OKI spolupracuje na evropském trhu s etiketami

Strategické partnerství OKI Europe se společnostmi Kernow Coatings a Baker Materials má za cíl rozvíjet a řešit požadavky na specializovaná média pro nejrůznější odolné etiketové aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 2. 2023 | Počet zobrazení: 549
 

Známe vítěze ankety Auto roku v ČR

Aktuální ročník ankety Auto roku 2023 v České republice, kterou již od roku 1994 vyhlašuje Svaz dovozců automobilů, přinesl těsné bodové rozdíly finalistů. S jasným náskokem si vítězný pohár odnesla nová generace modelu Honda Civic e:HEV.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 2. 2023 | Počet zobrazení: 624
 

Jungheinrich uvádí na trh nové řady EFG

Celosvětově uvádí Jungheinrich na trh dvě nové řady robustních elektrických vysokozdvižných vozíků EFG. Jde o cenově výhodné základní modely pro klasickou přepravu i stohování mezi 1,6 a 3 tunami.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 2. 2023 | Počet zobrazení: 549
 

Edda umí odhalit výbušniny

Společnost DB Schenker vzala do týmu novou zaměstnankyni. Stala se jí sedmiletá ohařka Edda, která pomáhá na mezinárodním letišti ve Frankfurtu nad Mohanem detekovat výbušniny v zásilkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 2. 2023 | Počet zobrazení: 558
 

Dachser získal 100% podíl v Maďarsku

Na konci roku 2022 získal logistický provider Dachser zbývajících padesát procent akcií ve svých maďarských joint venture a stává se tak 100procentním vlastníkem společností Liegl & Dachser Szállítmányozási és Logisztikai Kft a Liegl & Dachser ASL Hungary Kft.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 2. 2023 | Počet zobrazení: 557
 

Terénní pneumatika run-flat pro supersport

Bridgestone byl vybrán jako exkluzivní partner pro pneumatiky nového modelu Lamborghini Huracán Sterrato. Pro první terénní supersportovní automobil na světě vybavený motorem V10 a pohonem všech kol bude Bridgestone dodávat terénní i zimní pneumatiky.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 2. 2023 | Počet zobrazení: 557
 

Špilberk v záři reflektorů Thorn

Brněnská dominanta, hrad Špilberk, má od konce loňského roku nové osvětlení. Nově hrad osvětluje od soumraku do úsvitu soustava efektivních a hospodárných svítidel značky Thorn, jejichž generálním dodavatelem je společnost Zumtobel.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 2. 2023 | Počet zobrazení: 551
 

Výsledky ankety Fleet Derby 2023

Po dvou letech covidových opatření získalo vyhlášení nejlepších flotilových vozů ankety Fleet Derby opět slavnostní společenský charakter. Přes osmdesát hostů včetně členů odborné poroty a zástupců automobilek se sešly v pražském hotelu Artemis.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 2. 2023 | Počet zobrazení: 548
 

Na VŠTE vyvinuli mapovou aplikaci pro města

Aplikace vyvinutá akademiky z Katedry stavebnictví Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích pro Chotěboř na Havlíčkobrodsku vyhodnocuje na základě dat z kamer dopravní situaci a poskytuje přesné, rychlé a graficky přehledně zpracované informace. Pomáhá tím řešit tamní dopravu.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 2. 2023 | Počet zobrazení: 565
 

Spolehlivý teplotní alarm

Společnost Axis uvedla novou termometrickou kameru ke vzdálenému monitorování. Toto robustní zařízení z bezhalogenových materiálů je ideální k zabezpečení perimetru i ke sledování teplot na velké vzdálenosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 2. 2023 | Počet zobrazení: 519