Stylovější Mustang Mach-E

Ford rozšiřuje nabídku barevných variant atraktivního elektromobilu Mustang Mach-E o stylovou novinku v podobě speciální edice Frost White. Jde o zářivě bílý styling karoserie i vnějších detailů, který se objevuje v paletě barev poprvé.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet zobrazení: 446
 

Nová Astra 6 se objeví začátkem roku

Opel představil ve světové on-line premiéře Astru šesté generace. Jde o další model německé automobilky, který potvrzuje její trend elektrifikace celého portfolia. Astra se bude nabízet také jako plug-in hybrid a později jako elektromobil.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2021 | Počet zobrazení: 439
 

Pozvedněte svůj business na vyšší úroveň!

Tlaky představované náklady a konkurencí se neustále zvyšují. Integrované automatizační systémy poskytované společností Murrelektronik vám dokážou ušetřit čas, peníze i starosti. Vhodným řešením můžete snížit náklady až o 30 %.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2021 | Počet zobrazení: 421
 

Když se technika potká s kreativitou - Maker Faire

Více než 11 experimentálních projektů Fakulty elektrotechnické ČVUT se představí již tento víkend 11. a 12. září v Průmyslovém paláci Výstaviště Praha na festivalu novodobých kutilů a vynálezců Maker Faire Prague.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2021 | Počet zobrazení: 654
 

Čeští výrobci potřebují více investovat do IT a vývoje

Již v době před pandemií čelili čeští výrobci řadě výzev, od vyprázdněného trhu práce, přes vysokou konkurenci srážející marže na minimum, až po zajištění budoucího úspěchu s pomocí nejmodernějších technologií.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 9. 2021 | Počet zobrazení: 481
 

Budoucnost parkování podle Fordu

V rámci projektu zastřešeného německým Sdružením automobilového průmyslu navázal Ford spolupráci s poskytovateli infrastruktury a technologickými firmami včetně společnosti Bosch.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 9. 2021 | Počet zobrazení: 463
 

Volvo rozšiřuje nabídku o elektrické XC40 Recharge

Automobilka představila jednomotorovou variantu svého čistě elektrického kompaktního SUV Volvo XC40 Recharge s pohonem předních kol. Jde o další části cesty, v rámci níž švédský výrobce usiluje o to, stát se do roku 2030 výrobcem výhradně plně elektrických vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 9. 2021 | Počet zobrazení: 572
 

30 let spolupráce Mazdy a Bose

Před třiceti lety, tj. v roce 1991, se značky Mazda a Bose daly poprvé dohromady při práci na třetí generaci Mazdy RX-7. Od té doby společně vyvíjejí špičková audiozařízení, která výrazně vylepšují zážitek z jízdy.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 9. 2021 | Počet zobrazení: 408
 

Nové ProArt produkty pro profesionální tvůrce

Značka Asus představila na akci Create the Uncreated novinky řešení pro kreativní profesionály. Patří mezi ně monitory ProArt s OLED displeji, projektor ProArt A1, základní deska ProArt X570-Creator Wi-Fi nebo myš ProArt MD300.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 9. 2021 | Počet zobrazení: 419
 

Přenosné projektory s 2.1kanálovými reproduktory

Společnost BenQ uvádí na trh nové modely projektorů GV30 a GS50. Chytré přenosné projektory přináší novinku v podobě 2.1kanálového zvuku přenášeného také přes Bluetooth, nabízí tak výraznější detaily zejména v hlubším basovém spektru.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 9. 2021 | Počet zobrazení: 399