Sraz SEATáků

Poslední květnový víkend proběhl sraz automobilů značky SEAT, který tradičně pořádal Seat klub ČR. Majitelé a příznivci vozů této španělské značky se setkali ve Žďáru nad Sázavou již na 19. ročníku této akce.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 5. 2018 | Počet zobrazení: 137
 

Mikrokanálové výměníky poprvé v Evropě

Jako první v Evropě uvádí na trh strojírenská firma HENNLICH mikrokanálové výměníky tepla. Výměníky dosahují stejných výkonů, jako klasické výměníky, jsou ale několikanásobně menší a lehčí. Využívají se především v mobilní technice, medicíně, letectví, laserových zařízeních, ale i v chemickém průmyslu.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2018 | Počet zobrazení: 148
 

IR kamery disponují vysokou teplotní citlivostí

Díky inovované sérii termokamer Fluke PRO je usnadněna detekce i nepatrných teplotních rozdílů a snazší diagnostika technických problémů. Série je velmi vhodná pro techniky údržby, elektrikáře, energetické auditory, opraváře a mnoho dalších technických profesionálů.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2018 | Počet zobrazení: 134
 

Nové ovladače pro hry The Crew 2

Vyšly nové Game Ready ovladače pro uzavřenou beta verzi hry The Crew 2 a State of Decay 2. Na získání prvního dojmu má uživatel jedinou šanci a nejinak je tomu u her.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2018 | Počet zobrazení: 112
 

Co ukáže OKI na veletrhu Reklama Polygraf?

Veletrh již pomalu otevírá své brány a Reklama Polygraf od 29. do 31. května se v areálu PVA Expo Praha představí to nejnovější z této oblasti. Ve velké expozici v hale 4 bude OKI prezentovat např. velkoformátové ekosolventní tiskárny, kalibrované LED grafické tiskárny až do formátu SRA3+ a řešení pro malonákladový digitální potisk obálek.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 5. 2018 | Počet zobrazení: 108
 

Upgrade 7.0 pro méně hledání a více zábavy

Společnost NVIDIA začala uvolňovat systémový update SHIELD Experience 7.0 pro zařízení NVIDIA SHIELD TV. Update s sebou přináší kompletně nové uživatelské prostředí včetně domovské obrazovky, která poprvé v historii multimediálních zařízení nabízí oblíbené TV pořady a další aplikace na jedné ploše.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 5. 2018 | Počet zobrazení: 111
 

Nová verze bezdrátového AC routeru s blokováním obsahu

Společnost TP-Link představil novou verzi gigabitového routeru Archer C5. Jde o bezdrátový Wi-Fi router s duálním pásmem AC1200, který je primárně určen pro moderní domácnosti a malé firmy, a díky funkci Agile Config bude optimálním nástrojem i pro poskytovatele internetu.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 5. 2018 | Počet zobrazení: 117
 

Fotopast chráněná heslem

Mezi venkovními kamerami ze široké nabídky společnosti SpyShop24.cz zaujme model s označením s880G, který je zabezpečen 6místným heslem. Vyznačuje se snadným ovládáním a vysokou spolehlivostí. Má odolné kamuflované pouzdro a pořizuje obrazový záznam i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2018 | Počet zobrazení: 142
 

Dachser testuje elektrický nákladní vůz

Mercedes-Benz dodá letos na jaře německým a švýcarským přepravním firmám a provozovatelům nákladních flotil 10 plně elektrických nákladních vozů eActros. Mezinárodní logistický provider Dachser si rezervoval jeden z těchto vozů a bude ho rok důkladně testovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2018 | Počet zobrazení: 119
 

Lisovací spoje pro všechny druhy instalací

Společnost Viega díky širokému sortimentu lisovacích spojek, četným inovacím v oblasti lisování za studena a požadavku vyrábět vždy v té nejlepší kvalitě, zaujímá vedoucí pozici v lisovací technologii. Bez ohledu na to, zda jde o pitnou vodu, plyn, topení nebo speciální aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2018 | Počet zobrazení: 113