Řada nových panelů pro nepřetržité použití

Společnost Panasonic uvedla na trh novou řadu interiérových zobrazovacích panelů SF2 pro digitální reklamu, která nahrazuje displeje řady LF8. Obsahuje nový software pro klonování, který umožňuje přes sítě LAN kopírovat nastavení jednotlivých hodnot z výchozího displeje na ostatní.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 7. 2017 | Počet zobrazení: 93
 

Škoda otevřela automatický sklad v Kvasinách

Mladoboleslavská Škodovka uvedla do provozu ve svém závodě v Kvasinách nový automatický sklad menších dílů AKL (z německého Automatisches Kleinteilelager). Pro automobilku je výstavba AKL s investicí přes 8 mil. eur jedním z největších logistických projektů novodobé historie. Automatický sklad menších dílů umožní efektivnější manipulaci s narůstající komplexitou druhů materiálu a logistické procesy v závodě učiní ještě flexibilnějšími.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 7. 2017 | Počet zobrazení: 95
 

Mobilita v jakýchkoli podmínkách: Bandag

Značka Bandag, která disponuje nejmodernějšími systémy protektorování, přichází se dvěma novými protektory s vyšší úrovni odolnosti a provozních vlastností. Jde o produkty Bandag M-TRAILER 001 pro smíšené provozní podmínky a Bandag R-TRAILER 001 pro regionální dopravu a přepravu speciálních nákladů.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 7. 2017 | Počet zobrazení: 93
 

Hybridní IT bude pro podniky standardní

Podle nového průzkumu společnost Dimension Data by se hybridní IT měla postupně stávat standardním podnikovým modelem, ale neexistuje jednotný scénář k tomu, jak se k němu propracovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 7. 2017 | Počet zobrazení: 95
 

Plovoucí elektrárna dostane palivo až v Murmansku

K zavezení jaderného paliva do reaktorů nové plovoucí jaderné elektrárny Akademik Lomonosov dojde v přístavu společnosti Rosatomflot v Murmansku. Zde proběhnou také aktivní zkoušky plavidla.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 7. 2017 | Počet zobrazení: 138
 

Automobilce Hyundai se v Číně daří

Společnost Hyundai Motor otevřela v Číně již pátý výrobní závod a zahájila výrobu. Zvyšování produkce je důsledkem rostoucího zájmu o nové vozy v Číně. Nová továrna ve městě Chongqing je společným podnikem Hyundai Motor a společnosti Bejing Automotive Industry Holding Co. a bude mít roční kapacitu produkce 300 000 vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 7. 2017 | Počet zobrazení: 79
 

Spravované síťové switche pro vzdálený přístup a sledování

Společnost Murrelektronik rozšiřuje spravovanými síťovými přepínači TREE MANAGED své portfolio switchů v oblasti krytí IP20 a IP67. Tyto switche umožňují bezpečný vzdálený přístup ke strojům a zařízením přes Internet prostřednictvím VPN.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 7. 2017 | Počet zobrazení: 154
 

Průmyslové vozíky pro sedícího řidiče

Intralogistická společnost Still představila nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky pro sedícího řidiče, které jsou vhodné pro střední a velké vzdálenosti v průmyslu. Nové vozíky navazují na loni představené modely konstrukční řady SXH 20 a SXD 20 pro stojícího řidiče.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 7. 2017 | Počet zobrazení: 136
 

Dell přichází s novým zařízením Latitude 2v1

O své nové řadě zařízení Latitude 2v1 výrobce Dell prozrazuje, že má být pro firmy jako mobilní zařízení typu „PC first, tablet second” (primárně PC, sekundárně tablet) bez omezení co do designu, výkonu a zabezpečení. Této kategorii zařízení 2v1 se systémem Windows se daří stále více s tím, jak firmy upouštějí od používání tabletů v kancelářích a více si cení produktivity a flexibility, jakou jim nabízí počítače 2v1.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 7. 2017 | Počet zobrazení: 90
 

VŠTE má 340 nových absolventů. Poprvé i z Centra technických studií v Táboře

Dalších 340 studentů Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) se zařadilo mezi její absolventy a ukončilo akademický rok 2016/17. Při promocích na přelomu srpna a září pak převezmou bakalářské nebo magisterské diplomy. U sedmnácti z nich budou „červené“ jako symbol toho, že školu ukončili s vyznamenáním.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 7. 2017 | Počet zobrazení: 138