Tvář kampaně modelu T-Cross

Volkswagen spustil u příležitosti uvedení modelu T-Cross na evropský trh nevšední propagační kampaň, jejíž tváří a ambasadorkou se stala Cara Delevingne. Mimořádná podpora nejnovějšího SUV začíná sloganem „Pro všechno, čím jste“. 

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 5. 2019 | Počet zobrazení: 157
 

TechEd-DevCon - česká Mekka „ajťáků“

 V Praze začala největší IT konference v ČR - TechEd-DevCon 2019, které se účastní více než 550 tuzemských i zahraničních odborníků. Jde o největší setkání IT odborníků z praxe – od vývojářů, přes databázové experty, správce IT, konzultanty až po specialisty na zabezpečení a IT manažery.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 5. 2019 | Počet zobrazení: 156
 

Tisící uživatel zákaznického portálu

 Jubilejním klientem Zákaznického portálu společnosti Engel je dodavatel automobilového průmyslu Teknia, který v závodě Nivnice vyrábí široké spektrum produktů od technických součástí po náročné vizuální komponenty. Portál e-connect mu pomáhá zjednodušit nákup náhradních dílů.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 5. 2019 | Počet zobrazení: 190
 

Firmy mohou žádat o dotace na vysokorychlostní internet

 Agentura pro podnikání a inovace (API), zprostředkující subjekt Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), zahájila příjem žádostí do Výzvy II programu Vysokorychlostní internet.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 5. 2019 | Počet zobrazení: 145
 

Komerční síť 5G je zatím dostupná v 54 městech Švýcarska

Ericsson a společnost Swisscom, největší poskytovatel telekomunikačních služeb ve Švýcarsku, spustili jako první komerční 5G síť v Evropě, která podporuje běžně dostupné chytré telefony. Obě firmy společně spustily síť 17. dubna tohoto roku. Jediné, co bylo třeba zajistit, bylo zřízení 5G komerční licence pro Swisscom.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 5. 2019 | Počet zobrazení: 167
 

Pokojové antény pro přechod na vysílání DVB-T2

Šestice nových pokojových antén Xany, které uvádí společnost Evolveo uvádí na trh, je určena pro příjem digitálního i analogového vysílání DVB-T2 a má zajistit příjem vysílání v místech se silným signálem bez nutnosti používat společnou anténu nebo anténu venkovní.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 5. 2019 | Počet zobrazení: 152
 

Multifunkční zařízení pro dohled, přístup i komunikaci

Společnost Axis Communications představila novou síťovou dveřní video stanici AXIS A8207-VE, která umožňuje současně kamerový dohled, komunikaci s návštěvníky u dveří a řízení přístupu s pomocí RFID čtečky v jediném, snadno ovladatelném zařízení.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 5. 2019 | Počet zobrazení: 131
 

Opravdu chytrá kamera Huddly

Huddly jsou inteligentní (web)kamery stejnojmenné norské společnosti. Jde o inovativní produkty se zapojením umělé inteligence, které jsou určené pro všechny, kteří využívají v komunikaci videokonference.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 5. 2019 | Počet zobrazení: 129
 

Borhyová ambasadorkou značky DS

Značka DS pokračuje v rozvoji na českém trhu a ve svých řadách přivítala novou DS ambasadorku, oblíbenou moderátorku, držitelku mnoha televizních cen a tvář TV Nova, Lucku Borhyovou, která si pro své cesty vybrala nový atraktivní model, kompaktní prémiové SUV, DS 7 CROSSBACK.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 5. 2019 | Počet zobrazení: 166
 

Citroën spouští nový portál na přestavby

Užitkové automobily patří k tradici značky Citroën, která letos slaví 100. výročí svého vzniku. Kromě továrních verzí nabízí možnost přizpůsobení vozu specifickým potřebám předmětu podnikání budoucího majitele, proto přichází se specializovaným portálem na přestavby.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 5. 2019 | Počet zobrazení: 141