Virtuální a rozšířená realita Lenova

Dle vyjádření Giofranca Lanci, prezidenta společnosti Lenovo, je jejich cílem vytvořit jedny z nepřitažlivějších technologických zážitků na světě díky AR a VR, které nabízejí neuvěřitelné a personalizované způsoby, jak prožít skutečný i imaginární svět.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 3. 2018 | Počet zobrazení: 98
 

Nové Toyoty testuje robot

Bezpečnost a odolnost nových modelů Toyota už testuje robot, který využívá vyspělé technologie automatizované jízdy, včetně velmi systému GPS. Zařízení bylo poprvé použito při testování nového modelu Avalon.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 3. 2018 | Počet zobrazení: 82
 

Špičková laboratoř vznikla v Brně

Honeywell otevřel ve svém brněnském Centru výzkumu a vývoje HTS (Honeywell Technology Solutions) unikátní zkušební laboratoř zaměřenou na testování osobních ochranných pracovních prostředků a prostředků kolektivní ochrany pro práci ve výškách. Jde o jednu z největších laboratoří HTS na světě.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 108
 

Velkoformátový pracant od Philipsů

Společnost MMD uvedla na trh nový 27palcový QHD monitor Philips určený především pro firemní použití. Nový model s označením 272B8QJEB je určen pro všechny firemní aplikace, které požadují vynikající rozlišení a vysoký výkon.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 97
 

Continental nabízí změření hloubky dezénu

Od 3. dubna odstartuje společnost Continental unikátní průzkum Vision Zero Roadshow, při kterém se zaměří na stav pneumatik českých řidičů. V deseti největších městech České republiky bude tým společnosti Continental na čerpacích stanicích Shell měřit hloubku dezénu.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 99
 

Vysoce výkonné Eagle F1 zkracují brzdnou dráhu SUV

Svůj nejnovější přírůstek pneumatik pro nejrozšířenější automobilový segment SUV uvedla společnost Goodyear na náš trh. Jde o pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, které nabízejí účinnější brzdění a lepší ovladatelnost vozu za jakýchkoli podmínek na silnici.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 3. 2018 | Počet zobrazení: 96
 

Odolný tablet s termokamerou

Společnost Panasonic představila plně odolný tablet Toughpad FZ-M1 vybavený termálním zobrazováním pro průmyslové využití. Umožňuje snímat a zpracovávat fotografie na cestách, je vybavený mikrokamerou s termálním zobrazováním FLIR a funguje na systému Windows.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 110
 

Ericsson zavádí technologie AI do celého portfolia svých produktů a služeb

V rámci celé organizace a ve všech zákaznických aktivitách se společnost Ericsson zaměří na strojovou inteligenci. Cílem je dosáhnout díky zavedení technologií umělé inteligence automatickou optimalizaci sítí a zvýšení efektivity.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 111
 

Společný vývoj bezpečnostních řešení pro autonomní automobily

Společnosti Panasonic Corporation a Trend Micro Incorporated oznámily uzavření dohody o společném vývoji bezpečnostního řešení, které umožní detekovat kybernetické útoky proti autonomním a propojeným vozidlům a zároveň nabídne co nejvyšší možnou ochranu proti těmto útokům.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 3. 2018 | Počet zobrazení: 91
 

Lenovo zahajuje partnerství s Ferrari

Společnost Lenovo uzavřela partnerství se společností Scuderia Ferrari, které začalo se zahájením nové sezóny, a to v neděli 25. března 2018 v australském Melbourne. Partnerství bude znázorněno umístěním loga Lenovo na boční křídlo a přední odpružení vozu Scuderia Ferrari 2018, a stejně tak na uniformách závodních jezdců.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 3. 2018 | Počet zobrazení: 104