MMC otevřelo novou centrálu v Evropě

  V souladu se svými ambicemi v jednom z nejnáročnějších světových regionů se Mitsubishi Motors Corporation (MMC) rozhodla založit v Evropě novou komplexní prodejní a marketingovou organizaci, která v tomto regionu doplní stávající centrum poprodejních služeb, náhradních dílů a logistiky.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 1. 2019 | Počet zobrazení: 283
 

Nový analyzátor kvality elektřiny

  Kontrola stavu elektrické sítě v podnicích, budovách, výrobních provozech i na trafostanicích je nyní velmi jednoduchá díky společnosti Blue Panther, která představila nový přenosný monitor pro analýzu kvality elektrické energie Elspec PureBB.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 1. 2019 | Počet zobrazení: 293
 

Platforma pro umělou inteligenci

  Svaz průmyslu uzavřel s Úřadem vlády a Ministerstvem průmyslu a obchodu memorandum o spolupráci na rozvoji umělé inteligence.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 1. 2019 | Počet zobrazení: 279
 

TVEL podepsal kontrakt s Čínou

  Ruská společnost TVEL a čínská CNLY (součást korporace CNNC) podepsaly kontrakt na dodávku jaderného paliva pro rychlý reaktor CFR-600, který se v Číně staví od roku 2017. TVEL dodá uranové palivo pro první zavážku aktivní zóny a pro výměny paliva během prvních sedmi letech provozu reaktoru.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 1. 2019 | Počet zobrazení: 277
 

BAU 2019 v rekordní formě

Až do 19. ledna bude mnichovské výstaviště hostitelem největšího světového veletrhu stavebnictví a souvisejících oblastí: BAU 2019, hlavní světové výstavy pro architekturu a stavební materiály a systémy.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 1. 2019 | Počet zobrazení: 294
 

Tříválec PSA se bude vyrábět v Polsku

Skupina PSA spustila novou montážní linku na výrobu benzínového tříválcového motoru v polském městě Tychy. Jde o motor EB Turbo PureTech, oceněný již čtyřikrát v řadě titulem Mezinárodní motor roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 1. 2019 | Počet zobrazení: 316
 

Huawei představil nejnovější procesor

Výzkumníci společnosti Huawei vytvořili procesor založený na architektuře ARM, která je podstatně výkonnější než předešlé technologie a slouží pro datová centra a cloudové služby.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 1. 2019 | Počet zobrazení: 282
 

Občerstvovací okénko už i v Praze

Společnost MOL otevřela v pořadí druhý občerstvovací Fresh Corner Drive, tentokrát na vytěžované Průmyslové ulici na Praze 9. Poprvé MOL s novým konceptem přišel v listopadu loňského roku v Hradci Králové.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 1. 2019 | Počet zobrazení: 282
 

Invalidního vozíku se dočkali i malí mazlíčci

Český startup AnyoneGo upoutal před časem pozornost výrobou unikátních invalidních vozíků pro handicapovaná zvířata. Nyní představil inovovaný model pro menší plemena psů.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 1. 2019 | Počet zobrazení: 293
 

ZAT koupila firmu Definity Systems

Společnost ZAT, český výrobce řídicích systémů pro energetiku a průmysl, posiluje své kompetence v oblasti informačních technologií a od letošního roku funguje v její struktuře dceřiná vývojářská softwarová firma Definity Systems, zaměřená na vývoj podnikových systémů.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 1. 2019 | Počet zobrazení: 278