Rušný management flotil pro 3 mil. spotřebičů

V distribučním centru společnosti BSH Hausgeräte Service se využívá více než 140 vozíků, které se postupně vybavují softwarem STILL pro management flotil neXXt fleet a FleetManager 4.x.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 3. 2020 | Počet zobrazení: 317
 

Pět trendů, které budou určovat technologický vývoj

Společnost Accenture vydává každý rok studii, ve které poukazuje na technologické trendy, jenž podle ní budou určovat vývoj v dalším období. Letošní zpráva m název: We, The Post-Digital People: Can your enterprise survive the ‘tech-clash? / My, postdigitální generace: Dokáže vaše firma přežít technologický střet?

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 3. 2020 | Počet zobrazení: 359
 

Bezpečný zámek typu RIM Cylindr

Žďárská společnost Tokoz uvedla na trh zámkovou vložku RIM Cylindr, kterou reaguje na poptávku zákazníků z Portugalska, Španělska, Velké Británie, Polska a Latinské Ameriky.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2020 | Počet zobrazení: 355
 

Nový flash disk Store’n’Click

Společnost Verbatim uvádí na trh novou řadu USB klíčů Store’n’Click se zajímavým designem „slide and lock“, který umožňuje snadné vysunutí a zasunutí USB konektoru.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2020 | Počet zobrazení: 340
 

Nová řada tříčipových projektorů

Protože uživatelé preferují čím dál působivější zážitky, které již nejsou běžné projektory schopny zprostředkovat, přichází společnost Panasonic s velmi lehkými a kompaktními laserovými projektory Solid Shine o svítivosti 30 000 lm v rozlišení až 4K.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2020 | Počet zobrazení: 335
 

Mazak otevřel muzeum obráběcích strojů

Společnost Yamazaki Mazak otevřela v japonském městě Minokamo Muzeum obráběcích strojů, aby vzdala hold technologii obráběcích strojů a dalekosáhlému dopadu, jaký má na každodenní život. Muzeum bylo otevřeno u příležitosti stého výročí založení společnosti a vyzdvihuje klíčový vliv, který měla společnost Mazak na vývoj strojních technologií.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2020 | Počet zobrazení: 377
 

Magnetický snímač s rozhraním Drive-Cliq

Absolutní magnetický snímač BML z řady SGA, z portfolia společnosti Balluff, je vhodný všude tam, kde je třeba s velkou přesností měřit absolutní polohu a požaduje se měření až do konce pojezdové dráhy.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2020 | Počet zobrazení: 373
 

Inteligentní aplikace pro systém Fanuc FIELD

Specialista na automatizaci, společnost Fanuc, představila nedávno novou otevřenou průmyslovou platformu IoT s názvem „FIELD system“, která umožňuje centrálně vyhodnocovat data ze strojů a systémů.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2020 | Počet zobrazení: 345
 

Jediné pneumatiky s nejvyššími hodnotami úspory paliva a trakce

Společnosti Goodyear se jako prvnímu světovému výrobci podařilo vyvinout celoroční pneumatiky, které spojují zimní způsobilost doloženou označením symbolem sněhové vločky v horském masivu (3PMSF) a nízký valivý odpor nejvyšší třídy A štítků EU.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 3. 2020 | Počet zobrazení: 485
 

Pneumatika budoucnosti by měla šetřit palivo

Technologické trendy přivedly společnost Continental a institut pro výzkum trhu Forsa ke společnému průzkumu: Co řidiči očekávají, kromě maximální bezpečnosti, od automobilové pneumatiky budoucnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 3. 2020 | Počet zobrazení: 371