murr Schunk

První plně elektrické smykem řízené nakladače na světě

Jako jediná z České republiky vystavuje společnost Firstgreen Industries na největším stavebním veletrhu v Severní Americe CONEXPO-CON/AGG 2023 v Las Vegas.

 
Česká firma na veletrhu představuje celosvětově unikátní a první plně elektrické smykem řízené nakladače Elise 900 a MiniZ ve svém stánku W44245 ve West Hall od 14. do 18. března.

„Těší nás, že můžeme představit naše inovativní produkty na největším stavebním veletrhu v Severní Americe CONEXPO-NOC/AGG 2023,“ říká Marcus Suess, provozní ředitel společnosti Firstgreen Industries, a dodává: „Naše elektrické smykem řízené nakladače nabízejí zcela bezemisní, tišší a efektivnější alternativu k tradičním strojům s dieselovým pohonem. Jsou tedy i přínosem pro zlepšení životního prostředí.”

Elise 900 je první plně elektrický smykem řízený nakladač na světě navržený tak, aby pracoval bez kompromisů na úkor výkonu. Pyšní se třemi výkonnými elektromotory, pokročilou baterií a robustní konstrukcí, díky čemuž je vhodný pro širokou škálu aplikací, od stavebnictví až po terénní úpravy.

MiniZ je menší a obratnější jednotka, která projede standardními dveřmi o šířce 80 centimetrů. Může pracovat ve stísněných prostorech, takže je ideální pro vnitřní nebo městské projekty či práci v zemědělství.Pohled na stánek české firmy Firstgreen Industries na stavebním veletrhu v Las Vegas, Foto: Jan Anděl.

Návštěvníci stánku společnosti Firstgreen budou mít možnost si stroje prohlédnout s různými přídavnými zařízeními, seznámit se s jejich vlastnostmi i výhodami. Navíc se mohou účastnit i pravidelných ukázek a debat k udržitelnosti díky bezemisním bateriovým pohonům

„Jsme přesvědčení, že elektrické smykem řízené nakladače jsou budoucností tohoto odvětví a jsme rádi, že můžeme stát v čele. Proto se rádi přímo v Las Vegas setkáme s odborníky z oblasti stavebnictví a terénních úprav a naše stroje jim předvedeme.“ Další informace naleznete na: www.firstgreenindustries.com
 
Publikováno: 14. 3. 2023 | Počet přečtení: 178