Velkoformátový pracant od Philipsů

Společnost MMD uvedla na trh nový 27palcový QHD monitor Philips určený především pro firemní použití. Nový model s označením 272B8QJEB je určen pro všechny firemní aplikace, které požadují vynikající rozlišení a vysoký výkon.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 153
 

Continental nabízí změření hloubky dezénu

Od 3. dubna odstartuje společnost Continental unikátní průzkum Vision Zero Roadshow, při kterém se zaměří na stav pneumatik českých řidičů. V deseti největších městech České republiky bude tým společnosti Continental na čerpacích stanicích Shell měřit hloubku dezénu.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 158
 

Vysoce výkonné Eagle F1 zkracují brzdnou dráhu SUV

Svůj nejnovější přírůstek pneumatik pro nejrozšířenější automobilový segment SUV uvedla společnost Goodyear na náš trh. Jde o pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, které nabízejí účinnější brzdění a lepší ovladatelnost vozu za jakýchkoli podmínek na silnici.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 153
 

Odolný tablet s termokamerou

Společnost Panasonic představila plně odolný tablet Toughpad FZ-M1 vybavený termálním zobrazováním pro průmyslové využití. Umožňuje snímat a zpracovávat fotografie na cestách, je vybavený mikrokamerou s termálním zobrazováním FLIR a funguje na systému Windows.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 164
 

Ericsson zavádí technologie AI do celého portfolia svých produktů a služeb

V rámci celé organizace a ve všech zákaznických aktivitách se společnost Ericsson zaměří na strojovou inteligenci. Cílem je dosáhnout díky zavedení technologií umělé inteligence automatickou optimalizaci sítí a zvýšení efektivity.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 180
 

Společný vývoj bezpečnostních řešení pro autonomní automobily

Společnosti Panasonic Corporation a Trend Micro Incorporated oznámily uzavření dohody o společném vývoji bezpečnostního řešení, které umožní detekovat kybernetické útoky proti autonomním a propojeným vozidlům a zároveň nabídne co nejvyšší možnou ochranu proti těmto útokům.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 143
 

Lenovo zahajuje partnerství s Ferrari

Společnost Lenovo uzavřela partnerství se společností Scuderia Ferrari, které začalo se zahájením nové sezóny, a to v neděli 25. března 2018 v australském Melbourne. Partnerství bude znázorněno umístěním loga Lenovo na boční křídlo a přední odpružení vozu Scuderia Ferrari 2018, a stejně tak na uniformách závodních jezdců.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2018 | Počet zobrazení: 156
 

EffiShuntery 500 jezdí v barvách Škody Auto

Největší česká automobilka Škoda Auto začala k seřazování nákladních vlaků s novými vozy na své vlečce využívat dvě lokomotivy EffiShunter 500 z produkce společnosti CZ LOKO. Součástí kontraktu jsou i desetileté komplexní služby na jejich údržbu a servis.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2018 | Počet zobrazení: 156
 

ŠKODA na výstavě Techno Classica

Na 30. ročníku výstavy historických vozidel a youngtimerů Techno Classica v německém Essenu představila mladoboleslavská Škoda řadu unikátních vozů, které formovaly její historii. K vidění byli zástupci luxusních vozů, předchůdci modelů se zvýšenou průchodností terénem (dnešní SUV) či otevřené modely a zástupci na poli motorsportu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2018 | Počet zobrazení: 145
 

Seat nabízí jarní očistu pro vznětové motory

Značka Seat prodlužuje nabídku filtrů pevných částic (DPF) v kvalitě Originálních dílů Seat nebo Economy dílů pro starší vozidla za velmi výhodné ceny. Majitelé vozidel Seat s nefunkčním či dokonce demontovaným filtrem pevných částic tak mohou při montáži nového filtru DPF významně ušetřit.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 3. 2018 | Počet zobrazení: 153