Auto fólie si zahrály ve filmu

Do českých kin vstoupila na konci ledna nová gangsterka britského režiséra Guye Ritchieho s názvem Gentlemani. Nechybí hvězdné herecké obsazení, napínavé scény a rychlá auta. A zrovna ta byla designově doplněna speciálními fóliemi od technologické firmy 3M.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 2. 2020 | Počet zobrazení: 297
 

Objednávka až 420 elektrických Crafterů

Volkswagen Užitkové vozy dodá v průběhu příštích dvou let celkem 420 skříňových vozů e-Crafter francouzské společnosti Chronopost, která se specializuje na městskou logistiku. Dceřiná firma koncernu Groupe La Poste se rozhodla pro model e-Crafter po rozsáhlých testech.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 2. 2020 | Počet zobrazení: 311
 

„Obchodní dům V. J. Rott. - 180 let od založení obchodu“

Národní technické muzeum připomíná formou výstavní vizitky 180. výročí od založení obchodního domu V. J. Rott. Tento dodnes věhlasný pražský obchod, založený již v roce 1840 Vincencem Josefem Rottem, byl celorepublikově znám šíří svého sortimentu.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 2. 2020 | Počet zobrazení: 298
 

Linde MH na Retail Summitu 2020

Společnost Linde Material Handling ČR se představila na 26. ročníku Retail Summitu jako jeden z partnerů konference. Využila tak příležitost předvést svoji komplexní nabídku intralogistických řešení a skladové techniky odborníkům z firem a oblasti e-Commerce, nezávislého českého obchodu, dodavatelů zboží, služeb a technologií.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 2. 2020 | Počet zobrazení: 304
 

Víte, co dělat s baterií, která dosloužila?

Baterie nám usnadňují život, v domácnosti nás běžně obklopuje až padesát různých baterií, které napájejí naše elektronické pomocníky, ať už jde o dětské hračky, nástěnné hodiny či dálkové ovladače.. Co ale pak s nimi?

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 2. 2020 | Počet zobrazení: 326
 

Toyoty pokořily Pól nedostupnosti

Speciálně upravené terénní picku-upy Toyota Hilux pokořily místo s nejnižší průměrnou teplotou na Zemi. V Antarktidě dosáhly Pólu nedostupnosti, na kterém panuje teplota v průměru -58,2 °C.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 2. 2020 | Počet zobrazení: 298
 

Kia ukázala první snímky nového Sorenta

Společnost Kia Motors odhalila ještě před veřejným uvedením nového SUV Sorento na mezinárodním ženevském autosalonu první oficiální fotografie. Jde o sebejistější a vyzrálejší model s atraktivním designem.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 2. 2020 | Počet zobrazení: 293
 

Závodní vůz z 3D tiskárny

CUPRA používá ve vývoji nového závodního vozu Leon Competition metodu aditivní výroby. Její největší výhodou je rychlejší a efektivnější testování. Závodní vůz CUPRA Leon Competition bude představen 20. února během slavnostního otevření showroomu CUPRA Garage.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 2. 2020 | Počet zobrazení: 309
 

Design budoucího monopostu DS

Od příští sezóny se Formule E stává oficiálně mistrovstvím světa FIA. V rámci aerodynamického vývoje vozu představí společnost DS Automobiles designový projekt svého budoucího monopostu Gen2 EVO pro nejvyšší soutěž elektromobilů.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 2. 2020 | Počet zobrazení: 295
 

Program TechCON v nové verzi

Projektantům přináší společnost Wavin novou verzi programu TechCON 9.0 ve firemní verzi. Ta obsahuje všechny moduly, které projektanti TZB instalací potřebují ke své práci, např. modul k výpočtu tepelných ztrát, návrhu podlahového vytápění, rozvodů vnitřního vodovodu nebo modul pro návrh vnitřní gravitační kanalizace.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 2. 2020 | Počet zobrazení: 285