Chytrý alarm - AirLive IoT Smart Home

V současnosti je zabezpečení domova téměř nutností. Na výběr je nepřeberné množství klasických alarmů nebo moderní alternativy v podobě chytrých produktů. Takový je i produkt AirLive Smart Home, kterým nejenže lze zabezpečit domácnost, ale navíc lze řadu věcí automatizovat díky centrální stanici, kterou bude mít uživatel kdekoliv pod kontrolou pomocí mobilní aplikace.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 6. 2017 | Počet zobrazení: 98
 

Samostatný headset pro virtuální realitu

Společnosti Lenovo a Google se opět setkaly při spolupráci na novém produktu. Tentokrát jde o zařízení pro virtuální realitu s technologií Daydream. Nové zařízení nabídne funkci WorldSense s možností volně se pohybovat a zkoumat virtuální prostředí bez překážek.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 6. 2017 | Počet zobrazení: 92
 

Učni postavili elektrickou buginu

Každý rok navrhují a staví učni Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO učňovský automobil. Po třech úspěšných studiích vozů z předchozích tří let se nyní učni rozhodli pro elektricky poháněnou buginu, která dostala jméno Škoda ELEMENT. Písmeno E odkazuje na elektřinu, samotné jméno ELEMENT zase na to, že elektropohon bude v budoucnu elementárním zdrojem mobility.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 6. 2017 | Počet zobrazení: 101
 

Stěrače řady Rainy Day jsou o 60 % lehčí

Novou řadou vysoce kvalitních stěračů přispěl Federal-Mogul Motorparts k rozšíření cenově dostupných stěračů, které mají až o 60 % nižší hmotnost než konkurenční výrobky. Řada Champion Rainy Day se skládá z pouhých 13 katalogových čísel, která postačují na rozsáhlé pokrytí všech v Evropě oblíbených modelů.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 6. 2017 | Počet zobrazení: 80
 

Šéf MAAE vyzdvihl roli Rosatomu

Bílé noci, které začínají v Petrohradě od června, neznamenají jen řadu kulturních a sportovních akcí, ale také Petrohradské mezinárodní ekonomické fórum (PEMF), jenž proběhlo od 1. do 3. června 2017 a jehož nedílnou součástí byla tradičně i jaderná energetika.

Celý článek...

 
Publikováno: 28. 6. 2017 | Počet zobrazení: 100
 

Svijany přímo do apartmánu v Chorvatsku

Od letošní sezóny si bude český turista na Jadranu moct dopřávat tradiční české pivo, které mu přivezou přímo do kempu či hotelového pokoje. A nejen český turista, ale časem i všichni návštěvníci chorvatských letovisek v severní a střední Dalmácii od Zadaru po Gradac. Společnost J.T.d.o.o., zprovozňuje službu dodávky jednotlivým zájemcům na objednávku přímo na udanou adresu pobytu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 6. 2017 | Počet zobrazení: 118
 

Důmyslně ukrytá minikamera

Minikamery ukryté v předmětech denní potřeby nabízejí nenápadné monitorování vybraných prostor. Minikamera PV-CHG20iDroid je ukrytá v dokovací stanici pro mobilní telefony se systémem Android. Její umístění na pracovním stole nevzbuzuje žádné podezření a současně zajišťuje monitorování prostorů v zorném poli kamery s úhlem záběru 78 stupňů.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 6. 2017 | Počet zobrazení: 88
 

Studiový mikrofon s USB

Portfolio společnosti Trust, která se zabývá výrobou příslušenství pro digitální zařízení, se rozrostlo o další produkt v podobě Trust Emita. Jde o profesionální studiový USB mikrofon, který je určen pro streamování, nahrávání videí a záznam hlasu či hudby z akustických nástrojů.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 6. 2017 | Počet zobrazení: 80
 

Měřicí přístroje pro kontrolu kvality a měření spotřeby tlakového vzduchu

Široká nabídka přístrojů německé společnosti Testo SE & Co. KGaA, které jsou na našem trhu známé již 60 let, zaručuje flexibilitu a spolehlivé řešení různých procesů. Důvěru si přístroje získaly zejména svojí spolehlivostí a vysokými užitnými vlastnostmi v mnoha průmyslových odvětvích.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2017 | Počet zobrazení: 102
 

Czech Business Superbrands 2017 pro FANUC Czech

Obchodní značka FANUC se stala jedinou značkou působící na českém trhu v segmentu průmyslové automatizace, která získala na základě přísných kritérií ocenění Czech Business Superbrands 2017. Přitom Superbrands není soutěž, do které je možné se přihlásit. Značka musí být na základě obchodních výsledků nominována.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 6. 2017 | Počet zobrazení: 86