Mobilní technologie pomáhá policejním složkám

Vedoucí evropské divize Panasonic Mobile Solutions, Daiči Kato, objasňuje, jak reaguje společnost Panasonic na potřeby policejních sil, pohotovostních služeb a veřejného sektoru v Evropě.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 7. 2021 | Počet zobrazení: 321
 

Toyota startuje výrobu očekávaného SUV Yaris Cross

Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) zahájila výrobu kompaktního modelu Yaris Cross. Tento městský crossover je navržený speciálně pro evropské zákazníky. Na trh bude uveden letos v srpnu.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 7. 2021 | Počet zobrazení: 319
 

Závodní prototyp Hypercar 9X8

Peugeot představuje nejnovější generaci svého závodního vozu, který se v roce 2022 chystá na svou premiéru ve vytrvalostním mistrovství světa FIA (WEC). Tento vysoce účinný model 9X8 je poháněný hybridním ústrojím a vybavený pohonem všech kol.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 7. 2021 | Počet zobrazení: 317
 

Stupně vítězů druhého závodu E-Prix pro značku DS

Další závod v ulicích New Yorku a další pódiové umístění pro značku DS Automobiles a jejího partnera Techeetah. Po druhém místě Jeana-Érica Vergneho o den dříve skončil António Félix da Costa v jedenáctém podniku mistrovství světa ABB FIA Formula E na třetím místě.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 7. 2021 | Počet zobrazení: 311
 

Bezpečnost na prvním místě

Vysokovýkonný kompaktní vůz Leon je nejnovějším modelem značky CUPRA, který obdržel pětihvězdičkové hodnocení ve zpřísněných testech bezpečnosti Euro NCAP. To potvrzuje zaměření značky na výrobu vozidel, která nejenže mají sportovní výkony ve své DNA, ale současně také patří mezi nejbezpečnější automobily na trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 7. 2021 | Počet zobrazení: 300
 

Jednowattové semafory sníží spotřebu o 80 %

Nová jednowattová technologie přináší výrazné úspory díky náhradě elektronických systémů, které ovládaly LED světla, digitálními ovládacími moduly. Výsledkem je zjednodušení elektroniky uvnitř semaforu, která až dosud spotřebovávala většinu energie.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 7. 2021 | Počet zobrazení: 343
 

Úspěšné ENGEL live e-sympozium

Tradiční interní veletrh společnosti ENGEL se konal poprvé virtuálně a měl velmi značný dosah. Účastníci pocházeli z téměř 90 zemí. Kromě Německa a Rakouska byly hojně zastoupeny Mexiko, USA a Turecko.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 7. 2021 | Počet zobrazení: 335
 

Bridgestone využívá elektrickou energii z obnovitelných zdrojů

Společnost Bridgestone přechází u veškeré elektrické energie od externích dodavatelů na obnovitelné zdroje včetně vodních, geotermálních, solárních a větrných elektráren. Uvedená změna se týká čtyř japonských závodů na výrobu pneumatik.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 7. 2021 | Počet zobrazení: 309
 

Úložná zařízení, kde budou data v naprostém bezpečí

Společnost Verbatim rozšiřuje svou nabídku bezpečných úložišť, představením nových externích HDD a SSD, se šifrováním a biometrickou technologií, která zajistí, že soukromá data uložená na zařízeních, budou vždy plně chráněna a v souladu s požadavky GDPR.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 7. 2021 | Počet zobrazení: 322
 

Opakovač Mercusys eliminujte „mrtvé zóny“ Wi-Fi

Výrobce síťových zařízení Mercusys uvádí na trh AC1200 Wi-Fi Extender (opakovač) Mercusys ME30, jenž je určený k rozšíření dosahu bezdrátové sítě v rámci domácnosti či kanceláře. K dispozici je i port pro zařízení, která nejdou k síti připojit jinak než po kabelu.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 7. 2021 | Počet zobrazení: 347