Zvyšování počtu aplikací a rozvoj cloudu zahlcují firemní internetová připojení

Firemní uživatelé jsou schopni vyjmenovat pouze 2 % využívaných aplikací, o zbylých 98 % aplikacích vůbec neví. Společnost GFI Software uvedla, že největší hrozbu pro hladké fungování firemního internetového připojení je obrovský nárůst využívání aplikací, cloudových služeb a mobilních telefonů ve firemní síti.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2019 | Počet zobrazení: 208
 

Počítačové zdroje pro high-endové sestavy

Dvě nové řady počítačových zdrojů V Gold a V Platinum uvedla na trh společnost Cooler Master. Po pěti letech od uvedení originální řady V, a první a jediné s certifikací 80 PLUS Platinum, se Cooler Master rozhodl obohatit portfolio pro high-endové sestavy.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2019 | Počet zobrazení: 199
 

Mikrodatové centrum boduje v soutěžích

Česká společnost Altron získala prestižní ocenění Vizionář 2018 za inovativní projekt mikrodatového centra (Altron Micro DC). To zároveň získalo i čestné uznání v rámci projektu Inovace roku. Nové Micro DC je určeno pro zajištění chodu celého firemního ICT v jednom racku.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2019 | Počet zobrazení: 197
 

Linde přináší s novou aplikací větší přehled a bezpečnost

Společnost Linde Material Handling představila nový modul svého systému „connect“ pro monitorování pohybu flotil manipulačních vozíků. Digitální aplikace „Mapování pohybu vozíků“ využívá nové technologie pro lepší přehled o provozu manipulační techniky. Snadněji identifikuje aktuální polohu vozíku.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2019 | Počet zobrazení: 196
 

Nová pneumatika Blizzak poskytuje pocit jistoty a bezpečí

Bridgestone modernizuje produktovou řadu prémiových zimních pneumatik Blizzak a novinka Blizzak LM005 s jedinečným dezénem a nejmodernější směsí Nano Pro-tech poskytuje řidičům výjimečnou ovladatelnost a bezpečnost dokonce i v náročných podmínkách. Nabízí optimální provozní vlastnosti na mokru, sněhu i ledu.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2019 | Počet zobrazení: 200
 

Stohovací vozík s integrovanou li-ion baterií

Společnost Jungheinrich představila zcela nový elektrický stohovací vozík ERC 216zi. Díky lithium-iontové baterii jde o nejkratší vysokozdvižný vozík ve své třídě. Nabízí maximální bezpečnost díky nové třístranné plošině a krytu nad hlavou a umožňuje vynikající manévrovatelnost.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2019 | Počet zobrazení: 196
 

Peugeot Outillage uvádí novou řadu nářadí

Značka Peugeot Outillage při uvedení nového nářadí je doprovází novým logem, novým podpisem značky a novými webovými stránkami. Kompletní řada nástrojů EnergyHub je již nyní k dispozici v největších hobby marketech, ve specializovaných on-line obchodech a v on-line butiku Peugeot.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2019 | Počet zobrazení: 217
 

StrongPhone Z3 - Odolný, tlačítkový a s extrémní výdrží

Novinka v nabídce odolných telefonů značky Evolveo navazuje na předchozí úspěšný model Z1 a přináší mimo jiné nejen vysokou odolnost, ale i díky 2800mAh baterii extrémní, několikadenní výdrž. Na první pohled je zřejmé, že je design telefonu StrongPhone Z3 maximálně přizpůsoben své největší přednosti - odolnosti.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2019 | Počet zobrazení: 207
 

Chcete profi termokameru nebo hračku?

Vybrat si z široké nabídky termokamer není lehký úkol a koupit si pro práci levnou hračku může vyjít pěkně draho. Ne všechny infračervené kamery jsou konstruovány stejně. Kvalitní termokameru poznáte podle řady faktorů.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 2. 2019 | Počet zobrazení: 197
 

VUT opět hostí největší technickou soutěž EBEC 2019

Již tradičně na Vysokém učení technickém v Brně proběhne lokální kolo soutěže EBEC (European BEST Engineering Competition), která se pyšní statusem největší mezinárodní technické soutěže ve střední Evropě pro studenty vysokých škol.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 2. 2019 | Počet zobrazení: 233