Mazak na EuroBLECH - laserová centra a automatizační linky

Společnost Yamazaki Mazak přiveze do své expozice na veletrhu EuroBLECH 2018 nejmodernější laserová centra v počtu 5 ks a dvě řešení automatizace. Zlatým hřebem bude nový OPTIPLEX 3015 DDL (Direct Diode Laser) s výkonem 6 kW. Je velmi rychlý a přesný, se skokovou změnou ve výkonu pálení.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2018 | Počet zobrazení: 110
 

Roadshow po Slovensku se Kovosvitu vydařila

V průběhu jednoho týdne projeli s obráběcím strojem MCV800 na korbě kamionu napříč Slovenskem. Absolvovali sedm zastávek v areálu podniků, které jsou stávajícími nebo potenciálními zákazníky. Výsledkem mise zástupců jihočeské strojírenské firmy Kovosvit MAS je řádově 40 absolvovaných jednání, konkrétní objednávky na nákup obráběcích strojů, prohloubení vztahů se zákazníky i příslib dalších jednání.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2018 | Počet zobrazení: 106
 

Bezpečné uložení dat

Uchovávání dat na bezpečném místě je pro mnohé podniky otázkou nejvyšší priority. Jakákoli situace, při které dochází ke ztrátě nebo odcizení dat, ponechává organizace v riziku, že dojde k porušení pravidel GDPR a z něj vyplývají potenciální pokuty pro firmy.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 9. 2018 | Počet zobrazení: 85
 

Gramofony se vracejí

Společnost BaSys CS, výhradní distributor produktů ELAC pro ČR, představuje na našem trhu nový gramofon ikonické řady Miracord, kterou představila firma ELAC světu již v roce 1947. Nejnovější přírůstek nese označení Miracord 50 a je určen pro uživatele, kteří chtějí vstoupit do světa vinylových desek.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2018 | Počet zobrazení: 106
 

Adiabatické chlazení funguje jako lidské tělo

Společnost 4heat nabízí revoluční klimatizační systém Eucold, který využívá chladicího mechanismu na principu biologické regulace teploty lidského těla.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2018 | Počet zobrazení: 104
 

Chytrá řešení Lenovo

Společnost Lenovo na konferenci Transform 2.0 představila sérii nových produktů, partnerství a chytrá řešení . Jde o strategii s názvem Intelligent Transformation na vytvoření komplexního řešení pro podnikové zákazníky a uživatele.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 9. 2018 | Počet zobrazení: 102
 

Inteligentní kabely upozorní na nutnost výměny

Vývoj inteligentních kabelů jde stále kupředu. Firma igus, kterou v Česku výhradně zastupuje společnost HENNLICH nestojí rozhodně pozadu. Při vývoji svých inteligentních kabelů využívá mimo jiné zkušenosti svých zákazníků v automobilovém a strojírenském průmyslu.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2018 | Počet zobrazení: 121
 

Kutil sestrojil unikátní tříkolku

Olomoucký kutil Jaroslav Frais tak dlouho čekal na uvedení vysněné tříkolky na trh, až si ji vyrobil sám. Povedla se mu natolik, že s ní bude zlaté české ručičky reprezentovat v kategorii Kutil v ekologické soutěži E.ON Energy Globe.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2018 | Počet zobrazení: 152
 

Novinka kontrolujte stav UPS v online prostředí

Značka APC od Schneider Electric představuje novinku v oblasti nepřerušitelných zdrojů napájení ve své řadě produktů Smart-UPS. Jde o technologii SmartConnect, která umožňuje vzdálené zobrazení informací o UPS prostřednictvím zabezpečeného webového prostředí.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2018 | Počet zobrazení: 107
 

S podzimem přichází i vloupání do chat a chalup

Zatímco v létě pravidelně stoupá množství vykradených bytů a domů, zejména ve větších městech, se začátkem podzimu nastávají žně pro zloděje zaměřené na víkendové chaty. Jak ukazují celostátní policejní statistiky, už od září se zvedá počet těchto vloupání o desítky procent.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2018 | Počet zobrazení: 121