Studiové kamery s novým systémem

Společnost Panasonic uvedla nový systém studiových kamer určených pro produkci a přímé přenosy. Model AK-UC4000 byl nově rozšířen o snímač S35mm MOS a výstupy v Ultra HD a Full HD. V obchodní síti bude na jaře letošního roku.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 3. 2018 | Počet zobrazení: 179
 

Kia partnerem UEFA

V Ženevě uzavřela společnost Kia Motors tříletou sponzorskou smlouvu na oficiální partnerství Evropské ligy UEFA. Smlouva platí počínaje sezónou 2018/2019 a poběží až do finále nejvyšší evropské fotbalové soutěže v roce 2021. V rámci smlouvy poskytne Kia vozidla k zajištění dopravy funkcionářů a VIP osobností.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 3. 2018 | Počet zobrazení: 171
 

Budvar instaloval nový plnič plechovek

Budějovický pivovar uvedl do zkušebního provozu nový plnič plechovek a tím zvýší kapacitu stáčírny plechovek o 55 %. Po dokončení všech investic bude mít pivovar roční výstav 2 mil. hektolitrů.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 3. 2018 | Počet zobrazení: 161
 

Prototyp inteligentní pneumatiky

Společnost Goodyear představila na autosalonu v Ženevě svůj nejnovější pokrok v podobě prototypu inteligentní pneumatiky. Jde o kompletní informační systém, který zahrnuje vlastní pneumatiku, sensory a cloudovou výpočetní kapacitu, jenž se společně podílejí na komunikaci s operátory vozového parku v reálném čase prostřednictvím mobilní aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 3. 2018 | Počet zobrazení: 186
 

10 let v kartonovém světě

Společnost RAJAPACK vstoupila na český trh v roce 2007, a že se jim tady daří, dokazuje počet prodaných kartonových krabic - 6 miliónů kusů za 10 let. Jak říká s nadsázkou šéfka české pobočky Gabriela Fabiánová, počtem prodaných kartonových obalů by vydláždili třikrát cestu z Prahy do Paříže a zpět.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 3. 2018 | Počet zobrazení: 162
 

Flexibilní počítačové skříně řady MasterBox

Společnost Cooler Master uvedla na trh novou řadu počítačových skříní MasterBox Q300. Mezi hlavní rysy dvou nových přírůstků patří velikost, modularita a velký potenciál unikátních sestavení.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 3. 2018 | Počet zobrazení: 160
 

Hiwin chystá nové produkty

Dodavatel lineární techniky, společnost Hiwin, dosáhl v loňském roce obrat ve výši 332 mil. korun. Ve srovnání s předchozím rokem jde o 16,1% navýšení. Významný podíl na ekonomickém výsledku má i export (26 %) do zemí východní a jižní Evropy.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 3. 2018 | Počet zobrazení: 167
 

Modrý strážný anděl zvýšil bezpečnost ve skaldech

Od doby, kdy společnost Linde Material Handling (Linde MH) před šesti lety poprvé představila inovativní bezpečnostní řešení s označením BlueSpot, prodala již více než 150 000 ks jednoduchého, ale efektivního výstražného systému, který promítá do prostoru před vozíkem varovný světelný signál v podobě modrého světla. LED reflektor významně zvyšuje bezpečnost operátorů vozíků i jejich okolí.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 3. 2018 | Počet zobrazení: 137
 

Českému trhu v oblasti kyberbezpečnosti nadále kraluje Eset

Další úspěšný rok má za sebou česká pobočka společnosti Eset, která vyvíjí bezpečnostní řešení pro domácí i firemní IT. Podle prvních neauditovaných výsledků dosáhla v loňském roce celkového obratu 354 mil. Kč a už druhým rokem po sobě tak překonala 350milionovou hranici a je tak jedničkou na českém trhu v oblasti kyberbezpečnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 3. 2018 | Počet zobrazení: 148
 

Evropské auto roku 2018 - nové Volvo XC40

Ještě před začátkem Ženevského autosalonu ve Švýcarsku se bojuje o titul Evropské auto roku. Letošním vítězem se stalo malé SUV značky Volvo s označením XC40. Toto prestižní ocenění vyhrála automobilka Volvo Cars vůbec poprvé.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 3. 2018 | Počet zobrazení: 162