Letecký charter do Šanghaje

Mezinárodní logistický provider Dachser zavádí letecký charter Frankfurt – Šanghaj – Frankfurt s pravidelnou frekvencí jednou týdně. Boing 747 s odletem každou sobotu v noci má k dispozici kapacitu až 105 tun leteckého carga v každém letovém směru.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 11. 2017 | Počet zobrazení: 147
 

Nové SUV C3 Aircross na bulváru Haussmann

Automobilka Citroën se spojila s obchodním domem Printemps, aby společně oslavili Vánoce. V kreativním výjevu se v 11 výkladních skříních na pařížském bulváru Haussmann bude vyprávět vánoční pohádka, která zve malé i velké diváky na neobyčejnou cestu dárků...

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 11. 2017 | Počet zobrazení: 152
 

Cisco aktualizuje řešení ACI

Společnost Cisco aktualizovala své řešení pro softwarově definované sítě Application Centric Infrastructure (ACI), aby mohli organizace snadněji implementovat pokročilé síťové technologie.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 11. 2017 | Počet zobrazení: 135
 

V Olomouci se diskutovalo o robotech a Průmyslu 4.0

BEA campus Olomouc se stal dějištěm 1. Konference o Průmyslu 4.0 a moderních webových technologiích, kterou v rámci projektu společenské odpovědnosti firem CSR zorganizovali studenti třetího ročníku Moravské vysoké školy Olomouc.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 11. 2017 | Počet zobrazení: 189
 

Lenovo rozšířilo rodinu IdeaPad

Uživatelé od svých počítačů požadují větší rychlost či výkon i lepší parametry. Proto společnost Lenovo přichází vstříc se šestici notebooků, které svým výkonem, provedením a výbavou potěší i náročné uživatele. Tato šestice novinek rozšiřuje rodinu IdeaPad.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 11. 2017 | Počet zobrazení: 148
 

Nejmenší projektor s vysokým rozlišením

Canon obohatil řadu malých 4K projektorů o kompaktní výkonný laser-fosforový projektor XEED 4K600Z s technologií LCOS a světelným výkonem 6000 lumenů. Jde o přístroj pro profesionální využití včetně simulací, designu, vzdělávání, kreativních projekcí nebo digitální reklamy.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 11. 2017 | Počet zobrazení: 166
 

Tři dny videoher zdarma

Po roce je tady opět setkání všech fanoušků PlayStationu na akci PlayStation Nation s nabídkou nových her. Od pátku 17. listopadu až do neděle 19. listopadu si může v Hauch Gallery Karlín zahrát každý ty nejnovější pecky, a lze vyhrát i pěkné ceny v turnaji FIFA 18. Vstup na třídenní svátek videoher je pro všechny zdarma.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 11. 2017 | Počet zobrazení: 197
 

Eclipse Cross zvládl úspěšně Euro NCAP

Společnost Mitsubishi Motors absolvovala se svým zbrusu novým SUV kupé Eclipse Cross nárazové testy Euro NCAP. Ziskem 5hvězdičkového ohodnocení potvrdila, že bezpečnost je jednou ze silných stránek tohoto modelu.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 11. 2017 | Počet zobrazení: 179
 

IONITY - vysokovýkonné nabíječky elektromobilů

Automobilky BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company a Volkswagen Group se značkami Audi a Porsche vytvořili společný podnik IONITY typu joint venture, jehož cílem je vybudovat a provozovat v Evropě síť vysokovýkonných nabíjecích stanic pro automobily poháněné elektřinou.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 11. 2017 | Počet zobrazení: 190
 

Inteligentní „automyčka“ pro servisy

Unikátní kompaktní řešení ručního mytí automobilů uvedla na trh divize společnosti Defend Group. Jde o přidanou hodnotu zejména pro autoservisy, pneuservisy, dealery automobilů nebo autobazary, protože jen s malou investicí získá majitel servisu kvalitní dostupnou službu. Zákazník od něho odjede vždy s dokonale ošetřeným vozem zevnitř i z venku.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 11. 2017 | Počet zobrazení: 176