Přenosné LCD projektory zaručují lepší flexibilitu

Společnost Panasonic představila nové nákladově efektivní LCD projektory, které nabízejí mimořádně dlouhou životnost, nízké celkové náklady na vlastnictví a kvalitní obraz s vysokým kontrastním poměrem.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 5. 2020 | Počet zobrazení: 265
 

Bose přidává uživatelsky nastavitelný ekvalizér

Nejnovější model sluchátek Bose Headphones 700 dostává novou funkci nastavitelného ekvalizéru. Uživatelé sluchátek získávají možnost upravit zvuk podle vlastních preferencí a zdůraznit výšky, středy nebo basy.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 5. 2020 | Počet zobrazení: 254
 

Nový adaptér přidá stolnímu PC wifi i Bluetooth

Společnost TP-Link představuje nový PCIe adaptér Archer T5E (AC1200), jenž umožňuje snadné rozšíření stávajícího stolního počítače o bezdrátová rozhraní wifi a Bluetooth 4.2.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 5. 2020 | Počet zobrazení: 258
 

SAP vydává novou verzi SAP S/4HANA Cloud

Společnost SAP vydává aktualizaci své platformy SAP S/4HANA Cloud. Nová verze 2005 navazuje na inovace v předcházejících verzích 2002 a 1911 a dále vylepšuje inteligenci cloudového ERP řešení pro plánování podnikových zdrojů.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 5. 2020 | Počet zobrazení: 294
 

Plovoucí jaderka vstoupila do komerčního provozu

Jediná plovoucí jaderná elektrárna Akademik Lomonosov, která nemá ve světě obdoby, byla uvedena do komerčního provozu. Příslušné rozhodnutí vydal 22. května 2020 generální ředitel společnosti Koncern Rosenergoatom (provozovatel elektrárny a součást ruské korporace pro atomovou energii Rosatom).

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 5. 2020 | Počet zobrazení: 263
 

Francouzi v Česku čelí problémům, ale nevzdávají se

Francouzské firmy v ČR zasažené koronavirem nechtějí propouštět, naopak inovují a pomáhají. Vyplývá to z výsledků ankety, kterou realizovala Francouzsko-česká obchodní komora (FČOK) v první polovině května letošního roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 5. 2020 | Počet zobrazení: 327
 

Linde digitalizuje své prezentační aktivity

Společnost Linde Material Handling ČR s ohledem na opatření proti šíření nemoci Covid-19 přišla s novým přístupem. Firemní aktivity rozšířily webináře na aktuální témata a společnost uspořádala i svou první on-line zákaznickou konferenci, kterou navázala na tradici pravidelných setkání se zákazníky.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2020 | Počet zobrazení: 390
 

Česká aplikace vpustí do prodejny jen stanovený počet lidí

Zpřísněná pravidla provozu prodejen vedla k poptávce po řešeních, která dokážou automaticky regulovat počet návštěvníků. Společnost Axis a čeští vývojáři z firmy CamStreamer představují aplikaci Store Occupancy Manager, kterou lze snadno nasadit do stávajícího kamerového systému Axis.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2020 | Počet zobrazení: 275
 

Nejvýkonnější herní PC s kapalinovým chlazením grafiky

Společnost Dell posouvá novou řadu herních sestav na novou úroveň. Jedná se o Alienware Area-51m – nejvýkonnější herní notebook na světě, Alienware m15 a m17 – výkonné herní notebooky a Alienware Aurora – stolní počítače i s kapalinovým chlazením grafické karty.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2020 | Počet zobrazení: 272
 

Toyota sází na bezemisní obnovitelnou energii

V rámci probíhajícího přechodu na bezemisní obnovitelnou energii nainstalovala Toyota ve své bruselské centrále větrnou turbínu a solární panely k výrobě elektřiny.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2020 | Počet zobrazení: 257