Luxusní Mate RS Porsche Design se dvěma čtečkami

Společnost Huawei představila v Paříži kromě nových modelů P20 Pro a P20 také sofistikovaný a výkonný smartphone Mate RS Porsche Design, který obstojí i u nejnáročnějších uživatelů. Díky dvěma čtečkám otisků prstů, procesoru s umělou inteligencí a trojitému fotoaparátu Leica posouvá svět mobilních technologií o několik kroků kupředu.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 4. 2018 | Počet zobrazení: 111
 

PTS vytváří základy pro IIoT

Společnost Parker Hannifin představuje vlastní systém správy Parker Tracking system (PTS) Pro, který má sloužit zákazníkům s komplexními logistickými požadavky. Vytváření produktů a služeb IIoT založil Parker na dlouholetých zkušenostech s vývojem inteligentních produktů a služeb.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 4. 2018 | Počet zobrazení: 97
 

Olson Black pro bezpečnou cestu

Výrobce Osram rozšířil svou řadu Oslon Black pro infračervený rozsah o šest nových automobilových infračervených diod (IRED). Verze 850 nm jsou určeny pro venkovní aplikace, jako je noční vidění, ochrana chodců, rozpoznávání terénu a detekce jízdního pruhu. Verze 940 nm jsou vhodné pro vnitřní aplikace, jako je monitorování řidiče, detekce obsazení sedadla a rozpoznávání gest.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 4. 2018 | Počet zobrazení: 103
 

I parní čištění může být cestou ke splnění bezpečnostních předpisů

Ač má parní čištění výborné parametry, většina průmyslových firem o tom nemá povědomí. Jde přitom o způsob, kterým se odstraní nejen běžná suchá nečistota, ale i mastnota, které ve výrobních prostorách bývá vždycky dost. Čištění jde navíc rychle a dá se použít nejen na plochy, ale i na konstrukce, energetické rozvody, stropy, krovy nebo střechy.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 4. 2018 | Počet zobrazení: 107
 

Autonomní pomocník ve výrobě: Linde C-MATIC

Tím, že společnost Linde Material Handling uvedla na trh nový autonomní vozík Linde C-MATIC, vstupuje do segmentu automatizovaných přepravních vozíků (AGC). Novinka spolehlivě zajišťuje přesné a včasné dodávky dílů na výrobní linku. Dokáže pracovat nepřetržitě až 16 hodin. Vybavena je všemi nezbytnými bezpečnostními prvky a může být flexibilně integrována do interních procesů toku materiálu.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 4. 2018 | Počet zobrazení: 124
 

Chytré hodinky hlídají děti

Na český trh uvedli společnosti TCL Communication a Vodafone dětské hodinky TCL MOVETIME Family Watch. Jde o hodinky určené pro děti od 4 do 10 let, které dokážou monitorovat aktuální polohu dítěte a zobrazovat ji ve smartphonu rodičů. Navíc mohou být rodiče neustále v kontaktu se svým dítětem díky funkci obousměrného volání a posílání hlasových nebo obrazových zpráv.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 4. 2018 | Počet zobrazení: 116
 

První Agon monitor s AMD Radeon Free Sync 2

Specialista na monitory, společnost AOC, přestavuje přírůstek do své prémiové řady herních monitorů Agon - nový AG322QC4, který nabízí skvělé herní zážitky, díky perfektnímu obrazu zakřiveného 31,5“ VA panelu s QHD rozlišením (2560 x 1440 bodů) s poměrem stran 16 : 9 a hlubokým kontrastem 2000 : 1.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 4. 2018 | Počet zobrazení: 100
 

Pozvání na seminář...

Opět Vás srdečně zveme na tradiční seminář s názvem: „Zvyšování zisku precizní péčí o oleje v průmyslu a energetice", na který připravujeme přehled novinek ze světa průmyslového mazání. Bedlivě totiž sledujeme, co se kde děje a co je nového, abychom Vám mohli tyto novinky zprostředkovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 4. 2018 | Počet zobrazení: 109
 

První skice Škody pro Čínu

Mladoboleslavská automobilka zveřejnila první designové skici nového městského SUV. Nový model byl speciálně navržen a vyvinut dle požadavků čínských zákazníků. Zatím nebylo jasné, jak se bude jmenovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 4. 2018 | Počet zobrazení: 103
 

Jubilejní Mégane

Továrna Renault v Palencii slaví 40 let od svého založení a zároveň oslavuje vyrobení 7 000 000 vozidla, které sjelo 6. dubna z montážní linky. Šlo o model Mégane určený pro německý trh.

Celý článek...

 
Publikováno: 20. 4. 2018 | Počet zobrazení: 113