DACHSER pohání Vueltu

Komplexní logistika pro náročnou třítýdenní sportovní akci: Takovou výzvu překonává mezinárodní logistický provider DACHSER už jedenáctým rokem jako sponzor a poskytovatel logistických služeb mezinárodního cyklistického závodu Vuelta.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 8. 2019 | Počet zobrazení: 370
 

Studenti navrhli formuli z tiskárny

Společnost Renishaw podpořila tým studentů Brunelské univerzity v Londýně na mezinárodní soutěži Formula Student, kde bylo úkolem zkonstruovat vlastní závodní vůz. Zástupci firmy obohatili tým Brunel Racing svými odbornými znalostmi z oblasti 3D tisku a přispěli tak ke vzniku vozidla BR-XX.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 8. 2019 | Počet zobrazení: 397
 

Škoda vzdělává zaměstnance v oblasti elektromobility

Mladoboleslavská automobilka cíleně a systematicky připravuje své zaměstnance, žáky odborného učiliště i pracovníky dodavatelských firem na požadavky elektromobility. Od zahájení vzdělávacích akcí v květnu 2016 tato speciální školení absolvovalo už více než 12 000 jejich zaměstnanců.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 8. 2019 | Počet zobrazení: 361
 

Filtr monitoru zabraňuje nechtěnému čtení

Privátní filtr Natec Owl je nenápadná fólie pro obrazovku počítače nebo notebooku, která chrání osobní údaje a důvěrné informace před nežádoucími pohledy lidí z okolí. Filtr funguje tak, že se od úhlu 30° od středu obrazovky stává zcela neprůhledným.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2019 | Počet zobrazení: 362
 

Třetí generace procesorů AMD Ryzen

Společnosti Cooler Master, MSI a AMD spojili své síly a uvedli nejen nové řady procesorů AMD Ryzen řady 3000, ale i novou kampaň #PlayFastPlayCool.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2019 | Počet zobrazení: 373
 

Projektory BenQ získaly ocenění EISA

Společnost BenQ se může pochlubit ziskem prestižního ocenění EISA (Expert Imaging and Sound Association) pro své dva projektory W2700 a W5700. První z nich uspěl v kategorii projektorů s nejvýhodnějším poměrem cena/výkon a druhý v kategorii projektorů pro domácí kino.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2019 | Počet zobrazení: 360
 

Efektivní síťové instalace

Stroje a zařízení se stále více propojují v sítích, proto zcela nevyhnutelně roste i počet ethernetových komponent v těchto zařízeních. Společnost Murrelektronik tomu vychází vstříc a nabízí vhodné komponenty pro hospodárné a účelné vzájemné síťové propojení ethernetových modulů.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 8. 2019 | Počet zobrazení: 361
 

Bezpečné a levné vedení kabelů na robotech

Průmyslové roboty musí ve výrobě pracovat rychle a dynamicky, proto je bezpečné a kompaktní vedení kabelů a hadic nutností. To zabezpečí nový retrakční systém pro energetické řetězy.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 8. 2019 | Počet zobrazení: 379
 

Kybernetická bezpečnost řídicích a informačních systémů

Zákon o kybernetické bezpečnosti přinesl řadu opatření a změn u projektů zaměřených na komunikační a informační technologie. Týká se nejenom státních zakázek, spadají do něj i provozovatelé základních služeb, tedy z oblasti energetiky, plynárenství či dopravy.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 8. 2019 | Počet zobrazení: 408
 

Hyperkonvergentní technologie - budoucnost každé firmy

Společnost Soitron nasazuje pro zjednodušení firemních sítí hyperkonvergované řešení Cisco HyperFlex. Díky této technologii dokážou firemní IT specialisté efektivně a jednoduše spravovat a chránit firemní data.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 8. 2019 | Počet zobrazení: 404