Boeing expanduje do Evropy

V lokalitě Sheffield Business Park ve Velké Británii zahájila společnost Boeing výstavbu svého prvního evropského výrobního závodu. Budova o rozloze 6200 m2, která bude otevřena koncem roku 2018, bude vyrábět komponenty pohonných systémů pro letadla Boeing 737, 737 MAX a 777.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 9. 2017 | Počet zobrazení: 174
 

Varroc chce zamezit oslňování protijedoucích vozidel

Společnost Varroc Lighthing Systems otevřela ve východočínském Čchang-čou novou high-tech laboratoř, jejíž součástí je i dlouhý (50 m) světelný tunel vybavený mimořádně přesným goniometrem měřicím intenzitu světelných paprsků pod různými úhly. Experti jsou tak schopni simulovat jakékoliv světelné podmínky, se kterými se potkávají řidiči aut v běžném provozu.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 9. 2017 | Počet zobrazení: 207
 

Goodyear staví automatizovaný závod na výrobu pneumatik

Společnost The Goodyear Tire & Rubber Company díky svému obchodnímu modelu, který je založen na propojování, bude budovat v Lucembursku nový výrobní závod s nejmodernějšími výrobními procesy, aby dokázal splnit rostoucí požadavky zákazníků na prémiové pneumatiky.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 9. 2017 | Počet zobrazení: 181
 

Nové firewally s flexibilní možnosti nasazení

Společnost Sophos představila nové firewally XG a SG určené pro montáž do racku. Uváděné modely nabídnou nejnovější vysoce výkonnou technologii při zachování dosavadní cenové hladiny, čímž se zlepší stávající poměr cena/výkon těchto produktů. Díky novým zařízením získají zákazníci flexibilní možnosti nasazení, a to díky různorodým variantám konektivity a spolehlivosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 9. 2017 | Počet zobrazení: 176
 

Partnerství LG a Bang & Olufsen

Společnosti LG Electronics (LG) a Bang & Olufsen odhalily první výsledky svého společného úsilí v oblasti domácí zábavy. Jde o televizor BeoVision Ec-lipse, jenž se představil světu na berlínském veletrhu IFA 2017.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 9. 2017 | Počet zobrazení: 186
 

UPS Galaxy VX s nastavitelným výkonem

Schneider Electric přichází s praktickou inovací u Galaxy VX, vysoce efektivní a snadno dostupné třífázové škálovatelné ochrany napájení datových center. Zařízení má nyní rozšířený výkon s rozpětím od 500 do 1000 kW. Díky tomu může ještě pružněji odpovídat na potřeby středních a velkých firem.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 9. 2017 | Počet zobrazení: 157
 

Centrum pro TINT

Podle smlouvy podepsané v Bangkoku 7. září 2017 postaví ruská korporace pro atomovou energii Rosatom za použití svých technologií cyklotronové a radiofarmaceutické centrum pro Thailand Institute of Nuclear Technology (TINT). V centru, které postaví společně s thajskou společností Kinetics Corporation Ltd, se budou vyrábět radiofarmaka a provádět výzkum.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 9. 2017 | Počet zobrazení: 188
 

Solární měniče ABB pro Chile

Společnost ABB podepsala smlouvu na dodávku decentrálních solárních měničů pro dvě nové fotovoltaické elektrárny s celkovým výkonem 12 MW. Sluneční elektrárny, z nichž každá má výkon 2x 3,5 MWp, budou vybaveny třífázovými decentrálními měniči TRIO-50.0-TL-OUTD. Dodávka by měla být dokončena v říjnu 2017.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 9. 2017 | Počet zobrazení: 161
 

Převodník od Parkeru pomáhá přenému měření

Parker Hannifin uvádí na trh převodník proudu, napětí a frekvence s označením SCMA-VADC-710. Tato snadno ovladatelná jednotka je zařazena mezi měřicí přístroje řady SensoControl, jako jsou Parker Service Master Plus nebo The Serviceman Plus.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 9. 2017 | Počet zobrazení: 153
 

Vodafone transformuje svou síť řešením VMware

Skupina Vodafone Group uzavřela se společností VMware, Inc. licenční smlouvu na široké spektrum softwarových produktů. VMware se zároveň stává jedním z dodavatelů, kteří budou pro Vodafone globálně zavádět virtualizaci síťových funkcí (NFV), od níž se očekává rychlejší a efektivnější poskytování budoucích produktů a služeb.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 9. 2017 | Počet zobrazení: 141