Další dvě sběrné linky do Německa

Nově nyní vyráží z Kladna, sídla české logistické firmy Dachser, každý den přímé linky do Frankfurtu nad Mohanem a Hamburku. Tím Dachser umožňuje ještě rychlejší dodání zboží k našim západním sousedům středního a severního Německa. Firma tak rozšířila počet svých linek sběrné služby v České republice na 89.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 11. 2017 | Počet zobrazení: 177
 

Rychlodobíječky dostaly zelenou a tím i grant

Rychlé dobití elektromobilu při cestách napříč Českem a okolními zeměmi se stává stále dostupnější. Projekt Elektromobilita ČEZ uspěl v evropském grantovém řízení na výstavbu dalších 63 rychlodobíjecích stanic. Jde o program Connecting Europe Facility (CEF), jehož prostřednictvím Evropská komise podporuje propojování Evropy instalací dobíjecích bodů podél hlavní silniční sítě TEN-T.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 11. 2017 | Počet zobrazení: 168
 

Síťové skenery s přímým připojením

Skenery jsou ideální pro malé a středně velké kanceláře, do prostředí firem, bank a finančních institucí, ordinací a hotelů, lze je používat ve třech režimech skenování s odesláním, což znamená, že je možné je ovládat pomocí počítače nebo bez něj, případně přes rozhraní USB.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2017 | Počet zobrazení: 206
 

Nová generace bezdrátových sluchátek Bose

Na náš trh přichází nová generace sluchátek Bose QuietComfort 35 s aktivním potlačením okolních ruchů a oceňovanou kvalitou zvuku. Disponuje vestavěným tlačítkem pro ovládání úrovně potlačení okolí nebo přivolání služeb asistenta Google.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2017 | Počet zobrazení: 176
 

Klávesnice s odnímatelnou područkou

Nová mechanická klávesnice MasterKeys MK750 společnosti Cooler Master nabízí nejen eloxované hliníkové tělo, kvalitní Cherry MX spínače a RGB podsvícení, ale i odnímatelnou magnetickou područku a odpojitelný USB Type-C kabel.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 11. 2017 | Počet zobrazení: 166
 

Murrelektronik na veletrhu SPS IPC Drives 2017

Jako jeden z předních výrobců moderní a inovativní automatizační techniky je společnost Murrelektronik i v tomto roce na veletrhu SPS IPC Drives (28.-30. 11. Norimberk). V hale 9 ve svém stánku č. 325 představí nové výrobky a nová inovativní řešení.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 11. 2017 | Počet zobrazení: 174
 

Legální ochrana jsou bezpečnostní dveře

V současnosti používají zloději při vloupání stále nové a propracovanější metody. Přitom neváhají loupit i pro pár stovek. Loupí se všude, nejvíce vloupání je ale dlouhodobě v Praze, Ústeckém kraji a ve Středních Čechách. Nejméně ve Zlínsku.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 11. 2017 | Počet zobrazení: 195
 

Pozor na auta zaplavená hurikány

Společnost Cebia upozorňuje na rizika pořízení individuálně dovážených vozidel z USA. Letos Spojené státy zasáhly dva silné a ničivé hurikány - Harvey a Irma, které způsobily rozsáhlé záplavy. Podle údajů amerických úřadů poškodily skoro milion automobilů.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 11. 2017 | Počet zobrazení: 159
 

Seat sází na autobusy na požádání nebo sdílené cestování

Automobilka Seat otevřela laboratoř Metropolis:Lab v Barceloně, jejímž cílem je analyzovat a nacházet chytrá řešení pro výzvy, jimž čelí mobilita budoucnosti, a přispívat k vedoucímu postavení značky v oblasti síťově propojeného automobilu. Jde o optimalizování vztahu mezi veřejností, chytrým městem a službami v oblasti mobility.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 11. 2017 | Počet zobrazení: 158
 

Linde MH přebírá start-up Comnovo

Výrobce manipulační techniky, společnost Linde Material Handling, převzal start-up Comnovo z německého Dortmundu. Touto akvizicí Linde MH rozšířila své portfolio doplňkových bezpečnostních řešení a inovativních metod v oblasti zařízení pro lokalizaci vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 11. 2017 | Počet zobrazení: 156