Zařízení Lenovo pro videokonferenční řešení

Společnost Lenovo představila zařízení ThinkSmart Hub 500, jež se dokáže vypořádat s nástrahami zasedacích místností ve firmách a pomáhá jim tak pokročit v digitální transformaci moderních pracovišť. Jde o nový impuls k proměně pracovního prostředí.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 4. 2018 | Počet zobrazení: 141
 

Ultra vysokorychlostní SSD disk s technologií příští generace

Společnost Verbatim představila nový externí SSD disk Vx500 s vysokorychlostní flash pamětí a USB 3.1 Gen 2 konektorem laděným tak, aby poskytoval bezkonkurenční výkon.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 4. 2018 | Počet zobrazení: 132
 

Platforma APA pro robotickou automatizaci

Společnost DXC Technology přichází s novou digitální platformou Agile Process Automation (APA), která kombinuje cloudové služby a robotickou automatizaci procesů RPA (Robotic Process Automation) s vestavěnou umělou inteligencí. Firmám tím pomáhá se zdokonalením jejich podnikových procesů.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 4. 2018 | Počet zobrazení: 349
 

Oracle nabízí největší záruky na cloudové služby

Společnost Oracle jako jediný poskytovatel cloudu smluvně garantuje, že její služby si z hlediska dostupnosti, výkonu i řízení udrží parametry potřebné pro provoz podnikových aplikací. U konkurenčních dodavatelů hrozí, že zákazník bude platit bez ohledu na pokles kvality.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2018 | Počet zobrazení: 150
 

Nový filmový 4K objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností

Canon představil nejnovější přírůstek do své řady filmových objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností 20 mm. Nový širokoúhlý objektiv CN-E20mm T1.5 L F, jehož hmotnost je jen 1,2 kg při délce 118,4 mm, se může pochlubit optickými vlastnostmi, které zjednodušují natáčení ve 4K rozlišení.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2018 | Počet zobrazení: 146
 

Amazon instaluje do škol koutky se čtečkami

V Česku startuje projekt Kindlotéka, v němž Amazon věnuje základním školám speciální koutky s elektronickými čtečkami Kindle, e-knihami i papírovými knihami. Tento komunitní program má mezi žáky vzbudit větší zájem o literaturu a podpořit tvůrčí myšlení a inovace.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 3. 2018 | Počet zobrazení: 146
 

Zvukový límec od Bose

V průběhu minulého roku představila společnost Bose důmyslný koncept zvukového límce, který představuje inovativní myšlenku osobního poslechu hudby s kvalitní reprodukcí při plném zachování vnímání všech zvuků z okolí. Doposud se ale tento produkt nedostal k evropským zákazníkům.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 3. 2018 | Počet zobrazení: 142
 

Virtuální a rozšířená realita Lenova

Dle vyjádření Giofranca Lanci, prezidenta společnosti Lenovo, je jejich cílem vytvořit jedny z nepřitažlivějších technologických zážitků na světě díky AR a VR, které nabízejí neuvěřitelné a personalizované způsoby, jak prožít skutečný i imaginární svět.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 3. 2018 | Počet zobrazení: 154
 

Nové Toyoty testuje robot

Bezpečnost a odolnost nových modelů Toyota už testuje robot, který využívá vyspělé technologie automatizované jízdy, včetně velmi systému GPS. Zařízení bylo poprvé použito při testování nového modelu Avalon.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 3. 2018 | Počet zobrazení: 130
 

Špičková laboratoř vznikla v Brně

Honeywell otevřel ve svém brněnském Centru výzkumu a vývoje HTS (Honeywell Technology Solutions) unikátní zkušební laboratoř zaměřenou na testování osobních ochranných pracovních prostředků a prostředků kolektivní ochrany pro práci ve výškách. Jde o jednu z největších laboratoří HTS na světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 165