Kia v čele nominací na světové auto roku

Díky šesti nominacím modelů Kia se automobilka vyšplhala až na samotný vrchol seznamu nominací soutěže Světové auto roku (WCOTY). Nominované vozy musí být nově uváděny na trzích po celém světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 11. 2017 | Počet zobrazení: 250
 

České ceny pro nový Mustang

Na českých silnicích se novinka Fordu - Mustang - objeví už během prvního čtvrtletí příštího roku. Jelikož už nyní byla odhalena cena pro český trh, zahajuje Ford příjem objednávek.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 11. 2017 | Počet zobrazení: 264
 

Akční modelová řada Czech Line

Nissan připravil speciální řadu tří vozidel pro české zákazníky nazvanou Czech Line. Modely Juke, Qashqai a X-Trail jsou vybaveny výbavou speciálně připravenou na míru českému zákazníkovi. Díky akční nabídce mohou nákupem vybraných vozů ušetřit až 128 000 Kč.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 11. 2017 | Počet zobrazení: 211
 

Smlouva na podporu digitalizace: Seat a Telefónica

Automobilka Seat a Telefónica Espaňa podepsali smlouvu o společné podpoře vývoje inovací pro automobilový průmysl. Obě společnosti budou spolupracovat na sdíleném využívání know-how při vývoji inovativních řešení pro mobilitu v městských oblastech. Dle smlouvy se Telefónica stane strategickým dodavatelem IT společnosti Seat.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 11. 2017 | Počet zobrazení: 208
 

Letecký charter do Šanghaje

Mezinárodní logistický provider Dachser zavádí letecký charter Frankfurt – Šanghaj – Frankfurt s pravidelnou frekvencí jednou týdně. Boing 747 s odletem každou sobotu v noci má k dispozici kapacitu až 105 tun leteckého carga v každém letovém směru.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 11. 2017 | Počet zobrazení: 225
 

Nové SUV C3 Aircross na bulváru Haussmann

Automobilka Citroën se spojila s obchodním domem Printemps, aby společně oslavili Vánoce. V kreativním výjevu se v 11 výkladních skříních na pařížském bulváru Haussmann bude vyprávět vánoční pohádka, která zve malé i velké diváky na neobyčejnou cestu dárků...

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 11. 2017 | Počet zobrazení: 215
 

Cisco aktualizuje řešení ACI

Společnost Cisco aktualizovala své řešení pro softwarově definované sítě Application Centric Infrastructure (ACI), aby mohli organizace snadněji implementovat pokročilé síťové technologie.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 11. 2017 | Počet zobrazení: 196
 

V Olomouci se diskutovalo o robotech a Průmyslu 4.0

BEA campus Olomouc se stal dějištěm 1. Konference o Průmyslu 4.0 a moderních webových technologiích, kterou v rámci projektu společenské odpovědnosti firem CSR zorganizovali studenti třetího ročníku Moravské vysoké školy Olomouc.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 11. 2017 | Počet zobrazení: 269
 

Lenovo rozšířilo rodinu IdeaPad

Uživatelé od svých počítačů požadují větší rychlost či výkon i lepší parametry. Proto společnost Lenovo přichází vstříc se šestici notebooků, které svým výkonem, provedením a výbavou potěší i náročné uživatele. Tato šestice novinek rozšiřuje rodinu IdeaPad.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 11. 2017 | Počet zobrazení: 227
 

Nejmenší projektor s vysokým rozlišením

Canon obohatil řadu malých 4K projektorů o kompaktní výkonný laser-fosforový projektor XEED 4K600Z s technologií LCOS a světelným výkonem 6000 lumenů. Jde o přístroj pro profesionální využití včetně simulací, designu, vzdělávání, kreativních projekcí nebo digitální reklamy.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 11. 2017 | Počet zobrazení: 230