VW Užitkové vozy spustil jarní kampaň

Volkswagen Užitkové vozy nabízí ještě více za ještě výhodnější ceny. V rámci jarní kampaně jsou pro zákazníky připraveny mimořádně atraktivní akční modely Caddy GO!, Transporter GO! a nově i Crafter GO!. Téměř všechny modely značky lze navíc pořídit se zvýhodněnou 5letou zárukou výrobce s omezením na 200 000 km.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2019 | Počet zobrazení: 270
 

Natuzzi vstupuje na český trh

Natuzzi Editions, výrobní řada italské luxusní značky Natuzzi, otevírá první prodejny v České republice. Na český trh přináší sedačky špičkového (přitom dostupného) italského designu. Za otevřením prodejen v Praze a Brně stojí mladý slovenský podnikatel Martin Duras, který již dříve sklízel úspěchy s vlastní značkou sedaček Phase.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2019 | Počet zobrazení: 1162
 

Roční výročí Mototechny Classic

Zájem o investice s vůní benzínu mezi Čechy neutuchá. Kouzlu vozů z dob minulých podléhá stále více zákazníků, kteří shánějí hlavně socialistické veterány. V tom jim už rok pomáhá Mototechna Classic, která od svého spuštění v loňském březnu dosud prodala přes 50 vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2019 | Počet zobrazení: 269
 

OKI ColorPainter s bezplatnými profily pro tisková média

Společnost OKI spustila obsáhlou databázi pro uživatele grafických tiskáren ColorPainter, která čítá přes 31 000 profilů tiskových médií. Grafická studia, copycentra a další producenti grafických materiálů tak získávají jednoduchý, rychlý a bezplatný přístup k přesnému nastavení médií a správy barev.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2019 | Počet zobrazení: 264
 

Matky se do práce vracejí rychleji než v minulosti

Narození dítěte a dlouhá rodičovská dovolená ovlivňují kariérní příležitosti českých žen výrazněji než v jiných zemích. OECD (Organisation for Economic Co-operation and Development) mj. uvádí, že míra nezaměstnanosti českých matek je dvakrát vyšší než u bezdětných.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2019 | Počet zobrazení: 344
 

Nabídka rychlonabíjecích stanic roste

Unipetrol rozšiřuje počet lokalit sítě čerpacích stanic Benzina, které vedle klasických pohonných hmot nabízejí řidičům také elektrickou energii z rychlodobíjecích stanic. Dalším krajským městem jsou tentokrát České Budějovice.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2019 | Počet zobrazení: 253
 

Jeden z nejsilnějších elektrických vysokozdvižných vozíků

Společnost Jungheinrich představila na veletrhu LogiMAT novou řadu elektrických vozíků s protizávažím. Jde o vysoce výkonný elektrický vysokozdvižný vozík řady EFG 6, který dokáže převážet až 9 tunový náklad se středem břemene ve vzdálenosti 900 mm od čela vidlí. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 3. 2019 | Počet zobrazení: 241
 

Řízení s šestým smyslem

Bude možné zabránit konfliktům na vozovce dřív, než k nim dojde. Přesně to řidičům umožní automobil se síťovým propojením 5G. Kamery, senzory a světelná signalizace budou komunikovat se síťově propojeným automobilem a konektivita 5G poskytne řidičům informace s předstihem pro rychlejší a lepší rozhodování. S technologií 5G by bylo možné předejít 68 % dopravních nehod.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 3. 2019 | Počet zobrazení: 247
 

SuperSport může i na závodní dráhu

Společnost Goodyear uvádí na trh novou řadu tří vysoce výkonných pneumatik s označením Eagle F1 SuperSport, SuperSport R a SuperSport RS. V segmentu výkonných pneumatik využívá nejnovější technologie a směsi, které umožnily podstatné zlepšení brzdné dráhy a rychlosti na okruhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 3. 2019 | Počet zobrazení: 251
 

Revoluce v korekci očních vad

V Ústřední vojenské nemocnici v Praze představila společnost Zeiss převratnou novinku pro oční operace. Jde o chirurgický mikroskop, který díky integrované technologii intraoperačního optického očního tomografu a navigace dokáže výrazně usnadnit průběh operace u řady oftalmologických zákroků.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 3. 2019 | Počet zobrazení: 284