Nová řada 3D tiskáren Phenom s technologií MSLA

Společnost Elvira oznámila dostupnost velkoformátové a cenově dostupné 3D tiskové technologie MSLA od výrobce Peopoly. 3D tiskárny řady Phenom nabízejí vysokou kvalitu povrchu, detailu a mimořádnou velikost tištěných dílů z materiálů na bázi pryskyřice/resinu.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 8. 2021 | Počet zobrazení: 440
 

Nový monitor pro hráče závodních her

Svou nabídku herních monitorů Mobiuz rozšiřuje společnost BenQ o model určený hráčům závodních her EX3415R. Jde o 34palcový zakřivený monitor s širokoúhlým poměrem stran 21 : 9.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 8. 2021 | Počet zobrazení: 421
 

Externí disk v kapesní velikosti

Western Digital představila nové přenosné řešení, externí SSD disk WD Elements SE, které spojuje kapesní design a výkon. Toto kompaktní zařízení je skvělým řešením pro zákazníky, kteří potřebují přenosný disk pro rychlejší přenos souborů.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 8. 2021 | Počet zobrazení: 426
 

První TP-Link mesh systém s vestavěným VDSL a LTE modemem

Společnost TP-Link představuje dva nové mesh systémy z řady Deco (Deco X20-DSL a Deco X20 4G), které zajišťují spolehlivé pokrytí Wi-Fi signálem po celém domě nebo firmě.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 8. 2021 | Počet zobrazení: 429
 

Střihové studio přímo v IP kameře

Společnosti Axis Communications a CamStreamer představují novou aplikaci s názvem CamSwitcher App, která slouží jako mixážní studio k přepínání mezi videozdroji a vytvoření jediného výstupu, a to v reálném čase.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 8. 2021 | Počet zobrazení: 412
 

Danfoss převzal hydraulickou sekci Eaton

V návaznosti na kladné stanovisko všech regulačních institucí a splnění dalších podmínek skupina Danfoss oficiálně dokončila akvizici hydraulické divize společnosti Eaton v celkové hodnotě 3,3 mld. amerických dolarů. Touto transakcí se Danfoss stává se globálním lídrem na trhu s mobilní a průmyslovou hydraulikou.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2021 | Počet zobrazení: 413
 

AI bude předvídat výkyvy logistických kapacit

Nové kompetenční centrum pro datovou vědu a strojové učení, které založila společnost Dachser, sdružuje odborné znalosti z různých výzkumných a inovačních projektů zaměřených na umělou inteligenci, strojové učení a datové vědy.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2021 | Počet zobrazení: 385
 

Nová Fabia bude chytřejší

Čtvrtá generace nového modelu Fabia přichází v závislosti na výbavovém stupni až se 43 Simply Clever prvky, které jsou typickým znakem české automobilky a uživatelům usnadňují každodenní použití vozu.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2021 | Počet zobrazení: 382
 

Činy místo řečí!

Komplexní pohled na instalační systém poskytuje nové perspektivy v automatizační technice, které otevírají lidem oči a šetří náklady. Systémově zaměřené úvahy ve využití potenciálů v instalační technice vysvětlili specialisté Martin Lanz a Wolfgang Wiedemann z Murrelektronik.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2021 | Počet zobrazení: 389
 

Ford „najal“ na testy robotické řidiče

Supermoderní „továrna na počasí“ automobilky Ford v německém Kolíně nad Rýnem nebyla nikdy vytíženější. V laboratořích, které pod jednou střechou simulují různé druhy extrémních povětrnostních podmínek, zkouší technici nové vozy.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2021 | Počet zobrazení: 383