Pozor na fígle internetových kalkulaček

Většina dodavatelů elektřiny a plynu nabízí na svých webových stránkách kalkulačku, která vám spočítá výhodnou cenu jejich elektřiny. Jak to, že je cena na dodavatelově webu často tak výhodná?

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 10. 2019 | Počet zobrazení: 335
 

SEAT bude testovat biopalivo z odpadu

V rámci programu koncernu Volkswagen na snižování emisí CO2 uskutečňuje SEAT výzkum možného využívání biometanu jako alternativního paliva. Na financování projektu testování biopaliva, získávaného ze skládek komunálního odpadu, se bude podílet i EU.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2019 | Počet zobrazení: 306
 

Obytný Ford nabízí i online připojení

Ford Transit Custom Nugget v obytném provedení disponuje zabudovaným modemem, jehož prostřednictvím lze na palubě vytvořit Wi-Fi hotspot s vysokorychlostním připojením k internetu až pro 10 zařízení.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2019 | Počet zobrazení: 356
 

Volvo a Geely chtějí společný podnik

Společnosti Volvo Cars a Geely mají v úmyslu sloučit svou stávající výrobu spalovacích motorů do jednoho samostatného podniku, jehož smyslem by bylo založení nové globálně působící dodavatelské společnosti vyvíjející spalovací a hybridní pohonné agregáty příští generace.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 10. 2019 | Počet zobrazení: 302
 

Pneumatika zítřka

Společnost Continental představila na letošním autosalonu (IAA) komplexní technologický systém Conti C.A.R.E. pro mobilitu budoucnosti. Díky němu může řidič nebo správce vozového parku zabezpečit optimalizaci nákladů nebo snížení emisí CO2. Systém zabezpečí bez zásahu řidiče např. kontrolu hloubky dezénu, teploty pneumatik či přizpůsobení tlaku v pneumatikách.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 10. 2019 | Počet zobrazení: 339
 

Nový koncesionář Peugeot v Kladně

Firma Auto Schwab je novým a v současné době jediným koncesionářem značky Peugeot v Kladně. Společnost získala kontrakty opravňující ji prodávat v rámci značky Peugeot nové vozy a náhradní díly i provozovat autorizovaný servis.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 10. 2019 | Počet zobrazení: 299
 

Auto roku 2020 startuje!

Sdružení dovozců automobilů (SDA) společně s kluby Motoristických novinářů a publicistů vyhlašuje další ročník ankety Auto roku 2020, ve které 35 motoristických novinářů vybírá nejlepší automobilovou novinku pro následující rok.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 10. 2019 | Počet zobrazení: 412
 

Řešení pro maximální stupeň bezpečnosti u Linde MH

Společnost Linde Material Handling představí na veletrhu A + A v německém Düsseldorfu zaměřeném na bezpečnost práce svou novinku z nabídky bezpečnostních řešení – interaktivní varovnou vestu.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 10. 2019 | Počet zobrazení: 336
 

Ocenění pro TV značky TCL

Společnost TCL získala na veletrhu IFA 2019 v Berlíně dvě hlavní ceny pro novou špičkovou řadu televizorů X10 Mini LED a nový typ automatické pračky. Dalších osm ocenění pak obdržela pro své nové audio produkty.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 10. 2019 | Počet zobrazení: 340
 

Filipíny budou spolupracovat s Rosatomem

Společnost Rusatom Overseas (součást Rosatomu) a filipínské ministerstvo energetiky podepsaly 4. října 2019 memorandum o spolupráci při provádění předběžné technické a hospodářské studie proveditelnosti výstavby jaderné elektrárny malého výkonu na území Filipín.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 10. 2019 | Počet zobrazení: 345