Zlepšete svůj výkon s mechanickými klávesnicemi

Společnost Logitech rozšiřuje svoji produktovou řadu Master o dvě nové mechanické klávesnice – standardně velkou MX Mechanical a minimalistickou MX Mechanical Mini a myš MX Master 3S. Řada Logitech Master tak přináší pokročilým tvůrcům digitálního obsahu další nástroje k zvýšení produktivity.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 5. 2022 | Počet zobrazení: 796
 

Headsety Arctis Nova Pro

Nová řada headsetů SteelSeries Arctis Nova Pro je významně propojena s aplikací Sonar Audio obsahující první profesionální parametrický ekvalizér, společně vytváří dokonalý poslechový zážitek.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 5. 2022 | Počet zobrazení: 753
 

Agilní trpaslík se dostane všude

Model Rocks-e je malý, snadno ovladatelný, hbitý a elektrický trpaslík s logem Opelu, jehož uvedení na český trh je zatím předmětem jednání. Jde o mimořádně všestranný automobil, který poslouží např. při dojíždění do zaměstnání nebo jako užitečná dodávka při rozvozu zboží.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2022 | Počet zobrazení: 750
 

Škoda zahájila výstavbu mostu přes D10

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto zahájila 24. května 2022 stavbu čtyřproudého mostu Laurina & Klementa přes dálnici D10. Nové přemostění vznikne mezi sjezdy č. 44 Mladá Boleslav a 46 Kosmonosy.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2022 | Počet zobrazení: 730
 

KION Group se ohlédla za úspěšným rokem

Na výroční valné hromadě se nový generální ředitel skupiny KION GROUP AG Rob Smith se ve své premiéře v této pozici ohlédl za úspěšným finančním rokem 2021, který skupina uzavřela s velmi dobrými výsledky.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2022 | Počet zobrazení: 839
 

Datové centrum Technických sítí dostalo nové chlazení

Jako vůbec první v Česku a mezi prvními ve střední Evropě využívají Technické sítě Brno (TSB) v jednom ze svých datových center sálové klimatizační jednotky se dvěma nezávislými chladicími okruhy.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 5. 2022 | Počet zobrazení: 929
 

Ceny Wernera von Siemense již po čtyřiadvacáté

I letos udělovala české pobočka společnosti Siemens nejlepším studentům, pedagogům a mladým vědcům Ceny Wernera von Siemense, v rámci tradiční akce, kterou pořádá firma spolu s významnými představiteli vysokých škol a Akademie věd ČR.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 5. 2022 | Počet zobrazení: 933
 

V Česku budou dostupné pneumatiky z PET lahví

Společnost Continental začala v sériové výrobě pneumatik aplikovat technologii ContiRe.Tex, která spočívá ve využití polyesterových vláken z recyklovaných PET lahví. Tím přispívá ke splnění svého závazku využívat do roku 2050 ve výrobě plášťů pouze udržitelné materiály.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 5. 2022 | Počet zobrazení: 732
 

Goodyear – Výrobce letních pneumatik roku

Německý motoristický časopis Auto Bild udělil společnosti Goodyear prestižní titul Výrobce letních pneumatik roku. Poukázal na to, že všechny řady Goodyear zahrnují cenami ověnčené produkty, které nabízejí „dynamický špičkový výkon“ při respektovaní požadavků trvale udržitelné dopravy.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 5. 2022 | Počet zobrazení: 824
 

Po česku pojede opět E-Tech tour Renault

V sedmnácti městech České republiky se uskutečnil od 13. května již 2. ročník E-Tech tour Renault, na kterém se veřejnosti představuje i nový elektrický Renault Megane E-Tech.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 5. 2022 | Počet zobrazení: 726