Powerbanka s utajenou funkcí

Dvě zařízení v jednom. Tak by se daly stručně shrnout hlavní benefity powerbanky Esonic MQ-L500. Zatímco první funkce produktu – zajistit dodatečný zdroj energie pro nabití mobilního zařízení – je zřejmá na první pohled, druhá funkce je důmyslně ukryta tak, aby nevzbudila žádné podezření.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2018 | Počet zobrazení: 165
 

Nové ovladače Nvidia pro Destiny 2: Warmind

Společnost Nvidia vydala nové ovladače Game Ready pro hry Destiny 2: Warmind, Conan Exiles a Pillars of Eternity II: Deadfire. Dostupné ovladače zajišťují maximální zážitek pro hráče s grafickými kartami GeForce GTX.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2018 | Počet zobrazení: 126
 

Goodyear spustil nové digitální služby

Společnost Goodyear spustila dvě nové datové služby, jejichž cílem je snížit celkové náklady provozovatelů těžké nesilniční techniky. Reaguje tak na současnou revoluci datových služeb v celém odvětví vozidel a zařízení OTR (Off the Road).

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2018 | Počet zobrazení: 129
 

Průša vstupuje do nové oblasti 3D tisku

Podnikatel a investor Josef Průša plánuje další expanzi v oblasti 3D tisku. Jeho společnost Prusa Research koupila českou firmu Futur3D, která se zabývá výrobou profesionálních DLP 3D tiskáren. Cena akvizice nebyla zveřejněna.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2018 | Počet zobrazení: 147
 

Tablet umí zaznamenat 3D snímky v pohybu

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ-M1 s integrovanou 3D kamerou Intell RealSense je ideální k přesnému měření a zpracování 3D obrazu v pohybu. Je vhodný pro široké spektrum odvětví jako např. optimalizaci skladovacích prostor, údržbu provozů, monitorování zranění ve zdravotnictví a u vyšetřování nebo pořizování snímků při likvidaci pojistných událostí, např. při zkoumání dopravní nehody nebo praskliny na stavbách.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2018 | Počet zobrazení: 123
 

DHL otevřela centrální distribuční sklad v Jažlovicích

Společnosti DHL Supply Chain a Sage Appliances uzavřely smlouvu o spolupráci v oblasti skladování a distribuce zboží na území Evropy. Provoz centrálního distribučního skladu byl zahájen v dubnu v areálu DHL v Jažlovicích. Jde o první vzájemnou spolupráci většího rozsahu mezi Sage Appliances a DHL.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2018 | Počet zobrazení: 132
 

Nový přímý centrální mazací systém řízený PLC

Strojní součásti lineární techniky vyžadují pro svůj bezchybný provoz dostatečné zásobování mazivy. Mazivo je konstrukční prvek a správná volba mazacích systémů by se měla zohlednit již při navrhování stroje. Při výběru maziva se musí přihlédnout k rozsahu provozních teplot a k provozním a okolním podmínkám. Výsledkem je prodloužení životnosti celého zařízení a snížení celkových nákladů na vlastnictví.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 5. 2018 | Počet zobrazení: 148
 

Závody tahačů ve virtuální realitě

Goodyear vytvořil tým s hráči počítačové hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a dal jim za úkol včas ve virtuální realitě doručit závodní pneumatiky pro tahače, které se utkají v nadcházejícím prvním letošním závodě Mistrovství Evropy v závodech tahačů FIA (European Truck Racing Championship; (ETRC).

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 5. 2018 | Počet zobrazení: 123
 

HITACHI se mění na HiKOKI a přichází s novým produktem

Jedna baterie, dvě třídy napětí – to nabízí nová napájecí sada společnosti HITACHI Power Tools / HiKOKI, Jde o inovativní technologii akumulátorových baterií, která umožňuje používat 36voltové baterie i pro 18V stroje.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 5. 2018 | Počet zobrazení: 133
 

Renishaw v Nitře představí řešení k Průmyslu 4.0

Společnost Renishaw bude své technologie pro přesné strojírenství vystavovat na mezinárodním strojírenském veletrhu Nitra 2018, který se koná ve dnech 22.-25. května. Výrobní firmy, které chtějí ve svých výrobních provozech využívat principy Průmyslu 4.0, nutně směřují k zavedení inteligentních obráběcích procesů.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 5. 2018 | Počet zobrazení: 143