MTS bude distribuovat UR na Slovensku

Společnost Universal Robots (UR), globální dodavatel kolaborativních robotů, podepsala smlouvu o distribuci se společností MTS, významným slovenským dodavatelem v oblasti průmyslové automatizace. Technologie Universal Robots umožní novému partnerovi efektivněji reagovat na rostoucí poptávku po automatizaci výroby a po dodávkách kolaborativních robotů zákazníkům na Slovensku.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 11. 2017 | Počet zobrazení: 116
 

Toyota má nový showroom V Ostravě - Svinově

Automobilka Toyota otevřela nové autorizované zastoupení v Ostravě. Společnost AutoBond Group, jeden z největších dealerů značky Toyota v České republice, otevřel v Ostravě - Svinově zcela novou prodejnu osobních automobilů Toyota, včetně značkového servisu.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 11. 2017 | Počet zobrazení: 93
 

Otevřeny další plničky Bonett na CNG

Společnost Bonett provozuje nyní již 31 vlastních plnicích stanic CNG. Nejnovější dvě jsou v Brně v blízkosti dálnice D1 a jedna u pražského letiště Václava Havla blízko D7. Za přínos pro rozvoj sítě CNG Bonett obdržel cenu za ekologický přínos udělenou v rámci 10. ročníku prestižní soutěže ALD Automotive Fleet Awards.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 11. 2017 | Počet zobrazení: 83
 

Kia předala svůj nejnovější Stinger Rafaelu Nadalovi

Společnost Kia Motors předala Rafaelu Nadalovi, s kterým spolupracuje již několik let, zbrusu nový fastback Kia Stinger. Světová tenisová jednička a současně celosvětový ambasador značky Kia si v rodném městě Manacor, na ostrově Mallorca, převzal nejvýkonnější verzi (3,3 litru V6, 370 k) modelu Stinger. Stalo se tak přímo v prostorách Akademie Rafaela Nadala.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 11. 2017 | Počet zobrazení: 85
 

Nejrychlejší zakřivený herní monitor na světě

Společnost Asus představila 27“ WQHD monitor ROG Swift PG27VQ, který je s obnovovací frekvencí 1 ms aktuálně nejrychlejším zakřiveným herním monitorem na světě. Nabízí přetaktovatelnou obnovovací frekvencí 165 Hz, a je proto vhodný pro dynamické hry, v nichž se rychle mění obraz.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 11. 2017 | Počet zobrazení: 91
 

Profesionální 4K UHD monitor BenQ SW271 s HDR

Expert na LED monitory, společnost BenQ, uvedla na trh profesionální monitor SW271 pro fotografy. Novinka nabízí 10bitový IPS panel s úhlopříčkou 27 palců, 4K UHD rozlišení a pokročilé technologie splňující standard HDR10. Disponuje 99% pokrytím barevného prostoru Adobe RGB a 100% pokrytím s RGB, resp. Rec. 709.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 11. 2017 | Počet zobrazení: 86
 

Jak preventivně předcházet ztrátě dat

Ztráta osobních či firemních dat je krajně nepříjemnou záležitostí, která se může v případě potřeby jejich rekonstrukce pěkně prodražit. Toshiba proto nabízí několik doporučení, jak o data preventivně pečovat. Účinnou prevencí je pravidelná kontrola kondice disku.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 11. 2017 | Počet zobrazení: 84
 

Dny otevřených dveří na Fakultě strojní ČVUT

Fakulta strojní zve zájemce o studium na ČVUT v Praze, ale i rodiče potenciálních studentů na Dny otevřených dveří. První proběhne ve středu 8. listopadu 2017 od 8.30 hodin v hlavní budově fakulty v Dejvicích, další pak ve čtvrtek 9. listopadu 2017 od 8.30 hodin v historické budově FS na Karlově náměstí.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 11. 2017 | Počet zobrazení: 96
 

Produkty ZigBee pro chytrou domácnost

Společnost Trust, která vyrábí široké spektrum příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh novou řadu produktů Trust ZigBee SmartHome. Jde o nové moderní řešení, které umožňuje spravovat kompletní domácnost pomocí zdarma dodávané aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 11. 2017 | Počet zobrazení: 91
 

Nejlepší bankou 2017 se stala ČSOB

Na devátém ročníku soutěže Hospodářských novin Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna byly vyhlášeny výsledky. Z osmi vyhlašovaných kategorií získala Skupina ČSOB dohromady 5 ocenění. Na prvním místě se umístila nejen v kategoriích Nejlepší banka a Bankovní inovátor, ale i Nejlepší životní pojišťovna 2017.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 11. 2017 | Počet zobrazení: 81