CAT S61pro řemeslníky

Vysoce odolný, prachotěsný, vodotěsný a funkcemi napěchovaný smartphone CAT S61 je velmi vhodný řemeslníky, stavaře a další výrobní profese. Jde o nový přístroj, který mění pohled na smartphony, disponuje totiž různými funkcemi, jako termovize, laserový měřič vzdálenosti či snímač kvality vzduchu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 305
 

Pražské metro odvětrají nové ventilátory ze ZVVZ

Červencovým dokončením strojovny Měnírna, už třetí v řadě, pokračuje milevská společnost ZVVZ MACHINERY v nejrozsáhlejší rekonstrukci větrání v historii pražského metra. Práce na projektu Modernizace hlavního větrání ve větracích šachtách metra C začaly loni v listopadu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 194
 

Bezpečnější a chytřejší provoz se systémem GuardLink

Společnost Rockwell Automation představila bezpečnostní systém Allen-Bradley Guardmaster, nový bezpečnostní komunikační protokol, který pomáhá obsluze snižovat četnost odstávek i diagnostiky, zlepšovat jejich průběh a zároveň zvyšovat produktivitu.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet zobrazení: 177
 

Nová služba provozu SAP HANA v S&T Cloudu

Společnost S&T CZ spustila službu SAP@S&T.Cloud, která má usnadnit přístup k řešení SAP HANA a optimalizovat provoz dalších SAP produktů zejména středním a menším podnikům. Tři základní varianty služby - Plně spravovaná služba, Dynamický sandbox a Záložní lokalita umožní zákazníkům provoz a rozvoj jejich SAP systémů s garantovanou dostupností a optimální strukturou nákladů.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 7. 2018 | Počet zobrazení: 196
 

Typy na zvukovou kulisu párty

Párty patří k životnímu stylu a je jedno, jestli se pořádá doma nebo např. v přírodě, je potřeba zajistit zvukovou kulisu, která vystupňuje emoce zúčastněných. Proto Panasonic ze svého portfolia vybral čtyři typy, vhodné na pořádání sešlostí, které vhodně naplní prostor zvukem s výrazným basovým základem.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 7. 2018 | Počet zobrazení: 174
 

Šest důvodů, proč je Aygo nyní zábavnější

Žádný automobilový fanoušek nechce jezdit nudným autem. Někdy je ale fajn k zábavě přičíst ještě praktičnost a naopak. Nejpopulárnější vůz segmentu A, model Aygo, teď přichází ve variantě, která vznikla přesně v duchu této filozofie. Tady je šest vlastností, které dokazují, že nová Toyota Aygo patří k nejzábavnějším malým autům na trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 7. 2018 | Počet zobrazení: 158
 

První sólový oblet světa českým letcem

Z pražského sportovního letiště Točná vzlétne 25. července šestimístná Cessna P210N s imatrikulací OK-TGM. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nešlo o první sólový let malého jednomotorového stroje kolem světa s českým pilotem, který se pokusí sám obletět zeměkouli.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 7. 2018 | Počet zobrazení: 520
 

Roboty UR pevnou součástí automatizační strategie

Společnost Universal Robots dodala výrobci dveřních systémů ASSA ABLOY další kolaborativní roboty, tentokrát v počtu deseti kusů do jeho výrobního závodu v Rumunsku. Díky nim dokázala rumunská pobočka udržet konzistentně vysokou kvalitu vyráběných komponent, která je jedním z hlavních požadavků automatizační strategie společnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 7. 2018 | Počet zobrazení: 175
 

Mazak chystá otevření nového muzea strojů

Společnost Yamazaki Mazak otevře při příležitosti 100. výročí od založení firmy své vlastní historické centrum obráběcích strojů. Nové muzeum bude otevřeno v japonském městě Minokamo na podzim příštího roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 7. 2018 | Počet zobrazení: 168
 

Inspekční kamery pro obtížně dostupné prostory

Náročné průmyslové provozy v obtížně dostupných prostorách potřebují výkonný nástroj pro diagnostiku, proto společnost Fluke nabízí řešení v podobě dvou inspekčních kamer DS701 a DS703 FC. Videoskopy jsou přenosné a manipulace s nimi je snadná. Hodí se i pro práci ve velmi prašném prostředí.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 7. 2018 | Počet zobrazení: 157