asseco Aimtec murr

Limitovaná edice nejlepšího reproduktoru Bose

Bose SoundLink Flex je malý, ale velmi výkonný Bluetooth reproduktor s vynikajícím zvukem a dokonale odolným provedením proti prachu i vodě. Neuškodí mu ani pád do vody, v takovém případě vyplave ihned na hladinu poutkem nahoru.

 

Další limitovaná edice z dílny Bose je tentokrát ultra odolný bezdrátový reproduktor SoundLink Flex v tmavě červené barvě Carmine Red, který poskytuje vynikající poměr mezi velikostí, kvalitou zvuku a výkonem.


Exkluzivní technologie mu propůjčují čistý zvuk, který výraznými basy i hlasitostí naplní obývací pokoj nebo doplní jakékoli venkovní dobrodružství. Pomocí pevného poutka ho lze snadno připevnit ke karabině na batoh, zavěsit na háček. Jeho patentovaná funkce Bose PositionIQ optimalizuje automaticky šíření zvuku podle toho, jestli reproduktor stojí, leží nebo visí. Díky mimořádně vysoké odolnosti IP67 ho nerozhodí ani ponoření do vody nebo plážový písek. To vše doplňuje až 12hodinová výdrž na baterie. K dobíjení využívá USB-C konektor umístěný tak, že ho lze dobíjet i během přehrávání v jakékoli poloze.

Párování s telefonem nebo tabletem je otázkou několika sekund s tím, že Flex si pamatuje až osm připojených zařízení. Tlačítka na reproduktoru umožňují přístroj zapnout/vypnout, zvýšit/snížit hlasitost, připojit se k bluetooth a přehrávat, pozastavovat nebo přeskakovat skladby. Díky vestavěnému mikrofonu umožňuje Flex také přijímat a uskutečňovat hovory.

Pomocí aplikace Bose Music lze propojit dva libovolné reproduktory této řady do jednoho systému v rámci Stereo Mode (levý-pravý kanál) nebo Party Mode (dva mono kanály). Aplikace také umožňuje ovládat reproduktor, přizpůsobovat nastavení a aktualizovat jeho software. Doma může pomocí technologie Bose SimpleSync spolupracovat s jedním nebo více chytrými reproduktory či soundbary Bose.

 
Publikováno: 17. 2. 2023 | Počet přečtení: 749