Misan nabízí stroje pro efektivní obrábění

Společnost Misan představila ve své veletržní expozici na MSV i několik výkonných obráběcích zařízení pro produktivní sériovou výrobu. Uplatnění by měly tyto stroje najít zejména v segmentu automobilového průmyslu, ale obecně i všude ve velkosériové výrobě, kde je kladen důraz na rychlost, přesnost a kvalitu obrobků.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2017 | Počet zobrazení: 85
 

Bibus ve znamení „sluneční“ hydrauliky

Ve své expozici situované na tradičním umístění v pavilonu F představovala společnost Bibus řešení a systémové prvky pro široké spektrum průmyslových aplikací. Pro letošní ročník kladla důraz mj. na produkty jedné z předních firem v oblasti inovativní průmyslové hydraulika a elektrotechniky, firmy SUN Hydraulics, kterou Bibus na českém trhu zastupuje.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2017 | Počet zobrazení: 80
 

Fronius nabízí lepší robotizované svařování

Inteligentní svařovací zdroj Fronius TPS/iRobotics se rozšířil o nové funkce. Výrobce na MSV v Brně představil upgrade pro robotický svařovací systém, který je speciálně dimenzovaný pro požadavky robotizovaného svařování.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2017 | Počet zobrazení: 81
 

Mazak na MSV: zaostřeno na automatizaci

V největší výstavní hale P areálu brněnského Výstaviště nelze přehlédnout impozantní expozici společnosti Mazak. V souladu s tematickým zaměřením letošního MSV, jehož hlavním tématem je průmyslová automatizace, prezentuje Mazak tradiční i nová řešení nabízená jak pro sériovou, tak i pro kusovou strojírenskou výrobu.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2017 | Počet zobrazení: 86
 

Nejrychlejší značení na světě

Vystavovatelé se na veletrzích tradičně snaží přilákat do svých expozic návštěvníky něčím mimořádným, a nejlepší příležitostí je představit produkt či řešení, které je v něčem unikátní. Ani letošní MSV není výjimkou a tak se na něm lze setkat s řadou unikátů. Například s nejrychlejší značením na světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2017 | Počet zobrazení: 79
 

Zlaté medaile MSV 2017 ozdobily špičkové exponáty veletrhu

Tak jako každý rok soutěží řada vybraných exponátů prezentovaných na veletrhu o prestižní ocenění – Zlatou medaili MSV. Pro letošní ročník vybrala odborná porota celkem sedm výjimečných produktů, z nichž šest si odváží z Brna Zlatou medaili a jeden zvláštní uznání.    

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 10. 2017 | Počet zobrazení: 106
 

Hiwin varuje: Pozor, hodný robot!

V expozici firny Hiwin na letošním MSV v Brně můžete narazit na upozornění, které má upoutat pozornost na novinku v portfoliu společnosti zaměřenou do oblasti tzv. kolaborativní robotiky. Jde o 6osého robota RA605-710, což je robot střední třídy s plnohodnotnou simulací.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 10. 2017 | Počet zobrazení: 88
 

ŠKODA Plus hlásí nárůst prodejů ojetých vozů s pohonem na CNG

Program prověřených ojetých vozů ŠKODA Plus zaznamenal v období leden až srpen 2017 významný meziroční růst jak v celkových prodejích, tak ve všech jednotlivých kategoriích vozů. Nejvyšší meziroční růst zaznamenal model Škoda Octavia G-TEC s pohonem na stlačený zemní plyn.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 10. 2017 | Počet zobrazení: 102
 

Vadí diskům magnet, otřesy a extrémní teploty?

Zálohování dat je jedním ze základů klidného spánku. Něco podobného jste už jistě slyšeli nebo četli. A teď ruku na srdce - skoro každý z nás má minimálně část souborů, ať už jde o fotografie, hudbu nebo podnikatelská data, uloženu pouze na jednom místě - v počítači nebo notebooku. Čeho se skutečně vyvarovat a čeho se naopak bát nemusíte?

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 10. 2017 | Počet zobrazení: 103
 

Expanze - Výhodné projektové financování

Od června spolupracuje ČSOB Leasing při podpoře podnikání malých a středních podniků s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou prostřednictvím projektu EXPANZE. Získání výhodného financování s veřejnou podporou je nyní pro zájemce výrazně snadnější díky unikátní nabídce služeb Centra dotačního poradenství ČSOB Leasing.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 10. 2017 | Počet zobrazení: 112