Energeticky úsporné zdroje UPS

Společnost CyberPower uvádí na trh čtyři nové modely profesionálních zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) řady Value Pro, které jsou ideální pro domácnosti, malé firmy a kanceláře. Nová řada zahrnuje modely s výkonem 700, 1000, 1200 a 1600 VA pro 4-8 spotřebičů.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 6. 2020 | Počet zobrazení: 135
 

Odemknutí pouhým pohledem

Značka Evolveo přichází s odolným chytrým top telefonem StrongPhone G9 s operačním systémem Android 10.0. Telefon najde využití nejen u náročných profesí, ale i všech zákazníků, kteří vyžadují odolnou konstrukci telefonu bez jakýchkoli kompromisů.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 6. 2020 | Počet zobrazení: 177
 

„Zelený“ monitor je mimořádně šetrný

MMD uvádí na trh nový Full HD monitor Philips 272B1G, který je nejen produktivní, ale zároveň mimořádně ohleduplný k životnímu prostředí. LCD monitor o úhlopříčce 27" navazuje na oceňovaný model Philips 241B7QGJ, ale s vylepšenými ekologickými vlastnostmi.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 6. 2020 | Počet zobrazení: 132
 

Robot bude měřit teplotu

Rakouský operátor Liwest v centru pro seniory Spallerhof ve spolupráci se společnostmi Linz AG a Huawei uvedli do provozu prvního 5G robota, jehož hlavním úkolem bude měřit tělesnou teplotu návštěvníkům zařízení. Cílem je efektivně bojovat proti onemocnění Covid-19.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 6. 2020 | Počet zobrazení: 139
 

Jak rozpohybovat instituci jakou je Státní opera v Praze?

Jednoduše. Stačí k tomu správně navržené energetické řetězy a flexibilní kabely. To zařídila firma HENNLICH, která pro zrekonstruovanou Státní operu v Praze dodávala systémy pro přívod dat a napájení pro pódium, oponu, světla, řízení kulis a další zařízení nutné pro špičková představení svatostánku české opery.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 6. 2020 | Počet zobrazení: 136
 

Tepelný management přispívá k většímu dojezdu

Pokrokový systém tepelného čerpadla, který používají značky Kia a Hyundai ve svých globálních modelových řadách elektromobilů, má zajistit maximalizaci čistě elektrického dojezdu za nízkých teplot.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 6. 2020 | Počet zobrazení: 181
 

Mokka ukáže novou „tvář“ Opelu

Připravovaný Opel Mokka nové generace bude prvním modelem své značky, který ukáže novou „tvář“ německé automobilky. Nezaměnitelná maska dostala název „Opel Vizor“.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2020 | Počet zobrazení: 201
 

Peugeot připravuje e-Traveller

Nový elektrický e-Traveller, který by měl dorazit na evropský trh v druhé polovině letošního roku, bude nabízen ve třech délkách, ve dvou úrovních dojezdu a dvou kapacitách baterií.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2020 | Počet zobrazení: 140
 

Speciální edice „C-Series“ u C4 Cactus

Po úspěchu sběratelské edice „Origins“, oslavující v loňském roce sté výročí značky, nabízí letos Citroën novou speciální průřezovou řadu s názvem „C-Series“. Odkazuje na „C“ jako Citroën, komfort (Confort) a charakter (Caractère) modelů. Bude vynikat specifickými barvami, materiály a atraktivní výbavou.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 6. 2020 | Počet zobrazení: 132
 

Končí čas excelů a nastoupí digitální účetní?

Zajímavé skutečnosti odhalila nedávná studie ACCA The digital accountant: Digital skills in a transformed world. Z více než 4200 dotázaných účetních a finančních specialistů z celého světa jich 81 % ovládá na profesionální úrovni hlavně práci v Excelu.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 6. 2020 | Počet zobrazení: 159