých SUV.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2019 | Počet zobrazení: 297
 

Asijská premiéra studie e-Yi Concept

Společnost Mitsubishi Motors na autosalonu v Šanghaji představí společně s GAC Mitsubishi motors (místní výrobní a prodejní organizace ze společného joint-venture) řadu modelů prezentovaných pod motivem „Urban Ambitious Life“, mezi které patří i premiéra SUV příští generace e-Yi Concept.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2019 | Počet zobrazení: 288
 

V Šanghaji má premiéru nový Peugeot 508L PHEV

Značka Peugeot pokračuje ve strategii elektrifikace své modelové řady a otevírá v Číně novou stránku své historie. Po odhalení nového modelu 508L na autosalonu v Kantonu v listopadu 2018, kde byl představený i nový podpis dokládající postavení značky v Číně, představuje nyní Peugeot ve světové premiéře nový Peugeot 508L s hybridním pohonem.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2019 | Počet zobrazení: 293
 

Škoda zahájila pilotní projekt eMobility v ČR

Vybraní zákazníci z České republiky budou testovat deset prototypů vozu CITIGO E-PILOT s ryze elektrickým pohonem postavených na základě modelu Volkswagen e-up!. Zkušenosti z běžného provozu a konkrétní náměty účastníků budou jako důležitá zpětná vazba před uvedením finální sériové verze prvního elektromobilu značky na trh.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2019 | Počet zobrazení: 311
 

Vypraví zásilky do celého světa

Přepravní systém Balikobot.cz rozšiřuje přímé API napojení na globální přepravce a expanduje na Slovensko.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2019 | Počet zobrazení: 288
 

Studie s dojezdem až 500 km na elektrický pohon

Plně elektrická studie ŠKODA VISION iV nabízí konkrétní pohled na elektrickou budoucnost značky Škoda. SUV s karoserií kupé je první vůz české automobilky na bázi modulární platformy pro elektromobily (MEB) koncernu VW. Do konce roku 2022 chce automobilka představit po celém světě celkem 10 elektrických vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 4. 2019 | Počet zobrazení: 297
 

Ford testuje možnosti prodloužení dojezdu u elektromobilů

Podle průzkumu až 40 % Evropanů uvádí, že jejich další automobil bude pravděpodobně elektrický. Proto Ford na jedinečném prototypu 10místného minibusu Ford Transit Smart Energy Concept testuje nové možnosti k prodlužování bezemisního dojezdu elektrifikovaných vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 4. 2019 | Počet zobrazení: 294