Dacia Piknik: sraz majitelů vozů Dacia se povedl

V Šiklově mlýně se uskutečnil v sobotu 10. června již třetí ročník neformálního setkání majitelů vozů značky Dacia tzv. Dacia Piknik. Jde o akci pořádanou v řadě zemí Evropy a jejím cílem je společně strávený den všech majitelů značky Dacia a jejich rodin. Akce je spojena s celodenními aktivitami, soutěžemi, koncerty a se společným piknikem, neboť každý účastník obdržel piknikový balíček.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 6. 2017 | Počet zobrazení: 100
 

Zámek Svijany: druhá etapa

Po nákladné první etapě byla nyní dokončena i druhá etapa rekonstrukce Zámku Svijany, díky které byla rozšířená nabídka služeb o ubytovací zařízení Hotel Zámek Svijany a Zámecký šenk. Ten zastřešuje vnitřní prostory vhodné pro společenské akce, školení či konference.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 6. 2017 | Počet zobrazení: 98
 

Bonett má nejvíce CNG stanic na českém trhu

V těchto dnech otevřela společnost Bonett v Čestlicích první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem Makro. V následujících týdnech otevře další nové stanice, čímž svou síť rozšíří na více než tři desítky, což bude největší síť v rámci České republiky.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 6. 2017 | Počet zobrazení: 90
 

Český SIAD plánuje další investice

Společnost SIAD Czech dosáhla loni, díky nové dceřiné společnosti v Polsku, tržeb v hodnotě zhruba 800 mil. korun. Polský trh je velmi zajímavý pro průmyslové technické plyny a poptávka zhruba trojnásobně převyšuje potřeby českého průmyslu.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 6. 2017 | Počet zobrazení: 104
 

Svijany slavily hned dva úspěchy

V degustační soutěži Pivo České republiky 2017 se stala vítězem nefiltrovaná řezaná jedenáctka Svijanský Fanda v kategorii kvasnicové a nefiltrované pivo. Degustační soutěž Pivo České republiky je tradiční součástí Slavností piva v Českých Budějovicích.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 6. 2017 | Počet zobrazení: 155
 

RegioJet zamíří poprvé do Rumunska

Již od 28. června odstartují autobusy RegioJet na nové lince spojující 3x týdně Prahu, Brno a Bratislavu s Aradem a Temešvárem v Rumunsku. Tento spoj bude stavět také v Maďarsku ve třech destinacích: v Budapešti centru, pak na letišti Ference Liszta a nakonec v jihomaďarském Szegedu.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 6. 2017 | Počet zobrazení: 128
 

EXPO Astana a Budvar

Na mezinárodní specializované výstavě EXPO Astana 2017 v Kazachstánu, která začíná 10. června, bude mít Česká republika expozici nazvanou „Důmyslnost řešení“, kde součástí českého pavilonu bude i restaurace s reprezentací českého pivovarnictví v podobě čepovaného ležáku Budweiser Budvar.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 6. 2017 | Počet zobrazení: 105
 

Veletrh vědy: jak vypadá skutečné vakuum?

Od 8. do 10. června se uskuteční na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech tzv. Veletrh vědy, který pořádá Akademie věd ČR. Vstup na tuto akci popularizující vědu je zdarma. Partner akce, společnost Edwards, si připravila pro návštěvníky zajímavý program: Víte, co se stane ve vzduchoprázdnu se sklenicí vody? Nebo jak bude v tomto prostředí znít školní zvonek?

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 6. 2017 | Počet zobrazení: 168
 

Chytrá řešení pro intralogistiku získala ocenění IFOY Award

K letošním vítězům ocenění International Forklift Truck of the Year (IFOY) Award, které se uděluje nejlepším strojům manipulační techniky a nejlepším systémovým řešením, stanula opět společnost STILL. Udílení cen se konalo v rámci zahajovacího večera veletrhu transport logistic v Mnichově. Ocenění bylo letos udělováno již po páté a dokládá výkonnost a inovační schopnosti výrobců manipulační techniky a poskytovatelů systémových řešení.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 6. 2017 | Počet zobrazení: 123
 

Elegantní Moto G Plus s nejpokročilejším fotoaparátem ve třídě

Prostřednictvím své dceřiné společnosti Motorola oznámilo Lenovo dostupnost nové, v pořadí již 5. generace, smartphonu Moto G Plus na českém trhu. Nový celokovový model v sobě spojuje poutavý design, vysoký výkon a mimořádné fotografické vlastnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 6. 2017 | Počet zobrazení: 106