Studiový mikrofon s USB

Portfolio společnosti Trust, která se zabývá výrobou příslušenství pro digitální zařízení, se rozrostlo o další produkt v podobě Trust Emita. Jde o profesionální studiový USB mikrofon, který je určen pro streamování, nahrávání videí a záznam hlasu či hudby z akustických nástrojů.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 6. 2017 | Počet zobrazení: 114
 

Měřicí přístroje pro kontrolu kvality a měření spotřeby tlakového vzduchu

Široká nabídka přístrojů německé společnosti Testo SE & Co. KGaA, které jsou na našem trhu známé již 60 let, zaručuje flexibilitu a spolehlivé řešení různých procesů. Důvěru si přístroje získaly zejména svojí spolehlivostí a vysokými užitnými vlastnostmi v mnoha průmyslových odvětvích.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2017 | Počet zobrazení: 148
 

Czech Business Superbrands 2017 pro FANUC Czech

Obchodní značka FANUC se stala jedinou značkou působící na českém trhu v segmentu průmyslové automatizace, která získala na základě přísných kritérií ocenění Czech Business Superbrands 2017. Přitom Superbrands není soutěž, do které je možné se přihlásit. Značka musí být na základě obchodních výsledků nominována.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2017 | Počet zobrazení: 134
 

Společně řešené podsvícení

Společnosti SteelSeries, výrobce herních periferií a MSI, výrobce herních produktů, propojili své softwarové a hardwarové technologie. Jejich prvním společně inovovaným produktem je základní deska MSI Z270 Gaming Pro Carbon.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2017 | Počet zobrazení: 117
 

Systém elektronického rychloměru od UniControls-Tramex

Český výrobce UniControls-Tramex vyvinul a dodal systém elektronického rychloměru se záznamem dat do zcela nových vozidel společnosti SŽDC, řady MTW100.013. Na vozidlech pro údržbu a opravy trolejového vedení tento systém zajišťuje měření, zobrazení a záznam okamžité rychlosti a ujeté dráhy vozidla a záznam všech bezpečnostních informací spojených s provozem těchto kolejových vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2017 | Počet zobrazení: 117
 

Tříválec PSA 1,2 PureTech: Motor roku v kategorii 1,0 - 1,4 l

Osmnáctý ročník vyhlašování ankety „International Engine of the Year Awards“ ve Stuttgartu potvrdil kvality tříválcového přeplňovaného motoru PureTech 1,2 udělením titulu Motor roku 2017 v kategorii 1,0 - 1,4 l.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 6. 2017 | Počet zobrazení: 178
 

Sebral vavříny 6krát po sobě: motor Ford 1,0 EcoBoost

Zážehový motor Ford 1.0 EcoBoost byl již pošesté za sebou vyhlášen „nejlepším motorem do jednoho litru“ v rámci hlasování odborných novinářů International Engine of the Year. Kompaktní a výkonný tříválec tak zůstává ve své kategorii neporažen již od roku 2012, kdy byl uveden na trh.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 6. 2017 | Počet zobrazení: 165
 

Dvě zlaté pro ležáky z Budějovic

V celosvětové soutěži pro hodnocení kvality výrobků Monde Selection byly vybrány dva ležáky z Budějovického Budvaru. Z hodnocených 326 produktů v kategorii piva z 98 pivovarů z 67 zemí si dvě ze zlatých medailí odnesly světlý ležák Budweiser Budvar a světlý ležák Pardál Echt.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 6. 2017 | Počet zobrazení: 174
 

Před zimou ano, před létem se podceňuje

Většina řidičů si před zimními měsíci auto důkladně připraví, ale před letní sezónou jsou méně obezřetní. V zimních měsících přiměje řidiče obava o bezpečnost nebo případná ztráta mobility. Zato před teplými měsíci to tak intenzivně nevnímají. Přitom zanedbání přípravy vozu před letní dovolenou se nemusí vyplatit nebo může zcela zhatit plánovanou dovolenou.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 6. 2017 | Počet zobrazení: 140
 

Česká tribotechnika potvrzuje svou profesionalitu i na mezinárodní úrovni

V květnu letošního roku získal Ing. Jan Novák ze společnosti Kleentek, spol. s r.o., jako vůbec první zástupce České republiky mezinárodní certifikaci Certified Lubrication Specialist (CLS). Je tak jako jediný držitel této vysoce prestižní certifikace v ČR oprávněn používat titul CLS.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 6. 2017 | Počet zobrazení: 144