Filtr monitoru zabraňuje nechtěnému čtení

Privátní filtr Natec Owl je nenápadná fólie pro obrazovku počítače nebo notebooku, která chrání osobní údaje a důvěrné informace před nežádoucími pohledy lidí z okolí. Filtr funguje tak, že se od úhlu 30° od středu obrazovky stává zcela neprůhledným.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2019 | Počet zobrazení: 242
 

Třetí generace procesorů AMD Ryzen

Společnosti Cooler Master, MSI a AMD spojili své síly a uvedli nejen nové řady procesorů AMD Ryzen řady 3000, ale i novou kampaň #PlayFastPlayCool.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2019 | Počet zobrazení: 242
 

Projektory BenQ získaly ocenění EISA

Společnost BenQ se může pochlubit ziskem prestižního ocenění EISA (Expert Imaging and Sound Association) pro své dva projektory W2700 a W5700. První z nich uspěl v kategorii projektorů s nejvýhodnějším poměrem cena/výkon a druhý v kategorii projektorů pro domácí kino.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2019 | Počet zobrazení: 235
 

Efektivní síťové instalace

Stroje a zařízení se stále více propojují v sítích, proto zcela nevyhnutelně roste i počet ethernetových komponent v těchto zařízeních. Společnost Murrelektronik tomu vychází vstříc a nabízí vhodné komponenty pro hospodárné a účelné vzájemné síťové propojení ethernetových modulů.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 8. 2019 | Počet zobrazení: 242
 

Bezpečné a levné vedení kabelů na robotech

Průmyslové roboty musí ve výrobě pracovat rychle a dynamicky, proto je bezpečné a kompaktní vedení kabelů a hadic nutností. To zabezpečí nový retrakční systém pro energetické řetězy.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 8. 2019 | Počet zobrazení: 239
 

Kybernetická bezpečnost řídicích a informačních systémů

Zákon o kybernetické bezpečnosti přinesl řadu opatření a změn u projektů zaměřených na komunikační a informační technologie. Týká se nejenom státních zakázek, spadají do něj i provozovatelé základních služeb, tedy z oblasti energetiky, plynárenství či dopravy.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 8. 2019 | Počet zobrazení: 289
 

Hyperkonvergentní technologie - budoucnost každé firmy

Společnost Soitron nasazuje pro zjednodušení firemních sítí hyperkonvergované řešení Cisco HyperFlex. Díky této technologii dokážou firemní IT specialisté efektivně a jednoduše spravovat a chránit firemní data.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 8. 2019 | Počet zobrazení: 270
 

Do Čech přijede nejvýkonnější kolejová mechanizace v Evropě

Na ojedinělý projekt úpravy geometrické polohy koleje, který začne 21. srpna na rekordně dlouhém úseku 58 km trati z Prahy - Hostivaře do Votic, nasadí společnost Swietelsky Rail CZ nejvýkonnější kolejovou mechanizaci v Evropě.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 8. 2019 | Počet zobrazení: 256
 

ŽDAS dodá energetický zdroj pro Ruský metalurgický kombinát

Akciová společnost ŽĎAS vyhrála tendr na dodávku pro Magnitogorskij metalurgičeskij kombinat (MMK) a dodá tak 100MW energetický zdroj s návaznou výrobou stlačeného vzduchu pro zpracování vysokopecního plynu z nově stavěné vysoké pece, kterou MMK buduje.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 8. 2019 | Počet zobrazení: 250
 

Co má společného italská káva a Dominik Hašek?

Dodavatel italské kávy, společnost Segafredo Zanetti CR, sestavil pro závod Nova Cup Segafredo Sahara Race tým ze svých fanoušků v čele s Dominikem Haškem a moderátorem Štěpánem Sokolem.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2019 | Počet zobrazení: 494