ZAT prezentoval své novinky

Akciová společnost ZAT představila výsledky své činnosti a novinky v produktovém portfoliu. Firma je předním dodavatelem řídicích systémů pro energetiku, plynárenství a náročné průmyslové procesy, drážních systémů, a industriálních smart systémů.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 11. 2019 | Počet zobrazení: 306
 

DKV nabízí palubní jednotky pro řadu zemí

DKV Euro Service umožňuje úhradu mýta prostřednictvím palubní jednotky DKV BOX EUROPE již v šesti zemích a třech tunelech. Jde o jednotné vyúčtování mýta prostřednictvím jedné palubní jednotky.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 11. 2019 | Počet zobrazení: 231
 

Seat představil elektrické koncepty

V rámci světového veletrhu a kongresu o chytrých městech, Smart City Expo World Congress, představil Seat další kroky v realizaci své strategie pro městskou mobilitu. Jednak založí novou obchodní jednotku Seat Urban Mobility (SUM) a ve své expozici navíc vystavoval dva elektrické koncepty: koloběžku a motocykl.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 11. 2019 | Počet zobrazení: 220
 

Nejdostupnější auta s pohonem všech kol

Pohon všech kol se těší stále rostoucí oblibě. Zákazníci oceňují vyšší úroveň bezpečnosti, lepší ovladatelnost a rozšířené možnosti využití auta. V žebříčku osmi nejdostupnějších aut s pohonem 4x4 se Suzuki umístilo na prvních dvou říčkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 11. 2019 | Počet zobrazení: 227
 

Siad otevřel novou plnírnu helia

Vysoce čisté helium pro laboratorní účely, zdravotnictví i průmysl začala dodávat nová plnírna společnosti SIAD Czech, která je českým členem italské SIAD Group. Plnírna situovaná v Rajhradicích u Brna je jednou z nejmodernějších v Evropě.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 11. 2019 | Počet zobrazení: 235
 

Dachser certifikován pro farmaceutické zásilky

Mezinárodní logistický provider Dachser získal certifikaci CEIV Pharma od organizace IATA pro zásilky z farmaceutického průmyslu pro svoji další pobočku. Jde již o čtvrtou pobočku (Dachser Atlanta v USA) v síti leteckých a námořních přeprav s nejvyšším stupněm certifikace logistiky v oblasti Life Science & Healthcare.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2019 | Počet zobrazení: 216
 

Virtuální Smart City podle ABB

ABB Elektrotechnika spustila interaktivní Smart City na konci října před Světovým dnem měst. Online nástroj pro stolní počítače je přístupný přes abbsmartcities.com. Interaktivní mapa ukazuje některá z bezpečných, inteligentních a udržitelných řešení, která mohou přispět k vytvoření komplexního inteligentního města.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2019 | Počet zobrazení: 224
 

Nová řada silničních nákladních pneumatik Kelly

Společnost Goodyear ohlašuje dvě nové silniční nákladní pneumatiky značky Kelly. Jde o Armorsteel KSM2 a KDM2. Nová řada se doporučuje pro vozové parky hledící na cenu a je v prodeji v síti vybraných poskytovatelů servisních služeb.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2019 | Počet zobrazení: 222
 

Generální ředitelka Citroënu ocenila české zastoupení

Během jednodenní návštěvy v Praze předala Generální ředitelka Citroën, paní Linda Jackson, českému zastoupení značky speciální ocenění pro nejlepšího importéra za rok 2018 – Citroën Best Importer Award 2018.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2019 | Počet zobrazení: 232
 

Elektrický Mustang Mach-E přináší dojezd až 600 km

Poprvé v pětapadesátileté historii Mustangu rozšiřuje Ford tuto modelovou řadu o elektromobil. Čistě elektrický Mustang Mach-E se v nabídce značky zařadí po bok Mustangů fastback a convertible, a symbolizuje začátek nové éry modrého oválu.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2019 | Počet zobrazení: 233