Novinka u RegioJet - kompenzace za zpoždění

Vlakový a autobusový dopravce RegioJet přichází se zásadní novinkou v oblasti služeb pro zákazníky. Na vnitrostátních a mezinárodních autobusových a vlakových linkách začne od pátku 15. září 2017 cestujícím plošně garantovat včasnost příjezdu do výstupní stanice. Pokud bude mít spoj zpoždění nad stanovený rozsah minut, budou mít cestující automaticky nárok na kompenzaci – a to i v případě, že vina za zpoždění nebude na straně dopravce.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 9. 2017 | Počet zobrazení: 109
 

Další fáze projektu ITER

Zkratka ITER znamená International Thermonuclear Experimental Reactor a cílem tohoto projektu je demonstrovat to, že je technicky možné pomocí termojaderné fúze produkovat energii pro mírové účely. Zařízení by mělo být podle plánu spuštěno v roce 2025 a podle vědeckých výpočtů má generovat desetkrát více energie, než do něj bude vkládáno na rozběhnutí fúzní reakce.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 9. 2017 | Počet zobrazení: 118
 

Bonaloka - produkty s obsahem nejsilnějšího přírodního antioxidantu - astaxanthinu

Antioxidanty přispívají k ochraně imunitního systému, bojují s volnými radikály v těle a kompenzují škodlivé oxidační procesy. Přírodních antioxidantů existuje celá řada, jsou však různě účinné. Nejsilnějším známým antioxidantem je přírodní karotenoid astaxanthin, který je 6000krát účinnější než vitamín C.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2017 | Počet zobrazení: 819
 

Tradiční akce 7 dní Peugeot odstartuje 18. září

Jen několik dní dělí zákazníky od zahájení tradiční a velice očekávané akce „7 dní Peugeot“. Letošní akční dny proběhnou od 18. do 24. září a nabídnou celou řadu bohatě vybavených modelů za výhodné ceny.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2017 | Počet zobrazení: 108
 

Nový Gripen Aggressor

Společnost Saab uvádí na trh novou verzi letounu Gripen - Gripen Aggressor, který vychází z prověřené série Gripen C. Jde o výjimečnou platformu pro nácvik vzdušného souboje s protivníkem. Novinka představuje unikátní kombinaci vysokého výkonu, flexibility, operační dostupnosti a zároveň vyniká nízkými provozními náklady. Gripen Aggressor se představil na veletrhu DSEI 2017 v Londýně.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2017 | Počet zobrazení: 91
 

Citroën spouští od 15. září roadshow

Letošní ročník roadshow Citroën Experience se bude konat u obchodních center na 25 místech po celé České republice v termínu od 15. září do 15. října. Na své si přijdou nejen dospělé publikum, ale i malí návštěvníci.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2017 | Počet zobrazení: 101
 

S hybridem i do parku ve Františkových Lázních

Na rozdíl od automobilů většiny českých útvarů městské policie zvolil útvar městských strážníků ve Františkových Lázních zajímavější model - hybridní vůz Toyota C-HR.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2017 | Počet zobrazení: 96
 

Mazda s novou CX-5 získala 5 hvězdiček

Zcela nová Mazda CX-5 modelového roku 2017 se zařadila mezi nejbezpečnější rodinné vozy na trhu. Nezávislá organizace Euro NCAP, která posuzuje bezpečnost automobilů prodávaných v Evropě, udělila nové Mazdě CX-5 maximálních možných 5 hvězdiček.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2017 | Počet zobrazení: 102
 

Na Zámek Svijany přijede svatý Václav

V letošním roce se opět zapojí zámek Svijany společně s Pivovarem Svijany do oslav Dnů českého piva, které se tradičně pořádají na počest oslavy patrona nejen českých zemí, ale i piva - svatého Václava. Svatováclavská slavnost na Zámku Svijany proběhne už za několik dnů a to ve čtvrtek 28. září.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2017 | Počet zobrazení: 124
 

Nové planografy OKI řady Teriostar

Společnost OKI uvedla na trh dvě nové multifunkční tiskárny OKI Teriostar LP-1040MF a LP-2060MF. Tiskárny jsou určené především pro architektonické, designové, inženýrské, konstrukční a reprografické úlohy. Tato širokoformátová LED zařízení vynikají nejvyšší rychlostí ve své třídě, vytisknou až 9 stran formátu A1 za minutu a skenují rychlostí 24 cm za vteřinu.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2017 | Počet zobrazení: 115