Stolní switch s podporou PoE

Společnost TP-Link představuje nový stolní switch TP-Link TL-SL1311MP, jenž disponuje bohatou nabídkou portů a slotů, mimo jiné 8 porty 10/100 Mbit/s, 2 gigabitovými porty RJ45 či 8 porty PoE+.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 6. 2021 | Počet zobrazení: 363
 

Cenu kvality SAP získal český projekt v Asahi

Evropská pobočka mezinárodní pivovarnické společnosti Asahi CE & Europe Services se sídlem v Česku se zařadila mezi šest vítězů letošního ročníku soutěže SAP Quality Awards v regionu střední a východní Evropy. Uspěla díky svému rozsáhlému transformačnímu projektu postavenému na řešení SAP SuccessFactors.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 6. 2021 | Počet zobrazení: 371
 

Lenovo jde vstříc hybridnímu životu

S novou řadou cenově dostupných osobních zařízení přichází Lenovo pro hybridní střídavou práci doma a v kanceláři. Jde o stylový Chromebook IdeaPad 5i, Chromebook IdeaPad Flex 5i a mobilní monitor L15 se dvěma porty USB-C.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 6. 2021 | Počet zobrazení: 388
 

Siemens a InoBat budou spolupracovat na vývoji baterií

Inovativní výrobce článků pro elektrické vozy InoBat Auto si vybral společnost Siemens jako klíčového partnera pro řešení v oblasti elektrizace a automatizace k digitalizaci celého řetězce výroby akumulátorů pro elektromobily.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 6. 2021 | Počet zobrazení: 370
 

Ateca zrychlí z 0 na 100 za 4,9 s

CUPRA uvádí na český trh exkluzivní limitovanou edici CUPRA Ateca Limited Edition VZ. Vysokovýkonné SUV nabízí náročným klientům jedinečný sportovní design s mnoha působivými a dokonale řemeslně zpracovanými detaily, nejmodernější techniku s výkonným pohonem všech kol a podmanivé zážitky ze sportovní jízdy.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2021 | Počet zobrazení: 385
 

Druhá generace uložišť pro mobilní aplikace

Společnost Western Digital uvádí své druhé generace úložišť UFS 3.1 pro chytré telefony 5G. Nová paměť iNAND MC EU551 představuje vysoce výkonné úložiště, které uživatelé potřebují, aby mohli využít své telefony pro rostoucí aplikace, jako jsou kamery, fotoaparáty, aplikace AV/VR, hry a video 8K.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2021 | Počet zobrazení: 375
 

Soukromý pronájem bezpečnostních schránek

Cennost i hotovost je možné bezpečně uchovat v bankovních bezpečnostnostních schránkách nebo u soukromých společností, jakou je služba SafeBoxes, která nabízí pronájem bezpečnostních schránek zcela anonymně s neomezeným přístupem.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 6. 2021 | Počet zobrazení: 374
 

Svijany: tradice v novém obalu

Letošní léto je v českém rodinném Pivovaru Svijany ve znamení změn. Pivovar mění částečně své logo, etikety, uvádí na trh nové pivo, a také vlastní nové originální designové půllitry, které začnou v restauracích postupně nahrazovat dosavadní standardní sklo.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 6. 2021 | Počet zobrazení: 1052
 

Maskovací aplikace posiluje ochranu soukromí

Nejnovější verze aplikace pro dynamické maskování záběru AXIS Live Privacy Shield je zdarma pro všechny kompatibilní kamery Axis. Správci kamerových systémů tak mohou snadno zajistit spolehlivou ochranu soukromí při videodohledu, navíc v reálném čase.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 6. 2021 | Počet zobrazení: 398
 

Robert vás rozhýbe

Ve společnosti Life Science Robotics z Aalborgu v Dánsku vyvinuli robota ROBERT, který pomáhá pacientům s rehabilitačními cviky. Využili k tomu systém LBR Med společnosti KUKA, který se díky své lékařské předcertifikaci a údajům o výkonu ideálně hodí k tomuto využití a k integraci do medicínského produktu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 6. 2021 | Počet zobrazení: 365