Nejčastěji se mění vozidlo po 4 letech

Když si člověk kupuje nové nebo ojeté auto, většinou dnes počítá s tím, že jej bude užívat tři až čtyři roky, než vozidlo znovu obmění. Tento všeobecný trend potvrzují i statistiky autobazaru AAA Auto, kde více než 57 % zákazníků, kteří se opakovaně do autobazaru vrací, mění svůj vůz do čtyř let. A nejčastěji se vrací pro vozy značky Škoda.  

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 3. 2016 | Počet zobrazení: 184
 

„Toyota Víkend“ přinesl rekordní čísla

Společnost Toyota Central Europe - Czech (TCE CZ) zveřejnila výsledky celorepublikové akce „Toyota Víkend“, která proběhla ve dnech 19. – 20. března. Během akce navštívilo prodejny autorizovaných partnerů značky přes 2000 osob a bylo uzavřeno 113 nových smluv, z toho bylo 37 objednávek na Yaris a 29 na novou Toyotu RAV4. 27 zákazníků se rozhodlo pro modely s hybridním pohonem.  

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2016 | Počet zobrazení: 198
 

Důležitost bezpečného mobilního tisku roste

Činnosti související s dokumenty přispívají každoročně až k 20% ztrátě produktivity, uvádí nová zpráva IDC, vytvořená z iniciativy společnosti OKI. Za rok tak plýtvání časem zaměstnanců činí více než dva pracovní měsíce.  

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2016 | Počet zobrazení: 181
 

Výkonná mobilní stanice pro profesionály

V portfoliu společnosti Lenovo se objevil nový profesionální notebook řady P - výkonná mobilní pracovní stanici ThinkPad P50. Spolehlivost těchto notebooků u tohoto modelu doplňuje sofistikovaná hardwarová výbava pro maximální výkon, displej s rozlišením až 4K UHD, velká operační paměť a rychlé SSD úložiště. ThinkPad P50 tak ocení především profesionálové hledající výkonné zařízení do kanceláře i na cesty.  

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2016 | Počet zobrazení: 161
 

SKF buduje „metropoli velkých ložisek“

V německém Schweinfurtu zahájila SKF gigantickou stavbu, do níž investuje 40 mil. eur. Ve výrobním závodě na ložiska pro větrnou energetiku vznikne nejvýkonnější zkušební centrum pro velkorozměrová ložiska na světě. 

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2016 | Počet zobrazení: 196
 

Pražské letiště testovalo obří autobus

Letiště Václava Havla po úpravách, které mu umožňují přijímat největší dopravní letadlo na světě, Airbus A380, mělo v únoru příležitost přivítat dalšího giganta - tentokráte v oblasti pozemní dopravy. Ve zkušebním provozu testovalo dopravní obsluhu pomocí obřího autobusu.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 3. 2016 | Počet zobrazení: 191
 

Žluté autobusy pod novou značkou

Oficiálně od 4. dubna letošního roku začne síť žlutých autobusů využívat novou marketingovou značku RegioJet, pod kterou dopravce doposud rozvíjel zejména aktivity v oblasti vlakové dopravy. Autobusová doprava patří k nejdůležitějším podnikatelským aktivitám skupiny Student Agency.  

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 3. 2016 | Počet zobrazení: 199
 

„Opel 24 hodin“ s historickým rekordem

Během letošního ročníku tradiční kampaně automobilové značky Opel pod názvem „Opel 24 hodin“, kdy prodejci po celý den a noc nabízejí vozy Opel za bezkonkurenční ceny, se v ČR prodalo 1303 nových vozů Opel – jde o nejlepší výsledek za celou 12letou historii pořádání této legendární kampaně!  

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 3. 2016 | Počet zobrazení: 159
 

DB Schenker kompletuje nárazníky pro Škodu

Automobilový průmysl je závislý na včasném sekvenčním dodání autodílů přímo na výrobní linku. „Výrobci a dodavatelé dílů a součástek musí ve spolupráci s logistickými společnostmi naplánovat termíny a trasy přeprav tak, aby odpovídaly potřebám aktuální výroby a nijak jí neohrozily v případě jakýchkoliv změn.  

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 3. 2016 | Počet zobrazení: 124
 

„Ukaž, co umíš“

Slova, která provází nejeden studentský život. Není tedy náhodou, že právě takhle zní slogan jedné z největších soutěží na evropských technických univerzitách. EBEC, neboli European BEST Engineering Competition, je soutěž, která začíná nenápadně u předkol na jednotlivých fakultách, zdánlivě pasivně za monitory notebooků, ale končí až u celoevropského finále.  

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 3. 2016 | Počet zobrazení: 156