Externí disk s vestavěnou čtečkou

  Unikátní externí pevný disk Verbatim s vestavěnou čtečkou SD karet umožňuje pohodlně přenášet a zálohovat soubory. Po připojení k notebooku se pevný disk a čtečka karet zobrazují jako dvě samostatné diskové jednotky, což umožňuje přenos souborů.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 10. 2018 | Počet zobrazení: 226
 

Nejvýkonnější pracovní notebooky Lenovoou

Společnost Lenovo nedávno představila dva nové přírůstky výkonných mobilních pracovních stanic a notebooků. Zatím nejtenčí, nejlehčí a nejvýkonnější pracovní stanice Lenovo ThinkPad P1 přináší perfektní kombinaci spolehlivosti a tradičního designu. K těmto přibyl model ThinkPad X1 Extreme, doposud nejvýkonnější zařízení ve své kategorii.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 10. 2018 | Počet zobrazení: 213
 

S mobilním přístupem k firemním e-mailům se potýká 42 % IT administrátorů

Společnost GFI Software uvedla, že podle letošního průzkumu mezi českými a slovenskými IT administrátory řešení GFI a Kerio, zůstávají v oblasti elektronické pošty největším problémem spamy a viry. Hned za nimi se objevuje přístup k elektronické poště z nedostatečně zabezpečených BYOD zařízení.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 10. 2018 | Počet zobrazení: 279
 

Lékařská diagnostika v kapesním formátu

Zatímco např. malé domácí měřiče krevního tlaku se už staly běžnou záležitostí, za řadou dalších vyšetření, jako je třeba EKG, musíme stále k lékaři. Na trhu sice existuje několik přenosných osobních EKG, ale většinou ne zcela miniaturních rozměrů.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 10. 2018 | Počet zobrazení: 416
 

Fernando Costa vystavuje společně s modely DS

Showroom DS World Paris se od 26. října změnil na galerii moderního umění - hostí zde sochaře Fernanda Costu, který vytvořil dvě díla speciálně na oslavu zrodu nového modelu DS 3 Crossback. Výstava bude otevřena až do 1. prosince 2018 na pařížské adrese 33 rue François 1er.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 10. 2018 | Počet zobrazení: 239
 

Pozvání do kina: Nebezpečná laskavost

V minulém týdnu se začal v kinech promítat snímek v režii Paula Freiga Nebezpečná laskavost. Film byl natočen podle knižního bestselleru stejnojmenného názvu od Darcey Bell, žánrově spadajícího do psychothrilleru. Jde o příběh dvou kamarádek, do jejichž rolí režisér obsadil Annu Kendrick (jako Stephanii) a Blake Lively (Emily) v humorně zapleteném thrilleru.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 10. 2018 | Počet zobrazení: 227
 

Hradeckokrálový Dachser se stěhuje

Do zcela nových skladových a administrativních prostor se přestěhuje pobočka logistického providera DACHSER Hradec Králové. Na celkové ploše 4760 m2 bude poskytovat široké spektrum logistických služeb včetně skladování, konsolidace zboží pro regionální a dálkové přepravy i kontraktní logistiky.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 10. 2018 | Počet zobrazení: 301
 

Hennlich nově s úspornějšími výměníky

Společnost Hennlich přichází nově na trh s polštářovými deskovými výměníky. Ty oproti standardním typům výměníků pracují efektivněji a při stejném výkonu zabírají až o třetinu menší prostor. Využitelné jsou především pro lázně v galvanizovnách, ale i dalších provozech, kde je potřeba ohřívat či naopak chladit kapaliny.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2018 | Počet zobrazení: 212
 

Bezdrátová nabíjecí zařízení od Trustu

Výrobce příslušenství pro digitální zařízení, společnost Trust, uvedla na trh dvojici podložek pro bezdrátové nabíjení a powerbanku s kapacitou 20 000 mAh.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2018 | Počet zobrazení: 207
 

Obří vícedotykové stěny

Společnost Panasonic uvedla na trh nové dotykové videostěny ShadowSense, které nabízí vynikající viditelnost, výkon, spolehlivost a širokou škálu úprav. Řešení, které je určeno pro obchodní centra, muzea a high-endové korporace, lze plně přizpůsobit potřebám zákazníka.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2018 | Počet zobrazení: 283