Převodník od Parkeru pomáhá přenému měření

Parker Hannifin uvádí na trh převodník proudu, napětí a frekvence s označením SCMA-VADC-710. Tato snadno ovladatelná jednotka je zařazena mezi měřicí přístroje řady SensoControl, jako jsou Parker Service Master Plus nebo The Serviceman Plus.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 9. 2017 | Počet zobrazení: 85
 

Vodafone transformuje svou síť řešením VMware

Skupina Vodafone Group uzavřela se společností VMware, Inc. licenční smlouvu na široké spektrum softwarových produktů. VMware se zároveň stává jedním z dodavatelů, kteří budou pro Vodafone globálně zavádět virtualizaci síťových funkcí (NFV), od níž se očekává rychlejší a efektivnější poskytování budoucích produktů a služeb.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 9. 2017 | Počet zobrazení: 79
 

Prvotřídní poradenství - po celém světě přímo na místě

Automobilový trh je v pohybu. Základní vývojové trendy jsou: globální zaměření, rostoucí elektromobilita a zvýšené zaměření na ekologii.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2017 | Počet zobrazení: 107
 

Dejte jméno novému Seatu: Alboran, Aranda, Avila nebo Tarraco?

Jeden z těchto čtyř španělských zeměpisných názvů bude označením nového SUV značky Seat, které bude uvedeno na trh v roce 2018. Veřejnost může do 25. září hlasovat pro své preferované kandidáty na webových stránkách seat.es/buscanombre nebo seat.com/seekingname. Vítězem se stane zeměpisný název, který obdrží největší počet hlasů.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2017 | Počet zobrazení: 82
 

Stříbrné targety pro fasádní sklo

Odborníci ze společnosti Safina, jednoho z evropských leaderů ve výrobě a zpracování drahých kovů, zvýšili homogenitu a jemnost materiálové struktury stříbrných targetů pro nanášení velmi tenkých kovových vrstev na fasádní a okenní skla.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2017 | Počet zobrazení: 109
 

Dny NATO v Ostravě již posedmnácté

O víkendu (16.-17. 9.) bude Letiště Leoše Janáčka Ostrava hostit 17. ročník Dnů NATO a 8. ročník Dnů Vzdušných sil AČR, který přinese tradičně rozmanitý program obohacený o řadu exkluzivních zahraničních premiér. Na mošnovské letiště by mělo dorazit přes 80 ks letecké techniky a přes 200 ks pozemní techniky. Za oba dny show bude možné sledovat přes 60 ukázek a 15 hodin hlavního programu.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 9. 2017 | Počet zobrazení: 135
 

Před 170 lety se začalo prvně svítit v Praze

Přesně 15. dne v měsíci září roku 1847 se pražské ulice poprvé ozářily plameny z více než dvou stovek plynových lamp. Pro osvětlení vybraných pražských ulic, některých veřejných budov i prvních domácností se používalo svítiplynu z plynárny v Karlíně.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 9. 2017 | Počet zobrazení: 131
 

Největší a nejrychlejší CNG plnička

Zatím největší CNG plnicí stanici v Polsku dnes v Sosnovci zprovoznila skupina Cylinders Holding. Jde o tzv. mateřskou stanici, což znamená, že kromě osobních a nákladních vozidel dokáže rychle naplnit i kontejner s kapacitou 5200 m3, který je umístěn na trajleru a je tak mobilní zásobárnou stlačeného zemního plynu, tzv. virtuálním plynovodem.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 9. 2017 | Počet zobrazení: 107
 

Peugeot podporuje mistryně ČR ve florbale

Značka Peugeot v ČR a Florbalový klub Jižní Město uzavřely dohodu o spolupráci. Peugeot poskytne svému novému partnerovi, zastřešujícímu mimo jiné i osminásobné mistryně ČR ve florbale, tři vozy značky Peugeot, Florbalový klub Jižní Město na oplátku posílí image značky Peugeot.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 9. 2017 | Počet zobrazení: 104
 

ZVVZ-Enven Engineering se vrací na Ukrajinu

Kontraktem za 18,3 milionu korun, uzavřeným s firmou Kolos Charkov na dodávku odlučovacího zařízení za parní kotel, se milevská společnost ZVVZ-Enven Engineering (ZEE) opět vrací na Ukrajinu, kde v minulých letech kvůli ozbrojenému konfliktu v Donbasu přišla o zakázky na ekologizaci uhelných elektráren za stamiliony korun.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 9. 2017 | Počet zobrazení: 147