Peugeot uveřejnil výsledky za 2019

Peugeot v ČR dosáhl v roce 2019 třetím rokem po sobě rekordní prodeje. Loňský rok překonal o 522 vozů. S tržním podílem 5,22 % tak postoupil v žebříčku automobilek o jednu příčku na 5. pozici.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 1. 2020 | Počet zobrazení: 268
 

Test autonomního trajektu

V norském Trondheimu předvedla společnost Ericsson s operátorem Telia a norskou univerzitou NTNU demo verzi malého osobního trajektu, řízeného umělou inteligencí, který byl připojený k mobilní síti.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 1. 2020 | Počet zobrazení: 264
 

Špičkové materiály v profesionálních kolech

Speciálně vyrobené plasty Tepex společnosti Lanxess jsou díky jejich nízké hmotnosti určeny pro komponenty závodních kol.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 1. 2020 | Počet zobrazení: 264
 

Bridgestone posiluje partnerství s výrobci automobilů

Největší výrobce pneumatik, společnost Bridgestone, spustil v uplynulém roce průkopnické programy na základě konceptu CASE, díky kterému, a také novým technologiím, uzavírá různá partnerství s výrobci automobilů.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2020 | Počet zobrazení: 288
 

Zahradní technika se špičkovými motory

Že na motoru záleží nejvíce, platí i u zahradní techniky. Největším světovým výrobcem malých spalovacích motorů je americká firma Briggs & Stratton, jejíž motory jsou dostupné i na českém trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2020 | Počet zobrazení: 284
 

Zranitelnost aplikace TikTok

Jedna z nejstahovanějších aplikací na světě má už více než 1 miliardu uživatelů. Používají ji hlavně teenageři a děti pro vytváření a sdílení krátkých, často osobních a velmi citlivých videí.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2020 | Počet zobrazení: 267
 

Decentralizovaná řešení automatizace

Pokročilé koncepty elektrické instalace přivádějí všechny signály ze strojů do řídicího systému nebo cloudu ekonomicky nejvýhodnějším možným způsobem. Klíčem k nejlepší možné elektrické instalaci je zvážení všech fází životního cyklu stroje nebo systému.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet zobrazení: 284
 

Mobilita je základem moderního života

Společnost Continental představila během tiskové konference na veletrhu CES2020 v Las Vegas řadu inovací, které dokládají, jak významný příklad představuje v oblasti vývoje bezpečných, uživatelsky přívětivých a efektivních řešení pro moderní dopravu.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet zobrazení: 279
 

Převratná technologie Mini-LED pro špičkový výkon televizí

TCL Electronics, dominantní hráč na globálním trhu televizí a výroby produktů spotřební elektroniky, představil na veletrhu CES 2020 v Las Vegas novou generaci zobrazovací technologie Vidrian Mini-LED. Jde o světově první inovaci nové generace zobrazovacích panelů.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet zobrazení: 284
 

První prototyp SSD disku s nejvyšší kapacitou na světě

Společnost Western Digital uvedla na veletrhu CES 2020 své nové inovativní produkty reprezentované širokou nabídkou řešení pro ukládání dat, včetně představení prototypu - ve svém odvětví prvního SSD kapesního externího disku - s kapacitou 8 TB a rozhraním SuperSpeed USB 20 Gbps.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet zobrazení: 276