Baoli přivádí nové pomocníky do skladů

Pod označením KBS12 uvedla společnost Baoli na trh zcela novou rodinu velmi kompaktních elektrických ručně vedených vysokozdvižných vozíků, které jsou určené pro všechny typy méně náročných aplikací.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2023 | Počet zobrazení: 504
 

KION Group dosáhla zvýšení obratu, ale s nižším ziskem

Rok 2022 zakončila společnost KION Group s vysokým objemem přijatých zakázek v náročném makroekonomickém a geopolitickém prostředí. Skupina zaznamenala ve srovnání s předchozím rokem růst obratu, včetně pozitivních měnových efektů.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 3. 2023 | Počet zobrazení: 469
 

První plně elektrické smykem řízené nakladače na světě

Jako jediná z České republiky vystavuje společnost Firstgreen Industries na největším stavebním veletrhu v Severní Americe CONEXPO-CON/AGG 2023 v Las Vegas.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2023 | Počet zobrazení: 530
 

Stipendia pro znevýhodněné ženy

Společnost Sodexo Benefity spouští projekt na podporu znevýhodněných žen ve spolupráci se Stop Hunger a Nadačním fondem Czechitas. Prostřednictvím Czechitas stipendia letos podpoří deset žen v IT vzdělávání částkou milion korun.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 3. 2023 | Počet zobrazení: 477
 

Vodíková mobilita v Česku oficiálně startuje

Čerpací stanice Orlen Benzina na pražském Barrandově se 10. března stala dějištěm historického milníku v oblasti ekologické mobility. Svůj provoz tam oficiálně zahájila nová veřejná plnicí vodíková stanice, vybudovaná skupinou Orlen s finanční podporou Ministerstva dopravy ČR.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2023 | Počet zobrazení: 588
 

V Hamburku budou všechny taxi vodíkové

Toyota se připojila k výměně hamburských městských taxíků za vozy s nulovými emisemi a dodala společnosti Best Taxi 25 vodíkových sedanů Mirai druhé generace. Do roku 2025 budou všechny městské taxíky bezemisní.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 3. 2023 | Počet zobrazení: 494
 

Bezpečné vedení hadic i kabelů v jednom systému

Chytrý systém profilovaných spojovacích příček z vývoje společnosti igus, kterou v Česku výhradně zastupuje firma Hennlich, zajišťuje rychlé a snadné přizpůsobení energetického řetězu E4Q průměru hadice.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 3. 2023 | Počet zobrazení: 513
 

Potenza Sport je vítězem testu časopisu Auto Zeitung

Pneumatika Bridgestone Potenza obdržela nejvyšší hodnocení v disciplínách brzdění, ovladatelnost a bezpečnost jízdy na mokru, a dokázala se tak prosadit proti svým konkurentům a získat sdílené vítězství v testu letních pneumatik pro sezonu 2023, který uskutečnil časopis Auto Zeitung.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 3. 2023 | Počet zobrazení: 502
 

CZ LOKO dodává první lokomotivy do Železiarne Podbrezová

Slovenské Železiarne Podbrezová, vyrábějící ocel a bezešvé ocelové trubky, převzaly první ze tří lokomotiv EffiShunter 600 od společnosti CZ LOKO. Zbývající budou v rychlém sledu následovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 3. 2023 | Počet zobrazení: 531
 

V NZM zajistil osvětlení Zumtobel

Společnost Zumtobel dodává systémy osvětlení do rekonstruovaných technických památek v Dolní oblasti Vítkovic. Mezi již realizované projekty patří nejmladší pobočka Národního zemědělského muzea (NZM) Ostrava ve Vítkovicích.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 3. 2023 | Počet zobrazení: 529