Speciální kufr pro ROG Phone II

ASUS začal v Česku prodávat pod názvem Super Pack speciální kufr obsahující sedm různých doplňků a příslušenství pro herní smartphone ROG Phone II, který byl navržen s ohledem na potřeby náročných hráčů.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 2. 2020 | Počet zobrazení: 277
 

Výroba automobilů v lednu vzrostla

Sdružení automobilového průmyslu (SAP) přináší tradiční přehled o výrobě motorových vozidel v Česku, která za období od 1. do 31. ledna 2020 vzrostla o 2,6 % ve srovnání z loňským lokem.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 2. 2020 | Počet zobrazení: 288
 

Cupra má nové sídlo

Sofistikovaná značka, zasvěcená designu, sportu a inovacím přesahující hranice automobilového světa, nemůže mít obyčejné zázemí. Proto si vybudovala globální centrálu Cupra Garage, jež věrně reprezentuje její DNA.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 2. 2020 | Počet zobrazení: 303
 

Auto fólie si zahrály ve filmu

Do českých kin vstoupila na konci ledna nová gangsterka britského režiséra Guye Ritchieho s názvem Gentlemani. Nechybí hvězdné herecké obsazení, napínavé scény a rychlá auta. A zrovna ta byla designově doplněna speciálními fóliemi od technologické firmy 3M.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 2. 2020 | Počet zobrazení: 292
 

Objednávka až 420 elektrických Crafterů

Volkswagen Užitkové vozy dodá v průběhu příštích dvou let celkem 420 skříňových vozů e-Crafter francouzské společnosti Chronopost, která se specializuje na městskou logistiku. Dceřiná firma koncernu Groupe La Poste se rozhodla pro model e-Crafter po rozsáhlých testech.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 2. 2020 | Počet zobrazení: 306
 

„Obchodní dům V. J. Rott. - 180 let od založení obchodu“

Národní technické muzeum připomíná formou výstavní vizitky 180. výročí od založení obchodního domu V. J. Rott. Tento dodnes věhlasný pražský obchod, založený již v roce 1840 Vincencem Josefem Rottem, byl celorepublikově znám šíří svého sortimentu.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 2. 2020 | Počet zobrazení: 294
 

Linde MH na Retail Summitu 2020

Společnost Linde Material Handling ČR se představila na 26. ročníku Retail Summitu jako jeden z partnerů konference. Využila tak příležitost předvést svoji komplexní nabídku intralogistických řešení a skladové techniky odborníkům z firem a oblasti e-Commerce, nezávislého českého obchodu, dodavatelů zboží, služeb a technologií.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 2. 2020 | Počet zobrazení: 301
 

Víte, co dělat s baterií, která dosloužila?

Baterie nám usnadňují život, v domácnosti nás běžně obklopuje až padesát různých baterií, které napájejí naše elektronické pomocníky, ať už jde o dětské hračky, nástěnné hodiny či dálkové ovladače.. Co ale pak s nimi?

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 2. 2020 | Počet zobrazení: 321
 

Toyoty pokořily Pól nedostupnosti

Speciálně upravené terénní picku-upy Toyota Hilux pokořily místo s nejnižší průměrnou teplotou na Zemi. V Antarktidě dosáhly Pólu nedostupnosti, na kterém panuje teplota v průměru -58,2 °C.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 2. 2020 | Počet zobrazení: 293
 

Kia ukázala první snímky nového Sorenta

Společnost Kia Motors odhalila ještě před veřejným uvedením nového SUV Sorento na mezinárodním ženevském autosalonu první oficiální fotografie. Jde o sebejistější a vyzrálejší model s atraktivním designem.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 2. 2020 | Počet zobrazení: 287