Stomatologie 4.0: Špičkové technologie kombinované s nejlepšími postupy

Vstupujeme do období převratných změn ve stomatologii. Po dlouhých letech relativně neměnných postupů jsme v posledním desetiletí svědky průniku moderních technologií do tohoto tradičního zdravotnického oboru.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 10. 2019 | Počet zobrazení: 577
 

Mitsubishi na autosalonu v Tokiu

Společnost Mitsubishi odhalila na Tokijském autosalonu 2019 malý elektrifikovaný koncept MI-Tech Concept ve stylu SUV a studii Super Height K z kategorie minivozů „kei car“.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 10. 2019 | Počet zobrazení: 281
 

Elektromobil MX-30 se zvukovým systémem

Po světové premiéře modelu MX-30 na autosalonu v Tokiu umožňuje Mazda předobjednat tento první sériově vyráběný elektromobil. S novým SUV MX-30 chce oslovit zejména zákazníky, kteří se při pořízení automobilu poháněného elektřinou nechtějí vzdát radosti z řízení. První vozy budou dodány ve druhém pololetí 2020.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2019 | Počet zobrazení: 373
 

Suzuki vstupuje do hybridní éry

Nižší spotřeba a pružnější zrychlení v nízkých otáčkách, to jsou dvě hlavní výhody Suzuki Ignis a Swift s mild-hybridním pohonem SHVS. To vše za cenu srovnatelnou s konvenčními motory a bez jakýchkoliv omezení či starostí navíc.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2019 | Počet zobrazení: 325
 

Nová koncepční modelová linie Recharge

Volvo představuje svůj vůbec první plně elektrický model, Volvo XC40 Recharge, který je současně prvním modelem automobilky nesoucím označení Recharge nové koncepční modelové linie.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2019 | Počet zobrazení: 287
 

Na kterých modelech neproděláte

Že nové auto není nejlepší investicí, je obecně známý fakt. Nová auta ztratí za první tři roky v průměru 33 % své původní hodnoty. Existují však značky a modely, u kterých není ztráta hodnoty tak vysoká. Naopak prémiové značky dokážou přijít i o více než polovinu hodnoty. Vyplývá to z dat, která zveřejnila Mototechna.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2019 | Počet zobrazení: 301
 

Chytrý stadion

Společnost ABB byla oslovena, aby proměnila Generali Arenu ve Vídni (postavenou v roce 1925 a nyní baštu fotbalového klubu FK Austria) na chytrý stadion s využitím nejmodernějších prvků a také efektivním využitím distribuce energie.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 10. 2019 | Počet zobrazení: 315
 

Nabídka volných míst začíná stagnovat

Na festivalu příležitostí Profesia days v Praze zaměřeného na trh práce v ČR se zúčastnění odborníci shodli, že i když se nezaměstnanost do konce roku ještě bude udržovat na minimálních hodnotách, lze očekávat, že v příštím roce nabere růstový trend.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 10. 2019 | Počet zobrazení: 305
 

Česko se chce dostat mezi elitu zemí

V mezinárodním srovnání podle Zprávy Světového ekonomického fóra (WEF) spadla Česká republika o tři místa na celkovou 32. příčku. Je ale v dobré makroekonomické kondici. Před sebou má výzvy jako je dopravní infrastruktura a nástup digitalizace.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 10. 2019 | Počet zobrazení: 304
 

Novinka na FEL ČVUT reaguje na trendy v průmyslu

Katedra elektrických pohonů a trakce Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze přes léto připravila ve spolupráci s absolventy, kteří nyní pracují ve společnosti Siemens, nový předmět „Návrh komponent elektrického pohonu“.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 10. 2019 | Počet zobrazení: 380