Hi-tech, která se má také líbit

Společnost 2N uvedla na trh svou novou vnitřní odpovídací jednotku 2N Indoor View, která slouží jako protějšek ke dveřním interkomům 2N této české firmy.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2020 | Počet zobrazení: 299
 

Unikátní program Lidl Plus

Řetězec Lidl uvádí na tuzemský trh moderní koncept digitální zákaznické karty, která nabídne celou řadu výhod. Výhodné nabídky mohou zákazníci čerpat napříč 13 evropskými zeměmi, kde Lidl působí, usnadní se také reklamace a vracení zakoupeného zboží. Zdarma ke stažení je již nyní v App Store a Google Play.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2020 | Počet zobrazení: 256
 

Likviduje až 99,9 % virů

Sterilizátor UV VMax S1 je zařízení, které dokáže během šesti minut bezpečně dezinfikovat mobilní telefon a s účinností až 99,9 % jej zbavit bakterií i virů. Přístroj se velmi snadno používá – stačí vložit telefon, zavřít kryt a stisknout tlačítko.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2020 | Počet zobrazení: 243
 

Modulární nabíječky DEL pro široký okruh uživatelů

Modernizované nabíjecí stanice elektromobilů firmy DEL, které vstupují na trh s ambicí obsloužit široké spektrum zákazníků, charakterizuje výrobce jako česko-slovenský produkt. Využití by díky své modularitě měly najít od firemních flotil přes čerpací stanice až po sídliště.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2020 | Počet zobrazení: 236
 

Chcete vidět železniční superstroje? Ale pracují jen v noci

Při týdenní opravě kolejí na traťovém úseku mezi Berounem a Plzní pracuje na tamní železniční trati unikátní zařízení – dvojice mimořádně výkonných strojních linek, které jsou u nás k vidění jen výjimečně. Traťovou podbíječku Stopfexpress 09 – 4X Dynamic spolu s štěrkovým pluhem BDS 2000 a výhybkovou podbíječku Unimat s integrovaným kartáčem.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2020 | Počet zobrazení: 255
 

Robotická bruska pro efektivní dokončovací aplikace

Společnost OnRobot uvádí nejnovější přírůstek do řady koncových nástrojů – OnRobot Sander, elektrickou rotačně-excentrickou brusku pro automatizované dokončovací aplikace umožňující broušení a leštění povrchů.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2020 | Počet zobrazení: 236
 

Moravané spustili novou linku v Polsku

Skupina Cylinders Holding zprovoznila počátkem září ve své dceřiné firmě Vítkovice Milmet v polském Sosnovci nejmodernější linku na výrobu bezešvých ocelových láhví.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2020 | Počet zobrazení: 226
 

Misan a Tungaloy představí novinky pro moderní obrábění

Ve dnech 23. a 24. září proběhne v předváděcím středisku společnosti Misan v Lysé nad Labem odborný seminář „Novinky 2.0 - nástroje pro výzvy dnešní doby", pořádaný ve spolupráci s japonským výrobcem řezných nástrojů Tungaloy.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 9. 2020 | Počet zobrazení: 246
 

Nové datacentrum s unikátní pozicí

V budově Shiran Tower v Praze 6 u hlavní komunikace spojující centrum města s letištěm Václava Havla zahájilo od září provoz nově otevřené datové centrum DC6. Bude jediným datacentrem na západním břehu Vltavy.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 9. 2020 | Počet zobrazení: 249
 

Kion otevřel u Plzně třetí výrobní budovu

Společnost Kion Group otevřela v Pannatoni Parku Stříbro svou třetí výrobní budovu. Komplex chytrých továren, který vybudoval stavitel průmyslových zón Panattoni, se tak stává jedním z největších center manipulační techniky a automatizace na světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 9. 2020 | Počet zobrazení: 241