Webkamery s vlastní inteligencí

Inteligentní webkamery Huddly jsou určené pro videokonference. Že nejde jen o běžnou webkameru, dokazuje svými zobrazovacími a softwarovými funkcemi. Většina moderních technologií rychle stárne, ale tyto kamery mají výhodu softwarové updatovatelnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 5. 2020 | Počet zobrazení: 276
 

Smartphone s trojitým fotoaparátem

Společnost TCL Communication začala v Česku a na Slovensku prodávat smartphone Alcatel 1S (2020). Jde o nástupce loňského modelu 1S (2019), který sází zejména na velký displej a trojitý fotoaparát ve spojení se solidním poměrem ceny a výkonu.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 5. 2020 | Počet zobrazení: 274
 

Engel mezi nejlepšími inovátory kompozitů

Rakouská firma Engel se stala jedním z laureátů ocenění JEC Innovation Awards 2020 pro nejlepší inovátory roku. Výrobce strojů a poskytovatel systémových řešení pro plastikářský průmysl získal se svou partnerskou společností Fill cenu v kategorii Proces za vývoj výrobní linky pro výrobu kompozitních polotovarů na míru.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 5. 2020 | Počet zobrazení: 308
 

Tři nové projekty Rosatomu

Práce v egyptské jaderné elektrárna El Dabaa probíhají podle plánu a výstavba by měla začít v polovině letošního roku. Rosatom prošel druhým kolem výběru dodavatele pro první jadernou elektrárnu v Saúdské Arábii a pokračují jednání se Srí Lankou o spolupráci v oblasti mírového jádra.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 5. 2020 | Počet zobrazení: 275
 

Ochranná maska s filtrací vzduchu

Společnost Prima Bilavčík rozšířila svůj sortiment o ochranné a desinfekční prostředky a přístroje pro bezkontaktní měření teploty. Jde o pomoc pro obchodní partnery, aby mohly zajistit bezpečný provoz i v současné epidemiologické situaci.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 5. 2020 | Počet zobrazení: 268
 

Využijte třetí květnový webinář Murrelektronik - již 19. května!

Na každé květnové úterý pro vás připravila společnost Murrelektronik webináře nabité informacemi včetně praktických ukázek. Téma i link na přihlášení najdete níže.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 5. 2020 | Počet zobrazení: 319
 

Gamepad na základě Nimbus i pro Apple

Společnost SteelSeries uvádí na trh ovladač Nimbus+ Wireless pro Apple. Bezdrátový gamepad byl vyhotoven dle předlohy populárního originálního ovladače Nimbus a přidává řadu nových funkcí, jako jsou klikatelné joysticky nebo nové spínače s „Hall effect“.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 5. 2020 | Počet zobrazení: 300
 

Fotopasti s okamžitým zobrazením

Nová řada fotopastí StrongVision od společnosti Evolveo disponuje top modelem 4GA. Jde o ideální pomocníky např. při zabezpečení objektů či majetku nebo pro mapování zvěře.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 5. 2020 | Počet zobrazení: 303
 

Nekompromisní herní router s podporou Wi-Fi 6

Společnost TP-Link představuje svůj první gamingový třípásmový gigabitový router Archer AX11000, jenž podporuje nejnovější standard Wi-Fi 6 a disponuje i samostatným frekvenčním pásmem pro on-line hry.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 5. 2020 | Počet zobrazení: 292
 

Tablety pomáhají seniorům

Oči dvaosmdesátiletého Vratislava Roušavého se rozzáří, jako kdyby právě našel ztracenou šťastnou vzpomínku. Jenže tohle pro něj znamená ještě více. „Ahoj dědo, tak se zase konečně vidíme,“ usmívá se na něj z displeje tabletu jeho vnučka Veronika.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 5. 2020 | Počet zobrazení: 376