Plovoucí elektrárna už dodala do sítě 21 GWh

I když jsou oba reaktory plovoucí jaderné elektrárny Akademik Lomonosov, která se nachází u města Pevek na Čukotce, ve fázi zkušebního provozu, dodaly k 26. únoru 2020 do sítě 21 GWh elektřiny.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 3. 2020 | Počet zobrazení: 153
 

Vylepšené vyhledávání registračních značek aut

Společnost Axis nabízí účinnější způsob vyhledávání, identifikace a sdílení důkazního materiálu o vozidlech ve videozáznamu. Vylepšená aplikace vznikla ve spolupráci s firmou Milestone, dodavatelem softwaru pro správu videa, a dvěma partnery v oblasti softwarových aplikací pro analýzu videa.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 2. 2020 | Počet zobrazení: 183
 

Výrobce Preventanu reaguje na koronavir

Česká farmaceutická společnost Neuraxpharm Bohemia z Hradce Králové navyšuje výrobu produktu Preventan Akut tak, aby nemohlo dojít k jeho výpadku. Společnost, která již více než 20 let na trhu nabízí originální doplněk stravy na podporu imunity Preventan, tak reaguje na významně zvýšený zájem o podporu imunity v souvislosti s epidemií koronaviru ve světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 2. 2020 | Počet zobrazení: 481
 

Startupy se mohou přihlásit do 5. března

PowerUp! Challenge je výzva pro startupy, scaleupy a malé a střední podniky ze střední a východní Evropy, jejichž produkty v oblasti energetiky, inteligentních technologií a mobility řeší dnešní problémy s technologií zítřka. Mohou se utkat o ceny v hodnotě několika milionů korun.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 2. 2020 | Počet zobrazení: 146
 

Dvě aktualizace firmwaru pro fotoaparáty řady Nikon Z

Společnost Nikon vydala aktualizace firmware verze 3.00 pro fotoaparáty mirrorless kinofilmového formátu Nikon Z 7 a Nikon Z 6 a verze 1.10 pro fotoaparát mirrorless formátu DX Nikon Z 50. Aktualizace nabízejí několik vylepšení stávajících funkcí a zvyšují výkon fotoaparátů mirrorless.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2020 | Počet zobrazení: 171
 

Inovované Exinda Management Center s novým reportem

Společnost GFI Software představila inovované jednotné centrum pro správu zařízení Exinda provozovaných ve firemních sítích. Nová aktualizace přináší zejména robustní reportovací nástroje umožňující IT administrátorům prezentovat data z jednoho či více zařízení v jednom agregovaném reportu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2020 | Počet zobrazení: 154
 

Nové počítačové skříně formátu E-ATX

Společnost Cooler Master uvedla na trh počítačové skříně formátu E-ATX - MasterBox TD500 Mesh a Mesh White - které s přizpůsobitelným RGB podsvícením mění proudění vzduchu v umělecké dílo.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2020 | Počet zobrazení: 175
 

Výkonný multifunkční model OKI MC883

Všestrannou a snadno použitelnou barevnou multifunkční tiskárnu MC883 uvedla na český trh společnost OKI. Nejvýkonnější model z řady MC800 je určen pro tisk, skenování i kopírování ve vytížených kancelářích a pracovních skupinách.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2020 | Počet zobrazení: 159
 

Novinka od FUJIFILM je dokonalý CSC fotoaparát

Nejnovější model X-T4 patří na vrcholů řady CSC digitálních fotoaparátů X Series. Přináší nejvyšší výkon jak v oblasti fotografií, tak i videa. Pyšní se novou závěrkou vyvinutou tak, aby byla rychlá, odolná a tichá.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2020 | Počet zobrazení: 153
 

Nová Corsa získala cenu AUTOBEST

V posledním ročníku evropské novinářské ankety AUTOBEST zabodovala značka Opel hned dvakrát. Ředitel Opelu, Michael Lohscheller, získal ocenění „MANBEST“ jako nejlepší manažer automobilového průmyslu roku 2019, a modelová novinka Corsa vybojoval ocenění „Best Buy Car of Europe 2020“ (Nejlepší koupě Evropy).

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2020 | Počet zobrazení: 167