Limitovaná edice nejlepšího reproduktoru Bose

Bose SoundLink Flex je malý, ale velmi výkonný Bluetooth reproduktor s vynikajícím zvukem a dokonale odolným provedením proti prachu i vodě. Neuškodí mu ani pád do vody, v takovém případě vyplave ihned na hladinu poutkem nahoru.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 2. 2023 | Počet zobrazení: 550
 

Inovované záložní zdroje s technologií GreenPower

Společnost CyberPower představila záložní zdroje (UPS) řady UT, které jsou nově vybavené technologií GreenPower UPS. Tyto zdroje tak minimalizují spotřebu oproti běžným systémům UPS a uživatelé se mohou těšit z významných úspor nákladů na energii.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 2. 2023 | Počet zobrazení: 469
 

Baoli přichází s novou řadou e-vozíků

Výrobce vysokozdvižných vozíků Baoli, který je součástí skupiny KION Group, uvádí na trh v Evropě, na Středním východě a v Africe nově vyvinutou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků. Jde o cenově výhodné stroje s nosností od 2,5 do 3,5 tuny.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 2. 2023 | Počet zobrazení: 553
 

První nájemci v pohořelickém skladu

Společnost PST CLC Mitsui-Soko si v Pohořelicích u Brna od začátku roku spekulativně pronajala multi-user sklad kategorie A, konkrétně plochu o velikosti 13 tisíc m2.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 2. 2023 | Počet zobrazení: 593
 

Pozvánka do kina: Mumie vás budou bavit

Nejde o horor, jak by se mohlo zdát z názvu filmu, ale o animovaný snímek španělského režiséra Juana Jesúse Garcíi Galochy, který zavede diváky do 3000 let starého města v útrobách Egypta. Místo, kde přežívají mumie, se prolíná s moderním světem.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 2. 2023 | Počet zobrazení: 562
 

Škoda darovala NTM železniční vůz

Národní technické muzeum převzalo od Škoda Auto patrový nákladní vůz na přepravu automobilů z roku 1964. Tento přírůstek dokumentuje vývoj nákladní dopravy na železnici a muzeum jej bude prezentovat v Železničním depozitáři v Chomutově s nákladem dobových automobilů Škoda.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 2. 2023 | Počet zobrazení: 547
 

Nový Cayenne prochází tvrdými testy

Automobilka Porsche připravuje nový model Cayenne třetí generace na trh už letos na jaře. Prototypy a předsériová vozidla jsou podrobovány náročným testům odolnosti, které zajistí splnění vysokých kvalitativních standardů značky Porsche.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 2. 2023 | Počet zobrazení: 552
 

Subaru zahájilo prodej modelu BRZ

Sportovní model BRZ druhé generace disponuje novým atmosféricky plněným 2,4litrovým motorem Boxer, jehož výkon se přenáší na zadní nápravu. Rozvíjí přednosti první generace v podobě nízkého těžiště a malé hmotnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 2. 2023 | Počet zobrazení: 533
 

Otazníky nad servisní budoucností armádních Toyot

Ve víru dění kolem dodávek zbraní pro Ukrajinu v konfliktu s Ruskem poněkud zapadá situace na domácí scéně, která hrozí problémem se zabezpečením potřebné výbavy (resp. zajištění jeho funkčnosti a bezproblémového provozu) pro naši armádu.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 2. 2023 | Počet zobrazení: 938
 

EGW nabízí novou svobodu designu pro dlouhé pojezdy

S lineárním modulem drylin Endless Gear (EGW) přichází na trh modulární a samomazné lineární kluzné vedení s pohonem ozubeným hřebenem a pastorkem, které lze modulárně prodloužit na libovolnou délku.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 2. 2023 | Počet zobrazení: 571