Digitální strážce nabízí snadné zálohování

Na českém trhu je od začátku srpna k dispozici nová zálohovací služba Digitální strážce, jež nabízí všem zájemcům snadné a dostupné zálohování osobních či pracovních dat. Platforma je postavená na technologii společnosti Acronis, která je celosvětovým lídrem v oblasti kybernetické ochrany.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 8. 2019 | Počet zobrazení: 136
 

Mitsubishi bude mít nové centrum

Společnost Mitsubishi Motors plánuje otevřít nové centrum „MI-Garden GINZA“ s cílem prezentovat spojení nápaditého designu, osvědčených technických řešení a průkopnických technologií, které představuje značka Mitsubishi a její sdělení „Drive your Ambition“.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 8. 2019 | Počet zobrazení: 145
 

Vědecké poznatky posouvají sektor k větší udržitelnosti

Technologická společnost 3M se zaměřuje na aplikaci vědeckých poznatků do každodenního života a moderní materiály, které vytvářejí, výrazně zlepšují jízdní i technické vlastnosti automobilů.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 8. 2019 | Počet zobrazení: 137
 

Dachser zahajuje provoz ve Švédsku

Založením sítě Dachser Air & Sea Logistics Sweden investovala firma do rozšíření celosvětové sítě leteckých a námořních přeprav a posílila svou pozici na skandinávském trhu. Nová kancelář v Göteborgu je určena pro letecké a námořní přepravy.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 8. 2019 | Počet zobrazení: 137
 

Chytrý systém pro úzké prostory

Vedení dat a médií vysokou rychlostí v úzkých prostorech je velkou výzvou pro mnoho uživatelů, např. v intralogistice. Pro tyto aplikace dodává firma igus, kterou v Česku výhradně zastupuje společnost HENNLICH, kompaktní systém micro flizz.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 8. 2019 | Počet zobrazení: 162
 

Termální senzory pro modulární systém

Společnost Axis Communications přichází s novými termálními senzory FA1080-E a FA4090-E v modulární řadě AXIS FA pro vysoce diskrétní, a přitom cenově dostupný videodohled s využitím termovize.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 8. 2019 | Počet zobrazení: 168
 

Zcela nová řada monitorů Philips

Společnost MMD rozšiřuje svoji řadu monitorů o novou sérii Philips E1, která kombinuje elegantní design a inovace pro maximální výkon s pohodlím při práci. Jde o osm modelů ve velikostech 24", 27" a 32" s rozlišením od Full HD, Quad HD, až po 4K UHD.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 8. 2019 | Počet zobrazení: 159
 

Klešťový přístroj pro měření svodových proudů

Společnost Beha-Amprobe představila nový klešťový ampérmetr pro měření svodových proudů Amprobe ALC-110. Měřicí přístroj slouží ke zvyšování efektivnosti systémů nalézáním svodových proudů i pouhých 0,001 mA. Je určen pro předcházení neplánovaných odstávek.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 8. 2019 | Počet zobrazení: 154
 

Nový laserový měřicí senzor s opakovatelností 1 µm

Laserové jednocestné senzory společnosti Panasonic řady HG-T pracují jako optické mikrometry, které mohou měřit i na velké vzdálenosti s přesností 1 µm.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 8. 2019 | Počet zobrazení: 166
 

Nejvyšší model jako centrum chytré domácnosti

Stylový vnitřní komunikátor 2N Indoor Touch 2.0 pro dveřní interkomy 2N nabízí 7“ HD displej z tvrzeného skla, wifi připojení a čtyřnásobný výkon pro integraci systémů domácí automatizace. Jde o nejvyšší model v řadě interiérových odpovídacích jednotek 2N určený hlavně pro bytové domy.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 8. 2019 | Počet zobrazení: 144