Změna ve vedení Segafredo Zanetti CR

Značka Segafredo je milovníkům kávy velmi dobře známá, vždyť společnost Segafredo Zanetti patří na českém trhu, kde působí již 25 let, mezi průkopníky italského espressa. Nyní v jeho čele stojí nově Zdeněk Malec.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 6. 2019 | Počet zobrazení: 365
 

Goodyear získal homologaci pro Porsche

Společnost Goodyear uvedla na trh novou řadu pneumatik Eagle F1 SuperSport. Jejich novinky Eagle F1 SuperSport RS v rozměrech 265/35 ZR 20 (99Y) XL a 325/30 ZR 21 (108Y) XL byly homologovány pro vozy Porsche 911 GT2 RS a Porsche 911 GT3 RS, čímž se značka vrací do segmentu supersportovních vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 6. 2019 | Počet zobrazení: 240
 

Kia odhalila nový Seltos

Nová Kia Seltos, která byla představena ve světové premiéře v indickém Dillí, přiváží do globálního segmentu kompaktních SUV patřičnou dávku rafinovanosti, výrazného vzhledu, nejmodernějších technologií a bezpečnostních prvků.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2019 | Počet zobrazení: 217
 

Ford Mondeo Hybrid kombi

Všechny verze Mondea byly modernizovány, pokud jde o exteriér i technologie. Zcela nové je však provedení Mondeo Hybrid kombi. Benzino-elektrické hybridní hnací ústrojí prošlo optimalizací, zaměřenou na ještě kultivovanější spolupráci obou pohonných jednotek.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2019 | Počet zobrazení: 221
 

Ocenění pro Mitsubishi Eclipse Cross

Společnost Mitsubishi Motors oznámila, že model Eclipse Cross rozšířil svoji sbírku mezinárodních ocenění o tři další ceny z Ruska, na jehož trh bylo toto kompaktní SUV nedávno uvedeno.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2019 | Počet zobrazení: 199
 

Exinda SD-WAN pro softwarově definovanou správu WAN sítí

Společnost GFI Software na konferenci pro své distributory představila Exinda SD-WAN, nové řešení umožňující provoz a jednotnou správu vícenásobných WAN připojení. V kombinaci s řešením Exinda Network Orchestrator získají firmy bezproblémový přístup a garantovanou kvalitu přenosu pro klíčové podnikové aplikace v rámci své distribuované podnikové sítě.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2019 | Počet zobrazení: 215
 

Nové počítačové skříně Silencio

Společnost Cooler Master rozšiřuje portfolio tichých počítačových skříní a uvádí modely Silencio S400 a Silencio S600 s pokročilými technologiemi a minimalistickým designem. Byly navrženy jako konkurenceschopné dražšímu segmentu.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2019 | Počet zobrazení: 217
 

Energie pod kontrolou - Porta U2

Chytrá zásuvka EVOLVEO Porta U2 je plně lokalizovaná pro české i slovenské prostředí. Pro ovládání slouží originální mobilní aplikace, do které je možné připojit další chytré zásuvky pro komplexní ovládání a řízení. Zásuvka pracuje zcela nezávisle, pro přenos informací a dat využívá pouze WiFi připojení.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2019 | Počet zobrazení: 213
 

Strojní závod je nejrychleji rostoucí částí Swietelsky Rail CZ

Po moderních strojích a technologiích, zrychlujících železniční stavby, je poptávka. Díky tomu je také Závod stroje a mechanizace nejrychleji rostoucí částí společnosti Swietelsky Rail CZ. „Cítíme velký tlak na rychlost oprav a zkrácení výluk,“ říká jeho ředitel Lukáš Vostrý.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 6. 2019 | Počet zobrazení: 224
 

Nová generace notebooků ThinkPad

Řada ThinkPad pokračuje ve stanovování zlatého standardu mezi notebooky pro byznysové profesionály. Společnost Lenovo představuje sedmou generaci jednoho z nejlehčích, nejtenčích a nejodolnějších byznysových notebooků ThinkPad X1 Carbon a také řadu nových notebooků ThinkPad.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 6. 2019 | Počet zobrazení: 208