Opel hlásí delší dojezd

Automobilka Opel se vždy snažila vylepšovat své modely, a to i v průběhu jejich životního cyklu. Důkazem jsou aktuální vylepšení elektromobilů Corsa-e a Mokka-e, které se nyní mohou pochlubit delším dojezdem, a to nejenom v oficiálním testovacím cyklu WLTP, ale i v reálném provozu.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 11. 2021 | Počet zobrazení: 85
 

Nejlepší pick-up světa? Hilux!

Toyota Hilux byla vyhlášena vítězem 6. ročníku soutěže International Pick-up Award. Porotci ocenili nové výkonné a hladce běžící pohonné ústrojí nového Hiluxu, precizní handling a legendární kvalitu, odolnost a spolehlivost.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 11. 2021 | Počet zobrazení: 88
 

Extender pro bezdrátové pokrytí přes 1 km2

Společnost TP-Link představuje na trhu nový extender RE550 s obrovskou plochou pokrytí, který dokáže snadno rozšířit domácí bezdrátovou Wi-Fi síť, a to s podporou standardu Wi-Fi 5 (802.11ac).

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 11. 2021 | Počet zobrazení: 145
 

Laboratoř UL potvrdila záruku kabelů chainflex

Americká nezávislá vědecká a technologická společnost Underwriters Laboratories (UL) potvrdila certifikaci kabelů chainflex firmy igus vztahující se k prohlášení o záruce na 36 měsíců.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 11. 2021 | Počet zobrazení: 89
 

Systém Halo připojí k síti celou domácnost

Výrobce síťových zařízení Mercusys uvádí na trh AC1900 Wi-Fi Mesh systém Halo H50G(3-pack), díky kterému lze ve své domácnosti či kanceláři vytvořit stabilní unifikovanou bezdrátovou Wi-Fi síť s jediným názvem a heslem pro celý pokrytý prostor.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 11. 2021 | Počet zobrazení: 89
 

Lewis Hamilton: „Doufám, že mým odkazem bude rozmanitější sport.“

Globální sportovní značka PUMA v rámci kampaně „Only See Great“ připravila rozhovor se sedminásobným mistrem světa Formule 1 Lewisem Hamiltonem o jeho vizi velikosti ve sportu i v životě.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 321
 

Nová Astra útočí na emoce

Čistým a odvážným designem tlumočí nový Opel Astra svoji vysokou kvalitu z každého detailu. Šestá generace Astry, která se ve světové premiéře představila letos začátkem září, je navržena tak, aby od prvního pohledu vzbuzovala emoce.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 118
 

Hyundai představuje studii Seven

Na autosalonu AutoMobility v Los Angeles odhalila společnost Hyundai Motor Company nový koncepční elektromobil Seven s karoserií SUV. Koncepční elektricky poháněné vozidlo vytváří nový druh automobilu kategorie SUV optimalizovaný pro výhradně elektrický pohon – SUEV (Sport Utility Electric Vehicle).

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 116
 

Porsche Taycan GTS s dojezdem přes 500 km

S označením GTS (Gran Turismo Sport) se nyní může pochlubit plně elektrické sportovní Porsche Taycan, které se představuje ve světové premiéře na LA Auto Show. Disponuje novým elektromotorem, inovativní panoramatickou střechou a dojezdem 504 km (dle WLTP).

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 11. 2021 | Počet zobrazení: 114
 

HST zve na semináře k aktuálním tématům

I když současná situace neumožnila tradiční předvánoční setkání členů a příznivců švýcarsko-české obchodní komory HST se svými partnery, neznamená to v žádném případě, že by rezignovala na své aktivity, a pokračuje ve svém působení s přizpůsobením komplikovanějším podmínkám.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 11. 2021 | Počet zobrazení: 123