Colliers uspěl s kancelářemi pro MB ČR

Ocenění za nejlepší interiérový design získala společnost Colliers za moderní kanceláře společnosti Mercedes-Benz Česká republika, které zrealizovala v budově Anděl 17 na Praze 5.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 3. 2023 | Počet zobrazení: 201
 

Goodyear rozšiřuje řadu Eagle F1

Vysoce ceněné pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 se během letošního roku na trhu objeví v dalších nových rozměrech. Pneumatiky, které nabízejí špičkové užitné vlastnosti na suché i mokré vozovce, jsou současně již připraveny na požadavky nejnovější generace elektromobilů a vozů SUV.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 3. 2023 | Počet zobrazení: 198
 

Pocta Karlu Lopraisovi

Návštěvníci expozice Doprava v Národním technickém muzeu mají od 1. března 2023 možnost zhlédnout reprízu výstavy „Proč?... protože Karel Loprais“, kterou v roce 2021 uspořádalo Muzeum Beskyd s Karlem Lopraisem ve Frýdku Místku.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 3. 2023 | Počet zobrazení: 204
 

Vládní letka je po šesti týdnech opět kompletní

S nečekanými problémy se potýkala tzv. vládní letka poté, co se jeden ze dvou největších strojů její flotily, Airbus A-319, vrátil z ostravského hangáru servisní a opravárenské firmy Job Air Technic v Mošnově až koncem února místo očekávaného 21. ledna.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 3. 2023 | Počet zobrazení: 1109
 

Nové distribuční centrum KION bude vysoce automatizované

V městě Kahl am Main poblíž německého Aschaffenburgu začínají rozsáhlé stavební práce na novém centru společnosti KION Group pro distribuci náhradních dílů, které má být dokončeno počátkem roku 2025.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 3. 2023 | Počet zobrazení: 169
 

Snižte své účty za elektřinu sledováním spotřeby

V dnešní době, kdy ceny energií prudce vzrostly, všichni hledáme způsoby, jak ušetřit na účtech za elektřinu. Pomoci mohou chytré zásuvky Tapo se sledováním spotřeby energie, které umožňují lépe porozumět spotřebě a optimalizovat ji.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2023 | Počet zobrazení: 223
 

Wi-Fi si dnes nastaví každý, kdo má v ruce mobil

Pokud se chystáte pořídit si domů Wi-Fi síť a bojíte se, abyste ji správně nastavili, tak nemusíte. V tomto článku vám poskytneme odpovědi na otázky typu: Jaký router si vybrat? Je lepší zvolit klasický nebo mesh systém? A co Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 a Wi-Fi 7? A co bude pak, až to přinesu domů?

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2023 | Počet zobrazení: 208
 

Pařížský obelisk prošel čištěním a rekonstrukcí

U příležitosti 200. výročí rozluštění hieroglyfů francouzským lingvistou Jean-François Champollionem renovovala společnost Kärcher v rámci svého dlouhodobého projektu čištění památek pařížský obelisk na Place de la Concorde.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 2. 2023 | Počet zobrazení: 215
 

Inovativní nátěr pro využití v průmyslu i stavebnictví

Mnoho firem se zaměřuje na vývoj vlastních technologií či inovativních postupů a spojuje při tom síly s univerzitami. A přesně takový je příběh společnosti Alpha Czech, která ve spolupráci s Univerzitou v Pardubicích vyvinula reflexní izolační nátěry s unikátními vlastnostmi.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 2. 2023 | Počet zobrazení: 215
 

Z PET lahve pracovní rukavice

Novinka společnosti Würth v podobě pracovních rukavic TigerFlex Plus Ecoline zaujme nejen designem, ale i materiálem, ze kterého jsou vyráběny – z recyklovaných PET lahví.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 2. 2023 | Počet zobrazení: 282