První nájemci v pohořelickém skladu

Společnost PST CLC Mitsui-Soko si v Pohořelicích u Brna od začátku roku spekulativně pronajala multi-user sklad kategorie A, konkrétně plochu o velikosti 13 tisíc m2.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 2. 2023 | Počet zobrazení: 238
 

Pozvánka do kina: Mumie vás budou bavit

Nejde o horor, jak by se mohlo zdát z názvu filmu, ale o animovaný snímek španělského režiséra Juana Jesúse Garcíi Galochy, který zavede diváky do 3000 let starého města v útrobách Egypta. Místo, kde přežívají mumie, se prolíná s moderním světem.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 2. 2023 | Počet zobrazení: 235
 

Škoda darovala NTM železniční vůz

Národní technické muzeum převzalo od Škoda Auto patrový nákladní vůz na přepravu automobilů z roku 1964. Tento přírůstek dokumentuje vývoj nákladní dopravy na železnici a muzeum jej bude prezentovat v Železničním depozitáři v Chomutově s nákladem dobových automobilů Škoda.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 2. 2023 | Počet zobrazení: 220
 

Nový Cayenne prochází tvrdými testy

Automobilka Porsche připravuje nový model Cayenne třetí generace na trh už letos na jaře. Prototypy a předsériová vozidla jsou podrobovány náročným testům odolnosti, které zajistí splnění vysokých kvalitativních standardů značky Porsche.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 2. 2023 | Počet zobrazení: 229
 

Subaru zahájilo prodej modelu BRZ

Sportovní model BRZ druhé generace disponuje novým atmosféricky plněným 2,4litrovým motorem Boxer, jehož výkon se přenáší na zadní nápravu. Rozvíjí přednosti první generace v podobě nízkého těžiště a malé hmotnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 2. 2023 | Počet zobrazení: 218
 

Otazníky nad servisní budoucností armádních Toyot

Ve víru dění kolem dodávek zbraní pro Ukrajinu v konfliktu s Ruskem poněkud zapadá situace na domácí scéně, která hrozí problémem se zabezpečením potřebné výbavy (resp. zajištění jeho funkčnosti a bezproblémového provozu) pro naši armádu.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 2. 2023 | Počet zobrazení: 563
 

EGW nabízí novou svobodu designu pro dlouhé pojezdy

S lineárním modulem drylin Endless Gear (EGW) přichází na trh modulární a samomazné lineární kluzné vedení s pohonem ozubeným hřebenem a pastorkem, které lze modulárně prodloužit na libovolnou délku.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 2. 2023 | Počet zobrazení: 240
 

OKI spolupracuje na evropském trhu s etiketami

Strategické partnerství OKI Europe se společnostmi Kernow Coatings a Baker Materials má za cíl rozvíjet a řešit požadavky na specializovaná média pro nejrůznější odolné etiketové aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 2. 2023 | Počet zobrazení: 218
 

Známe vítěze ankety Auto roku v ČR

Aktuální ročník ankety Auto roku 2023 v České republice, kterou již od roku 1994 vyhlašuje Svaz dovozců automobilů, přinesl těsné bodové rozdíly finalistů. S jasným náskokem si vítězný pohár odnesla nová generace modelu Honda Civic e:HEV.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 2. 2023 | Počet zobrazení: 283
 

Jungheinrich uvádí na trh nové řady EFG

Celosvětově uvádí Jungheinrich na trh dvě nové řady robustních elektrických vysokozdvižných vozíků EFG. Jde o cenově výhodné základní modely pro klasickou přepravu i stohování mezi 1,6 a 3 tunami.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 2. 2023 | Počet zobrazení: 209