Kia odhalila kompaktní crossover

Automobilka Kia uvedla v evropské předpremiéře v Amsterdamu nový modelu Stonic a my přinášíme první fotografie. Tento model má nabízet v rámci produktové nabídky Kia nejširší možnosti personifikací.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 6. 2017 | Počet zobrazení: 150
 

ŠKODA podruhé oceněna titulem ‚Zaměstnavatel roku‘

Automobilka ŠKODA AUTO byla oceněna titulem „Sodexo Zaměstnavatel roku 2017“ v ČR. Navíc v nezávislém hodnocení dosáhla lepšího celkového skóre než při loňském vítězství. Kromě toho získala ještě titul Nejlepšího zaměstnavatele ve Středočeském kraji a také se umístila na 2. místě v ocenění The Most Desired Company o nejžádanějšího zaměstnavatele mezi studenty vysokých škol.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 6. 2017 | Počet zobrazení: 135
 

Značka Opel představuje nové logo, motto a novou kampaň

Celý automobilový průmysl se mění rychleji a zásadněji než kdykoli předtím. Auta jako taková už také nejsou středobodem pozornosti – nyní je to „mobilita lidstva“, což představuje výraznou změnu zažitých schémat: Od mechaniky k digitálu, od fosilních paliv k elektrické energii, od individuálního vlastnictví vozidla po společensky odpovědnou mobilitu…

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 6. 2017 | Počet zobrazení: 168
 

Ukrajinský trh má pro české exportéry zajímavý potenciál

Podle agentury pro podporu exportu CzechTrade nabízí ukrajinský trh stále více příležitostí pro české exportéry. Potvrzují to i výsledky jednání, které proběhlo 7. června mezi ministrem průmyslu a obchodu Jiřím Havlíčkem a ukrajinskou vicepremiérkou pro evropskou a euroatlantickou integraci Ivanou Klympušovou-Cincadzeovou v Kyjevě.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 6. 2017 | Počet zobrazení: 135
 

MOOG uzavřel smlouvu s evropským seriálem závodů NASCAR

V Americe trvá partnerství mezi značkami MOOG a NASCAR již 51 let, nyní se rozšiřuje i na evropské závody NASCAR Whelen Euro Series. Značka MOOG společnosti Federal-Mogul Motorparts bude na základě této smlouvy všem závodním vozům dodávat díly řízení a zavěšení kol.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 6. 2017 | Počet zobrazení: 132
 

První let úspěchem Gripenu E

Společnost Saab provedla 15. června první let chytré stíhačky nové generace. Přesně v 10.32 odstartoval nový Gripen E ke svému prvnímu letu s testovacím pilotem společnosti Saab. Letoun s označením 39-8 odletěl z letiště v Linköpingu ve Švédsku a 40 minut letěl nad východní částí Östergötland.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 6. 2017 | Počet zobrazení: 173
 

Dvojité jubileum Škody Fabia

Mladoboleslavská automobilka Škoda vyrobila 500 000. vůz třetí generace řady Fabia a současně oslavila i další jubileum - celkově čtyřmiliontou Škodu Fabia, která sjela z linky od svého debutu v roce 1999. Jubilejním vozem se stal model Fabia Combi se zážehovým motorem 1,0 TSI a automatickou převodovkou DSG v bílém odstínu Moon.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 6. 2017 | Počet zobrazení: 123
 

Největší flotilová objednávka vozů PHEV od MMC

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dodala prostřednictvím svého ukrajinského importéra ukrajinskému policejnímu sboru 635 hybridních vozů Outlander PHEV.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 6. 2017 | Počet zobrazení: 124
 

Teplárna získala již potřetí nejvyšší hodnocení AAA

Sportovní mluvou řečeno, Teplárna České Budějovice završila zlatý hattrick. Potřetí za sebou získala nejvyšší ratingové hodnocení CZECH Stability Award na stupni AAA (Excelentní) a potvrdila tak postavení mezi nejkvalitnějšími tuzemskými firmami. V Česku je jen 0,13 % firem, které dosáhly v posledních třech letech takového výsledku. Jde o skutečnou elitu mezi českými firmami.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 6. 2017 | Počet zobrazení: 165
 

Nové bezrámové centrum v OKNA.EU

Společnost OKNA.EU ve svém showroomu Praha-Pankrác zřídila nové bezrámové centrum pro své zákazníky, ale také pro architekty a zájemce o danou problematiku. V novém centru se mohou seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti oken a dveří, např. s celoprosklenými rohy, bezrámovým zasklením, bezprahovým řešením otvíravých dveří a posuvných portálů, nebo s velkoformátovými HS portály se skrytými křídly a dalšími řešeními.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 6. 2017 | Počet zobrazení: 138