Huddly a Lenovo - nové partnerství

Dánská společnost Huddly a značka Lenovo navázaly partnerství, jehož cílem je výroba inteligentních zařízení a platforem, které mají za úkol zlepšit týmovou spolupráci a firemní produktivitu.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 10. 2019 | Počet zobrazení: 342
 

ECOM otevřel nové sídlo. Umístil do něho vývoj i výrobu

Nové firemní centrum i s konstrukčním a výrobním zázemím otevřela v Chrášťanech na Praze - západ společnost ECOM, světově známý dodavatel zařízení pro kapalinovou chromatografii.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 10. 2019 | Počet zobrazení: 353
 

Linde otevřela svou další pobočku

Společnost Linde Material Handling ČR (Linde MH) slavnostně otevřela 26. září svou novou pobočku - v celkovém pořadí již šestou - v Hradci Králové. Výrazně tak svým zákazníkům z regionu Hradecka a Pardubicka usnadnila přístup ke svým službám.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2019 | Počet zobrazení: 361
 

Pneumatiky pro soutěž solárních vozidel

Společnost Bridgestone dodá 32 týmům, které se postaví na start tradičního závodu Bridgestone World Solar Challenge (BWSC) v Austrálii, speciální pneumatiky s inovativními technologiemi pro vozy s elektrickým pohonem na sluneční energii.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2019 | Počet zobrazení: 355
 

Česká Dimension Data je už NTT Czech Republic

Dimension Data Czech Republic s.r.o. se od října připojila k 28 firmám z více než 70 zemí světa, a stala se tak součástí společnosti NTT, která patří mezi přední globální poskytovatele řízených služeb.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2019 | Počet zobrazení: 439
 

Edding: specialista na popisování uvádí nové tiskárny

Přední výrobce profesionálních popisovačů pro značení nejrůznějších povrchů přichází s termotiskárnou, která je kompatibilní s jakoukoliv výrobní linkou.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 9. 2019 | Počet zobrazení: 449
 

Koloběžka s inteligentním tempomatem

Společnost Evolveo představila bohatě vybavenou elektrickou koloběžku ES-LR1 s propracovanou mobilní aplikací pro vyšší komfort jízdy a účinným nastavením maximální rychlosti pro děti.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 9. 2019 | Počet zobrazení: 427
 

První EffiShunter má ETCS. A zájem o ně roste v cizině i doma.

EffiShunter 1000 z produkce společnosti CZ LOKO se stal historicky první u nás vyrobenou lokomotivou vybavenou evropským zabezpečovacím systémem ETCS. Instalovat ho se dosud v Česku žádnému výrobci nepodařilo.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 9. 2019 | Počet zobrazení: 428
 

Universal Robots ukáže nového kobota UR16e

Nový model UR16e, který rozšiřuje možnosti kolaborativní robotiky, bude představen na MSV v Brně v hale G1 (v expozici Amtech) a v hale P (v expozici Exactec). Kobot zvládne vyšší manipulační zatížení a je vhodný pro podniky usilující o urychlení automatizace.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 9. 2019 | Počet zobrazení: 451
 

Nádoba reaktoru MBIR úspěšně absolvovala zkoušky

V podniku společnosti Atommaš byly úspěšně provedeny zkoušky těsnosti reaktorové nádoby víceúčelového výzkumného rychlého reaktoru MBIR. Jde o klíčovou fázi výroby této komponenty.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 9. 2019 | Počet zobrazení: 455