4K projektor s HDR-PRO a DCI-P3

Společnost BenQ předstvila projektor W2700 pro domácí kino W2700. Poskytuje špičkovou kvalitu obrazu, vynikající barevný výkon a vysokou flexibilitu instalace. Jde o světově první 4K DLP projektor pro domácí kino pokrývající barevný prostor DCI-P3.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 3. 2019 | Počet zobrazení: 152
 

Excelentní znalosti v oblasti decentralizace

Veletrh Amper poskytuje cenné impulzy na cestě k inteligentní a digitální automatizaci. Murrelektronik, coby vysoce inovativní společnost v tomto sektoru, se bude prezentovat jako přední hráč v digitální transformaci automatizačních procesů.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 3. 2019 | Počet zobrazení: 214
 

Osvětlení automobilů blíž budoucnosti

Druhá generace modrých multirežimových laserových diod Osram zdvojnásobuje dosah v porovnání s předchozími řešeními v oblasti LED na 600 metrů. Současně zjednodušuje konstrukci systému, když se použije v pomocných dálkových světlech vozidla.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 3. 2019 | Počet zobrazení: 179
 

Nový fotoelektrický snímač pro náročné aplikace

Vysoce výkonný snímač společnosti Rockwell Automation umožňuje snímání na dlouhé vzdálenosti a nabízí zvýšenou toleranci v prostředí různých odvětví, např. v potravinářském a nápojovém průmyslu nebo při manipulaci s materiály a baleními.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 3. 2019 | Počet zobrazení: 178
 

AMTECH zaznamenal 170% nárůst dodávek kobotů

Společnost AMTECH, dodavatel SMT technologií a automatizačních řešení na českém a slovenském trhu, získala ocenění Distributor roku 2018 v regionu CEE od společnosti Universal Robots.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 3. 2019 | Počet zobrazení: 230
 

Kolokvium AutoSAP: Vyhodnocení strategické spolupráce s vládou ČR

Sdružení automobilového průmyslu připravuje na 18. března v pořadí již druhé pracovní setkání předních zástupců automobilového průmyslu, akademické obce a členů vládního kabinetu v čele s premiérem ČR v Mladé Boleslavi.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 3. 2019 | Počet zobrazení: 202
 

Kovovýroba z Rousínova dává práci řadě firem

Obrat jihomoravského závodu EDP v Rousínově tvoří desítky milionů korun. Firma vyrábí pro nadnárodní skupinu Novomatic kovové díly pro montáž výherních přístrojů.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 3. 2019 | Počet zobrazení: 209
 

Technologie nové generace formují výrobní sektor

Digitální transformace stojí v posledních letech za zásadními změnami v průmyslovém odvětví. Výrobci jdou digitalizaci vstříc implementací technologií, jako např. cloud computing (4G) či používáním vyspělých notebooků 2v1, které umožňují dosažení vyšší míry mobility, produktivity a zabezpečení.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 2. 2019 | Počet zobrazení: 205
 

HoloLens 2 se objeví v Česku

Brýle HoloLens 2 od Microsoftu disponují vylepšením oproti první verzi, nabízí dvojnásobné rozlišení, razantní rozšíření úhlu pohledu nebo hloubkové senzory pro rozpoznání pohybu rukou.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 2. 2019 | Počet zobrazení: 209
 

Všestranný mikrofon pro použití v exteriérech

Společnost AVerMedia uvedla na trh novinku Live Streamer MIC 133. Jde o jednosměrný mikrofon nabízející vysokou kvalitu zvuku a potřebnou mobilitu pro streamery, YouTubery a video bloggery.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 2. 2019 | Počet zobrazení: 210