Bonaloka - produkty s obsahem nejsilnějšího přírodního antioxidantu - astaxanthinu

Antioxidanty přispívají k ochraně imunitního systému, bojují s volnými radikály v těle a kompenzují škodlivé oxidační procesy. Přírodních antioxidantů existuje celá řada, jsou však různě účinné. Nejsilnějším známým antioxidantem je přírodní karotenoid astaxanthin, který je 6000krát účinnější než vitamín C.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2017 | Počet zobrazení: 698
 

Tradiční akce 7 dní Peugeot odstartuje 18. září

Jen několik dní dělí zákazníky od zahájení tradiční a velice očekávané akce „7 dní Peugeot“. Letošní akční dny proběhnou od 18. do 24. září a nabídnou celou řadu bohatě vybavených modelů za výhodné ceny.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2017 | Počet zobrazení: 54
 

Nový Gripen Aggressor

Společnost Saab uvádí na trh novou verzi letounu Gripen - Gripen Aggressor, který vychází z prověřené série Gripen C. Jde o výjimečnou platformu pro nácvik vzdušného souboje s protivníkem. Novinka představuje unikátní kombinaci vysokého výkonu, flexibility, operační dostupnosti a zároveň vyniká nízkými provozními náklady. Gripen Aggressor se představil na veletrhu DSEI 2017 v Londýně.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 9. 2017 | Počet zobrazení: 46
 

Citroën spouští od 15. září roadshow

Letošní ročník roadshow Citroën Experience se bude konat u obchodních center na 25 místech po celé České republice v termínu od 15. září do 15. října. Na své si přijdou nejen dospělé publikum, ale i malí návštěvníci.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2017 | Počet zobrazení: 54
 

S hybridem i do parku ve Františkových Lázních

Na rozdíl od automobilů většiny českých útvarů městské policie zvolil útvar městských strážníků ve Františkových Lázních zajímavější model - hybridní vůz Toyota C-HR.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2017 | Počet zobrazení: 51
 

Mazda s novou CX-5 získala 5 hvězdiček

Zcela nová Mazda CX-5 modelového roku 2017 se zařadila mezi nejbezpečnější rodinné vozy na trhu. Nezávislá organizace Euro NCAP, která posuzuje bezpečnost automobilů prodávaných v Evropě, udělila nové Mazdě CX-5 maximálních možných 5 hvězdiček.

Celý článek...

 
Publikováno: 12. 9. 2017 | Počet zobrazení: 46
 

Na Zámek Svijany přijede svatý Václav

V letošním roce se opět zapojí zámek Svijany společně s Pivovarem Svijany do oslav Dnů českého piva, které se tradičně pořádají na počest oslavy patrona nejen českých zemí, ale i piva - svatého Václava. Svatováclavská slavnost na Zámku Svijany proběhne už za několik dnů a to ve čtvrtek 28. září.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2017 | Počet zobrazení: 60
 

Nové planografy OKI řady Teriostar

Společnost OKI uvedla na trh dvě nové multifunkční tiskárny OKI Teriostar LP-1040MF a LP-2060MF. Tiskárny jsou určené především pro architektonické, designové, inženýrské, konstrukční a reprografické úlohy. Tato širokoformátová LED zařízení vynikají nejvyšší rychlostí ve své třídě, vytisknou až 9 stran formátu A1 za minutu a skenují rychlostí 24 cm za vteřinu.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2017 | Počet zobrazení: 51
 

Plachetnice Niké a její osudy - v NTM

V dopravní hale vystavilo Národní technické muzeum (NTM) jeden z pokladů své lodní sbírky, jachtu Niké, kterou postavil slavný český mořeplavec Richard Konkolski a v polovině 70. let s ní obeplul svět. Jednalo se o mimořádný sportovní i cestovatelský úspěch.

Celý článek...

 
Publikováno: 11. 9. 2017 | Počet zobrazení: 54
 

Komunikujte bez poplatků

ýt mobilní a nezávislý. To jsou požadavky, které zapadají do obrazu dnešní doby. Novinkou v portfoliu značky EVOLVEO, která tyto požadavky naplňuje, je sada ručních vysílaček FreeTalk XM2. Vysílačky najdou uplatnění v celé šíři aktivit: Od komunikace ostrahy, organizátorů velkých akcí, přes lesníky, myslivce až po sportovce a turisty na cestách. Vysílačky fungují bez ohledu na dostupnost mobilní sítě a bez poplatků.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 9. 2017 | Počet zobrazení: 77