Uber zavádí předem stanovenou cenu

S platností od 13. března zavádí společnost Uber v Praze a Bratislavě předem stanovené ceny. Pro lepší přehlednost a pohodlnější využívání služby se cestujícím v aplikaci bude přesná cena zobrazovat ještě před objednáním jízdy. Dosud cestující viděli pouze odhad ceny.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2018 | Počet zobrazení: 117
 

Infor rozšiřuje svou lokální síť

Společnost Infor rozšířila svou partnerskou síť v ČR a na Slovensku o tři nové partnery: EG - Expert, Sophia Solutions a Aplis Solutions. Posílením svého partnerského kanálu tak bude lépe reagovat na aktuální potřeby digitalizace a Průmyslu 4.0 u českých a slovenských zákazníků v oblasti EAM řešení, Business Inteligence a ERP systémů.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2018 | Počet zobrazení: 156
 

Skupina PSA zpřístupňuje pro vozy svých značek síť nabíjecích stanic

Digital Charging Solution (DCS), dceřiná společnost skupiny BMW a provozovatel služby ChargeNow, uzavřely se Skupinou PSA partnerství, na jejímž základu získávají zákazníci značek Peugeot a Citroën přístup k největší francouzské síti nabíjecích stanic pro elektromobily.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2018 | Počet zobrazení: 135
 

E.ON testuje unikátní službu - s hasiči

Energetici ze společnosti E.ON budou v případě rozsáhlejších výpadků dodávek proudu informovat obyvatele nově ve spolupráci s hasičským záchranným sborem v jednotlivých krajích. Úspěšná zkouška této unikátní spolupráce proběhla v Kraji Vysočina. Postupně se služba rozšíří na celé distribuční území společnosti E.ON.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2018 | Počet zobrazení: 124
 

Studiové kamery s novým systémem

Společnost Panasonic uvedla nový systém studiových kamer určených pro produkci a přímé přenosy. Model AK-UC4000 byl nově rozšířen o snímač S35mm MOS a výstupy v Ultra HD a Full HD. V obchodní síti bude na jaře letošního roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 3. 2018 | Počet zobrazení: 177
 

Kia partnerem UEFA

V Ženevě uzavřela společnost Kia Motors tříletou sponzorskou smlouvu na oficiální partnerství Evropské ligy UEFA. Smlouva platí počínaje sezónou 2018/2019 a poběží až do finále nejvyšší evropské fotbalové soutěže v roce 2021. V rámci smlouvy poskytne Kia vozidla k zajištění dopravy funkcionářů a VIP osobností.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 3. 2018 | Počet zobrazení: 168
 

Budvar instaloval nový plnič plechovek

Budějovický pivovar uvedl do zkušebního provozu nový plnič plechovek a tím zvýší kapacitu stáčírny plechovek o 55 %. Po dokončení všech investic bude mít pivovar roční výstav 2 mil. hektolitrů.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 3. 2018 | Počet zobrazení: 159
 

Prototyp inteligentní pneumatiky

Společnost Goodyear představila na autosalonu v Ženevě svůj nejnovější pokrok v podobě prototypu inteligentní pneumatiky. Jde o kompletní informační systém, který zahrnuje vlastní pneumatiku, sensory a cloudovou výpočetní kapacitu, jenž se společně podílejí na komunikaci s operátory vozového parku v reálném čase prostřednictvím mobilní aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 3. 2018 | Počet zobrazení: 185
 

10 let v kartonovém světě

Společnost RAJAPACK vstoupila na český trh v roce 2007, a že se jim tady daří, dokazuje počet prodaných kartonových krabic - 6 miliónů kusů za 10 let. Jak říká s nadsázkou šéfka české pobočky Gabriela Fabiánová, počtem prodaných kartonových obalů by vydláždili třikrát cestu z Prahy do Paříže a zpět.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 3. 2018 | Počet zobrazení: 161
 

Flexibilní počítačové skříně řady MasterBox

Společnost Cooler Master uvedla na trh novou řadu počítačových skříní MasterBox Q300. Mezi hlavní rysy dvou nových přírůstků patří velikost, modularita a velký potenciál unikátních sestavení.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 3. 2018 | Počet zobrazení: 160