Hennlich nově s úspornějšími výměníky

Společnost Hennlich přichází nově na trh s polštářovými deskovými výměníky. Ty oproti standardním typům výměníků pracují efektivněji a při stejném výkonu zabírají až o třetinu menší prostor. Využitelné jsou především pro lázně v galvanizovnách, ale i dalších provozech, kde je potřeba ohřívat či naopak chladit kapaliny.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2018 | Počet zobrazení: 115
 

Bezdrátová nabíjecí zařízení od Trustu

Výrobce příslušenství pro digitální zařízení, společnost Trust, uvedla na trh dvojici podložek pro bezdrátové nabíjení a powerbanku s kapacitou 20 000 mAh.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2018 | Počet zobrazení: 103
 

Obří vícedotykové stěny

Společnost Panasonic uvedla na trh nové dotykové videostěny ShadowSense, které nabízí vynikající viditelnost, výkon, spolehlivost a širokou škálu úprav. Řešení, které je určeno pro obchodní centra, muzea a high-endové korporace, lze plně přizpůsobit potřebám zákazníka.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 10. 2018 | Počet zobrazení: 127
 

Asseco představuje adaptabilní podnikový systém iNUVIO

Pod označením HELIOS Orange edice iNUVIO představila společnost Asseco Solutions poslední verzi podnikového informačního systému. Jde o novou generaci populárních firemních systémů tohoto dodavatele podnikových řešení, vytvořenou skutečně na základě přání uživatelů.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2018 | Počet zobrazení: 125
 

Detekce útoků na koncových bodech

Společnost Sophos rozšířila své portfolio pro ochranu koncových bodů Intercept X o technologii pro detekci a reakci na útoky (Endpoint Detection and Response, EDR). Řešení Intercept X Advanced s EDR využívá technologii hlubokého učení a může se pochlubit rychlejší i rozsáhlejší detekcí malware.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2018 | Počet zobrazení: 120
 

Robotický vysavač, který vidí

Nový robotický vysavač RoboTrex H11 Vision od společnosti Evolveo disponuje vestavěnou kamerou a gyroskopickou navigací. Touto novinkou, která přináší mj. vysoký sací výkon ve dvou režimech, chytřejší plánování trasy, HEPA filtraci a také vytírání vodou, rozšiřuje firma svoji nabídku robotických vysavačů.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 10. 2018 | Počet zobrazení: 110
 

První flash paměť s 96 vrstvami pro náročné aplikace

  Novinka společnosti Western Digital je určena pro nastupující generace výkonných smartphonů, tabletů a dalších mobilních zařízení s UFS 2.1. Nabízí rychlost náhodného zápisu až 550 MB/s a kapacitu až 256 GB.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 10. 2018 | Počet zobrazení: 123
 

Individuální personalizace zvuku televizorů

  Osobní personalizace reprodukce zvuku zlepší televizním divákům srozumitelnost dialogů a prokreslenost celého zvukového podání na základě individuálních sluchových vlastností jednotlivce. Díky tomu lze sledovat vysílání při nižší hlasitosti a užít si zvukový doprovod lépe než dřív.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 10. 2018 | Počet zobrazení: 139
 

Externí rámečky na SATA disky HDD i SSD

  Pomocí externích rámečků Evolveo Tiny a kompatibilního interního disku lze snadno získat stylový externí disk pro přenos, uložení a zálohování dat. Rámečky umožňují využít SATA disky obou běžných formátů, a to jak HDD, tak SSD.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 10. 2018 | Počet zobrazení: 132
 

QHERO se rozšiřuje na čtrnáct škol

Projekt QHERO společnosti Porsche Česká republika na podporu vzdělávání v automobilových školách se po velmi úspěšné pilotní fázi rozšiřuje na 14 škol v celé ČR. Automobilka podporuje partnerské školy výukovými pomůckami a školením pedagogů.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 10. 2018 | Počet zobrazení: 148