Chytrá krabička přenese zvuk do jiného zařízení

Nový audio převodník Evolveo AudioConverter XS zajistí drátový nebo bezdrátový přenos audiosignálu z libovolného zvoleného zařízení do vybraného audio zařízení. Lze tak přenášet zvuk např. z televize nebo telefonu do stereo systému se zesilovačem a reproduktory.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2019 | Počet zobrazení: 300
 

ZCentral umožní novou éru výpočetní techniky

První řešení vzdálené single-source pracovní stanice na světě urychlí výpočetně náročné a složité pracovní postupy – odkudkoliv.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2019 | Počet zobrazení: 290
 

Jaderná elektrárna poskytuje datovému centru nejen levnou elektřinu

Cena elektřiny představuje největší část provozních nákladů datových center. Jednou z cest, jak pro ně zajistit levnou elektřinu, je přidružit je k jaderné elektrárně. Příkladem je datové centrum Kalininskij, postavené v sousedství JE Kalininská v Rusku.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2019 | Počet zobrazení: 531
 

Vysokozdvižný vozík budoucnosti

Společnost Linde MH rozšířila svou nabídku o zcela novou generaci čelních vysokozdvižných vozíků a nastavila tak pro intralogistiku nový standard. Vozíky s hydrostatickým pojezdem pozvedly komunikaci mezi lidmi a vozíky na novou úroveň.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 11. 2019 | Počet zobrazení: 316
 

ZAT prezentoval své novinky

Akciová společnost ZAT představila výsledky své činnosti a novinky v produktovém portfoliu. Firma je předním dodavatelem řídicích systémů pro energetiku, plynárenství a náročné průmyslové procesy, drážních systémů, a industriálních smart systémů.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 11. 2019 | Počet zobrazení: 385
 

DKV nabízí palubní jednotky pro řadu zemí

DKV Euro Service umožňuje úhradu mýta prostřednictvím palubní jednotky DKV BOX EUROPE již v šesti zemích a třech tunelech. Jde o jednotné vyúčtování mýta prostřednictvím jedné palubní jednotky.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 11. 2019 | Počet zobrazení: 339
 

Seat představil elektrické koncepty

V rámci světového veletrhu a kongresu o chytrých městech, Smart City Expo World Congress, představil Seat další kroky v realizaci své strategie pro městskou mobilitu. Jednak založí novou obchodní jednotku Seat Urban Mobility (SUM) a ve své expozici navíc vystavoval dva elektrické koncepty: koloběžku a motocykl.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 11. 2019 | Počet zobrazení: 303
 

Nejdostupnější auta s pohonem všech kol

Pohon všech kol se těší stále rostoucí oblibě. Zákazníci oceňují vyšší úroveň bezpečnosti, lepší ovladatelnost a rozšířené možnosti využití auta. V žebříčku osmi nejdostupnějších aut s pohonem 4x4 se Suzuki umístilo na prvních dvou říčkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 11. 2019 | Počet zobrazení: 320
 

Siad otevřel novou plnírnu helia

Vysoce čisté helium pro laboratorní účely, zdravotnictví i průmysl začala dodávat nová plnírna společnosti SIAD Czech, která je českým členem italské SIAD Group. Plnírna situovaná v Rajhradicích u Brna je jednou z nejmodernějších v Evropě.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 11. 2019 | Počet zobrazení: 316
 

Dachser certifikován pro farmaceutické zásilky

Mezinárodní logistický provider Dachser získal certifikaci CEIV Pharma od organizace IATA pro zásilky z farmaceutického průmyslu pro svoji další pobočku. Jde již o čtvrtou pobočku (Dachser Atlanta v USA) v síti leteckých a námořních přeprav s nejvyšším stupněm certifikace logistiky v oblasti Life Science & Healthcare.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 11. 2019 | Počet zobrazení: 295