Roadshow Ford Pro Experience Day

Z lokální aktivity českého zastoupení Fordu a spolupráce s autorizovanými dealery vzešla akce nazvaná Roadshow Ford Pro Experience Day, která navštěvuje vybraná města, kde prezentuje užitkové modely pod hlavičkou Ford Pro.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 4. 2023 | Počet zobrazení: 504
 

Fantomasovo auto DS opět odlétá

U příležitosti otevření výstavy „Na cestách s Louisem de Funesem“ v Musée National de LAutomobile – Collection Schlumpf (Národní automobilové muzeum – Sbírka bratří Schlumpfů) v Mulhouse odhaluje společnost DS Automobiles kresbu vozu inspirovaného létajícím modelem z filmu „Fantomas se zlobí“.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 4. 2023 | Počet zobrazení: 501
 

Propadlé stravenky pomáhají

Společnost Sodexo vyzvala firmy a jejich zaměstnance už začátkem roku, aby jí vrátili propadlé papírové stravenky Gastro Pass, které by jinak skončily v koši. Během dvou měsíců lidé vrátili stravenky za až 210 tisíc korun. Sodexo poskytne finanční dar ve stejné výši České federaci potravinových bank.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 4. 2023 | Počet zobrazení: 487
 

CyberPower představila nového servisního partnera

Pro Českou republiku a Slovensko bude od 1. dubna 2023 veškeré servisní úkony pro CyberPower realizovat společnost CDC Data. K této nucené změně došlo z důvodu ukončení servisních činností předchozí společnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 4. 2023 | Počet zobrazení: 542
 

Netgear představil svůj první WiFi 7 router

První WiFi 7 router Nighthawk RS700 společnosti Netgear poskytuje až 19 Gb/s bleskově rychlé wifi, což je více než dvojnásobek rychlosti předchozích generací.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 4. 2023 | Počet zobrazení: 523
 

Čárový kód GS1 slaví 50 let

Standardní čárový kód GS1 pro označování produktů je s námi už půl století. Snímání čárového kódu na pokladně znamenalo revoluci v maloobchodu s obrovským dopadem do celého dodavatelského řetězce, do ekonomiky i do společnosti. Zavedení mezinárodního datového nosiče se zakódovaným číslem obchodní položky BBC zařadila mezi 50 nejdůležitějších událostí ve vývoji světové ekonomiky.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 4. 2023 | Počet zobrazení: 539
 

ChatGPT je dobrý sluha, ale zlý pán

Umělá inteligence a na ní založené různé chatovací služby (ChatGPT) zažívají v posledních měsících ohromný rozmach. Významně se začínají uplatňovat už téměř ve všech oborech. Můžou dobře sloužit, ale mají své limity, včetně chyb nebo možného zneužití, říká v komentáři generální ředitelka Creative Dock Gabriela Teissing.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 4. 2023 | Počet zobrazení: 559
 

V Praze začala jubilejní mezinárodní studentská konference PORGMUN

V areálu Míčovny Pražského hradu, který přijal roli spolupořadatele, odstartovala 30. března čtyřdenní akce napodobující konference OSN. I její letošní téma je inspirováno jedním z hlavních cílů této organizace – mír, spravedlnost a vlivné instituce.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2023 | Počet zobrazení: 642
 

GetFix navázal spolupráci s Boltem

Vyhledávač autoservisů GetFix navázal úzkou spolupráci s Boltem, který sdružuje kolem 10 000 vozidel taxi. Partnerským řidičům Boltu tento benefit přinese možnost slevy v síti autoservisů na platformě GetFix i jednoduchou administraci objednávek, náhradních dílů a dalších informací o vozidle.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2023 | Počet zobrazení: 529
 

Česká města sázejí na elektrobusy

Elektrobusy se stále častěji prosazují v městské hromadné dopravě. Poslední důkazy dává středočeské Kladno a hanácký Přerov. Obnovou vozového parku MHD naplňují obě města svou strategii přechodu k čisté dopravě.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2023 | Počet zobrazení: 512