Společně řešené podsvícení

Společnosti SteelSeries, výrobce herních periferií a MSI, výrobce herních produktů, propojili své softwarové a hardwarové technologie. Jejich prvním společně inovovaným produktem je základní deska MSI Z270 Gaming Pro Carbon.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2017 | Počet zobrazení: 85
 

Systém elektronického rychloměru od UniControls-Tramex

Český výrobce UniControls-Tramex vyvinul a dodal systém elektronického rychloměru se záznamem dat do zcela nových vozidel společnosti SŽDC, řady MTW100.013. Na vozidlech pro údržbu a opravy trolejového vedení tento systém zajišťuje měření, zobrazení a záznam okamžité rychlosti a ujeté dráhy vozidla a záznam všech bezpečnostních informací spojených s provozem těchto kolejových vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2017 | Počet zobrazení: 84
 

Tříválec PSA 1,2 PureTech: Motor roku v kategorii 1,0 - 1,4 l

Osmnáctý ročník vyhlašování ankety „International Engine of the Year Awards“ ve Stuttgartu potvrdil kvality tříválcového přeplňovaného motoru PureTech 1,2 udělením titulu Motor roku 2017 v kategorii 1,0 - 1,4 l.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 6. 2017 | Počet zobrazení: 132
 

Sebral vavříny 6krát po sobě: motor Ford 1,0 EcoBoost

Zážehový motor Ford 1.0 EcoBoost byl již pošesté za sebou vyhlášen „nejlepším motorem do jednoho litru“ v rámci hlasování odborných novinářů International Engine of the Year. Kompaktní a výkonný tříválec tak zůstává ve své kategorii neporažen již od roku 2012, kdy byl uveden na trh.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 6. 2017 | Počet zobrazení: 107
 

Dvě zlaté pro ležáky z Budějovic

V celosvětové soutěži pro hodnocení kvality výrobků Monde Selection byly vybrány dva ležáky z Budějovického Budvaru. Z hodnocených 326 produktů v kategorii piva z 98 pivovarů z 67 zemí si dvě ze zlatých medailí odnesly světlý ležák Budweiser Budvar a světlý ležák Pardál Echt.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 6. 2017 | Počet zobrazení: 117
 

Před zimou ano, před létem se podceňuje

Většina řidičů si před zimními měsíci auto důkladně připraví, ale před letní sezónou jsou méně obezřetní. V zimních měsících přiměje řidiče obava o bezpečnost nebo případná ztráta mobility. Zato před teplými měsíci to tak intenzivně nevnímají. Přitom zanedbání přípravy vozu před letní dovolenou se nemusí vyplatit nebo může zcela zhatit plánovanou dovolenou.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 6. 2017 | Počet zobrazení: 99
 

Česká tribotechnika potvrzuje svou profesionalitu i na mezinárodní úrovni

V květnu letošního roku získal Ing. Jan Novák ze společnosti Kleentek, spol. s r.o., jako vůbec první zástupce České republiky mezinárodní certifikaci Certified Lubrication Specialist (CLS). Je tak jako jediný držitel této vysoce prestižní certifikace v ČR oprávněn používat titul CLS.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 6. 2017 | Počet zobrazení: 101
 

Kia odhalila kompaktní crossover

Automobilka Kia uvedla v evropské předpremiéře v Amsterdamu nový modelu Stonic a my přinášíme první fotografie. Tento model má nabízet v rámci produktové nabídky Kia nejširší možnosti personifikací.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 6. 2017 | Počet zobrazení: 105
 

ŠKODA podruhé oceněna titulem ‚Zaměstnavatel roku‘

Automobilka ŠKODA AUTO byla oceněna titulem „Sodexo Zaměstnavatel roku 2017“ v ČR. Navíc v nezávislém hodnocení dosáhla lepšího celkového skóre než při loňském vítězství. Kromě toho získala ještě titul Nejlepšího zaměstnavatele ve Středočeském kraji a také se umístila na 2. místě v ocenění The Most Desired Company o nejžádanějšího zaměstnavatele mezi studenty vysokých škol.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 6. 2017 | Počet zobrazení: 97
 

Značka Opel představuje nové logo, motto a novou kampaň

Celý automobilový průmysl se mění rychleji a zásadněji než kdykoli předtím. Auta jako taková už také nejsou středobodem pozornosti – nyní je to „mobilita lidstva“, což představuje výraznou změnu zažitých schémat: Od mechaniky k digitálu, od fosilních paliv k elektrické energii, od individuálního vlastnictví vozidla po společensky odpovědnou mobilitu…

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 6. 2017 | Počet zobrazení: 122