Cisco vyvinulo řešení pro zasíťování fanoušků na stadionech

Jak přibývá mezi lidmi smartphonů, roste potřeba umožnit jejich majitelům připojení i na místech specifických velkým počtem lidí na relativně malém prostoru – typický příkladem jsou stadiony nebo arény.   

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 919
 

Oddělitelný touchpad jako dálkové ovládání

Nové dva modely multimediálních notebooků série Aspire Ethos, s označenímo 8951G a 5951G od společnosti Acer obohatily náš trh.   

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 820
 

Microsoft může převzít Skype, má povolení z Bruselu i z USA

Evropská komise schválila 7. října plán americké společnosti Microsoft na převzetí provozovatele internetových telekomunikací Skype za 8,5 miliardy dolarů (zhruba 156 mld. Kč), což představuje dosud největší akvizicí, kterou dominantní světový výrobce softwaru pro osobní počítače podniká ve své historii.   

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 831
 

Výnosy z emisních povolenek by měly směřovat do renovace budov

Asociace výrobců minerální izolace (AVMI), profesní sdružení které se zaměřuje na propagaci minerálních izolací a odborné poradenství pro veřejnost v oblasti tepelných úspor, se zasazuje o to, aby vláda investovala výnosy z emisních povolenek po roce 2013 do úspor energie v budovách.   

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 811
 

V Písku testují miniautobusy na zemní plyn

Dopravní společnost ČSAD Autobusy České Budějovice, provozující veřejnou autobusovou dopravu v Písku, Milevsku, Prachaticích a Českém Krumlově testuje od podzimu na linkách písecké MHD provoz na stlačený zemní plyn (CNG).  

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 872
 

Android si razí cestu do průmyslových aplikací

Firma Honeywell představila vůbec první program v odvětví automatické identifikace a sběru dat, určený vývojářům aplikací pro mobilní zařízení této značky s OS Android.   

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 828
 

Více bezpečí pro mobilní zařízení s Androidem

Společnost Trend Micro oznámila nejnovější přírůstek do arzenálu zabezpečení mobilních zařízení. Řešení Trend Micro Mobile Security – Personal Edition má zajistit ochranu inteligentních telefonů i tabletů, které využívají operační systém Google Android, a obsahuje bezplatný nástroj pro kontrolu aplikací, ochranu ztracených přístrojů a vylepšené zabezpečení, které blokuje hrozby při surfování po webu, volání i psaní SMS.    

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 876
 

Pro bezpečnější brzdění

Společnost Federal-Mogul zavedla široký sortiment prvotřídních brzdových destiček Ferodo s pružinou třmenu dle progresivního konstrukčního řešení brzdy Knorr ProTec S, a brzdové kotouče s povrchovou ochranou Coat Plus.  

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 990
 

Datové úložiště pro malé a střední firmy

Na trhu se objevilo nové datové úložiště společnost Fujitsu pod názvem Eternus DX60 S2, které poskytuje vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí komplexní řešení pro ukládání datových řad a podle výrobce je ideální zejména pro řízení a ukládání dat v menších a středních firmách.   

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 791
 

Obří sklad v Nýřanech

V Nýřanech na plzeňsku uvedla do provozu německá společnost Trost Auto Service Technik dosud největší sklad automobilových náhradních dílů ve střední a východní Evropě a představila při té příležitosti také novou verzi on-line objednávkového katalogu Repdoc.  

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 12. 2011 | Počet zobrazení: 1489