eWON Flexy¬ - první router s flexibilní koncepcí na světě

Zařízení eWON Flexy belgického výrobce routerů je první modulární průmyslový M2M router na světě, který umožňuje OEM a integrátorům systémů propojit vzdálená zařízení v prostředí, kde se neustále mění druhy komunikace (2G, 3G, 4G, WiFi atd.), a komunikovat s většinou provozních zařízení. 

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 7. 2014 | Počet zobrazení: 315
 

ČR opět posiluje svou pozici v leteckém průmyslu

Americký výrobce vrtulníků Bell Helicopter, dceřinná firma společnosti Textron, mění svou pražskou pobočku v ČR na regionální evropské centrum se zaměřením na řízení objednávek, doručovací služby a poprodejní servis. 

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 7. 2014 | Počet zobrazení: 388
 

Moskva hostí šestý ročník ATOMEXPO 2014

Moskva se stala od 9. června dějištěm další z významných událostí v oboru jaderné energetiky - koná se zde 6. Mezinárodní fórum ATOMEXPO 2014, kterého se účastní řada významných osobností jaderného průmyslu.- mj. náměstek generálního ředitele pro rozvoj a mezinárodní obchod státní korporace pro jadernou energii Rosatom Kirill Komarov, generální ředitelka Světové jaderné asociace (WNA) Agneta Rising a prezident Japonského atomového průmyslového fóra (JAIF) Takuya Hattori. 

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 6. 2014 | Počet zobrazení: 449
 

Redesign u obalů značky Budweiser Budvar

Budějovický Budvar uvedl na trh nové obaly pro pivo značky Budweiser Budvar. Hlavním cílem tohoto projektu bylo sladění vzhledu obalů s hodnotami značky, lepší identifikace výrobků spotřebitelem, snížení počtu variant etiket a zvýšení výkonu stáčíren lahví. 

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2014 | Počet zobrazení: 441
 

EU rýsuje nová pravidla pro energetiku

Evropská komise schválila nová pravidla pro veřejnou podporu v oblasti energetiky, s jejichž pomocí chce zajistit, aby obnovitelné zdroje začaly soutěžit s konvenčními elektrárnami na trhu a snížit celkové náklady na přechod k zelené energii. 

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2014 | Počet zobrazení: 446
 

Přebytečné letouny L-159 by měl odkoupit Irák a Američané

Tucet z nepotřebných letadel L-159 české armády by mohl zamířit do Iráku. Tamní ministerstvo obrany stroje potřebuje k výcviku pilotů, kteří budou později létat na amerických stíhačkách F-16. 

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2014 | Počet zobrazení: 431
 

Pozvání na Tribotechnický seminář

V hotelu Akademie Naháč, v Choceradech pořádají ve dnech 11. – 12. června společnosti KLEENTEK a ALS Czech Republic již tradiční 22. seminář z cyklu “Strategie nulových poruch - cesta k úsporám”.  

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2014 | Počet zobrazení: 447
 

Canon poradí jak ušetřit při správě dokumentů

Společnost Canon CZ připravila pro zájemce o efektivní správu dokumentů sérii bezplatných odborných seminářů s názvem - Služby nutné pro úsporu nákladů při práci s dokumenty a záznamy, které pořádá v průběhu června v týdenních odstupech v Praze, Brně a Českých Budějovicích. První seminář proběhne 4. června na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, další následuje 10. června v Praze v prostorách společnosti Skanska, a poslední se bude konat 18. června na Mendelově univerzitě v Brně. 

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2014 | Počet zobrazení: 424
 

Investice do vzdělání

Střední odborné učiliště ve společnosti Škoda Auto patří mezi největší nestátní vzdělávací instituce v ČR. V současné době se v učilišti v technických oborech vzdělává téměř 1000 studentů.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 5. 2014 | Počet zobrazení: 457
 

Seznam vylepšuje Mapy a bude prodávat i jízdenky

Česká internetová společnost se rozhodla vyřešit problematickou situaci kolem řešení dostupnosti dat pro jízdní řády ovládaných brněnskou společností Chaps vlastními silami. Seznam.cz začal informace sbírat sám a individuálně jednat s jednotlivými dopravci a lokálními vlastníky dat. 

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 5. 2014 | Počet zobrazení: 473