Jungheinrich slavil čtvrtstoletí v ČR

Příběh firmy Jungheinrich začínal v pronajatých prostorách na pražské Podbabě, dnes jde o jednu z velkých a respektovaných společností s více než 240 zaměstnanci, která disponuje moderními prostory v Praze, Olomouci a Mladé Boleslavi. Co k tomu bylo zapotřebí? Celkem 25 let a odhodlání vsadit na lidi a produkty, kterým věří.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2017 | Počet zobrazení: 242
 

Seat rozšiřuje nabídku v segmentu SUV

Nejnovější model Arona značky Seat byl poprvé odhalen v Barceloně. Veřejnosti bude představen na zářijovém autosalonu ve Frankfurtu a prodejci v ČR jej budou mít k dispozici od listopadu 2017. Jde o první model značky Seat v segmentu kompaktních crossoverů A0, který se od roku 2015 zvětšil čtyřnásobně.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2017 | Počet zobrazení: 196
 

Milník pro Octavii: už 6 mil. ks

ŠKODA vyrobila 6miliontý vůz řady Octavia. Jubilejní vůz sjel z linky koncem června v hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi. Od svého uvedení v roce 1996 se model Octavia vyvinul v celosvětový prodejní hit a bestsellerem české automobilky je až do dnešních dní. Počátky oblíbené modelové řady sahají až do roku 1959.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2017 | Počet zobrazení: 197
 

Přichází nový Tourneo Custom

První informace o novince Tourneo Custom, které Ford zveřejnil, mluví o všestranném velkoprostorovém modelu, v jehož prémiovém interiéru nalezne pohodlí až 9 osob. Novinka má vedle firem zajišťujících přepravu osob oslovit také soukromé zákazníky. Objednávky se budou přijímat u prodejců Ford ještě během letošního roku s tím, že první dodávky se uskuteční začátkem příštího roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2017 | Počet zobrazení: 203
 

VSHosting nabízí vlastní CDN službu

Společnost VSHosting uvedla službu CDN pro akceleraci rychlosti webů a snížení zátěže na klientských serverech. Momentálně CDN společnosti pokrývá Evropu a USA a v plánu je expanze do Asie a zřízení dalších CDN nodů v Evropě. V pilotním programu běžela služba od loňského listopadu, kdy byla nasazena u prvních stovek uživatelů.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 7. 2017 | Počet zobrazení: 222
 

Nejlehčí 14palcový pracovní notebook

Na český trh uvedl Asus notebook PRO B9440 určený pro firemní klientelu. Díky tenké konstrukci a tělu vyrobenému z hořčíkové slitiny jde zároveň o dosud nejlehčí firemní 14“ notebook na světě. Novinka váží pouze jeden kilogram a její profil měří necelých 15 mm.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 7. 2017 | Počet zobrazení: 222
 

Topled E1608 – průmyslový standard budoucnosti

Před více než 25 lety utvářely diody Topled celosvětové standardy, jakožto první LED určené pro povrchovou montáž. Osram Opto Semiconductors nyní představuje jejich nejnovější generaci Topled E1608, která je 20krát menší než její předešlé modely. I přes značnou miniaturizaci jsou tyto nízkovýkonné LED diody velmi robustní a nabízí vysokou svítivost a spolehlivost.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 7. 2017 | Počet zobrazení: 244
 

Ricoh je novým zákazníkem DHL v ČR

Společnost DHL získala v České republice nového zákazníka v oblasti elektroniky. Na základě tříleté smlouvy bude poskytovat společnosti Ricoh logistické služby pro celý region střední Evropy. DHL Supply Chain v ČR tím navazuje na dlouhodobou spolupráci a partnerství mezi oběma společnostmi v globálním měřítku, která byla zahájena již v roce 1994.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 7. 2017 | Počet zobrazení: 208
 

Huawei otevřel nové inovační centrum – HPC Global Center of Excellence

Společnost HUAWEI na mezinárodní konferenci International Supercomputing Conference 2017 (ISC 2017) ve Frankfurtu oznámila založení globálního výpočetního centra High-Performance Computing (HPC) Global Center of Excellence (CoE).

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 7. 2017 | Počet zobrazení: 144
 

Platforma Voice of the Machine pro digitální transformaci

Společnost Parker Hannifin představila platformu Voice of the Machine IoT. Jde o koncept technologií poskytujících otevřená, vzájemně spolupracující a strukturovaná řešení IIoT (Industrial Internet of Things) pro digitalizaci strojních zařízení na úrovni komponent pro systémy řízení pohybu.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 7. 2017 | Počet zobrazení: 179