Síť rychlonabíjecích stanic ABB se v ČR rychle rozrůstá

ABB již řadě provozovatelů elektrické rozvodné sítě a maloobchodních prodejců dodala celkem 80 nabíjecích stanic. Všechny jsou vybaveny aplikací ABB Connected Services, která využívá schopností nového digitálního portfolia ABB Ability. Aplikace umožňuje provozovatelům nabíjecí síť monitorovat a řídit dálkově.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 4. 2018 | Počet zobrazení: 44
 

Hyundai přispívá k praktické výuce

Pro Vyšší odbornou a Střední průmyslovou školu dopravní předala společnost Hyundai Motor Czech pro studijní účely model i30 kombi. Předání vozu proběhlo v prostorách Hyundai Brand Academy, kde se konalo teoretické i technické školení studentů.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 4. 2018 | Počet zobrazení: 43
 

Výběr správných ochranných zařízení pro vysoce účinné motory

Elektromotory tvoří asi 80 % spotřeby elektrické energie v průmyslovém sektoru, díky čemuž jsou hlavním cílem opatření na úsporu energie. V současnosti probíhá přechod na motory s vysokou účinností IE3 a motory s velmi vysokou účinností IE4, což s sebou přináší také výzvy pro podniky.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2018 | Počet zobrazení: 53
 

Dvojice nových sluchátek Trust

Společnost Trust uvedla na trh lehká stylová sluchátka Fyber a bezdrátová sluchátka Kodo. Oba typy sluchátek jsou zaměřena primárně pro volný čas.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2018 | Počet zobrazení: 45
 

Řada kamer Axis s IR „viděním“

Infračervené (IR) snímání je vysoce účinným rozšířením možností videodohledu za úplné tmy. Společnost Axis Communications na veletrhu ISC West v Las Vegas představila několik nových síťových kamer s IR technologií, které přinášejí možnosti IR snímání do jakéhokoli prostředí

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2018 | Počet zobrazení: 46
 

Nový online nástroj pro výběr těsnicích kroužků

Skupina Engineered Materials Group společnosti Parker Hannifin přichází s novinkou ve formě technického online nástroje. Jde o Nástroj pro výběr těsnicích kroužků, který kombinuje výběr materiálů a výpočet velikosti do jediného nástroje zajišťujícího spolehlivé výsledky. Je jednoduchý, rychlý a přesný.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2018 | Počet zobrazení: 48
 

Sportovní sluchátka Pioneer se dvěma variantami uchycení

Pioneer představuje nový model sportovních sluchátek, který nabízí sportovcům vše, co potřebují k poslechu hudby: výborný zvuk, odolnost proti vodě i potu, výběr z kabelového nebo bezdrátového provedení, a navíc dvě možnosti, jak pevně uchytit sluchátka v uších při aktivním pohybu.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2018 | Počet zobrazení: 46
 

SAP Services patří mezi nejatraktivnější zaměstnavatele v ČR

Společnost SAP Services byla na základě výsledků celosvětového průzkumu personální agentury Randstad zařazena mezi nejatraktivnější zaměstnavatele v České republice. Zároveň se stala vítězem v kategorii center podnikových služeb.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2018 | Počet zobrazení: 61
 

Kovosvit MAS představil novinky a poodhalil plány pro letošní rok

Tradiční Zákaznické dny přilákaly během dvou dnů do Sezimova Ústí několik stovek zákazníků firmy Kovosvit MAS, i odborné veřejnosti, kteří se mohli seznámit s aktuálními novinkami a prohlídnout výrobní zázemí firmy.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 4. 2018 | Počet zobrazení: 90
 

Joint venture - Continental a Osram

Společnosti Continental a Osram úspěšně završily svá jednání o vytvoření joint venture Osram Continental GmbH. Výsledkem je podnik, v něm drží oba partneři 50% podíl a který si klade za cíl spojit znalosti firem Continental a Osram v oblastech osvětlení, ovládání světel a elektroniky.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 4. 2018 | Počet zobrazení: 66