Náramek zaznamená i převýšení

Fitness náramek Deveroux P5 se speciálními režimy pro chůzi, běh, jízdu na kole a turistiku optimalizuje výpočet spalování kalorií pro danou aktivitu, a díky vestavěnému GPS čipu nabízí také sledování trasy a převýšení během výletu, barometr, teploměr a mnoho dalších funkcí.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 7. 2018 | Počet zobrazení: 77
 

Powerbanka, která šetří čas

Powerbanka Natec z produktové řady Extreme Media NPB-1155 je vybavena funkcí rychlého nabíjení Quick Charge 3.0, a nabíjí proto připojená zařízení až čtyřikrát rychleji než běžné powerbanky. Disponuje konektorem Type-C, dvojitým portem USB a konektorem micro USB. Její kapacita je 10 000 mAh.

Celý článek...

 
Publikováno: 9. 7. 2018 | Počet zobrazení: 70
 

Nový projekt pro firmy - sdílení elektromobilů

Skupina Auto Palace společně s energetickou skupinou innogy ČR zahájila pilotní fázi projektu Flexiauto na pronájem a sdílení elektromobilů firmám pro potřeby jejich zaměstnanců. Klientům bude po podpisu smlouvy poskytnut elektromobil, nabíječka a vybavení pro sdílení.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 7. 2018 | Počet zobrazení: 115
 

Faceliftované „káčko"přijíždí na český trh

Společnost Ford Motor Company uvedla na český trh inovovaný kompaktní model KA+, a to hned ve dvou provedeních - Ultimate a Active. Obě verze přijíždějí se změnami v exteriéru i interiéru. Verze Active je inspirovaná vozy SUV a zvládá i lehčí terén. Ceny začínají již na necelých 273 tis. Kč.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 7. 2018 | Počet zobrazení: 97
 

Návrat na domácí Rally Bohemia

Pouhé dva týdny po úspěchu na Kyperské rally se Racing 21 - Klokočka ŠKODA team představil 30. června na domácí soutěžní scéně. Vojtěch Štajf a Marcela Ehlová odstartovali na voze Škoda Fabia R5 v Mladé Boleslavi do jubilejního 45. ročníku Rally Bohemia, aby si zajistili skvělé 4. místo a tím cenné body v klasifikaci.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 7. 2018 | Počet zobrazení: 100
 

Aktivně do práce: vyhlásila jihlavská firma Bosch Diesel

Sportovní vyžití, podpora zdraví a ještě možnost něco vyhrát: tím vším se vyznačuje iniciativa „Do práce na kole“. V době pořádání akce, od 1. května do 30. května 2018, jezdili zaměstnanci firmy Bosch v Jihlavě do práce na kole, a to jak přímo z domu, tak i v kombinaci s veřejnými dopravními prostředky.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 7. 2018 | Počet zobrazení: 103
 

Toyota podporuje plavbu první vodíkovou lodí

Vodíkové plavidlo Energy Observer je první autonomní plavidlo na vodík, které neprodukuje žádné skleníkové plyny ani emise jemných částic. Tato loď budoucnosti poháněná elektřinou kombinuje obnovitelnou energii a systém produkující vodík z mořské vody bez jakýchkoli uhlíkových emisí.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 7. 2018 | Počet zobrazení: 102
 

Výrobu brzdí nedostatek zaměstnanců

S nedostatkem pracovníků u některých profesí se v těchto dnech potýká prostějovská společnost Alper, která se specializuje na tváření a obrábění výkovků. Nejvíce chybí kováři, nástrojáři či údržbáři. Zájemcům o práci proto nabízí kromě zajímavé pozice i celou řadu benefitů.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 7. 2018 | Počet zobrazení: 101
 

Lenovo - světový dodavatel pro nejvýkonnější superpočítače

Lenovo Data Center Group se na Mezinárodní superpočítačové konferenci (ISC) konané ve Frankfurtu stalo největším dodavatelem chytrých řešení pro TOP500 vysokovýkonných počítačů na světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 7. 2018 | Počet zobrazení: 101
 

Panasonic - nejdůvěryhodnější dodavatel odolných zařízení

Jak vyplývá z odpovědí respondentů nejnovějšího průzkumu provedeného společností VDC Research, je společnost Panasonic nejdůvěryhodnějším dodavatelem odolných notebooků a tabletů. Průzkumu se zúčastnilo více než 600 kupujících mobilních digitálních zařízení z celé Evropy a Severní Ameriky.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 7. 2018 | Počet zobrazení: 93