Víte kdo ponese olympijskou pochodeň v Tokiu 2020?

Toyota uzavřela oficiální dohodu o partnerské spolupráci s Organizačním výborem Olympijských a Paralympijských her, a bude součástí štafety olympijské pochodně v rámci her v Tokiu v roce 2020.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 1. 2019 | Počet zobrazení: 309
 

Promluvte si se zlodějem přes IP kameru

Zabezpečovací systém Evolveo Securix přináší HD kvalitu obrazu, PIR snímač pohybu i detektor otevření dveří či oken. Mikrofon s reproduktorem umožňují oboustrannou komunikaci. Systém se ovládá chytrým telefonem.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 1. 2019 | Počet zobrazení: 318
 

Multimonitorová řešení AOC

Společnost AOC nabízí široké portfolio monitorů pro různé účely. Mnohé z nich se hodí uživatelům, kteří hledají maximální produktivitu nebo se chtějí co nejvíce ponořit do hraní. K tomu se hodí právě multimonitorová uspořádání.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 1. 2019 | Počet zobrazení: 304
 

Animovaný agent bude jezdit v Audi

Pro animovaný film „Špioni v převleku“ (Spies in Disguise) vytvořila značka Audi virtuální koncepční automobil Audi RSQ e-tron s futuristickým designem. Jde o autonomní vozidlo s umělou inteligencí pro hlavní postavu superagenta, jemuž propůjčil hlas Will Smith. Animovaný film bude uveden do kin v září 2019.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 12. 2018 | Počet zobrazení: 223
 

Dotyk Valašska aneb slivovice jinak

Slivovice je jedním z pokladů Valašska a s její výrobou si lidé hrají, příprava kvasu se dědí z pokolení na pokolení. K tomu vzniká spousta pokrmů i dalších nápojů, do nichž se slivovice přidává. Jeden z nich je Touch of Valachy, který byl oceněn v celostátní barmanské soutěži.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 12. 2018 | Počet zobrazení: 253
 

Fordí psí bouda s aktivním potlačováním hluku okolí

Oslavy příchodu nového roku není jen radost a veselí, ale také stres z ohňostrojů. Ano, a nejvíce to odnášejí domácí zvířata. Zvuk explozí je dokáže pěkně potrápit a zprostředkovaně i jejich majitele.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 12. 2018 | Počet zobrazení: 234
 

Robot to umí i se dřevem

Lidé pracující v dřevozpracujícím průmyslu jsou často vystaveni fyzicky velmi náročným pracím. Roboty jsou alternativou a mohou zbavit zaměstnance namáhavých úkolů. Například ve společnosti Sägewerk Echtle KG obsluhuje robot Kuka typu KR 180 R3200 PA celou linku na zpracování dílů.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 12. 2018 | Počet zobrazení: 275
 

Modernizace vzduchových jističů snižuje ztráty

Retrofit od Schneider Electric patří mezi nejžádanější a nejpraktičtější způsoby, jak rychle a navíc v ostrém provozu modernizovat stárnoucí elektrická zařízení, která napájejí důležité technologické uzly. Často se tímto způsobem inovují vzduchové a kompaktní jističe nízkého napětí.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 12. 2018 | Počet zobrazení: 263
 

Vliv osvětlení na spotřebitelské chování

Při nakupování hrají důležitou roli emoce. Důvod je zcela logický, zákazníci využívají všechny smysly a ten vizuální patří mezi nejdůležitější. Díky kvalitnímu osvětlení vystaveného zboží, citlivé instalaci svítidel v rámci architektury a uspořádání policových systémů prodejen je zákazník ochoten v prodejně strávit více času.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 12. 2018 | Počet zobrazení: 245
 

Mobilní řešení pro kontrolu totožnosti

Řešení pro pasovou kontrolu Toughpad FZ-M1 Passport společnosti Panasonic umožňuje jednoduchou mobilní identifikaci a kontrolu např. při vstupu do budovy nebo na koncert.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 12. 2018 | Počet zobrazení: 244