Až 70 000 ojetin ročně s falešným původem

Kvalitní ojetina? Zhruba polovina lidí (53 %) za ni považuje ojetinu s českým původem. Pětina (21 %) kupujících pak z hlediska kvality důvěřuje více vozům z Německa. A právě na tyto dvě skupiny lidí reagují podvodní prodejci ojetin.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 7. 2020 | Počet zobrazení: 242
 

První kino s LG LED Cinema Display

Spuštěním vůbec prvního světového kina vybaveného technologií LG LED Cinema Display a Dolby Atmos nadchla diváky na Tchaj-wanu. Promítání proběhlo ve spolupráci s tchajwanským divadelním řetězcem Showtime Cinemas, který plánuje tradiční projektory zcela nahradit technologií LED.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 7. 2020 | Počet zobrazení: 294
 

Neocenitelný pracovní pomocník – Cat S42

Skupina Bullitt Group, která vlastní licenci na telefony Cat, představuje nový odolný chytrý telefon Cat S42. Jde o vysoce spolehlivé zařízení do pracovních provozů s bezkonkurenční odolností.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 7. 2020 | Počet zobrazení: 269
 

Všestranně využitelný StrongPhone G5

Evolveo uvedla nový přírůstek do produktové řady odolných telefonů StrongPhone G5. Mezi jeho základní parametry patří výhodný poměr cena-výkon, maximální odolnost, displej o velikosti 5,5" s technologií HD+, vysoký výkon, kvalitní duální fotoaparát 13 MPx + 0.3 MPx a velká výdrž baterie.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 7. 2020 | Počet zobrazení: 260
 

Robotické pozadí testuje sedadla automobilů

Lidské pozadí má mnoho různých podob, od jablka, meruňky nebo jako hruška. Zajištění pohodlného usazení a požadované bezpečnosti pro mnoho různých tvarů pozadí je hlavním požadavkem, který musí splňovat autosedačky. Patří tedy mezi autodíly, které jsou nejintenzivněji testovány.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 7. 2020 | Počet zobrazení: 268
 

Slim řídící kabely: Garance 5 milionů cyklů a nízká cena

Kvalita a nízká cena se vzájemně nevylučují – důkazem je nová pokročilá řada řídicích kabelů Chainflex M, které mají o 20 % tenčí strukturu a šetří tak místo v energetickém řetězu.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 7. 2020 | Počet zobrazení: 261
 

Parní čištění pomáhá k ničení virů

V německé nezávislé laboratoři provedla společnost Kärcher testování účinnosti parního čištění v boji proti virům a bakteriím. Testy potvrdily, že pára účinně odstraní z tvrdých povrchů obalené viry, jako je koronavirus nebo chřipka, stejně tak běžné domácí bakterie.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 7. 2020 | Počet zobrazení: 263
 

Lenovo představilo novinky napříč portfoliem

Po uvolnění koronavirových opatření se začínají po on-line akcích už pořádat i fyzické tiskové konference. Například společnost Lenovo sezvala 23. června do krásné zahradní restaurace hotelu The Grand Mark v centru Prahy novináře, aby představila nové produkty ThinkPad a ThinkBook pro extrémní pracovní podmínky a také herní série Legion pro pokročilé i začínající hráče.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 7. 2020 | Počet zobrazení: 296
 

Zatím nejodolnější a nejvýkonnější tablet

Společnost Panasonic posílila řadu Toughbooků se systémem Android uvedením zařízení Toughbook A3 na trh. Jde o maximálně odolný tablet s 10,1palcovým displejem. Na českém trhu budeč k dispozici od letošního srpna.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 7. 2020 | Počet zobrazení: 290
 

Nová úložiště přinášejí špičkový výkon

LaCie, značka společnosti Seagate Technology, uvedla na trh dvě nová úložiště pro kreativní profesionály a firemní uživatele. Novinky LaCie 1big Dock SSD (2-4 TB) Pro a LaCie 1big Dock (4, 8 a 16 TB HDD) umožňují zefektivnit a optimalizovat nahrávání a ukládání pomocí jednoho kompletního řešení.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 7. 2020 | Počet zobrazení: 271