Novinky ze světa strojírenských technologií na EMO 2019

V Hannoveru začal přední světový veletrh zpracování kovů EMO 2019 a tamní výstaviště se pro týden od 16. do 21. září stává Mekkou pro výrobní technologie, které představují stěžejní součást každého průmyslového výrobního procesu. Tématem letošního ročníku jsou „Inteligentní technologie, které řídí výrobu zítřka!“

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 9. 2019 | Počet zobrazení: 732
 

Startuje oblíbená akce 7 dní Peugeot

Speciální nabídka 7 dní Peugeot přináší každoročně zvýhodněné ceny či benefity pro klienty, kteří už akční týden netrpělivě vyhlížejí. I nyní se mohou těšit na skvěle vybavené vozy za skvělé ceny.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 9. 2019 | Počet zobrazení: 597
 

Technické exponáty v centru EURAZIO

V Modleticích u Prahy uvede společnost 4ISP v rámci oslav 10. výročí firmy na trhu ve svém centru EURAZIO výstavu pod názvem Technologická evoluce z nadhledu.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 9. 2019 | Počet zobrazení: 596
 

Nová sonda pro bezkontaktní 3D skenování

Společnost Renishaw uvádí na trh novou sondu RFP fringe probe určenou pro použití s 5osým měřicím systémem REVO pro souřadnicové měřicí stroje (CMM). Návštěvníci MSV v Brně budou mít možnost prohlédnout si nový systém RFP ve stánku společnosti Renishaw v hale P.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 9. 2019 | Počet zobrazení: 591
 

Největší e-mailové hrozby pro firmy

Přes 90 % dnešních kybernetických útoků začíná phishingovými e-maily, jejich cílem se za poslední rok stalo nejméně 75 % firem a organizací. Společnost GFI Software vyspecifikovala aktuálně šest největších hrozeb pro podnikové e-maily - jde o spamy, malware, phishingové útoky, zneužití podnikových e-mailů (BEC), sdílení firemní pošty a falešné domény (spoofing).

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2019 | Počet zobrazení: 363
 

První herní USB-C bezdrátový headset na světě

Společnost SteelSeries uvedla na trh Arctis 1 Wireless - první herní headset s USB-C pro bezztrátový bezdrátový přenos napříč čtyřmi odlišnými systémy. Tento nejnovější přírůstek rodiny Arctis nabízí zeštíhlený design podobně jako model Arctis 1, ale konektivitu zajišťuje malý USB-C adaptér s nízkou odezvou a bezztrátovým připojením.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2019 | Počet zobrazení: 367
 

Toyota staví továrnu na zpracování lithia

V červnu začala Toyota s výstavbou první továrny na čištění lithia pro výrobu autobaterií v Japonsku. Jde o společný prjekt japonského koncernu a australské těžební společnosti Orocobre a zároveň o další krok k vyšší nezávislosti ve výrobě elektromobilů a hybridů.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2019 | Počet zobrazení: 378
 

Důležité složky do li-ion baterií

Lithium-iontové baterie jsou klíčovou technologií pro budoucnost osobní i nákladní dopravy. Jejich výroba prudce roste především kvůli trendu e-mobility. Zatímco v roce 2018 bylo na světě pro tyto účely vyráběno přibližně 64 % těchto baterií, do roku 2025 toto číslo vzroste na více než 85 %.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2019 | Počet zobrazení: 368
 

Víte, proč je vaše firma v mínusu?

Založili jste si firmu, protože máte co nabídnout a pomalu rostete. Jenže s růstem logicky začíná být všechno okolo malé, stejně jako byt o dvou místnostech čtyřčlenné rodině. Pokud na účtu vaší firmy převažují červená čísla, existuje pět možných důvodů, proč vaše firma prodělává.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2019 | Počet zobrazení: 380
 

Volkswagen odhaluje nový design značky a logo

Značka Volkswagen odhalila v předvečer prvního tiskového dne mezinárodního autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem své nové logo a nový design značky. Touto světovou premiérou, společně s představením elektromobilu ID.31, začíná nová éra pro Volkswagen.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2019 | Počet zobrazení: 414