Kodiaq: Auto roku 2017 v ČR

Již potřetí v řadě získala mladoboleslavská automobilka prestižní ocenění v české anketě Auto roku. Obhájila tak prvenství z předchozích let, kdy se titulu dočkaly modely Fabia (2015) a Superb (2016). Letošní ročník opanovala Škoda Kodiaq, která odstartovala největší SUV ofenzívu v dějinách automobilky.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2017 | Počet zobrazení: 131
 

Volkswagen Užitkové vozy prodlužuje záruku

Nabídka na prodlouženou záruku rozšiřuje Volkswagen Užitkové vozy na všechny modely. Po modelech Caddy4 a T6, které získaly prodlouženou záruku v roce 2015, platí nyní čtyřletá záruka s omezením na 200 000 ujetých kilometrů i pro nové modely Crafter a Amarok.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2017 | Počet zobrazení: 113
 

Prémiové smartphony pro všechny

Jak by měl vypadat ideální smartphone? Měl by mít vysokou kvalitu a všechny možné vychytávky, které dělají telefon prémiovým. Baterie, která něco vydrží, fotky jako od profesionála, skvělé rozlišení displeje. Z výsledků průzkumu Global Mobile Value Index s téměř 12 000 respondenty v devíti různých státech vyplynulo, že právě toto jsou nejdůležitější prvky, které při výběru smartphonu hrají zásadní roli.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2017 | Počet zobrazení: 133
 

Prestižní ocenění Superbrands

Titul Superbrands je v České republice udělován po svém obnovení již pátým rokem, celosvětově pak nepřetržitě od roku 1994. Cílem tohoto hodnocení je identifikovat značky s vynikajícím postavením na lokálním trhu. Superbrands získávají pouze značky, které projdou vícekolovým hodnocením čítajícím mimo jiné spotřebitelský průzkum agentury GfK.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2017 | Počet zobrazení: 114
 

Aplikace FactoryTalk TeamONE urychluje diagnostiku v továrnách

Když se ve výrobě vyskytne nějaký nedostatek, není čas na zdlouhavý proces zjišťování situace a hledání kolegů. Proto společnost Rockwell Automation vydala novou aplikaci FactoryTalk TeamONE pro chytré telefony se systémy iOS a Android, která je součástí strategie informačních řešení, jenž má zaměstnancům pomáhat v přijímání lepších řešení v rámci celého podniku.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2017 | Počet zobrazení: 118
 

Infosys umožní rychleji získávat přístup k informacím

Společnost Infosys bude vytvářet a poskytovat implementační služby pro aplikace Analytics Cloud společnosti Salesforce. Pro tento účel vyvine nové postupy, které zákazníkům ve firmách umožní rychleji získávat přístup k již existujícím informacím a zpracovávat je. Bude jedním z prvních partnerů společnosti Salesforce Analytics Cloud, která je současně jak předním systémovým integrátorem, tak i osvědčeným nezávislým dodavatelem softwaru (ISV).

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2017 | Počet zobrazení: 108
 

Hybrid s inteligentním pantem

Zařízení Transformer Mini (T102HA), které uvedl Asus na český trh, kombinuje výhody tabletu a notebooku díky integrovanému stojánku a odnímatelné magnetické klávesnici. Novinka typu 2v1 s operačním systémem Windows 10 aspiruje s hmotností 790 g včetně klávesnice na vůbec nejlehčí zařízení na světě ve své kategorii.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2017 | Počet zobrazení: 106
 

Mico Pro = Maximálně modulární kontrola proudu

Mico Pro je nový a inovativní systém od společnosti Murrelektronik pro sledování proudu. Modulární konstrukce umožňuje přizpůsobit systémy přesně konkrétní aplikaci, což poskytuje příznivý poměr nákladů a užitku při maximální úspoře prostoru. Patentované vypínací chování zajišťuje maximální disponibilitu stroje. Další výhodou je integrovaný koncept distribuce potenciálů, která výrazně redukuje instalaci v rozvaděči.                                                                                                                                                                      Nové video k systému Mico Pro ke shlédnutí zde.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2017 | Počet zobrazení: 133
 

Odolný a vodotěsný telefon s hořčíkovým rámem

Společnost Evolveo uvádí na trh odolný Android LTE smartphone StrongPhone G4 s vnitřním ochranným rámem vyrobeným speciální technologií s využitím hořčíku. Unikátní rám dodává telefonu nadstandardní mechanickou odolnost, která jej chrání před následky nárazů a pádů.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2017 | Počet zobrazení: 124
 

Dva technologické zázraky LG mají dobýt trh

Společnost LG Electronics představila ve svém centru výzkumu a vývoje v korejském Soulu modelovou řadu SUPER UHD TV s technologií Nano Cell, kterou bude nabízet vedle ultratenké LG SIGNATURE OLED TV W poprvé představené na veletrhu CES začátkem letošního roku. Tím LG vkládá velké naděje do rozšiřování podílu na trhu prémiových televizorů.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2017 | Počet zobrazení: 124