Samsung otevřel novou prodejnu na Smíchově

Od pátku 15. února jsou produkty společnosti Samsung dostupné také ve znovuotevřené značkové prodejně v obchodním centru Nový Smíchov na pražském Andělu.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 2. 2019 | Počet zobrazení: 195
 

Novinky ZAT v novém formátu

Hodinový přímý přenos s novinkami v řídicích systémech ze studia umístěného přímo ve výrobních prostorách – tak vypadal 15. zákaznický den českého dodavatele inteligentních systémů a výrobce řídicích systémů pro energetiku a průmysl, příbramské společnosti ZAT. On-line konference Zoom At Technology ZAT se zúčastnily firmy ze 42 zemí.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 2. 2019 | Počet zobrazení: 274
 

Praha láká „ajťáky“ na jarní hackathony

Pod heslem „Let´s enjoy IoTea time!“ lákají organizátoři prvního průmyslového hackathonu z firmy Insane Business Ideas na zahajovací ročník této akce, zaměřené především na oblast internetu věcí. Proběhne v Praze od 8. do 9 března.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 2. 2019 | Počet zobrazení: 242
 

Revoluční „zero offset”objektivy

Společnost Panasonic uvede v září letošního roku tři nové objektivy s krátkou projekční vzdáleností pro jednočipové a tříčipové DLP projektory. Za pozornost stojí první UST objektiv na světě, který je vybaven elektrickým optickým zoomem.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 2. 2019 | Počet zobrazení: 198
 

Bezpečnostní hrozby u průmyslových strojů

Ovládání průmyslových strojů pomocí rádiové frekvence má mnoho bezpečnostních rizik, uvedla společnost Trend Micro v novém reportu popisujícím systémové chyby a nebezpečí v této oblasti.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 2. 2019 | Počet zobrazení: 245
 

Ekologické kotelny pro Iveco

Vysokomýtský výrobce autobusů změnil způsob vytápění svých výrobních areálů. Přechodem na plynové kotelny tak významně přispívá k ochraně životního prostředí.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 2. 2019 | Počet zobrazení: 215
 

Pneumatiky budoucnosti budou reagovat na počasí

Automobily využívají technologie, jejichž inteligence nepřetržitě narůstá. Umělá inteligence je schopná reagovat rychleji než člověk, a proto by se měla v budoucnu zavádět také u pneumatik. Spotřebitelé mají zájem především o pneumatiky, které se díky technologii senzorů umí přizpůsobit různým povětrnostním podmínkám.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 2. 2019 | Počet zobrazení: 211
 

HIWIN navyšuje export i celkový obrat

Brněnská společnost HIWIN s.r.o. dosáhla v roce 2018 celkového obratu ve výši téměř 374 milionů korun, což je meziroční nárůst o 18 %. V letošním roce očekává výrazný růst v dodávkách polohovacích drah pro průmyslové roboty.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 2. 2019 | Počet zobrazení: 232
 

Datové kabely pro energetické řetězy uspoří až 30 % nákladů

Pro stavební průmysl nebo nenáročné cyklicky pracující stroje - přesně pro ně je navržen a vyvinut nový datový kabel CF8821 společnosti igus, kterou v Česku výhradně zastupuje firma HENNLICH.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 2. 2019 | Počet zobrazení: 215
 

Firemní bezpečnost nejvíce ohrožuje neopatrné otevírání příloh

Společnost GFI Software uvedla, že dle aktuálního průzkumu provedeného mezi jejími českými a slovenskými prodejci, je největším rizikem pro bezpečnost podnikových sítí nezodpovědné chování pracovníků.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 2. 2019 | Počet zobrazení: 214