Goodyear uvádí EfficientGrip 2 SUV

Společnost Goodyear přichází s nejnovější letní pneumatikou značky EfficientGrip 2 SUV. Novinka nabídne výjimečný kilometrový proběh a přesvědčivé užitné vlastnosti na mokré i suché vozovce.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2021 | Počet zobrazení: 692
 

Nová Potenza Sport zvítězila v testu sportovních pneumatik

Potenza Sport, nová vlajková loď v portfoliu značky Bridgestone, zvítězila v testu sportovních pneumatik pro rok 2021, který uspořádal časopis AutoBild sportscars. Umístila se před pneumatikami osmi jiných výrobců díky celkově nejlepšímu hodnocení na mokru a špičkovým výsledkům na suchých silnicích.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 3. 2021 | Počet zobrazení: 267
 

Swietelsky upraví extrémně vytížené Nové spojení v Praze

Společnost SWIETELSKY Rail CZ kompletně upraví geometrickou polohu koleje v extrémně vytíženém úseku tzv. Nového spojení Praha hl. n., Masarykovo nádraží – Libeň, Vysočany, Holešovice a v úseku trojkolejné trati Praha-Libeň - Praha-Běchovice. Celkem půjde o 76 km kolejí a 116 výhybek.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2021 | Počet zobrazení: 261
 

Tichá vnitřní kanalizace

Společnost Wavin představila vylepšený systém odhlučněné vnitřní kanalizace AS+. Zároveň představuje nový nástroj Soundcheck, který spočítá úroveň hluku projektované vnitřní kanalizace a umožní simulovat akustiku systému v cílové montáži.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2021 | Počet zobrazení: 258
 

Geis pomáhá zvládat přeshraniční přepravu

Ještě mnoho činností bude dlouho ovlivněno nejrůznějšími restrikcemi a do budoucna uspějí jen ti, kteří se s tím úspěšně vyrovnají nebo dokonce novou situaci dokážou proměnit v příležitost prosadit se s něčím zcela novým.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2021 | Počet zobrazení: 243
 

Goodyear spouští hru: JÍZDA NAPLNO!

Společnost Goodyear vyhlašuje soutěž o telefony iPhone 12 a pravidelné finanční výhry. Zařadit se do ní může každý, více ZDE!

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2021 | Počet zobrazení: 324
 

Projektor pro fanoušky esportu

Fenomén esport zaznamenává obrovský nárůst popularity. Nové vylepšení umožňuje projektoru Panasonic PT-RQ35K poskytovat kvalitnější akční obraz bez zpoždění.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2021 | Počet zobrazení: 283
 

Domácí kancelář jako v práci

Společnost Avaya, zabývající se řešením pro komunikaci, představila nová zařízení navržená s cílem vylepšit spolupráci v pracovních procesech. Patří mezi ně Avaya IP Conference Phone B129 a Avaya Huddle Camera HC010 a inovované zařízení Avaya Vantage K155 s vestavěnou podporou služby Amazon Alexa.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2021 | Počet zobrazení: 281
 

Mirrorless formátu FX – Z 9, je ve vývoji

Společnost Nikon oznamuje vývoj první vlajkové lodi mezi fotoaparáty s bajonetem Nikon Z: přístroje Nikon Z 9. Uvedení nového fotoaparátu mirrorless formátu Nikon FX je plánováno na rok 2021 a představuje významný technologický a výkonnostní skok.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 3. 2021 | Počet zobrazení: 266
 

Ultrapřenosný chytrý reproduktor

Nejchytřejší a nejuniverzálnější reproduktor značky Sonos hraje vzhledem ke své velikosti velmi dobře. Bez problémů se nastavuje i ovládá v jeho lehkém a odolném designu.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 3. 2021 | Počet zobrazení: 269