Definity Systems je plnocennou součástí ZAT

Společnost ZAT, nejstarší česká firma v oboru automatizace technologických procesů s téměř 60letou historií, posílila své portfolio dokončením fúze s dceřinou společnost Definity Systems, jejíž veškeré aktivity jsou nyní nově realizovány v obchodní struktuře ZAT.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 6. 2020 | Počet zobrazení: 184
 

ČR má monitorovací systém radiační situace

Občané měst a obcí v České republice mají nyní možnost aktivně monitorovat radiační situaci ve svém okolí. Monitorovací síť pro instituce, školy a širokou veřejnost byla vytvořena v rámci projektu RAMESIS podporovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 6. 2020 | Počet zobrazení: 185
 

Virtuální otevření nového centra CASA SEAT

Ve čtvrtek 4. června se poprvé otevřou brány CASA SEAT ve virtuální prezentaci budovy umístěné v srdci Barcelony. Manažeři společnosti a ambasadoři značky provedou virtuální návštěvníky různými prostory a místnostmi, v nichž získají detailní představu o všem, co CASA SEAT nabídne, jakmile bude možné fyzické otevření tohoto jedinečného společenského centra.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2020 | Počet zobrazení: 193
 

Společně proti Covid-19

Poptávka po testovacích sadách na nosní a krční výtěry bude i nadále silně stoupat kvůli pandemii Covid 19. Rakouský výrobce vstřikovacích strojů Engel a firma Hack Formenbau budou společně zajišťovat globální nabídku těchto přípravků – vyvinuly proces vysokoobjemové výroby testovacích tyčinek.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2020 | Počet zobrazení: 231
 

Co všechno podnikají firmy ve snaze uspokojit zaměstnance

Firmy často bojují o to, aby si udržely své zaměstnance. Jednou z cest bývá i to, že se s nimi snaží lépe komunikovat a dosahovat toho, aby se zaměstnanci ve firmě cítili dobře a rovněž měli pocit, že o ně má firma zájem.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 6. 2020 | Počet zobrazení: 185
 

Vzducholoď Goodyear se vrací nad Evropu

Po téměř deseti letech prolétá nad kontinentem legendární vzducholoď Goodyear. Návrat pověstného plavidla je zatím poslední v řadě nových investic značky Goodyear do jejího podnikání na evropském trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet zobrazení: 198
 

Na dovolenou s Peugeotem

Peugeot v České republice přichází s nabídkou obytného vozu Peugeot Boxer, kterou zajišťuje koncesionář značky Peugeot, firma Artcom Group. Pro vyznavače cestovatelské svobody jsou kromě možnosti nákupu obytného vozidla zajištěny i komplexní služby včetně testovacích jízd, poradenských služeb nebo pronájmu těchto vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet zobrazení: 184
 

Suzuki pomáhá ohroženým dětem

Symbolicky počínaje na Den dětí zahájila společnost Suzuki Česká republika systematickou podporu charitativní organizace Fond ohrožených dětí. Plánuje dlouhodobou materiální a finanční podporu této organizace, ale např. i pomoc zviditelnit jejich rozsáhlé aktivity v oblasti péče o děti v ohrožení života.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 6. 2020 | Počet zobrazení: 162
 

Nová Mokka už prochází testy

S příznačnou německou precizností se nyní vývojáři automobilky Opel věnují finálnímu naladění modelu Mokka nové generace. V testovacím centru se nastavuje zavěšení kol s ohledem na maximální akustický komfort, jízdní vlastnosti a bezpečnost. Na trhu by se nová Mokka měla objevit začátkem roku 2021.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2020 | Počet zobrazení: 198
 

Nová Firestone Winterhawk 4 umožní užívat si zimu

Firestone uvedla na trh novou generaci pneumatiky Firestone Winterhawk 4, své vlajkové lodi v segmentu zimních pneumatik. Jde o robustní zimní pneumatiku, která byla koncipována pro osobní automobily a silniční SUV.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2020 | Počet zobrazení: 169