Dvojice nových sluchátek Trust

Společnost Trust uvedla na trh lehká stylová sluchátka Fyber a bezdrátová sluchátka Kodo. Oba typy sluchátek jsou zaměřena primárně pro volný čas.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2018 | Počet zobrazení: 102
 

Řada kamer Axis s IR „viděním“

Infračervené (IR) snímání je vysoce účinným rozšířením možností videodohledu za úplné tmy. Společnost Axis Communications na veletrhu ISC West v Las Vegas představila několik nových síťových kamer s IR technologií, které přinášejí možnosti IR snímání do jakéhokoli prostředí

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2018 | Počet zobrazení: 111
 

Nový online nástroj pro výběr těsnicích kroužků

Skupina Engineered Materials Group společnosti Parker Hannifin přichází s novinkou ve formě technického online nástroje. Jde o Nástroj pro výběr těsnicích kroužků, který kombinuje výběr materiálů a výpočet velikosti do jediného nástroje zajišťujícího spolehlivé výsledky. Je jednoduchý, rychlý a přesný.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2018 | Počet zobrazení: 98
 

Sportovní sluchátka Pioneer se dvěma variantami uchycení

Pioneer představuje nový model sportovních sluchátek, který nabízí sportovcům vše, co potřebují k poslechu hudby: výborný zvuk, odolnost proti vodě i potu, výběr z kabelového nebo bezdrátového provedení, a navíc dvě možnosti, jak pevně uchytit sluchátka v uších při aktivním pohybu.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2018 | Počet zobrazení: 118
 

SAP Services patří mezi nejatraktivnější zaměstnavatele v ČR

Společnost SAP Services byla na základě výsledků celosvětového průzkumu personální agentury Randstad zařazena mezi nejatraktivnější zaměstnavatele v České republice. Zároveň se stala vítězem v kategorii center podnikových služeb.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2018 | Počet zobrazení: 123
 

Kovosvit MAS představil novinky a poodhalil plány pro letošní rok

Tradiční Zákaznické dny přilákaly během dvou dnů do Sezimova Ústí několik stovek zákazníků firmy Kovosvit MAS, i odborné veřejnosti, kteří se mohli seznámit s aktuálními novinkami a prohlídnout výrobní zázemí firmy.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 4. 2018 | Počet zobrazení: 144
 

Joint venture - Continental a Osram

Společnosti Continental a Osram úspěšně završily svá jednání o vytvoření joint venture Osram Continental GmbH. Výsledkem je podnik, v něm drží oba partneři 50% podíl a který si klade za cíl spojit znalosti firem Continental a Osram v oblastech osvětlení, ovládání světel a elektroniky.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 4. 2018 | Počet zobrazení: 120
 

Facelift H-1 s novou výbavou

Automobilka Hyundai přišla s modernizovanou řadou víceúčelových modelů H-1. Změnil se design a byla rozšířena komfortní výbava. Řada modelů H-1 Tour nyní splňuje i emisní normu Euro 6c.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 4. 2018 | Počet zobrazení: 110
 

… a možná přijde i Jágr

V prvním květovém týdnu se do Brna sjede více než 50 nejúspěšnějších profesionálů z českého byznysu, aby se ve dnech 3.-5. května na již třetím ročníku konference Glorious podělili o své zkušenosti a inspirovali mladou generaci.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 4. 2018 | Počet zobrazení: 142
 

Litomyšl - hlavní město současné české architektury

Národní technické muzeum otevírá výstavu Davida Vávry a Petra Volfa „Litomyšl - hlavní město současné české architektury“. Výstava představuje Litomyšl jako jedno z klíčových center soudobé české architektury a je rozdělena do tří částí „Veřejný prostor, Rekonstrukce a Novostavby“. Vznikla ve spolupráci s městem Litomyšl a Regionálním muzeum v Litomyšli.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 4. 2018 | Počet zobrazení: 109