Auto Palace investoval do modernizace

S cílem zajistit stabilitu a konkurenceschopnost na náročném automobilovém trhu investovala společnost Auto Palace Spořilov v loňském roce do výrazné modernizace vybraných provozů. Například pracoviště nové lakovny přišlo na téměř deset milionů korun.

Celý článek...

 
Publikováno: 7. 2. 2019 | Počet zobrazení: 95
 

AUBO i10 – nový kobot na českém trhu překvapí rychlou návratností

Brněnská firma Kinalisoft zahájila distribuci dalšího z řady technologicky vyspělých kolaborativních robotů AUBO. Nejnovější model i10 se tak řadí po bok rozšířeného modelu i5, kterého překonává svou nosností i dosahem.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 2. 2019 | Počet zobrazení: 138
 

Pioneer bude podporovat AirPlay 2

Během jara letošního roku vydá Pioneer pro vybrané produkty nový firmware, který jim umožní využívat možnosti, jenž přináší komunikační protokol AirPlay 2. Uživatelé kompatibilních zařízení tak budou moci využít pro ovládání receiveru či stolního přehrávače svůj telefon.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 2. 2019 | Počet zobrazení: 86
 

Kamery Huddly mají vlastní inteligenci

Norská společnost Huddly přišla na trh s inteligentní (web)kamerou. Jde o inovativní produkt se zapojením umělé inteligence, který je určen ke komunikaci u videokonference.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 2. 2019 | Počet zobrazení: 85
 

GLObalizace trochu jinak

Společnost British American Tobacco uvedla na český trh pod značkou Glo elektronickou cigaretu s pokročilou technologií zahřívání tabáku, která představuje pro kuřáky alternativu tradičních cigaret s potenciálně sníženým zdravotním rizikem.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 2. 2019 | Počet zobrazení: 341
 

Čtyři způsoby Zebry, jak zlepšit zákaznickou zkušenost

Rapidní proměna tradičního maloobchodního zákazníka v tzv. propojeného zákazníka, který k nákupu využívá mnohonásobné kanály, zařízení a moderní technologie, přináší nové výzvy pro maloobchodní prodejce a nutnost proměny maloobchodu jako takového.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 2. 2019 | Počet zobrazení: 91
 

Krádežím patří druhá příčka na žebříčku škod, které proplácejí pojišťovny

Během loňského roku bylo nahlášeno přes 6000 vloupání do domácností. Škody dosahovaly přes 327 milionů korun a objasněnost těchto případů je necelých 26 %. V praxi to tedy znamená, že dopaden je průměrně jeden zloděj ze čtyř.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 2. 2019 | Počet zobrazení: 87
 

Hybridní kombi od Fordu

Ford nabízí nově nejen modernizovaná Mondea, ale i novou variantu Mondeo Hybrid kombi, která je v daném segmentu jedinečná a zpřístupňuje přednosti hybridního pohonu zákazníkům, potřebují-li větší přepravní kapacitu.

Celý článek...

 
Publikováno: 5. 2. 2019 | Počet zobrazení: 86
 

Buggy se ukáže v Ženevě jako elektrovůz

Volkswagen oživil legendu a začátkem března představí první zcela elektrickou verzi nové buggy. Jde o studii, která je inspirovaná populárními americkými plážovými vozy. Byla zkonstruována na základě modulární platformy pro elektromobily MEB, která dokazuje mnohostrannost nové platformy.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2019 | Počet zobrazení: 90
 

Skupina PSA spouští testování autonomního řízení v Číně

V Číně jde o povolení pro první francouzskou automobilku. Je to důkaz vedoucího postavení skupiny PSA v oblasti vývoje aut se samočinným řízením a připojením na internet. Tím se také posiluje zaměření značky na čínský trh.

Celý článek...

 
Publikováno: 4. 2. 2019 | Počet zobrazení: 87