Vzducholoď Goodyear se vrací nad Evropu

Po téměř deseti letech prolétá nad kontinentem legendární vzducholoď Goodyear. Návrat pověstného plavidla je zatím poslední v řadě nových investic značky Goodyear do jejího podnikání na evropském trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet zobrazení: 260
 

Na dovolenou s Peugeotem

Peugeot v České republice přichází s nabídkou obytného vozu Peugeot Boxer, kterou zajišťuje koncesionář značky Peugeot, firma Artcom Group. Pro vyznavače cestovatelské svobody jsou kromě možnosti nákupu obytného vozidla zajištěny i komplexní služby včetně testovacích jízd, poradenských služeb nebo pronájmu těchto vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet zobrazení: 252
 

Suzuki pomáhá ohroženým dětem

Symbolicky počínaje na Den dětí zahájila společnost Suzuki Česká republika systematickou podporu charitativní organizace Fond ohrožených dětí. Plánuje dlouhodobou materiální a finanční podporu této organizace, ale např. i pomoc zviditelnit jejich rozsáhlé aktivity v oblasti péče o děti v ohrožení života.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet zobrazení: 223
 

Nová Mokka už prochází testy

S příznačnou německou precizností se nyní vývojáři automobilky Opel věnují finálnímu naladění modelu Mokka nové generace. V testovacím centru se nastavuje zavěšení kol s ohledem na maximální akustický komfort, jízdní vlastnosti a bezpečnost. Na trhu by se nová Mokka měla objevit začátkem roku 2021.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2020 | Počet zobrazení: 259
 

Nová Firestone Winterhawk 4 umožní užívat si zimu

Firestone uvedla na trh novou generaci pneumatiky Firestone Winterhawk 4, své vlajkové lodi v segmentu zimních pneumatik. Jde o robustní zimní pneumatiku, která byla koncipována pro osobní automobily a silniční SUV.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2020 | Počet zobrazení: 235
 

Filtry DPF lze pořídit za snížené ceny

Porsche Česká republika prodlužuje nabídku cenově zvýhodněných filtrů pevných částic až do konce letošního roku v rámci svého úsilí o maximální ochranu životního prostředí.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2020 | Počet zobrazení: 241
 

První laserový zákrok na pacientovi s použitím robota

Medicínské zařízení od AOT AG spolu s robotem LBR Med od KUKA bylo poprvé použito v kostní chirurgii přímo na pacientovi prostřednictvím studené laserové ablace řízené robotem.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2020 | Počet zobrazení: 255
 

Rolls-Royce vyrábí minimodely Cullinan

Protože se mnoho zemí stále potýká s pandemií koronaviru a majitelé vozů Cullinan si tak nemohou užívat zážitek z jízdy, do popředí zájmu se tak dostaly jiné luxusní maličkosti. Autentickou repliku vozu Cullinan v měřítku 1:8, která je zhotovena do nejmenších detailů podle originální předlohy, si nyní mohou klienti užívat z domova.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2020 | Počet zobrazení: 247
 

Elektrokola Peugeot se prodávají online

Značka Peugeot, tradiční výrobce jízdních kol, reaguje na zvýšenou poptávku po elektrokolech. Letos na jaře se jízdní kola s elektrickým pohonem osvědčila jako vhodná alternativa veřejné dopravy, což vzbudilo u klientů velký zájem. Ten je navíc umocněn daňovými pobídkami, které se nabízejí ve Francii (až 500 eur).

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2020 | Počet zobrazení: 252
 

Česká firma dodává osvětlovací systém pro bojová vozidla

Společnost Rheinmetall Defence oznamuje, že česká společnost Ray Service dodala prototyp osvětlovacího systému pro bojové vozidlo pěchoty LYNX KF41, a to jen pět měsíců poté, co spolu oba partneři podepsali obchodní dohodu.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 5. 2020 | Počet zobrazení: 325