Největší e-mailové hrozby pro firmy

Přes 90 % dnešních kybernetických útoků začíná phishingovými e-maily, jejich cílem se za poslední rok stalo nejméně 75 % firem a organizací. Společnost GFI Software vyspecifikovala aktuálně šest největších hrozeb pro podnikové e-maily - jde o spamy, malware, phishingové útoky, zneužití podnikových e-mailů (BEC), sdílení firemní pošty a falešné domény (spoofing).

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2019 | Počet zobrazení: 287
 

První herní USB-C bezdrátový headset na světě

Společnost SteelSeries uvedla na trh Arctis 1 Wireless - první herní headset s USB-C pro bezztrátový bezdrátový přenos napříč čtyřmi odlišnými systémy. Tento nejnovější přírůstek rodiny Arctis nabízí zeštíhlený design podobně jako model Arctis 1, ale konektivitu zajišťuje malý USB-C adaptér s nízkou odezvou a bezztrátovým připojením.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2019 | Počet zobrazení: 284
 

Toyota staví továrnu na zpracování lithia

V červnu začala Toyota s výstavbou první továrny na čištění lithia pro výrobu autobaterií v Japonsku. Jde o společný prjekt japonského koncernu a australské těžební společnosti Orocobre a zároveň o další krok k vyšší nezávislosti ve výrobě elektromobilů a hybridů.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2019 | Počet zobrazení: 296
 

Důležité složky do li-ion baterií

Lithium-iontové baterie jsou klíčovou technologií pro budoucnost osobní i nákladní dopravy. Jejich výroba prudce roste především kvůli trendu e-mobility. Zatímco v roce 2018 bylo na světě pro tyto účely vyráběno přibližně 64 % těchto baterií, do roku 2025 toto číslo vzroste na více než 85 %.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2019 | Počet zobrazení: 292
 

Víte, proč je vaše firma v mínusu?

Založili jste si firmu, protože máte co nabídnout a pomalu rostete. Jenže s růstem logicky začíná být všechno okolo malé, stejně jako byt o dvou místnostech čtyřčlenné rodině. Pokud na účtu vaší firmy převažují červená čísla, existuje pět možných důvodů, proč vaše firma prodělává.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2019 | Počet zobrazení: 298
 

Volkswagen odhaluje nový design značky a logo

Značka Volkswagen odhalila v předvečer prvního tiskového dne mezinárodního autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem své nové logo a nový design značky. Touto světovou premiérou, společně s představením elektromobilu ID.31, začíná nová éra pro Volkswagen.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2019 | Počet zobrazení: 333
 

SPS se chystá na jubilejní ročník

Veletrh SPS IPC Drives se od letošního roku změnil na SPS – Smart Production Solutions. Jeho osvědčený koncept a obsahové zaměření již 30 let etablovaného odborného veletrhu věnovaného chytré a digitální automatizaci zůstávají zachovány.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2019 | Počet zobrazení: 389
 

Veletrh IT bezpečnosti už je na dohled

Od 8. do 10. října 2019 bude výstaviště v Norimberku ve znamení kybernetické bezpečnosti. Stane se dějištěm mezinárodního veletrhu a kongresu it-sa, zaměřeného právě na tuto vysoce aktuální oblast.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2019 | Počet zobrazení: 428
 

Dvojité jubileum

Svou jubilejní pobočku, již 30. v pořadí, otevřela společnost Hecht v Kyjově na oslavu svého 25letého výročí od svého vzniku. Založena byla v roce 1994 českými majiteli, a první výrobky pro zahradu s označením Hecht se začaly prodávat již v roce 1998.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2019 | Počet zobrazení: 299
 

Systém Tokoz se prosadil v Itálii

Unikátní zamykací systém Tokoz Pro z produkce žďárské firmy Tokoz, který je založený na bázi lamelových stavítek, zaujal společnost Daken, evropskou jedničku a poskytovatele komplexního zabezpečení v logistice.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 9. 2019 | Počet zobrazení: 294