asseco Aimtec murr

Kapesní zařízení pro detekci odposlechů

Kapesní business detektor s dosahem 10 metrů, který nabízí SpyShop24.cz, dokáže spolehlivě vyhledávat odposlechy, skryté kamery, GPS lokátory, mobilní telefony i další špionážní zařízení.

 
Investice do tohoto kapesního detektoru iDet Raksa – 121 LTD s funkci rozpoznávání signálu 4G/LTE je investicí do zabezpečení citlivých údajů, dat, informací a komunikace. Detekuje a lokalizuje různé typy skrytých špionážních zařízení včetně těch, které využívají technologii LTE/4G.

Detektor je schopný lokalizovat a zobrazit více zařízení současně a poskytnout uživateli seznam všech zařízení v dosahu včetně všech skrytých GPS vysílačů a dalších sledovacích zařízení. Je schopen odhalit rádiové, digitální i hybridní odposlechy, digitální vysílací zařízení, hybridní „štěnice“, mobilní telefony a další GSM zařízení. Lokalizuje i bezdrátové skryté kamery.

Pro přesnou detekci skrytých zařízení je vybaven zvukovým signálem a LED diodami, které signalizují vzdálenost od zdroje a vedou k jeho detekci. Detektor nabízí práci ve čtyřech volitelných režimech a vyhledává vysílače na vyžádání, nebo nepřetržitě, monitorováním dané oblasti. Navíc poskytuje možnost záznamu a vytvoření pracovního protokolu. Jedním z režimů, ve kterých kapesní business detektor iDet Raksa-121 LTE pracuje, je i speciální režim „Monitoring“, ve kterém efektivně zaměří GPS lokátor a sílu jeho signálu v procentech i decibelech.Detektor pracuje s frekvenčním rozsahem od 40 MHz až po 3,8 GHz a detekuje i zařízení pracující s připojením 4G a LTE. Detekuje i starší zařízení na technologiích WiFi a Bluetooth. Zachycuje i přihlašování a odhlašování zařízení GSM a odesílání SMS. Vzhledem k odebírání frekvencí 3G operátory je tento detektor připraven na nastupující GPS lokátory s LTE.

Plná mobilita tohoto kompaktního zařízení je zajištěna vestavěným akumulátorem, který zajistí až 14 hodin práce bez dalšího dobíjení. Kapesní detektor se snadno používá a poskytuje jasné a srozumitelné informace na čitelném a přehledném OLED displeji. I přes své malé rozměry a hmotnost (77 × 43 × 18 mm a 32,5 g) přináší profesionální výkon a funkce, které jsou srovnatelné s dražšími a většími detektory.
 
Publikováno: 3. 6. 2024 | Počet přečtení: 329