Operátoři při implementaci 5G budou využívat AI

Přechod na 5G a využití potenciálu, který sítě páté generace nabízejí, znamená obrovské investice pro poskytovatele mobilních služeb. Umělá inteligence může operátorům pomoci zajistit rychlejší návratnost těchto investic.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2019 | Počet zobrazení: 243
 

Rockwell rozšiřuje služby pro detekci hrozeb

Více než polovina dotázaných v průzkumu LNS Research uvedla, že v jejich průmyslovém zařízení v minulosti došlo k narušení kybernetické bezpečnosti. Služby kybernetické bezpečnosti využívající platformu Claroty chrání dodavatelské řetězce před neznámými hrozbami a přináší také provozní výhody.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2019 | Počet zobrazení: 247
 

Akustická průmyslová kamera

Věděli jste, že stlačený vzduch může představovat až 40 % nákladů na elektrickou energií? Úniky v systémech stlačeného vzduchu, rozvodů plynů a podtlakových systémech tak negativně ovlivňují jak provozuschopnost výroby, tak konečný hospodářský výsledek firmy.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 8. 2019 | Počet zobrazení: 252
 

Archiver s podporou mobilních zařízení

Společnost GFI Software představila v rámci nejnovější verze svého řešení pro archivaci souborů a e-mailů GFI Archiver 14.2 podporu pro mobilní zařízení. Nyní nová verze umožňuje přehledně vyhledávat či upravovat nastavení s využitím chytrých telefonů.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 8. 2019 | Počet zobrazení: 248
 

Nová řada CQ1 displejů 4K

Společnost Panasonic Business rozšířila portfolio svých 4K velkoformátových displejů, které byly poprvé představeny na veletrhu ISE 2019. Novým přírůstkem je řada CQ1 zahrnující šest modelů určených pro týmovou spolupráci.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 8. 2019 | Počet zobrazení: 260
 

NTM vystaví originál vozu Hanzelky a Zikmunda

Ve dnech konání plaské pouti Na Královnu 17. a 18. srpna 2019 má Národní technické muzeum připraveno pro návštěvníky Plas jedinečný dárek. V Centru stavitelského dědictví NTM Plasy vystaví jeden ze svých nejvzácnějších exponátů – originální vůz Tatra 87.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 8. 2019 | Počet zobrazení: 264
 

Z displejů se stávají interaktivní systémy

Digitální displeje se stávají klíčovým prvkem kokpitů vozidel. Řidiči už nechtějí být bez funkcí displeje a ovládacích prvků, které si nyní užívají např. na chytrých telefonech. V kokpitech budoucnosti budou digitální displeje hrát klíčovou roli v interakci mezi řidiči a jejich vozidly.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 8. 2019 | Počet zobrazení: 258
 

Pozvání na setkání značky Citroën

Největší setkání veteránů a příznivců značky Citroën v historii České republiky proběhne v rámci oslav výročí 100 let této francouzské značky v sobotu 7. září na Letišti Letňany. Zde se představí kompletní průřez historií značky a nabídne opravdové unikáty.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 8. 2019 | Počet zobrazení: 282
 

Edding se představí na MSV

Vůbec poprvé se představí značka edding návštěvníkům říjnového strojírenského veletrhu v Brně. Vedle tradičních popisovačů představí v hale G2 svou novinku - kompaktní termotiskárnu.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 8. 2019 | Počet zobrazení: 322
 

Světlovody nahradí denní světlo

Denní světlo je nenahraditelné a je hlavním osvětlením každého interiéru. Nejvíce jej do místnosti prochází okny. Tam kde nelze vybudovat okna, či do tmavých koutů místnosti, lze umístit tzv. světlovod, který sbírá denní světlo a vede jej speciálním tubusem do interiéru.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 8. 2019 | Počet zobrazení: 288