Systém Linde Motion Detection činí manipulaci ještě bezpečnější

Bezpečnost práce a ochrana zdraví představují v mnoha firmách nejvyšší prioritu. Nový asistenční systém Linde Motion Detection poskytuje ještě lepší ochranu chodců ve skladovém prostředí, než tomu bylo doposud.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 4. 2022 | Počet zobrazení: 201
 

Odborná konference představí novou platformu KINGSTAR

V dnešní době, kdy se průmysl celosvětově potýká s nedostatkem čipů a náhradních dílů a řada dodavatelů průmyslové elektroniky není schopna včas dostát svým závazkům, je nezávislost na jednom dodavateli často otázkou růstu či útlumu firmy na trhu. To platí i v oblasti řízení modulárních strojů.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 4. 2022 | Počet zobrazení: 193
 

Záblesková siréna odradí vetřelce

Světovou novinkou v oblasti IP zařízení je nová stroboskopická siréna D4100-E z výroby značky Axis, která umožňuje vysílat zároveň světelné i zvukové výstražné signály. Stroboskopické osvětlení a výstražné zvuky sirény lze nakonfigurovat podle potřeby za účelem varování nebo upozornění.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 4. 2022 | Počet zobrazení: 288
 

Nové stropní a nástěnné reproduktory

Americký výrobce zvukové a konferenční techniky Biamp, uvedl na trh novou řadu stropních a nástěnných reproduktorů Desono. Nový trend nechává z podlah a nábytku zmizet bedny i dráty a vše ukrývá do stěn a stropů.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 4. 2022 | Počet zobrazení: 231
 

VW Bus Festival se přesouvá na rok 2023

Vzhledem k aktuální situaci v Evropě přesouvá značka Volkswagen Užitkové vozy VW Bus Festival na nový termín od 23. do 25. června 2023. Podle původních plánů se mělo setkání několika tisíc vozů VW Bus z celého světa uskutečnit 15. až 17. července 2022 na výstavišti v Hannoveru.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 4. 2022 | Počet zobrazení: 218
 

Hyundai využívá dobíjecí technologii Siemens

Ultra výkonná dobíjecí stanice Siemens Sicharge D o výkonu 300 kW je nainstalována před centrem e-mobility Hyundai Electrified v pražských Stodůlkách. Nově zrekonstruovaný showroom se zaměřuje na představení ekologických modelů a řešení pro udržitelnou mobilitu.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 4. 2022 | Počet zobrazení: 224
 

Cesta na evropské trhy začala v laboratořích VŠTE

Unikátní „neviditelná“ revizní dvířka, zakrývající vodoměry či ventily v bytových a kancelářských budovách, nově odolají i teplotě 850 °C po dobu minimálně třiceti minut. Tím splňují evropské normy, jak potvrdila zkouška v požární zkušebně autorizované společnosti Pavus.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 4. 2022 | Počet zobrazení: 220
 

KION Group očekává výrazný meziroční pokles

S ohledem na pokračující a značné nejistoty na nákupních trzích, které jsou zhoršovány vojenským konfliktem ve východní Evropě a také dřívějšími uzávěrami způsobenými koronavirovou epidemií se výkonná rada KION GROUP AG 4. dubna rozhodla stáhnout výhled na fiskální rok 2022.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 4. 2022 | Počet zobrazení: 224
 

MEC upozorní v reálném čase na nebezpečí

Skupina Stellantis se zúčastnila testování vozů využívajících 5G připojení a technologii MEC (Multi-access Edge Computing). Tyto testy provedla asociace 5G Automotive Association (5GAA) a proběhly na otevřených silnicích v Blacksburgu ve Virginii.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 4. 2022 | Počet zobrazení: 221
 

Řada PowerLoad pro kompaktní nakladače

Značka Goodyear přichází s novou řadu pneumatik PowerLoad, s níž hodlá pomáhat při zvyšování produktivity, životnosti a nákladově efektivního provozu kompaktních kolových nakladačů a malých grejdrů.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 4. 2022 | Počet zobrazení: 207