Nabíječky elektromobilů u Monety

Moneta Money Bank zahájila ve spolupráci s technologickou firmou Olife Energy rozsáhlý projekt, jehož cílem je vybudovat u svých bankovních poboček síť komerčních dobíjecích stanic. Tento krok souvisí s probíhajícím projektem postupné výměny většiny služebních automobilů Monety se spalovacím motorem za elektromobily.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 7. 2018 | Počet zobrazení: 194
 

Brněnský Zetor zahájil sériovou výrobu strojů v novém designu

Po úspěšném celosvětovém představení na veletrzích Agritechnica a Techagro se traktor řady Major ve zcela novém designu dočkal od 16. července sériové výroby. Nejde přitom jen o nový dynamický design, ale především o univerzální využití a širokém uplatnění v reálných podmínkách. Nové stroje se k prvním zákazníkům dostanou v nejbližších týdnech.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 7. 2018 | Počet zobrazení: 202
 

Wi-Fi adaptér s ultimátní rychlostí

Společnost TP-Link představila nový dvoupásmový Wi-Fi USB adaptér s rychlostí až 1300 Mbit/s - Archer T9UH. Je určen pro zvýšení rychlosti bezdrátového připojení u notebooků využívající starší specifikaci Wi-Fi, případně zdvojnásobení stávající rychlosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 7. 2018 | Počet zobrazení: 194
 

VHM dokončily díly urychlovače částic pro JINR

Vítkovice Heavy Machinery (VHM) úspěšně předaly prestižní dodávku obřích částí magnetu urychlovače částic pro Spojený ústav jaderných výzkumů (JINR - Joint Institute for Nuclear Research) se sídlem ve vědeckém městě Dubna v Rusku.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 7. 2018 | Počet zobrazení: 193
 

CAT S61pro řemeslníky

Vysoce odolný, prachotěsný, vodotěsný a funkcemi napěchovaný smartphone CAT S61 je velmi vhodný řemeslníky, stavaře a další výrobní profese. Jde o nový přístroj, který mění pohled na smartphony, disponuje totiž různými funkcemi, jako termovize, laserový měřič vzdálenosti či snímač kvality vzduchu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 302
 

Pražské metro odvětrají nové ventilátory ze ZVVZ

Červencovým dokončením strojovny Měnírna, už třetí v řadě, pokračuje milevská společnost ZVVZ MACHINERY v nejrozsáhlejší rekonstrukci větrání v historii pražského metra. Práce na projektu Modernizace hlavního větrání ve větracích šachtách metra C začaly loni v listopadu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 190
 

Bezpečnější a chytřejší provoz se systémem GuardLink

Společnost Rockwell Automation představila bezpečnostní systém Allen-Bradley Guardmaster, nový bezpečnostní komunikační protokol, který pomáhá obsluze snižovat četnost odstávek i diagnostiky, zlepšovat jejich průběh a zároveň zvyšovat produktivitu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 175
 

Nová služba provozu SAP HANA v S&T Cloudu

Společnost S&T CZ spustila službu SAP@S&T.Cloud, která má usnadnit přístup k řešení SAP HANA a optimalizovat provoz dalších SAP produktů zejména středním a menším podnikům. Tři základní varianty služby - Plně spravovaná služba, Dynamický sandbox a Záložní lokalita umožní zákazníkům provoz a rozvoj jejich SAP systémů s garantovanou dostupností a optimální strukturou nákladů.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 7. 2018 | Počet zobrazení: 192
 

Typy na zvukovou kulisu párty

Párty patří k životnímu stylu a je jedno, jestli se pořádá doma nebo např. v přírodě, je potřeba zajistit zvukovou kulisu, která vystupňuje emoce zúčastněných. Proto Panasonic ze svého portfolia vybral čtyři typy, vhodné na pořádání sešlostí, které vhodně naplní prostor zvukem s výrazným basovým základem.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 7. 2018 | Počet zobrazení: 171
 

Šest důvodů, proč je Aygo nyní zábavnější

Žádný automobilový fanoušek nechce jezdit nudným autem. Někdy je ale fajn k zábavě přičíst ještě praktičnost a naopak. Nejpopulárnější vůz segmentu A, model Aygo, teď přichází ve variantě, která vznikla přesně v duchu této filozofie. Tady je šest vlastností, které dokazují, že nová Toyota Aygo patří k nejzábavnějším malým autům na trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 7. 2018 | Počet zobrazení: 156