Linde překvapila novými elektrickými tahači

Nové výkonné elektrické tahače a plošinové vozíky od Linde Material Handling jsou nyní vybaveny rozsáhlými bezpečnostními prvky, zlepšeným jízdním komfortem a výkonnou technologií pohonu. Zajišťují excelentní úroveň produktivity s náročnými požadavky na tichý provoz.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 5. 2022 | Počet zobrazení: 147
 

Valeo vyrobilo 100miliontou kameru

Na konci dubna vyrobilo Valeo svou stomiliontou automobilovou blízkopohledovou kameru, která vozu zajišťuje zadní a prostorové vidění. První kamera tohoto typu sjela z výrobních linek v roce 2002 a už o osm let později, v roce 2010, byl dodán jeden milion kusů.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2022 | Počet zobrazení: 209
 

Nový Amarok s novým designem a technologiemi

Volkswagen Užitkové vozy představí v letošním roce zcela novou generaci svého pick-upu Amarok, která nabídne na silnici i v terénu ještě více schopností než dosud. A chce znovu zamířit na vrchol pick-up segmentu B.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2022 | Počet zobrazení: 181
 

Odlišná limitovaná edice i30 N Drive-N

Značka Hyundai představila exkluzivní edici i30 N Drive-N postavenou na základě vysokovýkonných modelů i30 N a i30 Fastback N. Nová edice poskytuje stejnou úroveň výkonů a zážitků z mimořádně sportovní jízdy jako výchozí modely.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2022 | Počet zobrazení: 171
 

Efektivnější nabíjení e-mobilu Cupra Born

Značka Cupra přichází s dalším průlomem v procesu elektrifikace své produktové řady. S modelem Born mění představy o tom, jak lze elektromobil od nekonvenčního vyzývatele nabíjet.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 5. 2022 | Počet zobrazení: 166
 

Jak vznikl elektrický Bulli?

Mezi představením studie ID. Buzz a sériovou verzí, za jejíž volant první zákazníci usednou letos na podzim, stojí pět let tvrdé práce, kterou odvádějí vývojové týmy značek Volkswagen Užitkové vozy a Volkswagen osobní vozy.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 4. 2022 | Počet zobrazení: 211
 

Pláště Goodyear pro SUV podruhé vítězem

Pneumatiky Goodyear EfficientGrip 2 SUV byly vyhlášeny společným vítězem nejnovějšího testu letních pneumatik německého motoristického časopisu Auto Bild allrad (číslo 4/2022). V testu přesvědčily na různém povrchu vozovky a v různých jízdních podmínkách.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 4. 2022 | Počet zobrazení: 199
 

Deset milionů Dacií od roku 1968

Dne 20. dubna sjel z montážní linky rumunského závodu Mioveni desetimiliontý model Dacia, který byl vyrobený od založení značky. Konkrétně šlo o model Duster Extreme barvy šedá Urban.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 4. 2022 | Počet zobrazení: 204
 

NTM zve v neděli na Den sklářů a keramiků

Pro návštěvníky Národního technického muzea je na neděli 1. května připraven velkolepý doprovodný program k výstavě „HOT HOT HOT. Sklo, keramika a porcelán od A po Z.“

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 4. 2022 | Počet zobrazení: 197
 

Interaktivní velkoformátové displeje

Společnost BenQ uvádí na trh novou řadu interaktivních displejů RM03, která je vybavena intuitivními výukovými nástroji a funkcemi pro vylepšení celkového zážitku, ať už se jedná o distanční, hybridní či prezenční výuku.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 4. 2022 | Počet zobrazení: 190