Tři nové projekty Rosatomu

Práce v egyptské jaderné elektrárna El Dabaa probíhají podle plánu a výstavba by měla začít v polovině letošního roku. Rosatom prošel druhým kolem výběru dodavatele pro první jadernou elektrárnu v Saúdské Arábii a pokračují jednání se Srí Lankou o spolupráci v oblasti mírového jádra.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 5. 2020 | Počet zobrazení: 115
 

Ochranná maska s filtrací vzduchu

Společnost Prima Bilavčík rozšířila svůj sortiment o ochranné a desinfekční prostředky a přístroje pro bezkontaktní měření teploty. Jde o pomoc pro obchodní partnery, aby mohly zajistit bezpečný provoz i v současné epidemiologické situaci.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 5. 2020 | Počet zobrazení: 118
 

Využijte třetí květnový webinář Murrelektronik - již 19. května!

Na každé květnové úterý pro vás připravila společnost Murrelektronik webináře nabité informacemi včetně praktických ukázek. Téma i link na přihlášení najdete níže.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 5. 2020 | Počet zobrazení: 157
 

Gamepad na základě Nimbus i pro Apple

Společnost SteelSeries uvádí na trh ovladač Nimbus+ Wireless pro Apple. Bezdrátový gamepad byl vyhotoven dle předlohy populárního originálního ovladače Nimbus a přidává řadu nových funkcí, jako jsou klikatelné joysticky nebo nové spínače s „Hall effect“.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 5. 2020 | Počet zobrazení: 147
 

Fotopasti s okamžitým zobrazením

Nová řada fotopastí StrongVision od společnosti Evolveo disponuje top modelem 4GA. Jde o ideální pomocníky např. při zabezpečení objektů či majetku nebo pro mapování zvěře.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 5. 2020 | Počet zobrazení: 151
 

Nekompromisní herní router s podporou Wi-Fi 6

Společnost TP-Link představuje svůj první gamingový třípásmový gigabitový router Archer AX11000, jenž podporuje nejnovější standard Wi-Fi 6 a disponuje i samostatným frekvenčním pásmem pro on-line hry.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 5. 2020 | Počet zobrazení: 142
 

Tablety pomáhají seniorům

Oči dvaosmdesátiletého Vratislava Roušavého se rozzáří, jako kdyby právě našel ztracenou šťastnou vzpomínku. Jenže tohle pro něj znamená ještě více. „Ahoj dědo, tak se zase konečně vidíme,“ usmívá se na něj z displeje tabletu jeho vnučka Veronika.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 5. 2020 | Počet zobrazení: 184
 

Flexibilitu retraku zajišťuje integrovaná nabíječka

Model ETV 216i, který Jungheinrich představil již v roce 2018, jako první retrak s plně integrovanou lithium-iontovou baterií, získal nově integrovanou nabíječku.

Celý článek...

 
Publikováno: 14. 5. 2020 | Počet zobrazení: 130
 

Pozvánka: NTM se otevírá 19. května

Národní technické muzeum se v úterý 19. května 2020 otevírá pro veřejnost. Provoz muzea v Praze na Letné je přizpůsoben současným podmínkám a NTM zve návštěvníky do muzea na bezpečnou prohlídku 9 expozic a 6 výstav.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 5. 2020 | Počet zobrazení: 148
 

Videostěny s nepostřehnutelným přechodem mezi displeji

Společnost Panasonic zahájila prodej svých vlajkových LCD displejů pro videostěny řady VF2, které zprostředkovávají takřka plynulý obraz díky nejužším rámečkům na trhu.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 5. 2020 | Počet zobrazení: 134