Continental nabízí změření hloubky dezénu

Od 3. dubna odstartuje společnost Continental unikátní průzkum Vision Zero Roadshow, při kterém se zaměří na stav pneumatik českých řidičů. V deseti největších městech České republiky bude tým společnosti Continental na čerpacích stanicích Shell měřit hloubku dezénu.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 100
 

Vysoce výkonné Eagle F1 zkracují brzdnou dráhu SUV

Svůj nejnovější přírůstek pneumatik pro nejrozšířenější automobilový segment SUV uvedla společnost Goodyear na náš trh. Jde o pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, které nabízejí účinnější brzdění a lepší ovladatelnost vozu za jakýchkoli podmínek na silnici.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 99
 

Odolný tablet s termokamerou

Společnost Panasonic představila plně odolný tablet Toughpad FZ-M1 vybavený termálním zobrazováním pro průmyslové využití. Umožňuje snímat a zpracovávat fotografie na cestách, je vybavený mikrokamerou s termálním zobrazováním FLIR a funguje na systému Windows.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 110
 

Ericsson zavádí technologie AI do celého portfolia svých produktů a služeb

V rámci celé organizace a ve všech zákaznických aktivitách se společnost Ericsson zaměří na strojovou inteligenci. Cílem je dosáhnout díky zavedení technologií umělé inteligence automatickou optimalizaci sítí a zvýšení efektivity.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 113
 

Společný vývoj bezpečnostních řešení pro autonomní automobily

Společnosti Panasonic Corporation a Trend Micro Incorporated oznámily uzavření dohody o společném vývoji bezpečnostního řešení, které umožní detekovat kybernetické útoky proti autonomním a propojeným vozidlům a zároveň nabídne co nejvyšší možnou ochranu proti těmto útokům.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 92
 

Lenovo zahajuje partnerství s Ferrari

Společnost Lenovo uzavřela partnerství se společností Scuderia Ferrari, které začalo se zahájením nové sezóny, a to v neděli 25. března 2018 v australském Melbourne. Partnerství bude znázorněno umístěním loga Lenovo na boční křídlo a přední odpružení vozu Scuderia Ferrari 2018, a stejně tak na uniformách závodních jezdců.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2018 | Počet zobrazení: 104
 

EffiShuntery 500 jezdí v barvách Škody Auto

Největší česká automobilka Škoda Auto začala k seřazování nákladních vlaků s novými vozy na své vlečce využívat dvě lokomotivy EffiShunter 500 z produkce společnosti CZ LOKO. Součástí kontraktu jsou i desetileté komplexní služby na jejich údržbu a servis.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2018 | Počet zobrazení: 105
 

ŠKODA na výstavě Techno Classica

Na 30. ročníku výstavy historických vozidel a youngtimerů Techno Classica v německém Essenu představila mladoboleslavská Škoda řadu unikátních vozů, které formovaly její historii. K vidění byli zástupci luxusních vozů, předchůdci modelů se zvýšenou průchodností terénem (dnešní SUV) či otevřené modely a zástupci na poli motorsportu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2018 | Počet zobrazení: 97
 

Seat nabízí jarní očistu pro vznětové motory

Značka Seat prodlužuje nabídku filtrů pevných částic (DPF) v kvalitě Originálních dílů Seat nebo Economy dílů pro starší vozidla za velmi výhodné ceny. Majitelé vozidel Seat s nefunkčním či dokonce demontovaným filtrem pevných částic tak mohou při montáži nového filtru DPF významně ušetřit.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 3. 2018 | Počet zobrazení: 97
 

První české nepasterované pivo v „plechu"

V polovině minulého týdne uvedl pivovar Svijany jako jediný český pivovar stáčírnu piva do plechovek bez pasterizace. Oficiálním uvedením automatické linky do plného provozu bude linka produkovat až 100 mil. plechovek ročně.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 3. 2018 | Počet zobrazení: 117