JUSDA se zařadila mezi stovku nejlepších v ČR

Pardubická logistická společnost JUSDA Europe byla letos zařazena do prestižního žebříčku Českých 100 nejlepších firem. Celkově se mezi stovkou nejvýznamnějších tuzemských podniků umístila na 85. příčce.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 12. 2022 | Počet zobrazení: 472
 

ZAT podepsal strategickou dohodu s Doosan Enerbility

Smlouvu o strategické spolupráci obou společností podepsali její zástupci v rámci připravovaného tendru na výstavbu nového jaderného zdroje v Jaderné elektrárně Dukovany. Jednali také o možné spolupráci při výstavbě dalších jaderných zdrojů nejenom u nás.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 12. 2022 | Počet zobrazení: 404
 

T-Mobile uvádí zabezpečené tarify pro firmy

Firemní mobilní telefony jsou používány i k soukromým účelům a organizace je většinou nemají plně pod kontrolou. Dvě třetiny organizací již zaznamenaly jeden či více útoků na svá koncová zařízení, které ohrozily jejich data či infrastrukturu IT.

Celý článek...

 
Publikováno: 15. 12. 2022 | Počet zobrazení: 395
 

ENGEL na Swiss Plastics Expo 2023

Digitální řešení usnadňují maximalizaci potenciálu výrobních buněk a přispívají k úspoře energie a snižování uhlíkové stopy. Na Swiss Plastics Expo 2023 ve švýcarském Lucernu od 17. do 19. ledna ENGEL ukáže, jak toto řešení funguje v praxi prostřednictvím plně elektrického vstřikovacího stroje.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 12. 2022 | Počet zobrazení: 409
 

Testy vodíkového autobusu v plném provozu

Město Most testuje v plném provozu vodíkový autobus značky CaetanoBus, který byl zkonstruován ve spolupráci s Toyotou. Najet má 600 km a je nasazen na náročnou trasu s řadou převýšení.

Celý článek...

 
Publikováno: 8. 12. 2022 | Počet zobrazení: 428
 

Nová e-Astra slibuje až 416 km dojezd

Německá automobilka odhalila první snímky nového BEV modelu Opel Astra Electric. Značka s bleskem ve znaku tak představuje první čistě elektrickou podobu Astry v celé historii této úspěšné řady.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 12. 2022 | Počet zobrazení: 379
 

Moderní call centra fungují jinak

Nové komunikační kanály, které se s rozmachem digitálních technologií otevřely v oblasti péče o zákazníky, výrazně proměnily i podobu samotných call center. Původně centralizovaná řešení se stovkami operátorů totiž přestala dávat smysl.

Celý článek...

 
Publikováno: 6. 12. 2022 | Počet zobrazení: 417
 

Krizi vyřeší nové technologie

Energetickou krizi mohou nejlépe vyřešit inovativní technologie na využití obnovitelných zdrojů, které budou v budoucnu dominovat. Země jako Česko mají málo přírodních zdrojů, je třeba se zaměřit na inovativní procesy ve výrobě, technologiích, službách a státní správě, říká Linda Armbruster, ředitelka pro inovace společnosti Creative Dock.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2022 | Počet zobrazení: 447
 

Dachser obhájil osvědčení Responsible Care

Česká pobočka společnosti Dachser obhájila osvědčení Responsible Care – za odpovědné chování v chemii, které potvrzuje dodržování principů bezpečného a odpovědného zacházení s chemickými výrobky ve všech provozních krocích.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2022 | Počet zobrazení: 406
 

RegioJet nasadí na Ústecku nové elektrické soupravy

Společnost RegioJet začne od prosince 2022 postupně nasazovat sedm nových nízkopodlažních souprav elektrické trakce PESA Elf.eu pro zajištění provozu krajem objednávaných regionálních spojů v Ústeckém kraji.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 12. 2022 | Počet zobrazení: 414