Lenovo na MWC 2018

Na prestižní Mobile World Congress v Barceloně, která je již v plném proudu, nechybí ani společnost Lenovo. Svými produkty posiluje vizi firmy v oblasti technologických inovací pro letošní rok.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 3. 2018 | Počet zobrazení: 187
 

Kdy dát dětem klíče od bytu nebo domu?

Podle průzkumů je 8 % dětí mladších 9 let hrdými majiteli klíčů od bytu či domu. Na 20 % rodičů předá klíče dítěti mezi 9 a 11 rokem. První klíče potomci však nejčastěji dostávají v době, kdy jsou dostatečně zodpovědní, aby mohli jít sami ze školy domů. Což zpravidla nebývá dříve než na základní škole.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2018 | Počet zobrazení: 179
 

Toyota staví testovací centrum

Toyota v Japonsku vybuduje nové testovací a výzkumné centrum za 2,8 miliardy dolarů. Bude zde testovat nové modely aut na alternativní pohon. V komplexu vznikne mimo jiné dráha, která nalezla svůj vzor v německém Nürburgringu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2018 | Počet zobrazení: 157
 

První SUV kabriolet VW

Značka Volkswagen uvede v rámci velké modelové ofenzivy na trh své první otevřené SUV. Nový kabriolet vznikne na základě modelu T-Roc a bude vyráběn od prvního pololetí 2020 v Osnabrücku. Společnost tímto rozhodnutím navazuje na úspěšnou historii kabrioletů, vyráběných v Osnabrücku, a potvrzuje zachování pracovních míst.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2018 | Počet zobrazení: 154
 

Největší billboard přinesl Fordu světový rekord

Díky obřímu billboardu je Ford je oficiálním držitelem Guinnessova světového rekordu v kategorii „největší billboard“.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2018 | Počet zobrazení: 179
 

ŽĎAS pokračuje v aktivní politice zaměstnanosti

Za podpory svého stoprocentního akcionáře, skupiny CEFC China, pokračuje společnost ŽĎAS v aktivní politice zaměstnanosti. V tomto roce dojde k dalšímu zvýšení mezd a rovněž se zvýší motivační odměny. Firma také podpoří jazykovou výuku či rozvoj znalostí zaměstnanců s cílem zvyšovat jejich motivaci a konkurenceschopnost firmy na trhu práce.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2018 | Počet zobrazení: 139
 

Březen, do cloudu vlezem…

Zatímco dříve byl březen tradičně měsícem knihy, doba pokročila a s nástupem nových technologií vstupujeme do prvního z jarních měsíců ve znamení cloudu. Právě tomuto tématu je totiž věnována konference, kterou připravila společností Best Online Media ve spolupráci s magazínem BusinessIT.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2018 | Počet zobrazení: 149
 

Linde MH se připravuje na World of Material Handling

Společnost Linde Material Handling se připravuje na již třetí ročník intralogistického veletrhu World of Material Handling (WoMH), který se uskuteční od 4. do 15. června 2018 v německém Mannheimu. Heslem letošního ročníku bude „Simplexity, umění chytrých řešení“.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 2. 2018 | Počet zobrazení: 160
 

Toyota mění australský trh směrem k vodíku

Australská Toyota založila společně s devíti dalšími firmami organizaci Hydrogen Mobility Australia (HMA), která urychlí ústup fosilních paliv z motorismu a zavedení vodíkových technologií. Jejím hlavním úkolem bude spolupráce soukromých firem s orgány veřejné správy na tvorbě právních předpisů využívání vodíku.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 2. 2018 | Počet zobrazení: 173
 

Mytí tlakovou vodou ničí fasády. Majitelé domů to nevědí

Že se domy myjí, je ve 21. století docela běžné. U těch, které mají moderní silikonovou, silikátovou, nebo akrylátovou fasádu, je to navíc nezbytnost, protože v zachycené špíně se dobře žije řasám a plísním, které vytvářejí nevzhledné skvrny, ale také fasádu rozrušují a zkracují tak její životnost. Takže nezbývá než čas od času objednat firmu, která dům očistí od špíny, mastnoty a samozřejmě i řas a plísní.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 2. 2018 | Počet zobrazení: 223