Dachser posiluje na jihu Čech

Mezinárodní logistický provider Dachser Czech Republic zahájil provoz v nové skladové hale v průmyslové zóně Světlík v Českých Budějovicích. V této nejrychleji rostoucí české pobočce bude poskytovat služby kontraktní logistiky včetně přeprav.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 11. 2023 | Počet zobrazení: 468
 

Upgradujte svou domácí síť již od necelých 1000 Kč

Dnes je rychlé a spolehlivé připojení k internetu nezbytné pro osobní i profesionální použití. S nárůstem chytrých domácností se vysoce výkonný router stal důležitějším než kdy dříve. Wi-Fi 6 router Mercusys MR60X je novým přírůstkem na trhu, který slibuje vyšší rychlost internetu, širší pokrytí a lepší výkon sítě.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 11. 2023 | Počet zobrazení: 377
 

Více žen do světa jedniček a nul

Deset žen, deset různých životních osudů a deset (snad) šťastných konců. To by měl být výsledek letošního společného CSR projektu společnosti Sodexo Benefity/Pluxee, největšího poskytovatele zaměstnaneckých benefitů v ČR, Sodexo Stop Hunger a neziskové organizace Czechitas a jejího nadačního fondu, Foto: Czechitas.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 11. 2023 | Počet zobrazení: 451
 

Vstřikované kluzné pouzdro pro vysoké mechanické zatížení

Zcela nové kluzné pouzdro iglidur Q3E, které zajišťuje bez mazání maximální únosnost při efektivní velkovýrobě, je určené pro použití ve stavebních a zemědělských strojích.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 11. 2023 | Počet zobrazení: 411
 

Vnímám svět jinak, přesto v něm žiju s vámi

To je název výstavy, která bude od 1. listopadu 2023 ke zhlédnutí ve foyeru 2. patra Národního technického muzea v Praze. Výstava putovala mnoha místy České republiky, naposledy zakotvila v Hořovicích a nyní bude v NTM v Praze.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 10. 2023 | Počet zobrazení: 432
 

Confidential Computing vrací důvěru v cloud

Přesunutí IT do cloudu umožňuje firmám ušetřit náklady, avšak jejich důvěra v cloudové aplikace stále není příliš vysoká kvůli obavám z neautorizovaného přístupu k důvěrným datům.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 10. 2023 | Počet zobrazení: 421
 

KION výrazně zlepšuje zisk a upravuje výhled pro fiskální rok 2023

Skupina KION Group bude i ve třetím čtvrtletí aktuálního fiskálního roku pokračovat ve zvyšování své ziskovosti, čímž výrazně překročí očekávání trhu, a to díky velké dynamice v segmentu Industrial Trucks & Services (ITS).

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 10. 2023 | Počet zobrazení: 417
 

A$AP Rocky se stává kreativním ředitelem projektu PUMA a F1

Globální značka PUMA oznámila novou dlouhodobou spolupráci s americkým hudebním umělcem, kreativcem a designérem A$AP Rockym. Jde o nadšeného fanouška motorsportu a společně s Pumou se zaměří na propojení sportovní a streatwearové módy v rámci F1 a bude tak udávat aktuální trendy nadcházející sezóny.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 10. 2023 | Počet zobrazení: 464
 

SEAT S.A. dosáhl letos v prvních devíti měsících rekordních výsledků

Společnost SEAT S.A. dosáhla v období od ledna do září 2023 rekordních finančních výsledků díky úspěchům značky CUPRA, vyššímu objemu prodeje značky SEAT a vyšší efektivitě.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 10. 2023 | Počet zobrazení: 353
 

Fiat představuje novou generaci pro práci

Ducato, Dobló a Scudou tvoří modernizovanou modelovou řadu Fiat Professsional, kterou charakterizuje nový design, nové systémy konektivity, nová generace ADAS a nové motorizace.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 10. 2023 | Počet zobrazení: 380