Foxconn 4Tech byl poprvé na MSV

Společnost Foxconn 4Tech představila se MSV svá řešení založená na industriálním IoT a iniciativě Průmyslu 4.0. Výrobním podnikům poskytne bezstarostnou možnost vyrovnat se s narůstající komplexností a složitostí výrobních prostředí.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 10. 2017 | Počet zobrazení: 113
 

Včasná výměna pneumatik se vyplatí

Za okny i v kalendáři panuje podzim a náhlá změna počasí může řidiče nemile překvapit. Zdá se, že neprohloupí ten, kdo začne co nejdříve myslet na zimu a naplánuje si sezónní výměnu pneumatik s příslušnou domluvou návštěvy pneuservisu. Pamatovat by na to měli zejména ti řidiči, kteří budou potřebovat novou sadu zimních pneumatik.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2017 | Počet zobrazení: 112
 

Tibbis v Brně dubloval Uber - jezdil tuk-tukem

Na veletrhu nejde jen o produktové novinky a exponáty samotné, ale i jejich prezentaci, a jak zaujmout návštěvníky a přimět je zastavit se právě ve vaší expozici. Před tímto rozhodnutím stojí každoročně řada firem, včetně společnosti Tibbis, která patří na MSV k tradičním vystavovatelům.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2017 | Počet zobrazení: 89
 

Autonomní auto jezdilo v Plzni a Praze

Česká engineeringová firma MBtech představila v rámci Dne otevřených dveří autonomní vozidlo LINK & GO. Akce probíhala v Plzni na Engineering Day 17. října 2017 a ve středu 18. října 2017 v Praze. Návštěvníci v obou městech si mohli autonomní model nejen prohlédnout, ale i se projet.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 10. 2017 | Počet zobrazení: 88
 

Nová řada interaktivních tabulí

Dva nové displeje s dotykovým panelem, které uvádí společnost Panasonic na trh, zlepší finanční dostupnost komunikace prostřednictvím digitálních tabulí pro podniky i vzdělávací instituce.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 10. 2017 | Počet zobrazení: 78
 

Televizor pro blízkou budoucnost

Německá společnost Loewe, která představila první televizní přijímač určený pro domácnosti v roce 1939, přichází nyní s vizi televize pro nejbližší budoucnost. Jde o koncept s pracovním názvem concept bild X, jehož základní myšlenkou je nejen design, ale i odstranění kabelů a displej tenký jen několik milimetrů.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 10. 2017 | Počet zobrazení: 85
 

UniControls představí své železniční systémy v zahraničí

Český výrobce řídicích systémů a elektronických zařízení pro železniční dopravu a průmyslové řízení, společnost UniControls, se zúčastní mezinárodního veletrhu železniční techniky, výrobků a služeb EXPO Ferroviaria 2017 v italském Miláně (6.-10. října) a mezinárodního strojírenského veletrhu IInEX 2017 v íránském Teheránu.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 10. 2017 | Počet zobrazení: 77
 

První logistické řešení pro životní cyklus velkokapacitních Li-ion baterií

Na výstavě New Mobility World 2017, která byla součástí veletrhu IAA ve Frankfurtu, představila společnost Kühne + Nagel novou službu KN BatteryChain. Jde o první řešení celého dodavatelského řetězce lithiových baterií pro automobilový průmysl.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 10. 2017 | Počet zobrazení: 73
 

Supersportovní elektromobil od Rimac Automobili

Společnost Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE Company, podpoří evropský startup Rimac Automobili, aby se stal jednou z klíčových firem v automobilovém průmyslu vzhledem k nárůstu poptávky po elektromobilech. Rimac Automobili využívá specializované oborové řešení „Electro Mobility Accelerator“, které umožňuje rychlé navrhování a vývoj vysoce výkonných elektromobilů, hnacích ústrojí a bateriových systémů. V případě Rimac Automobili půjde o příští generaci plně elektrických supersportovních vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 10. 2017 | Počet zobrazení: 73
 

IT pro moderní průmyslovou výrobu

Stejně jako zaměření na tradiční průmyslové obory a nejmodernější novinky v nich patří k MSV i tradiční vystavovatelé. Mezi ně se už roky řadí i společnost TD-IS, specializující se na průmyslová řešení a softwarové aplikace na podporu a řízení výroby a s tím souvisejících procesů a technologií, včetně implementace, školení apod.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2017 | Počet zobrazení: 77