Konference o strukturálních pěnách bude digitální

Tradiční konference Foammelt, zaměřená na zpracovatele plastů a výrobce forem, vývojáře a konstruktéry zařízení pro tento průmyslový segment, bude letos poprvé pořádána ve virtuální podobě.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 10. 2020 | Počet zobrazení: 217
 

Siemens získal certifikaci AeroMACS

Jako první na světě dosáhl Siemens plné certifikace AeroMACS pro širokopásmové neveřejné bezdrátové řešení z oblasti průmyslové komunikace určené pro letištní provoz – základnové stanice a klientské stanice řady Ruggedcom WIN 4G.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 10. 2020 | Počet zobrazení: 208
 

Murrelektronik vyřešil problém s odporem smyčky

Selektivní monitoring kanálů je důsledkem jevu, který se objevil teprve se zavedením elektronicky řízených zdrojů napájení na trh.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 10. 2020 | Počet zobrazení: 248
 

Nové SaaS řešení e-mailové bezpečnosti

Společnost GFI Software představila MailSecurity, snadno použitelné SaaS řešení e-mailové bezpečnosti, které skenuje veškerou příchozí elektronickou poštu a blokuje spamy, e-maily obsahující viry a pokusy o phishing.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 10. 2020 | Počet zobrazení: 214
 

Fotopast StrongVision 2GB

Společnost Evolveo uvádí letos již čtvrtý model z ucelené nabídky fotopastí. StrongVision 2GB, který reflektuje přání zákazníků a přináší několik novinek. Novinka je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 10. 2020 | Počet zobrazení: 196
 

Nový Talisman Grandtour je technicky dokonalejší

Automobilka Renault přichází s novým Talismanem Grandtour, který disponuje nejnovějšími technickými prvky. Jejich cílem je umožnit řidiči i pasažérům takový zážitek z jízdy automobilem, jako by cestovali první třídou.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2020 | Počet zobrazení: 213
 

Nákladní auta ujedou na vodík až 600 km

Toyota spolu s Hino Motors zahajují testy nákladních vozidel na vodíkové palivové články. Očekává se, že budou mít dojezd zhruba 600 km. Testy ověří reálnost používání palivových článků ke snížení emisí CO2 v logistice.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2020 | Počet zobrazení: 181
 

AP bude restaurovat historické Peugeoty

Prvním vozem, který byl vybrán k restaurování, je legendární model Peugeot 205 GTi, v černé barvě, s motorem 1,9 l. Vůz tak prošel rukama mechaniků, karosářů, čalouníků i klempířů. Po dokončení obdrží certifikát pravosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2020 | Počet zobrazení: 191
 

Netradiční gamingova myš Morfix

Společnost Trust uvedla na český trh zajímavou myš Morfix s výměnnými panely. Hráči si tak mohou ve vteřině přizpůsobit své herní příslušenství podle hry, kterou zrovna hrají. Levý výměnný boční panel nabízí buď 3, nebo 9 programovatelných tlačítek.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2020 | Počet zobrazení: 263
 

Nové monitory a konferenční řešení Dell

Společnost Dell představuje novinky v portfoliu UltraSharp monitorů a konferenční řešení Meeting Space. Podle výzkumu společnosti IDC je 81 % zaměstnanců přesvědčeno, že monitory s vyšším rozlišením, lepší ergonomií a kvalitnějším podáním barev zlepšují celkový komfort při práci.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2020 | Počet zobrazení: 237