V Brně vyrostlo nové regionální servisní centrum STiLL

Aby se společnost STILL přiblížila zákazníkům, zahájila činnost v nově otevřeném brněnském servisním centru. Tím zkrátí reakční časy a zajistí větší disponibilitu. Z nového skladu budou distribuovány náhradní díly do České republiky, na Slovensko, do Maďarska, Polska a Rakouska. Tímto činem reaguje intralogistický specialista na aktuální a budoucí požadavky trhu v oblasti náhradních dílů.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2018 | Počet zobrazení: 155
 

Prémiové řady tv LG

Pro letošní rok odhalila společnost LG Electronics na předváděcí akci v Soulu luxusní televizory včetně řady nových a inovativních modelů OLED a SUPER UHD. Novinky disponují technologií umělé inteligence ThinQ a pokročilým obrazovým procesorem Alpha.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2018 | Počet zobrazení: 184
 

Odolný USB disk pro extrémní podmínky

Nový disk ToughMAX USB 2.0 od společnosti Verbatim byl vytvořen s prvky materiálu KyronMAX - termoplastického materiálu nahrazující kov. Je schopný odolat skutečně extrémním podmínkám, navíc obstál v testech při největším zatížení - od stíhaček po horská kola.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2018 | Počet zobrazení: 208
 

Společný vývoj: Renault a Bridgestone

Nový Renault Mégane R.S. obdržel v rámci modernizace nejmodernější techniku pro více agility a hospodárnosti jízdy. K tomu významně přispívají také správné pneumatiky. Proto Bridgestone optimalizoval veškeré aspekty pneumatiky Potenza S001, aby byly v dokonalém souladu s novou konstrukcí francouzského kultovního sportovního hatchbacku.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2018 | Počet zobrazení: 158
 

Dny otevřených Fordů - už o víkendu

V pátek a v sobotu (23. a 24. března) proběhnou u všech autorizovaných partnerů tzv. „Dny otevřených Fordů“, během nichž se návštěvníci budou moci seznámit s nejnovějšími modely a využít nových akčních cen. Dealeři navíc připravují i doprovodné akce pro celou rodinu včetně občerstvení.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2018 | Počet zobrazení: 160
 

Policie v Londýně bude jezdit na vodík

Londýnská Metropolitní policie spojila síly s japonskou automobilkou Toyota a bude využívat vodíkový model Mirai jako služební policejní vůz. Díky grantu od iniciativy Fuel Cells and Hydrogen 2 Joint Undertaking bylo metropolitní policii dodáno prvních 11 aut.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2018 | Počet zobrazení: 157
 

Škodovka pro handicapované

Projekt Škoda Handy podporuje osoby se zdravotním postižením a jejich rodinné příslušníky již od roku 2010. Tento program nyní vstupuje do další fáze svého vývoje, kdy handicapovaným motoristům a cestujícím nabídne ještě větší výhody. Od letošního roku jsou centra Škoda Handy dispozičně i personálně vybavena tak, aby se stala skutečným partnerem zdravotně postižených osob při nákupu a servisu osobního automobilu.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2018 | Počet zobrazení: 161
 

Řešení Murrelektronik pro budoucnost

Jako jeden z předních výrobců moderní a inovativní automatizační techniky je společnost Murrelektronik i v tomto roce zastoupena na brněnském veletrhu AMPER. V expozici číslo 4.04 v hale V představí nové výrobky a inovativní řešení. Hlavními tématy jsou bezpečnost, IO Link, síťové technologie, napájení, inovativní řešení na cestě k Průmyslu 4.0 a nejnovější výsledky vývoje v decentralizované instalační technice.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 3. 2018 | Počet zobrazení: 182
 

Do Vítkovic Heavy Machinery zainvestuje CSG

Vítkovice Heavy Machinery (VHM) našly cestu k restartu. Investorem se stane akciová společnost SPV VTK Jaroslava Strnada, zakladatele holdingu Czechoslovak Group. Krajský soud v Ostravě souhlasil s návrhem VHM a povolil reorganizaci firmy se vstupem SPV VTK i s navrženým insolvenčním správcem a složením věřitelského výboru.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 3. 2018 | Počet zobrazení: 197
 

Nejnovější Samsung Galaxy už je i v Česku

Pátek 16. února si vybrala společnost Samsung jako ideální datum pro uvedení své vlajkové lodi – smartphonu Galaxy S9 a jeho vyspělejšího bratříčka S9+ na český trh. Novinka, která se světu představila na nedávném hi-tech summitu Mobile World Congress 2018 v Barceloně (kde získal i ocenění jako „nejlepší nové zařízení na veletrhu MWC“) tak nyní míří i k českým uživatelům.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2018 | Počet zobrazení: 288