Zahradní technika se špičkovými motory

Že na motoru záleží nejvíce, platí i u zahradní techniky. Největším světovým výrobcem malých spalovacích motorů je americká firma Briggs & Stratton, jejíž motory jsou dostupné i na českém trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2020 | Počet zobrazení: 84
 

Zranitelnost aplikace TikTok

Jedna z nejstahovanějších aplikací na světě má už více než 1 miliardu uživatelů. Používají ji hlavně teenageři a děti pro vytváření a sdílení krátkých, často osobních a velmi citlivých videí.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 1. 2020 | Počet zobrazení: 79
 

Decentralizovaná řešení automatizace

Pokročilé koncepty elektrické instalace přivádějí všechny signály ze strojů do řídicího systému nebo cloudu ekonomicky nejvýhodnějším možným způsobem. Klíčem k nejlepší možné elektrické instalaci je zvážení všech fází životního cyklu stroje nebo systému.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet zobrazení: 95
 

Mobilita je základem moderního života

Společnost Continental představila během tiskové konference na veletrhu CES2020 v Las Vegas řadu inovací, které dokládají, jak významný příklad představuje v oblasti vývoje bezpečných, uživatelsky přívětivých a efektivních řešení pro moderní dopravu.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet zobrazení: 84
 

Převratná technologie Mini-LED pro špičkový výkon televizí

TCL Electronics, dominantní hráč na globálním trhu televizí a výroby produktů spotřební elektroniky, představil na veletrhu CES 2020 v Las Vegas novou generaci zobrazovací technologie Vidrian Mini-LED. Jde o světově první inovaci nové generace zobrazovacích panelů.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet zobrazení: 86
 

První prototyp SSD disku s nejvyšší kapacitou na světě

Společnost Western Digital uvedla na veletrhu CES 2020 své nové inovativní produkty reprezentované širokou nabídkou řešení pro ukládání dat, včetně představení prototypu - ve svém odvětví prvního SSD kapesního externího disku - s kapacitou 8 TB a rozhraním SuperSpeed USB 20 Gbps.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 1. 2020 | Počet zobrazení: 89
 

Nové SUV C5 Aircross v bruselské premiéře

Pro 98. ročník bruselského autosalonu, který se koná od 10. do 19. ledna, si Citroën připravil stánek s elektrickou ofenzívou pod mottem „Inspirëd By You All“.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 1. 2020 | Počet zobrazení: 112
 

Auto roku je již za námi

Letošní 26. ročník renomované odborné ankety Auto roku přinesl několik zajímavých inovací. Bylo přihlášeno 22 automobilových novinek, z kterých odborná porota tvořená motoristickými novináři nakonec vybrala šest finalistů. Vítězem ankety se poprvé v historii stalo BMW.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 1. 2020 | Počet zobrazení: 104
 

FIA si vybrala Goodyear pro WTCR

Goodyear bude od zahajovacího závodu sezóny 2020 dodávat pro Světový pohár cestovních vozů nejnovější generaci svých závodních pneumatik Eagle F1 SuperSport.

Celý článek...

 
Publikováno: 10. 1. 2020 | Počet zobrazení: 102
 

Nejrizikovějším v práci je využívání USB pamětí

Společnost Acronis podle lokálního průzkumu uvedla, že nejvíce organizací (42 %) považuje za nejrizikovější způsob sdílení dokumentů jejich ukládání a sdílení na USB paměti.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 1. 2020 | Počet zobrazení: 115