Březen, do cloudu vlezem…

Zatímco dříve byl březen tradičně měsícem knihy, doba pokročila a s nástupem nových technologií vstupujeme do prvního z jarních měsíců ve znamení cloudu. Právě tomuto tématu je totiž věnována konference, kterou připravila společností Best Online Media ve spolupráci s magazínem BusinessIT.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2018 | Počet zobrazení: 199
 

Linde MH se připravuje na World of Material Handling

Společnost Linde Material Handling se připravuje na již třetí ročník intralogistického veletrhu World of Material Handling (WoMH), který se uskuteční od 4. do 15. června 2018 v německém Mannheimu. Heslem letošního ročníku bude „Simplexity, umění chytrých řešení“.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 2. 2018 | Počet zobrazení: 208
 

Toyota mění australský trh směrem k vodíku

Australská Toyota založila společně s devíti dalšími firmami organizaci Hydrogen Mobility Australia (HMA), která urychlí ústup fosilních paliv z motorismu a zavedení vodíkových technologií. Jejím hlavním úkolem bude spolupráce soukromých firem s orgány veřejné správy na tvorbě právních předpisů využívání vodíku.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 2. 2018 | Počet zobrazení: 231
 

Mytí tlakovou vodou ničí fasády. Majitelé domů to nevědí

Že se domy myjí, je ve 21. století docela běžné. U těch, které mají moderní silikonovou, silikátovou, nebo akrylátovou fasádu, je to navíc nezbytnost, protože v zachycené špíně se dobře žije řasám a plísním, které vytvářejí nevzhledné skvrny, ale také fasádu rozrušují a zkracují tak její životnost. Takže nezbývá než čas od času objednat firmu, která dům očistí od špíny, mastnoty a samozřejmě i řas a plísní.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 2. 2018 | Počet zobrazení: 287
 

Varroc se chlubí novým vývojovým centrem a technologii Surface

Společnost Varroc Lighting Systems, která se řadí mezi světovou špičku v oblasti vnějšího osvětlení automobilů, otevřela Vývojové centrum světelné techniky. V tomto ostravském centru pracuje přes 100 zkušených mechanických konstruktérů, elektroniků a specialistů na optiku. Vyvíjí se zde konstrukce těch nejmodernějších osvětlovacích systémů současnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 2. 2018 | Počet zobrazení: 231
 

Zakřivený Asus se stereo reproduktory a LED světlem

Asus představil zakřivený monitor Designo Curve MX32VQ s úhlopříčkou 31,5", poměrem stran 16 : 9 a WQHD (2560 x 1440) rozlišením. Novinku charakterizuje bezrámečkový displej se zakřivením 1800R a výkonné audio. V nabídce je také osvětlená základna, která umožňuje nastavení vlastních světelných efektů.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 2. 2018 | Počet zobrazení: 210
 

Naslouchání hlasu stroje

Společnost Parker Hannifin zpřístupnila platformu Voice of the Machine (hlas stroje) pro všechny produkty a řešení segmentu Industrial Internet of Things (IIoT). Jde o centralizovanou platformou, která zajišťuje standardizaci u všech produktů, které splňují požadavky internetu věcí společnosti Parker.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 2. 2018 | Počet zobrazení: 189
 

Nové SUV Seat bude Tarraco

O označení třetího SUV značky Seat rozhodli fanoušci. Celkem 146 124 fanoušků španělské značky ze 134 zemí, kteří se zúčastnili finálového kola ankety #SEATseekingName, rozhodlo, že nové SUV se bude nazývat Tarraco.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 2. 2018 | Počet zobrazení: 220
 

ABB Ability Ellipse – jedno řešení pro všechny problémy

Společnost ABB představila nové softwarové řešení ABB Ability Ellipse, které umožní energetickým podnikům optimalizovat využití aktiv, snížit náklady na jejich údržbu a omezit výpadky zařízení a systémů.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 2. 2018 | Počet zobrazení: 218
 

Nová námořní linka z Číny do Prahy

Logistická společnost DB Schenker rozšiřuje nabídku přímých námořních sběrných linek o novou linku z čínského přístavu Xiamen do Prahy. Přímý servis přináší nejen větší bezpečnost pro přepravované zboží, ale také úsporu nákladů a kratší dobu přepravy.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 2. 2018 | Počet zobrazení: 220