Řešení Lenova pro datová centra

Společnost Lenovo přináší škálovatelné softwarově definované storage (SDS) řešení - Distributed Storage Solution pro IBM Spectrum Scale (DSS-G). Řešení je navrženo tak, aby podporovalo škálovatelná úložiště vhodná pro firemní prostředí náročná na výkon a data. Snižuje celkové náklady na vlastnictví a umožňuje efektivnější využívání infrastruktury při zvládání náročných úloh.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 1. 2018 | Počet zobrazení: 97
 

Firmy se učí šetři vodou

Pro 35 % společností, které vloni začaly řešit management vody, byl „faktor CSR“ při rozhodování jedním z nejdůležitějších bodů. Vyplývá to ze zjištění společnosti Aquarex Waterprofit, která se specializuje na řešení v oblastech úpravy, filtrace, měření kvality vody a optimalizace celého vodního cyklu.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 1. 2018 | Počet zobrazení: 89
 

Nenechte si ujít v kině: Velká hra

Americký snímek, který přišel do našich kin, popisuje příběh freestylové lyžařky, z které se stala pokerová princezna. Film byl natočen podle knižní předlohy a díky hlavní hrdince Molly Bloom, kterou ztvárnila Jessica Chastain, si odnesete neuvěřitelný zážitek. Ve filmu, trvajícím přes dvě hodiny, nenajde divák ani trochu nudy, naopak spoustu detailů z pokerového prostředí, inteligentní humor a nechybí ani dojemná scéna.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 1. 2018 | Počet zobrazení: 106
 

Byla vyhlášena anketa Auto roku 2018

Z pětice nominovaných vozidel získala titul Auto roku 2018 Škoda Karoq s těsným vítězným rozdílem 19 bodů před druhým modelem BMW 5. Třetí příčku obsadil model Insignia z produkce Opelu a na čtvrté pozici se umístila Kia Stinger. Páté místo zůstalo modelu Subaru Impreza.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 1. 2018 | Počet zobrazení: 92
 

Unikátní Lexus LFA se prodává v aukci

Americký aukční dům Gooding & Company, který se specializuje na motoristické perly, nabídl k prodeji Lexus LFA ve verzi Nürburgring Edition. Jde o opravdovou raritu, protože modelů LFA bylo vyrobeno pouze 500 ks a z toho jen 50 ks ve verzi Nürburgring.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 1. 2018 | Počet zobrazení: 93
 

Nový model Porsche 911 bude obouvat Dunlop

Automobilka Porsche schválila nové pneumatiky Dunlop Sport Maxx Race 2 v rozměrech 265/35 ZR 20 (99Y) XL a 325/30 ZR 21 (108Y) XL jako originální výbavu pro silniční použití na jejím novém modelu 911 GT2 RS.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 1. 2018 | Počet zobrazení: 114
 

Veterány se těší stále větší oblibě

V nabídce ojetých automobilů se vyskytují i kousky pro milovníky retra. Jde o tzv. youngtimery nebo ryzí veterány, které z výrobních linek sjely i před více než 30 lety. Kdo má slabost pro automobilový design minulých desetiletí, ale i pro tehdejší odolná technická řešení, určitě si přijde na své.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 1. 2018 | Počet zobrazení: 87
 

Unikátní Truck Půjčka pro dopravce

ČSOB Leasing ve spolupráci se svou dceřinou společností na zprostředkování pojištění přichází na trh s unikátní novinkou. Jde o Truck Půjčku pro české dopravce s komplexním pojištěním a službami.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 1. 2018 | Počet zobrazení: 97
 

Rekord VW - více než šest milionů vozidel

Automobilka Volkswagen vyrobila na celém světě během roku 2017 více než šest milionů vozidel. Za překonáním tohoto významného milníku stojí dosud největší modelová ofenziva klíčové značky koncernu VW a rostoucí požadavky zákazníků na mezinárodních trzích. V čele globálního žebříčku nejvíce vyráběných modelů stojí Jetta, Golf, Santana, Passat a Polo.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 1. 2018 | Počet zobrazení: 91
 

Ikona Inteligentní mobility jde do výroby

Oficiálně zahájila automobilka Nissan pro evropské zákazníky výrobu zcela nové generace modelu Leaf, světově nejprodávanějšího elektromobilu. Z výrobních linek v britském Sunderlandu již sjíždějí první vozy, aby si je v únoru mohli zákazníci vyzvednout.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 1. 2018 | Počet zobrazení: 92