Upgrade 7.0 pro méně hledání a více zábavy

Společnost NVIDIA začala uvolňovat systémový update SHIELD Experience 7.0 pro zařízení NVIDIA SHIELD TV. Update s sebou přináší kompletně nové uživatelské prostředí včetně domovské obrazovky, která poprvé v historii multimediálních zařízení nabízí oblíbené TV pořady a další aplikace na jedné ploše.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 5. 2018 | Počet zobrazení: 131
 

Nová verze bezdrátového AC routeru s blokováním obsahu

Společnost TP-Link představil novou verzi gigabitového routeru Archer C5. Jde o bezdrátový Wi-Fi router s duálním pásmem AC1200, který je primárně určen pro moderní domácnosti a malé firmy, a díky funkci Agile Config bude optimálním nástrojem i pro poskytovatele internetu.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 5. 2018 | Počet zobrazení: 137
 

Fotopast chráněná heslem

Mezi venkovními kamerami ze široké nabídky společnosti SpyShop24.cz zaujme model s označením s880G, který je zabezpečen 6místným heslem. Vyznačuje se snadným ovládáním a vysokou spolehlivostí. Má odolné kamuflované pouzdro a pořizuje obrazový záznam i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2018 | Počet zobrazení: 162
 

Dachser testuje elektrický nákladní vůz

Mercedes-Benz dodá letos na jaře německým a švýcarským přepravním firmám a provozovatelům nákladních flotil 10 plně elektrických nákladních vozů eActros. Mezinárodní logistický provider Dachser si rezervoval jeden z těchto vozů a bude ho rok důkladně testovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2018 | Počet zobrazení: 138
 

Lisovací spoje pro všechny druhy instalací

Společnost Viega díky širokému sortimentu lisovacích spojek, četným inovacím v oblasti lisování za studena a požadavku vyrábět vždy v té nejlepší kvalitě, zaujímá vedoucí pozici v lisovací technologii. Bez ohledu na to, zda jde o pitnou vodu, plyn, topení nebo speciální aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 5. 2018 | Počet zobrazení: 133
 

Powerbanka s utajenou funkcí

Dvě zařízení v jednom. Tak by se daly stručně shrnout hlavní benefity powerbanky Esonic MQ-L500. Zatímco první funkce produktu – zajistit dodatečný zdroj energie pro nabití mobilního zařízení – je zřejmá na první pohled, druhá funkce je důmyslně ukryta tak, aby nevzbudila žádné podezření.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2018 | Počet zobrazení: 188
 

Nové ovladače Nvidia pro Destiny 2: Warmind

Společnost Nvidia vydala nové ovladače Game Ready pro hry Destiny 2: Warmind, Conan Exiles a Pillars of Eternity II: Deadfire. Dostupné ovladače zajišťují maximální zážitek pro hráče s grafickými kartami GeForce GTX.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2018 | Počet zobrazení: 148
 

Goodyear spustil nové digitální služby

Společnost Goodyear spustila dvě nové datové služby, jejichž cílem je snížit celkové náklady provozovatelů těžké nesilniční techniky. Reaguje tak na současnou revoluci datových služeb v celém odvětví vozidel a zařízení OTR (Off the Road).

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 5. 2018 | Počet zobrazení: 150
 

Průša vstupuje do nové oblasti 3D tisku

Podnikatel a investor Josef Průša plánuje další expanzi v oblasti 3D tisku. Jeho společnost Prusa Research koupila českou firmu Futur3D, která se zabývá výrobou profesionálních DLP 3D tiskáren. Cena akvizice nebyla zveřejněna.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2018 | Počet zobrazení: 169
 

Tablet umí zaznamenat 3D snímky v pohybu

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ-M1 s integrovanou 3D kamerou Intell RealSense je ideální k přesnému měření a zpracování 3D obrazu v pohybu. Je vhodný pro široké spektrum odvětví jako např. optimalizaci skladovacích prostor, údržbu provozů, monitorování zranění ve zdravotnictví a u vyšetřování nebo pořizování snímků při likvidaci pojistných událostí, např. při zkoumání dopravní nehody nebo praskliny na stavbách.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 5. 2018 | Počet zobrazení: 145