Výkonný router pro malé a střední firmy

Novinka od Asusu, v podobě bezdrátového routeru BRT-AC828, nabízí rychlý a stabilní Wi-Fi signál, pokročilé zabezpečení sítě a snadnou správu. Je určena od malých po střední firmy, školy nebo státní instituce. Router dokáže přenášet data kombinovanou rychlostí až 2534 Mb/s ve dvou pásmech.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2017 | Počet zobrazení: 78
 

Bose prozradil tajemství - zvuk šířený do všech stran

Lidským uchem slyšitelné vysoké frekvence se šíří směrově. To je dávno známá pravda vycházející z fyzikálních zákonů. Výrobce zvukových systémů Bose však dokáže akustická pravidla přelstít. Vytvořili precizní konstrukci s velmi přesným řemeslným zpracováním. A jde to i z mobilu.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2017 | Počet zobrazení: 66
 

Jaderní elektrárna Tchien-wan dostala povolení k zavezení paliva

Čínský dozorný úřad National Nuclear Safety Administration (NNSA) vydal 9. srpna 2017 povolení k zavezení jaderného paliva do reaktoru VVER 1000 třetího bloku jaderné elektrárny Tchien-wan (angl. Tianwan). Tento blok se staví za pomoci ruské skupiny ASE, která patří do korporace pro atomovou energii Rosatom.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2017 | Počet zobrazení: 68
 

Nová Fiesta se dokáže přizpůsobit

Novinka modrého oválu ve znaku, model Fiesta, kterou Ford představil v polovině srpna na festivalu Friends Fest v Pardubicích, nabízí dosud největší paletu variant a nejširší možnosti individualizace. Přiváží nejrozsáhlejší nabídku asistenčních technologií ze všech malých vozů na trhu. Za celou svou historii (40letou) neměla Fiesta tak rozsáhlou modelovou řadu, kde figuruje stylová verze Titanium, sportovní ST-Line nebo luxusní Fiesta Vignale.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 8. 2017 | Počet zobrazení: 87
 

Největší setkání vozů Beetle na světě - už v pátek

Od pátku 18. do 20. srpna 2017 se setká na pobřeží v Travemünde největší komunita fanoušků modelu Beetle na světě. Letos se uskuteční již 13. ročník akce Beetle Sunshinetour a počet účastníků nadále roste, což dokládá 721 aktuálně přihlášených „brouků."

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 8. 2017 | Počet zobrazení: 68
 

Zájem o alternativní paliva roste

Díky státní podpoře, zatím pro města a obce, na pořízení vozů s alternativním pohonem (elektromobil, hybrid, CNG) je zvýšený zájem mezi novými vozy. Na trhu ojetých vozidel jsou ale prodejní trendy odlišné. Zákazníci se alternativních pohonů stále trochu bojí. Ojeté vozy s alternativním pohonem volí zpravidla lidé, kteří už s nimi mají nějaké zkušenosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 8. 2017 | Počet zobrazení: 71
 

Šifrované disky s nižší kapacitou

Dcera Kingston Digital společnosti Kingston Technology Company, největšího výrobce paměťových produktů na světě, rozšířila portfolio šifrovaných USB flash disků DataTraveler 2000 o disky s nižší kapacitou ( 4 a 8 GB).

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2017 | Počet zobrazení: 80
 

Revoluční cloudová platforma Zerops.io.

Společnost VSHosting vyvíjí unikátní cloudovou platformu Zerops.io (Zero Operations) pro hostování internetových aplikací. Novinka má zajistit maximální míru automatizace a pohodlí pro vývojáře, aby se klient nemusel o nic starat a současně infrastruktura myslela na vše, co je k produkčnímu provozu nutné.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2017 | Počet zobrazení: 82
 

Mostecký autodrom uvítá historické závodní motocykly

Skvělou podívanou, navíc zdarma si budou moci o víkendu dopřát příznivci motoristického sportu a historických vozidel. Na své si přijdou zejména fanoušci a milovníci těch jednostopých - rychlých motocyklů. Od 18. do 20. srpna bude patřit velký okruh na mosteckém autodromu závodům The Most Historic Motorcycle Weekend.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 8. 2017 | Počet zobrazení: 72
 

Basf založil dceru se zaměřením na 3D tisk

Prvním zářijovým dnem letošního roku zahájí provoz firma nazvaná Basf 3D Printing Solutions GmbH. Jde o novou dceřinou společnost skupiny Basf se specializovaným zaměřením v oblasti 3D tisku.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 8. 2017 | Počet zobrazení: 91