Sledování závad na nadzemních rozvodech

Aby bylo možné sledovat závady na venkovních elektrických vedeních, musí být spojeny s konkrétními událostmi. Pokud se objeví občasné chyby, je obtížné je najít a pokud se neví, kdy k chybám dojde, je zapotřebí nějaké formy záznamu přenášených dat. Proto nabízí Fluke univerzální řešení s wifi připojením.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 8. 2018 | Počet zobrazení: 133
 

První 4K multisenzorova kamera

Společnost Panasonic představila světově první 4K multisenzorovou kameru, která slibuje rozlišení obrazu 33 Mpx. Tyto kamery i-Pro Extreme disponují čtyřmi polohovatelnými čočkami, v nichž je obrazový senzor 4K, který nabízí ostré a jasné snímky rychle se pohybujících objektů.

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 8. 2018 | Počet zobrazení: 129
 

Duální multimediální rekordér nové generace

Společnost Evolveo uvedla nový multimediální rekordér se dvěma HD tunery a certifikací Českých Radiokomunikací. Rekordér plně podporuje nastupující formát vysílání H.265/HEVC a další multimediální formáty (Dolby Digital Plus, EAC3, MKV, DivX, MP3 a JPG).

Celý článek...

 
Publikováno: 24. 8. 2018 | Počet zobrazení: 120
 

Pojezdové dráhy přidávají průmyslovým robotům sedmou osu

S nástupem a prudkým rozvojem robotizace přináší společnost HIWIN nová řešení, která zajistí kolaborativním a manipulačním robotům vyšší dosah a rozšíření manipulačního prostoru. Robot, který využívá pojezdovou dráhu, může obsluhovat více pracovišť.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 8. 2018 | Počet zobrazení: 127
 

Nový Renishaw Equator 500 – automatický kontrolní robot

Automatické kontrolní systémy Equator 300 se v posledních pěti letech uplatnily ve výrobních provozech po celém světě. Umožňují vysoce přesnou rozměrovou kontrolu soustružených a frézovaných dílců ihned po vyrobení.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 8. 2018 | Počet zobrazení: 125
 

Už i nejtěžší vozíky Linde s Li-Ion bateriemi

Největší elektrické vysokozdvižné vozíky značky Linde s nosností 6-8 tun jsou nyní k dispozici i s lithium-iontovými bateriemi. Doplnění produktové řady umožňuje nyní zákazníkům společnosti Linde MH, vybírat mezi olověnými a Li-Ion bateriemi u všech elektrických protizátěžových vozíků.

Celý článek...

 
Publikováno: 23. 8. 2018 | Počet zobrazení: 130
 

Popometr pro automatizovaná vozidla

Bosch připravuje spuštění služby, která bude zvyšovat bezpečnost automatizované jízdy. Spojil se s experty z finské firmy Foreca na předpověď počasí, aby mohl vyhodnocovat oblast prediktivních služeb o stavu komunikací.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 8. 2018 | Počet zobrazení: 135
 

Formule z ČVUT vyhrála českou Grand Prix

Se sedmou generací monopostu se týmu eForce FEE Prague Formula podařilo získat celkové vítězství na závodech Formula Student Czech Republic, čímž se zapsala do historie jako vůbec první elektroformule, která tento titul na FS Czech získala.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 8. 2018 | Počet zobrazení: 128
 

Bridgestone získal nejvyšší ocenění

V soutěži TyreSafe Awards 2018 získala společnost Bridgestone ocenění „Výrobce pneumatik roku“ (Tyre Manufacturer of the Year). Největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů zvítězila v kategorii se silnou konkurencí, a to díky řadě bezpečnostních iniciativ.

Celý článek...

 
Publikováno: 22. 8. 2018 | Počet zobrazení: 134
 

Změna názvu společnosti byla dokončena

Přejmenování naší společnosti z WNT Česká republika s.r.o. na společnost CERATIZIT Česká republika s.r.o., které již bylo oznámeno během měsíce srpna, je nyní oficiálně dokončeno a legálně provedeno se zápisem do obchodního rejstříku. Přejmenování si vyžádalo naše nové postavení na strojírenském trhu v rámci skupiny CERATIZIT.

Celý článek...

 
Publikováno: 21. 8. 2018 | Počet zobrazení: 158