Technologie místo lidí. Jak fungují továrny budoucnosti?

Společnost Renishaw na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představí své technologie, jež stávající výrobní provozy mění na továrny budoucnosti. V její expozici v hale P návštěvníci najdou jak nejvyspělejší metrologická řešení, tak aditivní technologie pro 3D tisk z kovu.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2019 | Počet zobrazení: 394
 

Robotická kompatibilita s unifikovaným rozhraním

Společnost OnRobot uvedla unifikované mechanické a elektronické rozhraní pro svou kompletní řadu koncových nástrojů, jež firmám dramaticky zjednodušuje automatizační projekty. Platforma usnadňuje automatizaci kolaborativních a lehkých průmyslových robotů všech značek.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2019 | Počet zobrazení: 423
 

Nová generace robotů KR QUANTEC

Pohled do budoucnosti inovací a automatizace představí v expozici společnosti KUKA s novou generaci nejúspěšnějších robotů produktové řady KR QUANTEC-2 či vyhledávanou atrakci Robocoaster.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2019 | Počet zobrazení: 391
 

Myš s rychlostí světla

Společnost Logitech představila pod označením G604 Lightspeed bezdrátovou myš nové generace s pozoruhodnou výdrží baterie a přizpůsobitelností individuálním požadavkům uživatele, která umožňuje i ovládat dva různé počítače.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2019 | Počet zobrazení: 451
 

Nové kamery a robotická řešení

Společnost Panasonic předvedla na veletrhu IBC 2019 možnosti využití robotických řešení, ale i nejoblíbenější řady PTZ kamer. Návštěvníci si mohli vyzkoušet výhody nejnovějších PTZ kamer a využití ovladačů.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2019 | Počet zobrazení: 428
 

Poslední fáze příprav nového mýtného systému

Společnost CzechToll dokončila výrobu 450 tisíc palubních jednotek a zahájila jejich distribuci na obchodní místa, kde je budou moci dopravci vyzvednout v rámci registrace od 22. září 2019. Testovací vozy ujely po českých silnicích s novými jednotkami již více než 1 milion kilometrů.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2019 | Počet zobrazení: 438
 

Novinky ze světa strojírenských technologií na EMO 2019

V Hannoveru začal přední světový veletrh zpracování kovů EMO 2019 a tamní výstaviště se pro týden od 16. do 21. září stává Mekkou pro výrobní technologie, které představují stěžejní součást každého průmyslového výrobního procesu. Tématem letošního ročníku jsou „Inteligentní technologie, které řídí výrobu zítřka!“

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 9. 2019 | Počet zobrazení: 623
 

Startuje oblíbená akce 7 dní Peugeot

Speciální nabídka 7 dní Peugeot přináší každoročně zvýhodněné ceny či benefity pro klienty, kteří už akční týden netrpělivě vyhlížejí. I nyní se mohou těšit na skvěle vybavené vozy za skvělé ceny.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 9. 2019 | Počet zobrazení: 493
 

Technické exponáty v centru EURAZIO

V Modleticích u Prahy uvede společnost 4ISP v rámci oslav 10. výročí firmy na trhu ve svém centru EURAZIO výstavu pod názvem Technologická evoluce z nadhledu.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 9. 2019 | Počet zobrazení: 488
 

Nová sonda pro bezkontaktní 3D skenování

Společnost Renishaw uvádí na trh novou sondu RFP fringe probe určenou pro použití s 5osým měřicím systémem REVO pro souřadnicové měřicí stroje (CMM). Návštěvníci MSV v Brně budou mít možnost prohlédnout si nový systém RFP ve stánku společnosti Renishaw v hale P.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 9. 2019 | Počet zobrazení: 489