Dachser certifikován pro farmaceutické zásilky

Mezinárodní logistický provider Dachser získal certifikaci CEIV Pharma od organizace IATA pro zásilky z farmaceutického průmyslu pro svoji další pobočku. Jde již o čtvrtou pobočku (Dachser Atlanta v USA) v síti leteckých a námořních přeprav s nejvyšším stupněm certifikace logistiky v oblasti Life Science & Healthcare.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2019 | Počet zobrazení: 303
 

Virtuální Smart City podle ABB

ABB Elektrotechnika spustila interaktivní Smart City na konci října před Světovým dnem měst. Online nástroj pro stolní počítače je přístupný přes abbsmartcities.com. Interaktivní mapa ukazuje některá z bezpečných, inteligentních a udržitelných řešení, která mohou přispět k vytvoření komplexního inteligentního města.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2019 | Počet zobrazení: 307
 

Nová řada silničních nákladních pneumatik Kelly

Společnost Goodyear ohlašuje dvě nové silniční nákladní pneumatiky značky Kelly. Jde o Armorsteel KSM2 a KDM2. Nová řada se doporučuje pro vozové parky hledící na cenu a je v prodeji v síti vybraných poskytovatelů servisních služeb.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2019 | Počet zobrazení: 311
 

Generální ředitelka Citroënu ocenila české zastoupení

Během jednodenní návštěvy v Praze předala Generální ředitelka Citroën, paní Linda Jackson, českému zastoupení značky speciální ocenění pro nejlepšího importéra za rok 2018 – Citroën Best Importer Award 2018.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2019 | Počet zobrazení: 320
 

Elektrický Mustang Mach-E přináší dojezd až 600 km

Poprvé v pětapadesátileté historii Mustangu rozšiřuje Ford tuto modelovou řadu o elektromobil. Čistě elektrický Mustang Mach-E se v nabídce značky zařadí po bok Mustangů fastback a convertible, a symbolizuje začátek nové éry modrého oválu.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2019 | Počet zobrazení: 319
 

24hodinový test Toyota Eco Race

Vozy na hybridní pohon dokážou po Praze jezdit až ze dvou třetin zcela bez emisí, čistě na elektrický pohon. Potvrdil to 24hodinový test vozů Toyota na hybridní pohon pod názvem Toyota Eco Race 2019, který se uskutečnil minulý týden v Praze.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2019 | Počet zobrazení: 300
 

Vidět a být viděn - s technologií AFL

Řidiči vozů Opel nemají problém s nočním osvětlením, Corsy, Astry a Insignie jsou vybaveny pro řízení v noci díky světlometům IntelliLux LED Matrix. Po nižší střední třídě přiváží německá značka adaptivní, neoslňující full LED světlomety i do segmentu malých vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 19. 11. 2019 | Počet zobrazení: 303
 

Účinná technologie rozpoznávání obličeje při sportu

Systém pro rozpoznání obličeje FacePRO od společnosti Panasonic zajišťuje bezpečnější návštěvu fotbalových utkání v dánském městě Brøndby. Software dokáže ve spojení s kamerovým systémem automaticky identifikovat osoby, kterým byl vstup na utkání zakázán.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 11. 2019 | Počet zobrazení: 330
 

Hybridní modulární energetický řetěz je o 50 % lehčí

Společnost igus vyvinula svůj první hybridní energetický řetěz z plastu a kovu pro aplikace bezpečného vertikálního vedení kabelů a hadic. Nový energetický řetěz YE.42 je díky využití vysoce výkonných polymerů o 50 % lehčí oproti konvenčním kovovým řetězům.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 11. 2019 | Počet zobrazení: 324
 

Full HD signál do různých portů

Na počátku je signál Full HD a potřeba propojení jednotlivých zařízení s různými porty. Pro tuto situaci nabízí značka Evolveo sérii adaptérů a prémiových propojovacích kabelů. Společným jmenovatelem je podpora Full HD, kvalitní kabel potažený nylonovým opletem, dvojité stínění nebo pozlacené konektory 24karátovým zlatem.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 11. 2019 | Počet zobrazení: 332