Startupy se mohou přihlásit do 5. března

PowerUp! Challenge je výzva pro startupy, scaleupy a malé a střední podniky ze střední a východní Evropy, jejichž produkty v oblasti energetiky, inteligentních technologií a mobility řeší dnešní problémy s technologií zítřka. Mohou se utkat o ceny v hodnotě několika milionů korun.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 2. 2020 | Počet zobrazení: 260
 

Dvě aktualizace firmwaru pro fotoaparáty řady Nikon Z

Společnost Nikon vydala aktualizace firmware verze 3.00 pro fotoaparáty mirrorless kinofilmového formátu Nikon Z 7 a Nikon Z 6 a verze 1.10 pro fotoaparát mirrorless formátu DX Nikon Z 50. Aktualizace nabízejí několik vylepšení stávajících funkcí a zvyšují výkon fotoaparátů mirrorless.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2020 | Počet zobrazení: 297
 

Inovované Exinda Management Center s novým reportem

Společnost GFI Software představila inovované jednotné centrum pro správu zařízení Exinda provozovaných ve firemních sítích. Nová aktualizace přináší zejména robustní reportovací nástroje umožňující IT administrátorům prezentovat data z jednoho či více zařízení v jednom agregovaném reportu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2020 | Počet zobrazení: 278
 

Nové počítačové skříně formátu E-ATX

Společnost Cooler Master uvedla na trh počítačové skříně formátu E-ATX - MasterBox TD500 Mesh a Mesh White - které s přizpůsobitelným RGB podsvícením mění proudění vzduchu v umělecké dílo.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2020 | Počet zobrazení: 295
 

Výkonný multifunkční model OKI MC883

Všestrannou a snadno použitelnou barevnou multifunkční tiskárnu MC883 uvedla na český trh společnost OKI. Nejvýkonnější model z řady MC800 je určen pro tisk, skenování i kopírování ve vytížených kancelářích a pracovních skupinách.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2020 | Počet zobrazení: 276
 

Novinka od FUJIFILM je dokonalý CSC fotoaparát

Nejnovější model X-T4 patří na vrcholů řady CSC digitálních fotoaparátů X Series. Přináší nejvyšší výkon jak v oblasti fotografií, tak i videa. Pyšní se novou závěrkou vyvinutou tak, aby byla rychlá, odolná a tichá.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2020 | Počet zobrazení: 279
 

Nová Corsa získala cenu AUTOBEST

V posledním ročníku evropské novinářské ankety AUTOBEST zabodovala značka Opel hned dvakrát. Ředitel Opelu, Michael Lohscheller, získal ocenění „MANBEST“ jako nejlepší manažer automobilového průmyslu roku 2019, a modelová novinka Corsa vybojoval ocenění „Best Buy Car of Europe 2020“ (Nejlepší koupě Evropy).

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2020 | Počet zobrazení: 294
 

Pro seriál Pure ETCR se stal Goodyear oficiálním dodavatelem

Společnost Goodyear je nyní oficiálním dodavatelem pneumatik a zakládajícím partnerem prvního seriálu závodů cestovních vozů s plně elektrickým pohonem Pure ETCR.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2020 | Počet zobrazení: 275
 

SUV Suzuki dostala novou pohonnou soustavu

Novou generací motoru 1,4 BoosterJet s mild-hybridním pohonem byly osazeny modely Vitara a S-Cross. Díky výkonné 48V soustavě dosahují obě SUV značky Suzuki výrazně nižší spotřeby paliva, ve městě až o 1,7 l/100 km, a to při zachování ostatních parametrů na stávající úrovni.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2020 | Počet zobrazení: 266
 

Engel zakládá pobočku v Japonsku

Společnost Engel Austria posiluje svou pozici na japonském trhu zřízením své vlastní prodejní a servisní pobočky v Tokiu. Pobočka naváže na úspěšně zavedenou pozici vybudovanou na základě dlouholeté spolupráce s tamní obchodní společností Correns Corporation.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 2. 2020 | Počet zobrazení: 279