asseco Aimtec murr

Verbatim odhalil nové logo

Uvedením nového loga na veletrhu Computex považuje značka Verbatim, výrobce produktů pro ukládání dat a příslušenství, za významný milník na jeho cestě k modernosti a globálnímu významu.

 
Jako společnost s bohatou historií, která se datuje od jejího založení v roce 1969, sehrál Verbatim klíčovou roli v odvětví datových úložišť, od výroby disket během revoluce PC, až po světovou vedoucí značku optických médií, CD, DVD a Blu-ray a jako poskytovatel široké škály počítačových úložných zařízení a příslušenství.

Kromě odhalení loga firma letos na Computexu představila také řadu nových produktů, jako např. nově navržené externí a interní SSD, řadu příslušenství včetně přenosných monitorů s vysokým rozlišením 4K, výkonných nabíječek GaN, multifunkčních travel adaptérů, všestranných víceportových USB-C rozbočovačů, sortimentu bluetooth trackerů MyFinder a řady dalších zajímavých novinek.

Rozhodnutí změnit značku vychází z odhodlání společnosti Verbatim prezentovat se jako organizace s progresivním myšlením, která vychází vstříc potřebám dnešního digitálního světa. Uvedením nového loga chce Verbatim modernizovat svou image, zjednodušit svou vizuální identitu a posílit svou pozici zásadního poskytovatele úložných řešení a příslušenství pro každodenní život.Nové logo bude integrováno do všech platforem Verbatim, včetně webových stránek, obalů a marketingových materiálů. Jeho současný design odráží neochvějný závazek firmy k inovacím, spolehlivosti a dostupnosti v propojeném světě.
 
Publikováno: 12. 6. 2024 | Počet přečtení: 426