Značky pneumatik Goodyear zazářily v testu ADAC

Pneumatiky koncernových značek obsadily 1., 2. a 3. místo v nejnovějším testu zimních pneumatik ADAC, jednom z největších evropských testů osobních pneumatik. Goodyear i Dunlop získaly nejvyšší hodnocení, Fulda a Sava se umístily na předních místech v konkurenci cenově výhodných a levnějších značek.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 10. 2023 | Počet zobrazení: 517
 

Etiketa na silnici: Když dálková světla víc škodí, než pomáhají

Dálková světla jsou během nočního cestování skvělým pomocníkem a zvyšují komfort při řízení i vaši bezpečnost. Anebo přesně naopak. Další díl seriálu Etiketa na silnici z produkce české Toyoty proto připomíná, kdy je můžete bez problémů použít, a kdy byste naopak neměli.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 10. 2023 | Počet zobrazení: 465
 

DS Automobiles si připravuje budoucnost

Francouzská společnost DS Automobiles urychluje svůj přechod na nové zdroje energií. Již od svého vzniku je elektrifikace základem její strategie, od roku 2019 nabízí 100% elektrifikované vozy.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 10. 2023 | Počet zobrazení: 452
 

V GRAMMER CZ realizovali dva kilometry značení metodou UV SolidLux

Firma J. A. CLEAN implementovala ve výrobní hale společnosti GRAMMER CZ bezpečnostní podlahové značení pomocí UV technologie, díky které dochází okamžitě k zasychání barev, takž nátěry jsou okamžitě zatížitelné.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2023 | Počet zobrazení: 489
 

Sedm rad, jak neskončit ve spamu a nastartovat rozesílku

Mnozí email marketéři si lámou hlavu, jak se vyhnout problémům při warm-upu, neboli zahřívání domény, a jak si vybudovat dobrou reputaci. Ta otevírá dveře vysoké doručitelnosti a výkonnosti kampaní.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2023 | Počet zobrazení: 471
 

PST CLC Mitsui-Soko uspěla v soutěži The Best of Czech and Slovak Logistics

Ve velké konkurenci uspěla firma PST CLC Mitsui-Soko v soutěži The Best of Czech and Slovak Logistics, a v kategorii Nejlepší logistický projekt získala druhé místo za implementaci digitálního dvojčete ve skladech hotové výroby a přímého materiálu ve společnosti Philip Morris ČR v Kutné Hoře, kde zajišťuje outsourcing logistiky.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2023 | Počet zobrazení: 463
 

10 často kladených otázek o umělé inteligenci

Svět rezonuje technologií AI neboli umělou inteligencí. Kolik však víte o tomto novém trendu, který přetvoří náš svět i historii jednou provždy? Nyní se dozvíte, co potřebujete vědět o nástrahách a záhadách umělé inteligence v jednoduše stravitelné formě 10 rychlých otázek a odpovědí (Zdroj: GIGABYTE).

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2023 | Počet zobrazení: 424
 

Připravuje se konference o AI v průmyslu

Pořadatel veletrhu Hannover Messe zahajuje novou specializovanou konferenci zaměřenou na AI pro průmyslové využití. Nová konference „AI v průmyslu“ se bude konat na počátku příštího roku 24. ledna 2024 v Maindock Eventlocation ve Frankfurtu (Foto: Deutsche Messe).

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2023 | Počet zobrazení: 452
 

Nová generace 3D skenerů Revopoint

Společnost Elvira představuje třetí generaci kompaktních 3D skenerů firmy Revopoint které jsou určené k všestrannému domácímu a profesionálnímu využití. Oba skenery – POP3 i RANGE 3D – rozšiřují portfolio 3D skenerů dostupné na portále Acb3D.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2023 | Počet zobrazení: 369
 

EDF chystá další dodavatelskou akademii pro firmy, které se chtějí podílet na nových jaderných elektrárnách

Francouzská společnost EDF, která se účastní výběrového řízení na výstavbu nových jaderných bloků v ČR, pokračuje v přípravě svého dodavatelského řetězce a pořádá další Dodavatelskou akademii EDF (Foto: ČEZ, EDF).

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 10. 2023 | Počet zobrazení: 429