Brýle pro poslech hudby a rozšířenou realitu

Speciální chytré brýle, které uvedla na trh společnost Bose, otevírají nové možnosti poslechu hudby a zároveň jsou vstupní branou do světa zvukové rozšířené reality. Dostupné aplikace umožňují využít tuto možnost při navigaci, hraní her nebo např. při golfu.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 11. 2019 | Počet zobrazení: 254
 

Značka DS se stala partnerem VIZE 97

Francouzská prémiová značka DS stojí kromě nejmodernějších technologií a avantgardního designu také na pevných základech společenské odpovědnosti. V Česku se tak její hodnoty nejlépe prolnuly s činností nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, s kterou značka navázala partnerství.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 11. 2019 | Počet zobrazení: 248
 

Chvalis pokrývá svými prodejnami ParkerStore celou republiku

Společnost Chvalis, partner a distributor produktů značky Parker Hannifin, otevřel v Jihlavě svoji prodejnu ParkerStore. Jedná se již o sedmou prodejnu společnosti Chvalis. Ta nabízí kromě jiného i 24hodinový havarijní servis.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 11. 2019 | Počet zobrazení: 289
 

VŠTE řeší technologii tvárné litiny s Motorem Jikov

Globální konkurenceschopnost českobudějovické společnosti Motor Jikov Slévárna podstatně zvýší zdokonalení technologie výroby odlitků tvárné litiny a jejich kvality. Náročný projekt, podporující český export, firmě pomáhá řešit Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích (VŠTE).

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 11. 2019 | Počet zobrazení: 258
 

Pětibarevná A3+ tiskárna pro digitální tisk

Nová LED tiskárna OKI Pro9541WT s pěti barevnými tonery pro digitální tisk na přenosová média, kterou uvedla na trh společnost OKI, zaručuje vynikající kvalitu barev na textilie i tvrdé povrchy.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 11. 2019 | Počet zobrazení: 242
 

Nový elektrický Expert se jmenuje e-Expert

S novým elektromobilem e-Expert posouvá značka Peugeot své plnění závazku nabídnout v příštím roce kompletní modelovou řadu elektrifikovaných užitkových vozů.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 11. 2019 | Počet zobrazení: 282
 

Ford oznámil datum odhalení převratného elektromobilu

Společnost Ford zveřejnila první designovou skicu nového SUV, který byl inspirovaný modelem Mustang. Jde o model s čistě elektrickým pohonem, jehož světová premiéra proběhne 18. listopadu 2019.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 11. 2019 | Počet zobrazení: 329
 

Koncept eScooter z dílny SEAT

SEAT zintenzivňuje podporování městské mobility svou novinkou v podobě konceptu eScooter. Stoprocentní elektricky poháněný motocykl, který je ekvivalentem modelů se spalovacími motory 125 cm3, se začne prodávat v roce 2020.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 11. 2019 | Počet zobrazení: 309
 

Rizikových aplikací přibývá, zejména u zařízení s Androidem

Zábavná hra, počítadlo kalorií, měřič kroků či jen obyčejná svítilna působí aplikace na první pohled zcela normálně, dokonce se mohou zdát užitečnější než jiné. Opak je ale pravdou. Nemalá část programů, které si lidé stahují do mobilního telefonu, představuje riziko.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 11. 2019 | Počet zobrazení: 282
 

Napravováním krajiny bojuje proti suchu

Model Zdoňov, který navrací vodu do vysušené krajiny, zvítězil v kategorii nápad v soutěži E.ON Energy Globe. Zároveň také vyhrál inkubaci od UP21, který je partnerem soutěže. Projekt se ve fázi studie proveditelnosti zaměřil na nápravu krajiny v okolí obce Zdoňov u Náchoda, aby lépe zadržovala vodu v regionu, kde přes léto většina toků vysychá.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 11. 2019 | Počet zobrazení: 297