Bylo zahájeno natáčení filmu „A STAR IS BORN“

Společnost Warner Bros. Pictures oznámila, že přesně na velikonoční pondělí se začal natáčet remake muzikálu „A Star is Born“ s Bradley Cooperem a Stefani Germanotta v hlavních rolích. Stefani Germanotta, celosvětově známá jako Lady Gaga, se objeví vůbec poprvé v hlavní roli celovečerního filmu.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 4. 2017 | Počet zobrazení: 148
 

SKF podporuje závodní týmy Ferrari a Ducati

 
Publikováno: 25. 4. 2017 | Počet zobrazení: 142
 

Altron se zařadil mezi české Superbrands

Společnost Altron získala prestižní ocenění Czech Business Superbrands 2017. Pečeť je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Titul je v České republice udělován pouze značkám, které si svou nominaci zaslouží obchodními výsledky.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 4. 2017 | Počet zobrazení: 143
 

O českou kybernetiku je v Japonsku zájem

Zástupci společnosti CertiCon a dalších českých technologických firem a vědeckých institucí absolvovali za podpory agentury Czechinvest obchodní misi po Japonsku, velmoci informačních technologií. Česká skupina se setkala s představiteli předních japonských institucí z veřejné i soukromé sféry.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 4. 2017 | Počet zobrazení: 166
 

Hutní montáže se vrací do Dánska

Společnost Hutní montáže bude zajišťovat montáž fluidního kotle v dánské Kodani. Pod názvem BIO 4 roste nová elektrárna o kapacitě cca 150 MW. Fluidní kotel bude spalovat až 90 % biomasy (ročně 1,2 mil. tun dřevní štěpky). Jde o významnou zakázku v objemu 14,5 miliónu euro rozloženou do dvou let.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 4. 2017 | Počet zobrazení: 150
 

ÚJV Řež spolupracuje s Ukrajinou

Akciová společnost ÚJV Řež (dříve Ústav jaderného výzkumu Řež) a její divize Integrita a technický inženýring, jako vítěz výběrového řízení, vypsaného provozovatelem ukrajinských jaderných elektráren NAEK Energoatom, zahájily práce na Ukrajinské jaderné elektrárně Chmelnická (CHAES).

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 4. 2017 | Počet zobrazení: 142
 

Přijďte v sobotu do NTM - oslava výročí první cesty Hanzelky a Zikmunda

Přesně zítra 22. dubna 2017 tomu bude 70 let od chvíle, kdy Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund nasedli do Tatry 87 a vyrazili do Afriky. Národní technické muzeum připomene toto výročí programem pro návštěvníky, během něhož bude možné zhlédnout start pamětní jízdy, prohlédnout si řadu veteránů ze soukromých sbírek a blíže se seznámit s Tatrou 87 cestovatelů a jejich příběhem.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 4. 2017 | Počet zobrazení: 147
 

Zapalovací cívky pro plné pokrytí motorů

Divize Federal-Mogul LLC, společnost Federal-Mogul Motorparts, uvedla na trh řadu zapalovacích cívek značky Champion. Od dubna je tedy v nabídce značky celkem 74 nových referenčních čísel tužkových zapalovacích cívek, cívek nasazených přímo na svíčku i celých systémů zapalovacích cívek pro vznětové i zážehové motory.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 4. 2017 | Počet zobrazení: 155
 

CZ LOKO vyhrálo tendr na dodávku pěti lokomotiv

Vítězstvím společnosti CZ LOKO skončil mezinárodní tendr vypsaný italskou firmou Serfer Servizi Ferroviari (SERFER) ze skupiny TRENITALIA na dodávku pěti posunovacích lokomotiv. Tendr probíhal od loňského prosince do letošního března a v konkurenci dalších několika zájemců z něho vyšly vítězně její lokomotivy EffiShunter 1000.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 4. 2017 | Počet zobrazení: 216
 

Pozvánka na seminář

Již 27. seminář pořádají společnosti Kleentek a Intribo na téma Zvyšování zisku precizní péčí o oleje v průmyslu a energetice. Seminář se bude konat ve dnech 24. a 25. května tradičně v hotelu Akademie Naháč v Choceradech.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 4. 2017 | Počet zobrazení: 148