Chytrá řešení Lenovo

Společnost Lenovo na konferenci Transform 2.0 představila sérii nových produktů, partnerství a chytrá řešení . Jde o strategii s názvem Intelligent Transformation na vytvoření komplexního řešení pro podnikové zákazníky a uživatele.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2018 | Počet zobrazení: 194
 

Inteligentní kabely upozorní na nutnost výměny

Vývoj inteligentních kabelů jde stále kupředu. Firma igus, kterou v Česku výhradně zastupuje společnost HENNLICH nestojí rozhodně pozadu. Při vývoji svých inteligentních kabelů využívá mimo jiné zkušenosti svých zákazníků v automobilovém a strojírenském průmyslu.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2018 | Počet zobrazení: 206
 

Kutil sestrojil unikátní tříkolku

Olomoucký kutil Jaroslav Frais tak dlouho čekal na uvedení vysněné tříkolky na trh, až si ji vyrobil sám. Povedla se mu natolik, že s ní bude zlaté české ručičky reprezentovat v kategorii Kutil v ekologické soutěži E.ON Energy Globe.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2018 | Počet zobrazení: 241
 

Novinka kontrolujte stav UPS v online prostředí

Značka APC od Schneider Electric představuje novinku v oblasti nepřerušitelných zdrojů napájení ve své řadě produktů Smart-UPS. Jde o technologii SmartConnect, která umožňuje vzdálené zobrazení informací o UPS prostřednictvím zabezpečeného webového prostředí.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2018 | Počet zobrazení: 186
 

S podzimem přichází i vloupání do chat a chalup

Zatímco v létě pravidelně stoupá množství vykradených bytů a domů, zejména ve větších městech, se začátkem podzimu nastávají žně pro zloděje zaměřené na víkendové chaty. Jak ukazují celostátní policejní statistiky, už od září se zvedá počet těchto vloupání o desítky procent.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2018 | Počet zobrazení: 208
 

7 dní poprvé pro všechny

„7 dní Peugeot“, tradiční akční nabídka osobních vozů zaměřená na soukromé osoby, a „7 dní pro profesionály“, akce zvýhodňující prodej užitkových vozů firemním klientům, přicházejí poprvé společně. Značka Peugeot tak spojí síly obou akcí s cílem navázat na předcházejících osm mimořádně úspěšných měsíců a zakončit letošní rok novým prodejním rekordem.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2018 | Počet zobrazení: 184
 

Nový kompaktní Alcatel se jmenuje 5V

Společnost TCL Communication, která vyrábí zařízení pod značkou Alcatel, zahájila prodej své nové vlajkové lodi, smartphonu Alcatel 5V. Telefon následuje současné trendy a nabízí 6,2“ FullView displej s poměrem stran 19:9.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2018 | Počet zobrazení: 190
 

Drony pomáhají...

Drony, které vznikly původně jako vojenská technologie, dnes zvládají mnohem širší záběr uplatnění. Kromě natáčení záběrů ze vzduchu pro použití ve filmové či hudební produkci, mohou být pomocníky i v mnoha dalších oborech, jako např. v bezpečnostních a záchranných složkách, či pomáhat energetikům, stavbařům nebo zemědělcům.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2018 | Počet zobrazení: 198
 

Kopulová kamera s ochranou proti explozi

Společnost Axis Communications uvádí novou otočnou IP kameru ExCam XPT Q6055 s ochranou proti výbuchu, která je lehká a štíhlá, a umožňuje tak snadnou instalaci v rizikových prostředích. Kamera je napájená po síti (PoE) a pomůže provozním manažerům zajistit efektivní videodohled a zároveň vyhovět ochranným a bezpečnostním směrnicím v daném prostředí.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2018 | Počet zobrazení: 185
 

Systém světelných záclon zvyšuje flexibilitu i bezpečnost

Světelné závory GuardShield společnosti Rockwell Automation přináší inovativní technologii transceiveru, která zajistí oblast robotických pracovních buněk a dalších rizikových zařízení.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2018 | Počet zobrazení: 179