Nové herní monitory na gamescom 2019

Společnosti AOC a MMD se rozhodli využít příležitosti letošního veletrhu gamescom a představit na něm svoji širokou nabídku herních monitorů a zároveň představit i letošní novinky.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 7. 2019 | Počet zobrazení: 173
 

Nové kamery pro zabezpečení objektů

Nové cloudové kamery Kasa společnost TP-Link jsou určeny pro snadné zabezpečení domácnosti i kanceláří a díky připojení do cloudu je možné hlídat požadované prostory odkudkoliv.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 7. 2019 | Počet zobrazení: 159
 

Vlajková loď monitorů pro grafiky

Společnost BenQ rozšiřuje řadu monitorů pro profesionální grafiky o model PD3220U. Jde o 31,5palcový monitor v rozlišení 4K UltraHD se 100% pokrytím barevného prostoru sRGB a 95% pokrytím P3. Disponuje i technologií ochrany zraku uživatele.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 7. 2019 | Počet zobrazení: 151
 

Certifikace na armování hadicových montáží

Společnost Fagus AZ Praha, specializovaný distributor produktů značky Parker Hannifin v ČR, dokončila rozsáhlý projekt certifikace na armování hadicových montáží.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 7. 2019 | Počet zobrazení: 156
 

AVU ušetří ročně přes 3 miliony korun za energie

Unikátní projekt kombinuje metodu energetických úspor se zárukou (EPC) s dotacemi podle nových pravidel Operačního programu životní prostředí (OPŽP). Realizace je náročná i vzhledem k tomu, že probíhá v památkově chráněných objektech.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 7. 2019 | Počet zobrazení: 147
 

VW zahajuje (sdílenou) elektrickou ofenzívu

Německá automobilka Volkswagen spustila v Berlíně službu pro sdílení elektromobilů s názvem WeShare, která se má příští rok rozšířit i do české metropole. V Berlíně vyjelo v první fázi projektu do ulic 1500 elektromobilů e-Golf a další budou následovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 7. 2019 | Počet zobrazení: 147
 

Umělci se učí využívat roboty

Lze spojit konceptuální umění a robotiku? Přesně tuto otázku si položili manželé Thibault Brevet a Andrea Anner a rozhodli se založit studio AATB. Jejich fascinace neustálým pokrokem a vývojem v průmyslové automatizaci je nakonec dovedla k vytvoření úplně nové kategorie – „neprůmyslová robotika".

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 7. 2019 | Počet zobrazení: 165
 

Čína dostala ruské stroje na výrobu jaderného paliva

Palivová společnost TVEL dodala do čínského I-pinského podniku na výrobu jaderného paliva, což je součást čínské korporace China National Nuclear Corporation, ruské stroje pro fabrikaci paliva pro reaktory VVER.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 7. 2019 | Počet zobrazení: 155
 

Bose předvedl letní edici

Limitovanou letní edici bezdrátového Bluetooth reproduktoru SoundLink Color II představila společnost Bose v nepřehlédnutelné barvě „yellow citron“. Reproduktor nabízí vynikající kvalitu zvuku v odolné pogumované konstrukci.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 7. 2019 | Počet zobrazení: 140
 

Ford Mustang 55 - výroční model s motorem 5,0 V8

Automobilka Ford nabízí novou speciální edici modelu Mustang jako připomínku k 55. výročí vzniku legendárního sportovního vozu. Edice Mustang 55 disponuje specifickým designem exteriéru a luxusně vybaveným interiérem. Pohon zajišťuje výkonný agregát 5,0 V8 a objednávat jej je možné už od srpna.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 7. 2019 | Počet zobrazení: 177