Při zařizování domácnosti nezapomeňte na kvalitní síťové pokrytí

Bezdrátově připojených zařízení v domácnostech stále přibývá. Mobily, tablety, notebooky, televize, prvky, jako jsou IP kamery, smart zásuvky či senzory, to vše vyžaduje kvalitní Wi-Fi připojení. Existuje několik možností, jak si efektivně vytvořit doma stabilní a rychlou síť, která dosáhne i do těch nejvzdálenějších koutů.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2023 | Počet zobrazení: 829
 

Předpokladem kvalitního řízení jsou digitalizované procesy

Digitalizované firemní procesy spojené s uložením a oběhem dokumentů dokáží ušetřit hodně času. Nejedná se však o pouhé skenování dokumentů, ale o systém automatizace a robotizace práce se vším, co se ve firemních týmech, provozech a odděleních vytváří, schvaluje, ukládá i archivuje.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2023 | Počet zobrazení: 776
 

Nahradí poškozené zařízení od Applu do čtyř hodin

Tuzemská společnost Logicworks přišla s novou službou, která umožňuje minimalizovat přestávky v práci kvůli vadnému nebo poškozenému zařízení Apple. Služba Same Business Day umožňuje firmám začít používat nové zařízení do čtyř pracovních hodin od nahlášení požadavku.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2023 | Počet zobrazení: 779
 

Historicky největší česká expozice na Transport Logistic

Na světovém veletrhu dopravy a logistiky Transport Logistic 2023, který se konal v Mnichově, byla zaznamenána výrazná expozice českých firem. Ta byla uspořádána za finančního přispění Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2023 | Počet zobrazení: 742
 

VOD-KA 2023: Musí se otevřít i nepopulární témata

Mezinárodní vodohospodářská výstava Vodovody – Kanalizace 2023 (VOD-KA) v Praze se blíží. Místo k setkávání široké odborné i laické veřejnosti poskytne návštěvníkům nejenom nová sofistikovaná řešení, ale také představí vlastníkům domů a bytů inovativní řešení, jak hospodárněji nakládat s vodou.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 5. 2023 | Počet zobrazení: 772
 

Ocenění za implementaci systému AutoStore v Brandýse

Na letošním ročníku elogistics Award obdržela společnost Continetal ocenění v kategorii Procesy a nástroje za úspěšnou implementaci skladového systému AutoStore ve svém brandýském závodě. Na tomto náročném projektu spolupracovala se systémovým integrátorem na digitalizaci Aimtec.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 5. 2023 | Počet zobrazení: 760
 

Experti na jádro z celého světa se sešli v Praze

V rámci International NUWARD Advisory Board hodnotili experti vývoj NUWARD SMR – evropského malého modulárního reaktoru od francouzské společnosti EDF, který se zvažuje i pro Česko.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 5. 2023 | Počet zobrazení: 838
 

HENNLICH na e-veletrhu představí své novinky pro český trh

Na 190 novinek z oblasti kluzných pouzder, lineárních vedení, 3D tisku nebo nízkonákladové automatizace pro český trh představí strojírenská firma HENNLICH na svém již 4. virtuálním e-veletrhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 5. 2023 | Počet zobrazení: 744
 

VŠTE: Dron s termokamerou doplnil výuku a zachraňuje srnčata

Špičkový dron DJI Mavic 3T s termokamerou, který v rámci Národního plánu obnovy pořídila českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) k doplnění výuky o názorné aplikace moderních technologií, najde uplatnění i při záchraně narozených srnčat při jarním sečení luk.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 5. 2023 | Počet zobrazení: 771
 

Berlín bude mít největší flotilu vodíkových aut v Německu

V rámci dvouletého pilotního projektu H2 Moves Berlin dá společnost Toyota Deutschland řidičům služby Uber k dispozici 200 sedanů Mirai s vodíkovými palivovými články. Cílem je otestovat praktičnost provozu vozů na vodíkový pohon v metropoli.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 5. 2023 | Počet zobrazení: 743