DS 4 s charismatickým designem

Značka DS Automobiles, jejíž podíl na trhu i navzdory pandemii neustále roste, urychluje svůj rozvoj a přichází s vozem DS 4. Jde o novinku v nabídce segmentu C-Premium, nabitou nejmodernější technikou. Prodej vozu DS 4 bude zahájen ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 2. 2021 | Počet zobrazení: 375
 

Ocenění pro Transportér – Flotilové auto roku 2021

Volkswagen Transporter T6.1 se stal na základě hlasování odborné veřejnosti Flotilovým vozem roku 2021 v kategorii „Užitkové vozy do 3,5 tuny“. Legendární „Téčko“, které loni oslavilo sedmdesáté výročí, si tak do svého bohatého životopisu připsalo další úspěch.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 2. 2021 | Počet zobrazení: 318
 

Nový C4 i verze ë-C4 jsou již na českém trhu

Citroën C4 včetně elektrické verze, které byly představeny v červnu loňského roku, jsou již od 1. února k dostání i na našem trhu. C4 je možné objednat od 370 tis. a elektrickou verzi od 800 tis. Kč.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 2. 2021 | Počet zobrazení: 317
 

Odolná zařízení pomáhají zdravotníkům

V posledních letech proniká trend digitalizace i do oblasti zdravotnictví. Jejím úkolem je zajištění bezpečnější, účinnější a efektivnější péče. Nové technologie umožňují záchranářům rychlý přístup ke kritickým informacím, ušetřený čas může představovat rozhodující moment v otázce záchrany pacientova života.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2021 | Počet zobrazení: 322
 

Eldis dodá radar do Kolumbie

Sekundární přehledový radar pro letiště Araracuara v Kolumbii dodá společnost Eldis Pardubice, člen průmyslově technologické skupiny Czechoslovak Group. Český výrobce radarů v tendru porazil silného konkurenta, který má v tomto regionu dosud silné postavení.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2021 | Počet zobrazení: 336
 

GreMi KLIMA vyrábí technologické kontejnery

Zcela novou výrobu technologických kontejnerů umístila do Plané nad Lužnicí slovenská společnost GreMi KLIMA. Kompletně vybavené slouží např. jako zdroje k zajištění energetického chodu podniků a institucí.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2021 | Počet zobrazení: 606
 

Dvouspektrální kamera s termální detekcí i vizuálním ověřením

Společnost Axis uvedla na trh novou dvouspektrální PTZ kameru Axis Q8752-E s termální kamerou a 3x zoomem, pro spolehlivou detekci a ověření za každého počasí a světelných podmínek. Také disponuje vizuální kamerou s 32x optickým zoomem pro vizuální identifikaci barev a detailů.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 2. 2021 | Počet zobrazení: 340
 

Spolehlivý bezpečnostní kamerový systém

Společnost Evolveo uvedla na trh ucelený bezpečnostní kamerový systém Detective WN8, který se skládá z osmikanálového WiFi NVR rekordéru a čtyř venkovních IP kamer, a spolehlivě monitoruje vybrané objekty, sklady, budovy i rodinné domy.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 2. 2021 | Počet zobrazení: 333
 

Sady pro síťovou a e-mailovou bezpečnost

Společnost GFI Software připravila tematicky zaměřené sady produktů Unlimited Solution Sets, které umožňují rychle a automatizovaně zabezpečit fungování firemních sítí a elektronické pošty pro malé a střední firmy (SMB).

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 2. 2021 | Počet zobrazení: 295
 

Futuristická herní děla

Svět počítačových her umožní cestovat do paralelního vesmíru, aniž byste museli opustit svůj domov. Obliba videoher jako způsobu sociální interakce, při které nemusíte nikoho fyzicky potkat, se vzhledem k současné situaci znatelně zvyšuje.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 2. 2021 | Počet zobrazení: 332