Nové moderní školicí středisko KIA

Nedaleko Prahy otevřelo české zastoupení automobilové značky KIA MOTORS zcela nové školicí středisko ve středočeské obci Nupaky. Moderní zázemí je určeno pro potřeby školení dealerů a jejich zaměstnanců. Nové středisko o rozloze 400 m2 je vybaveno nejmodernějšími technologiemi potřebnými pro kompletní diagnostiku a opravu všech modelů značky, včetně hybridních a elektrických vozidel.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2017 | Počet zobrazení: 121
 

Která auta jsou nejvíce v permanenci?

Podle statistiky, kterou zpracovala společnost AAA AUTO, ohledně průměrných nájezdů aut rozdělených podle zemí, kde byla vyrobena, jsou nejméně používaná asijská auta, naopak nejvíce najezdí domácí Škodovky. Statistika je založena na vozidlech, které prošly autocentry AAA od 1. 1. 2013 do 10. 5. 2017 v ČR.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 6. 2017 | Počet zobrazení: 119
 

Telefon, se kterým budete krásnější

Na náš trh uvedl Asus moderní smartphone ZenFone Live (ZB501KL), který nabízí tenké kovové tělo s úzkými rámečky. Až 75 % přední plochy telefonu zabírá displej o velikosti 5" ve vysokém rozlišení, který kryje 2,5D zaoblené sklo. Zadní 5členný 13Mpx fotoaparát disponuje režimy, jako je nízké osvětlení, super rozlišení, HDR, noční režim a mnoha dalšími.

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 5. 2017 | Počet zobrazení: 144
 

Elektromobil koupíte i na Alze

Uječený zelený mimozemšťan už nebude vnucovat jen počítače, mobily, televize, super hračky a domácí elektro. Alza.cz připravuje ve svém e-shopu prodej elektromobilů. Vozy bude nabízet výhradně přes internet. A zaplatit budete moci třeba i v bitcoinech, které od jara letošního roku Alza také přijímá…

Celý článek...

 
Publikováno: 31. 5. 2017 | Počet zobrazení: 140
 

Skončila akce Průmyslových veletrhů, již se chystá nová...

Během čtyř dnů od 9. do 12. května, kdy probíhal souběh veletrhů For Industry, For Surface, For Energo Smart, For Logistic, For Weld a For Infosys na výstavišti PVA v pražských Letňanech, dorazilo přes 600 odborných návštěvníků.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 5. 2017 | Počet zobrazení: 128
 

Polní kuchyně na veletrhu IDET

Společnost Agados, český výrobce přívěsných vozíků, představí na letošním Mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET (od 31.5. do 2.6.) v Brně kromě dalších speciálních projektů také novinku - mobilní polní kuchyni PK4 (Kaga). Hned první den veletrhu se odehraje slavnostní odhalení a křest PK4.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 5. 2017 | Počet zobrazení: 141
 

12m datový kontejner představí Altron

Již 17. ročník odborné konference Altron Data Center & Business World, který se koná v galerii moderního umění DOX a začíná dnešním dnem (30. května), uvítá ICT experty a další odborné zájemce. Na pořadu bude množství témat o technologiích a moderních systémech pro datová centra, o cloudové evoluci, kybernetické bezpečnosti a aktuálním fenoménem IoT a chytrých měst.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 5. 2017 | Počet zobrazení: 109
 

Jubilejní VOD-KA skončila: byla rekordní

Rekordní účast si mohou připsat organizátoři letošního - již 20. - ročníku výstavy VOD-KA / VODOVODY-KANALIZACE, kterou si prohlédlo na 10 000 návštěvníků. V průběhu tří dnů (od 23. do 25. května) se na výstavišti v pražských Letňanech prezentovalo téměř 350 firem z 11 zemí světa.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2017 | Počet zobrazení: 123
 

Hybridní jsou už i satelity

Společnost Arianespace úspěšně vynesla na palubě rakety Sojuz do vesmíru první hybridní družici pro satelitního operátora SES. Satelit SES-15 disponuje technologií širokých paprsků a HTS s využitím v letecké dopravě. Navíc také obsahuje kapacitu pro systém WAAS, který rozšiřuje navigační systém GPS.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2017 | Počet zobrazení: 128
 

Interaktivní model JE na Jaderných dnech

Na Jaderných dnech v Plzni od 20. dubna až do 25. května byl poprvé k dispozici trojrozměrný interaktivní model jaderné elektrárny typu VVER-1200, který je prvním provozovaným reaktorem generace III+ na světě. Výstava probíhala na Západočeské univerzitě, a zapůjčený model vypracovala Skupina ASE, patřící do struktury ruské korporace pro atomovou energii Rosatom.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 5. 2017 | Počet zobrazení: 139