Mikrodatové centrum boduje v soutěžích

Česká společnost Altron získala prestižní ocenění Vizionář 2018 za inovativní projekt mikrodatového centra (Altron Micro DC). To zároveň získalo i čestné uznání v rámci projektu Inovace roku. Nové Micro DC je určeno pro zajištění chodu celého firemního ICT v jednom racku.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2019 | Počet zobrazení: 284
 

Linde přináší s novou aplikací větší přehled a bezpečnost

Společnost Linde Material Handling představila nový modul svého systému „connect“ pro monitorování pohybu flotil manipulačních vozíků. Digitální aplikace „Mapování pohybu vozíků“ využívá nové technologie pro lepší přehled o provozu manipulační techniky. Snadněji identifikuje aktuální polohu vozíku.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2019 | Počet zobrazení: 288
 

Nová pneumatika Blizzak poskytuje pocit jistoty a bezpečí

Bridgestone modernizuje produktovou řadu prémiových zimních pneumatik Blizzak a novinka Blizzak LM005 s jedinečným dezénem a nejmodernější směsí Nano Pro-tech poskytuje řidičům výjimečnou ovladatelnost a bezpečnost dokonce i v náročných podmínkách. Nabízí optimální provozní vlastnosti na mokru, sněhu i ledu.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2019 | Počet zobrazení: 296
 

Stohovací vozík s integrovanou li-ion baterií

Společnost Jungheinrich představila zcela nový elektrický stohovací vozík ERC 216zi. Díky lithium-iontové baterii jde o nejkratší vysokozdvižný vozík ve své třídě. Nabízí maximální bezpečnost díky nové třístranné plošině a krytu nad hlavou a umožňuje vynikající manévrovatelnost.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2019 | Počet zobrazení: 302
 

Peugeot Outillage uvádí novou řadu nářadí

Značka Peugeot Outillage při uvedení nového nářadí je doprovází novým logem, novým podpisem značky a novými webovými stránkami. Kompletní řada nástrojů EnergyHub je již nyní k dispozici v největších hobby marketech, ve specializovaných on-line obchodech a v on-line butiku Peugeot.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2019 | Počet zobrazení: 318
 

StrongPhone Z3 - Odolný, tlačítkový a s extrémní výdrží

Novinka v nabídce odolných telefonů značky Evolveo navazuje na předchozí úspěšný model Z1 a přináší mimo jiné nejen vysokou odolnost, ale i díky 2800mAh baterii extrémní, několikadenní výdrž. Na první pohled je zřejmé, že je design telefonu StrongPhone Z3 maximálně přizpůsoben své největší přednosti - odolnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2019 | Počet zobrazení: 300
 

Chcete profi termokameru nebo hračku?

Vybrat si z široké nabídky termokamer není lehký úkol a koupit si pro práci levnou hračku může vyjít pěkně draho. Ne všechny infračervené kamery jsou konstruovány stejně. Kvalitní termokameru poznáte podle řady faktorů.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2019 | Počet zobrazení: 286
 

VUT opět hostí největší technickou soutěž EBEC 2019

Již tradičně na Vysokém učení technickém v Brně proběhne lokální kolo soutěže EBEC (European BEST Engineering Competition), která se pyšní statusem největší mezinárodní technické soutěže ve střední Evropě pro studenty vysokých škol.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 2. 2019 | Počet zobrazení: 323
 

ŽĎAS vyrobil díly pro vodní elektrárnu Kamýk

Společnost ŽĎAS je jako kvalitní výrobce strojních zařízení úspěšná v získávání kontraktů pro vodní energetiku. Dokončila náročný projekt na výrobu stěžejních dílů oběžného kola Kaplanovy turbíny pro vodní elektrárny Kamýk nad Vltavou a následně zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku čtyř oběžných lopat pro rekonstrukci vodní elektrárny Nové Mlýny.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 2. 2019 | Počet zobrazení: 322
 

Roboty KUKA řeší nedostatek zaměstnanců

Od svého uvedení na trh v roce 2010 dodala společnost KUKA více než 100 000 robotů řady KR QUANTEC. Důvodem zájmu o ně je jejich vysoká spolehlivost a univerzálnost s širokým spektrem aplikací.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 2. 2019 | Počet zobrazení: 299