Braňte se pylům i virům

V Česku i Evropě je především na jaře citelný nárůst lidí s respiračními obtížemi způsobené alergiemi na pyly. Panasonic proto přichází s řešením, které pomáhá omezit vedlejší účinky jarních pylu začleněním inovativní technologie nanoe X do klimatizací.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 6. 2020 | Počet zobrazení: 249
 

METAV v červnu nabídne svou digitální podobu

Organizátoři veletrhu METAV představili alternativní program k veletrhu zpracování kovů omezeného letos v důsledku pandemie koronaviru. Spustili digitální projekt METAV Web Sessions jako ideální platformu pro další školení v době, kdy není možné pořádat tradiční akce a setkání profesionálů.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 6. 2020 | Počet zobrazení: 331
 

Siemens koupil Vizendo

Švédska servisní a softwarovou společnost Vizendo AB, která sídlí v Göteborgu, je předním poskytovatelem virtuálních školení operátorů v oblasti automobilové výroby. Nyní tuto společnost koupil Siemens, akvizice stoupila v platnost 1. června letošního roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 6. 2020 | Počet zobrazení: 258
 

Definity Systems je plnocennou součástí ZAT

Společnost ZAT, nejstarší česká firma v oboru automatizace technologických procesů s téměř 60letou historií, posílila své portfolio dokončením fúze s dceřinou společnost Definity Systems, jejíž veškeré aktivity jsou nyní nově realizovány v obchodní struktuře ZAT.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 6. 2020 | Počet zobrazení: 259
 

ČR má monitorovací systém radiační situace

Občané měst a obcí v České republice mají nyní možnost aktivně monitorovat radiační situaci ve svém okolí. Monitorovací síť pro instituce, školy a širokou veřejnost byla vytvořena v rámci projektu RAMESIS podporovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 6. 2020 | Počet zobrazení: 269
 

Virtuální otevření nového centra CASA SEAT

Ve čtvrtek 4. června se poprvé otevřou brány CASA SEAT ve virtuální prezentaci budovy umístěné v srdci Barcelony. Manažeři společnosti a ambasadoři značky provedou virtuální návštěvníky různými prostory a místnostmi, v nichž získají detailní představu o všem, co CASA SEAT nabídne, jakmile bude možné fyzické otevření tohoto jedinečného společenského centra.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2020 | Počet zobrazení: 277
 

Společně proti Covid-19

Poptávka po testovacích sadách na nosní a krční výtěry bude i nadále silně stoupat kvůli pandemii Covid 19. Rakouský výrobce vstřikovacích strojů Engel a firma Hack Formenbau budou společně zajišťovat globální nabídku těchto přípravků – vyvinuly proces vysokoobjemové výroby testovacích tyčinek.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2020 | Počet zobrazení: 303
 

Co všechno podnikají firmy ve snaze uspokojit zaměstnance

Firmy často bojují o to, aby si udržely své zaměstnance. Jednou z cest bývá i to, že se s nimi snaží lépe komunikovat a dosahovat toho, aby se zaměstnanci ve firmě cítili dobře a rovněž měli pocit, že o ně má firma zájem.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2020 | Počet zobrazení: 260
 

Vzducholoď Goodyear se vrací nad Evropu

Po téměř deseti letech prolétá nad kontinentem legendární vzducholoď Goodyear. Návrat pověstného plavidla je zatím poslední v řadě nových investic značky Goodyear do jejího podnikání na evropském trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet zobrazení: 274
 

Na dovolenou s Peugeotem

Peugeot v České republice přichází s nabídkou obytného vozu Peugeot Boxer, kterou zajišťuje koncesionář značky Peugeot, firma Artcom Group. Pro vyznavače cestovatelské svobody jsou kromě možnosti nákupu obytného vozidla zajištěny i komplexní služby včetně testovacích jízd, poradenských služeb nebo pronájmu těchto vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet zobrazení: 269