CZ LOKO vyrábí a opravuje železniční dvojkolí v novém provozu

Téměř sto milionů korun investovala společnost CZ LOKO v českotřebovském závodě do stavby nového moderního provozu kolovky, specializovaného na opravy a výrobu železničních dvojkolí.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 6. 2023 | Počet zobrazení: 439
 

KCP si vybral systém HELIOS Nephrite

Kongresové centrum Praha (KCP) má ambici patřit k desítce nejlepších kongresových center v Evropě a být jedničkou mezi kongresovými centry v Česku. Také proto se KCP rozhodlo pro maximální digitalizaci svých procesů a zavedení paperless office.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 6. 2023 | Počet zobrazení: 412
 

KION Group postupuje podle plánu ke zvýšení ziskovosti

Po třech letech přivítala KION GROUP AG akcionáře na fyzicky konané výroční valné hromadě dne 17. května v Palmengartenu ve Frankfurtu. Generální ředitel Rob Smith zrekapituloval finanční rok 2022, který pro skupinu byl plný vnějších i vnitřních výzev.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 6. 2023 | Počet zobrazení: 410
 

Technology Days představí robotiku v praxi

Pardubice už nejsou jen město proslulé v historii výrobou slavného perníku, ale v moderní době i průmyslové centrum a domov řady technologických firem. Ať už v oblasti elektroniky a elektrotechniky, či aktuálně i špičkové robotiky, kterou zde reprezentuje např. české zastoupení firmy Stäubli.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2023 | Počet zobrazení: 559
 

Nakládací hubice z Litoměřic bude plnit lodě

Speciální zařízení pro nakládku cementu do lodí vyrobila litoměřická strojírenská firma Hennlich. Téměř 19 metrů dlouhé zařízení bude plnit nákladní lodě v Indonésii.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 5. 2023 | Počet zobrazení: 445
 

Bojíte se o data? Začněte s externím diskem

Externí úložiště jsou v digitální době stále důležitější. Umožňují nám přenášet, ukládat a zálohovat cenná data, jako jsou rodinné fotografie, videa apod. Podíváme se na důvody, proč byste měli mít externí úložiště, výhody SSD disků oproti HDD, a na co se zaměřit při výběru a jak si vytvořit svůj vlastní externí disk.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 5. 2023 | Počet zobrazení: 433
 

Asseco Solutions je špičkou i ve světě cloudu

Informační technologie patří k oblastem s nejrychlejším růstem a největším tempem změn. V posledních letech však existuje technologie, která i v porovnání s ostatními v této branži, roste extrémně rychle. Je to cloud.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 5. 2023 | Počet zobrazení: 441
 

Při zařizování domácnosti nezapomeňte na kvalitní síťové pokrytí

Bezdrátově připojených zařízení v domácnostech stále přibývá. Mobily, tablety, notebooky, televize, prvky, jako jsou IP kamery, smart zásuvky či senzory, to vše vyžaduje kvalitní Wi-Fi připojení. Existuje několik možností, jak si efektivně vytvořit doma stabilní a rychlou síť, která dosáhne i do těch nejvzdálenějších koutů.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2023 | Počet zobrazení: 510
 

Předpokladem kvalitního řízení jsou digitalizované procesy

Digitalizované firemní procesy spojené s uložením a oběhem dokumentů dokáží ušetřit hodně času. Nejedná se však o pouhé skenování dokumentů, ale o systém automatizace a robotizace práce se vším, co se ve firemních týmech, provozech a odděleních vytváří, schvaluje, ukládá i archivuje.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2023 | Počet zobrazení: 453
 

Nahradí poškozené zařízení od Applu do čtyř hodin

Tuzemská společnost Logicworks přišla s novou službou, která umožňuje minimalizovat přestávky v práci kvůli vadnému nebo poškozenému zařízení Apple. Služba Same Business Day umožňuje firmám začít používat nové zařízení do čtyř pracovních hodin od nahlášení požadavku.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2023 | Počet zobrazení: 460