Ostravský Dachser má nové prostory

Mezinárodní logistický provider Dachser se v Ostravě přestěhoval do nových prostor. Nový logistický terminál pobočky v CTParku Ostrava Hrabová disponuje skladovými a administrativními prostorami o celkové rozloze 3900 m2 a v současné době zaměstnává 25 lidí.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2019 | Počet zobrazení: 261
 

Prémiové novinky Lenovo

Pro letošní podzim připravila společnost Lenovo novou řadu prémiových notebooků YOGA, monitorů a chytrých zařízení. Při vývoji se zaměřila především na konektivitu a dostupnost zařízení všem, kteří nové technologie denně využívají v práci, doma i na cestách.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2019 | Počet zobrazení: 302
 

Inovovaná myš a klávesnice pro náročné uživatele

Společnost Logitech přichází s nejnovějšími přírůstky prémiové řady MX – myši Logitech MX Master 3 a klávesnicí Logitech MX Keys. Obě zařízení disponují špičkovými parametry, jejich přednosti však vyniknou při společném užívání. Přinášejí spolehlivost a výkon, které dokážou změnit způsob práce.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2019 | Počet zobrazení: 291
 

TVEL bude dále dodávat palivo pro Budapešť

Společnost TVEL a Institut energetického výzkumu maďarské Akademie věd podepsali smlouvu o dodávkách jaderného paliva pro výzkumný reaktor v Budapešti. Smlouva je dlouhodobá a zahrnuje dodávky paliva od roku 2019.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2019 | Počet zobrazení: 269
 

PSA má všechny vozy homologovány podle nové normy

Všechny osobní vozy značek Peugeot, Citroën, DS, Opel a Vauxhall získaly homologaci podle nové emisní normy Euro 6 (EURO 6d-TEMP-EVAP-ISC), která platí od 1. září 2019.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 9. 2019 | Počet zobrazení: 301
 

Na výběr barvy má vliv klima i pověry

Když si lidé kupují nový automobil, v mnohých případech hraje barva nového vozu dost zásadní věc. Koukněme se, na základě čeho se rozhodují lidi ve světě a proč je bílá nejžádanější.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 9. 2019 | Počet zobrazení: 301
 

Suzuki míří na měsíc

Automobilka Suzuki se stala klíčovým partnerem japonského projektu Hakuto-R, který má za cíl provést první komerční let na Měsíc. Úloha automobilky je důležitá, její zařízení vývojového oddělení poslouží k testování přistávacího modulu.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 9. 2019 | Počet zobrazení: 295
 

Murrelektronik MICO Pro – nyní s vlastním napájením

V automatizačním průmyslu bývá každá minuta, po kterou technologie stojí, drahá. Společnost Murrelektronik se proto zabývá vývojem řešení, která výpadkům předejdou, nebo minimalizují jejich dopady.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 9. 2019 | Počet zobrazení: 340
 

ČR se připravuje na éru vodíkové dopravy

V České republice by podle ministerstva průmyslu a obchodu mohlo v roce 2030 jezdit 60 tis. až 90 tis. aut na vodíkové články.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 9. 2019 | Počet zobrazení: 333
 

Rošáda na leteckém trhu

Boeing zřejmě po sedmi letech ztratí pozici největšího světového výrobce letadel. Za prvních sedm měsíců letošního roku dodal „jen" 258 letadel, což je o 38 % méně než ve stejném období loni. Airbus, jeho hlavní rival, 458 strojů.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 9. 2019 | Počet zobrazení: 374