Skupina PSA spouští testování autonomního řízení v Číně

V Číně jde o povolení pro první francouzskou automobilku. Je to důkaz vedoucího postavení skupiny PSA v oblasti vývoje aut se samočinným řízením a připojením na internet. Tím se také posiluje zaměření značky na čínský trh.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2019 | Počet zobrazení: 227
 

Provoz letů v Izraeli bude řídit český systém

Na jihu Izraele v Timně bylo v lednu otevřeno nové letiště Ramon Airport. Letadla na něj bude navádět ATM systém, zajišťující řízení letového provozu, který dodala česká firma CS SOFT.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2019 | Počet zobrazení: 231
 

Sluchátka jako šperk

Nároční posluchači dávají při privátním poslechu hudby přednost uzavřeným sluchátkům přes uši, protože toto provedení umožňuje vestavění větších kvalitních reproduktorů a sluchátka samotná tvoří malou ozvučnici. Německý beyerdynamic však přichází s modelem, který velká sluchátka zastoupí.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 2. 2019 | Počet zobrazení: 253
 

Kamera pro rizikové oblasti s ochranou před explozí

Axis Communications představila novou fixní IP kameru F101-A XF P1367, která je certifikována pro ochranu před explozí v prostředích označených jako Třída I, I/II/III, Divize 1 a Zóna 1 a rovněž vyhovuje směrnicím ATEX a IECEx.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 2. 2019 | Počet zobrazení: 255
 

Smart řešení bezdrátového ovládání svítidel

Skupina Zumtobel Group rozšířila své portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik zajímavých produktových novinek. Po nové řadě multifunkčních svítidel pro interiérové osvětlení, závěsné verzi unikátní stojací lampy, světelném panelu a venkovních svítidlech dostává prostor také chytré řešení ovládání interiérového osvětlení BasicDIM Wireless.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 2. 2019 | Počet zobrazení: 257
 

Na řešeních ochrany dat jsou klíčové funkčnost a technická podpora

Společnost Acronis uvedla, že podle lokálního průzkumu provedeného koncem loňského roku mezi českými zákazníky, je pro 85 % podniků nejdůležitější komplexní funkčnost řešení kybernetické ochrany.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 1. 2019 | Počet zobrazení: 237
 

Měření hladiny s certifikací RINA

Společnost HENNLICH dodává měřidla pro standardní průmyslové prostředí i do prostředí s nebezpečím výbuchu. Nově firma rozšířila portfolio měření hladiny o hladinoměry Linear S a hladinové spínače Multipoint S s certifikací RINA pro lodní aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 1. 2019 | Počet zobrazení: 243
 

Za 11 let 5 milionů Tiguanů

Volkswagen slaví v letošním roce výrobní jubileum. V polovině ledna sjel z montážní linky závodu Wolfsburg 5miliontý model Tiguan. Tento kompaktní vůz je od svého vstupu na trh v roce 2007 úspěšný na celém světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 1. 2019 | Počet zobrazení: 237
 

Pracovníci ostrahy čelí stále větší agresivitě

Počty napadení pracovníků ostrahy meziročně neustále narůstají. Tyto situace se množí zejména v obchodních centrech, jak sdělila společnost SSI Group, která monitoruje případy svých pracovníků bezpečnostní služby.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 1. 2019 | Počet zobrazení: 261
 

Chytrý svoz odpadu se testuje v Orlové

Svoz odpadu v Orlové monitoruje a vylepšuje chytrý systém, který je zatím v tuzemsku unikátní a ani v okolní Evropě není dosud zavedený. Jde totiž o novinku, u jejíhož vzniku stála městská společnost SMO Orlová a odborníci z řad akademiků ostravských univerzit a IT Clusteru.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 1. 2019 | Počet zobrazení: 253