STOP DŘINĚ, říká Jungheinrich

Společnost Jungheinrich představila v rámci iniciativy STOP DŘINĚ kompletní řadu ručních elektrických vozíků. Manipulace s těžkými paletami je při použití mechanického vozíku fyzicky velmi náročná, naproti tomu elektrické paletové vozíky umožňují daleko rychlejší a pohodlnější práci.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 4. 2019 | Počet zobrazení: 222
 

Hbitost a rychlost ve dvojitém provedení

Společnost STILL se zaměřila na krátké obrátkové časy na rampě a rychlé interní operace a skladové přesuny v závodě. Díky tomu opět rozšířila své produktové portfolio v sektoru vozíků s nízkými plošinami o modely EXH-SF 20/25. Dvojité vysokozdvižné vozíky EXD-SF vycházejí ze stejné platformy a nabízejí uživatelům mnoho technických inovací.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 4. 2019 | Počet zobrazení: 192
 

Nejdelší most na světě

Pro stavbu 55 km dlouhého přemostění delty Perlové řeky, která se proměnila v živou dopravní tepnu propojující celkem jedenáct významných měst, dodala společnost ABB nejmodernější technologie. Dopravní spojení mezi čínskou pevninou, Macaem a Hongkongem se tak namísto tříhodinové cesty zkrátí na pouhou půlhodinu.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 4. 2019 | Počet zobrazení: 208
 

ŽĎAS dodá prvky pro jaderné elektrárny

Společnost CKBM, výrobce čerpadel pro jadernou energetiku, uzavřela strategický kontrakt s českou společností ŽĎAS na dodávky výkovků pro čerpadla určená pro jaderné elektráry. Smlouva byla podepsána během mezinárodního jaderného fóra Atomexpo 2019.

Celý článek...

 
Publikováno: 18. 4. 2019 | Počet zobrazení: 192
 

Asijské premiéry vozů DS

Společnost DS Automobiles vystavuje na letošním autosalonu v Šanghaji svou řadu elektromobilů a potvrzuje tím svou celosvětovou strategii elektrifikace. Na stánku o rozloze 700 m2, který nejlépe vystihují slova elegance a technologie, se představí čtyři elektrifikované modely.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2019 | Počet zobrazení: 185
 

Světová premiéra studie ID. ROOMZZ

Volkswagen představil už dva dny před začátkem autosalonu Auto Shanghai nejnovějšího člena rodiny ID., studii ID. ROOMZZ. Jde o mimořádně variabilní model SUV pro všestranné využití, který splňuje náročné požadavky na rodinné i manažerské vozidlo. Sériová verze bude uvedena na trh v roce 2021 nejprve v Číně. Studie mnoha detaily ukazuje nový směr vývoje v segmentu velkých SUV.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2019 | Počet zobrazení: 186
 

Asijská premiéra studie e-Yi Concept

Společnost Mitsubishi Motors na autosalonu v Šanghaji představí společně s GAC Mitsubishi motors (místní výrobní a prodejní organizace ze společného joint-venture) řadu modelů prezentovaných pod motivem „Urban Ambitious Life“, mezi které patří i premiéra SUV příští generace e-Yi Concept.

Celý článek...

 
Publikováno: 17. 4. 2019 | Počet zobrazení: 177
 

V Šanghaji má premiéru nový Peugeot 508L PHEV

Značka Peugeot pokračuje ve strategii elektrifikace své modelové řady a otevírá v Číně novou stránku své historie. Po odhalení nového modelu 508L na autosalonu v Kantonu v listopadu 2018, kde byl představený i nový podpis dokládající postavení značky v Číně, představuje nyní Peugeot ve světové premiéře nový Peugeot 508L s hybridním pohonem.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2019 | Počet zobrazení: 183
 

Škoda zahájila pilotní projekt eMobility v ČR

Vybraní zákazníci z České republiky budou testovat deset prototypů vozu CITIGO E-PILOT s ryze elektrickým pohonem postavených na základě modelu Volkswagen e-up!. Zkušenosti z běžného provozu a konkrétní náměty účastníků budou jako důležitá zpětná vazba před uvedením finální sériové verze prvního elektromobilu značky na trh.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2019 | Počet zobrazení: 191
 

Vypraví zásilky do celého světa

Přepravní systém Balikobot.cz rozšiřuje přímé API napojení na globální přepravce a expanduje na Slovensko.

Celý článek...

 
Publikováno: 16. 4. 2019 | Počet zobrazení: 180