Chytré kamery dohlédnou na bezpečí prostor

Společnost Evolveo rozšířila svou nabídku produktů pro videodohled o tři nové sady kompletních systémů Detective, které zabezpečí soukromé domy i byty, ale také firemní prostory, kanceláře, sklady i výrobní haly.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 4. 2023 | Počet zobrazení: 399
 

Přenosné monitory umožňují práci odkudkoli

Značka Verbatim uvedla na trh čtyři přenosné monitory, které uživatelům poskytnou možnost rozšířit své zařízení o další obrazovku, ať jdou kamkoli. Nová řada zahrnuje tři modely s dotykovou obrazovkou a jeden bez.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 4. 2023 | Počet zobrazení: 411
 

Stavba reaktorů EPR v Británii je v plném proudu, obdoba by mohla být v Dukovanech

V jaderné elektrárně Hinkley Point C na jihozápadním pobřeží Anglie běží stavba dvou nových reaktorů EPR na plné obrátky. Pro Česko je tento projekt zajímavou referencí.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 4. 2023 | Počet zobrazení: 446
 

NTM zahájilo provoz nové depozitární haly v Čelákovicích

Národní technické muzeum v depozitárním areálu NTM v Čelákovicích uvedlo do provozu novou halu CD 04, která významně rozšíří prostor pro uložení a ochranu sbírkových předmětů muzea.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 4. 2023 | Počet zobrazení: 439
 

PUMA spolupracuje s českým motocyklovým závodníkem

Globální sportovní značka PUMA navázala spolupráci s jedním z nejtalentovanějších českých motocyklových závodníků nové generace Oliverem Königem. Oliver se loni stal jediným českým zástupcem a zároveň nejmladším jezdcem ve startovním poli Mistrovství světa superbiků.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 4. 2023 | Počet zobrazení: 474
 

Robustní vozíky Baoli s dobrým poměrem výkonu a ceny

Společnost Baoli EMEA, součást mezinárodní skupiny KION Group, je známá svými solidními a robustními průmyslovými vozíky, které nabízejí dobrý výkon za výhodnou cenu v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 4. 2023 | Počet zobrazení: 460
 

Nový umělecký směr: Velkoformátové reverzní graffiti

Velkoformátové umělecké kresby obřích rozměrů zdobí přehradní zdi v Německu, Japonsku či Koreji. Jejich autor Klaus Dauven se dlouhodobě zabývá velkoformátovou uměleckou tvorbou, k níž využívá kreativního čištění.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 4. 2023 | Počet zobrazení: 398
 

Rule Britannia, rule the roads…

Na silnice vyrážejí britské elektrické kamiony. A nabízejí i rozumný dojezd, který v příští generaci zanedlouho ještě zlepší vodíkový upgrade.

Celý článek...

 
Publikováno: 25. 4. 2023 | Počet zobrazení: 397
 

KION podpoří cirkulární ekonomiku v recyklaci baterií

Skupina KION Group, která je z hlediska počtu prodaných kusů největším výrobcem průmyslových vozíků v Evropě, uzavřela strategické partnerství se společností Li-Cycle Holdings Corp., předním hráčem v oboru obnovy zdrojů lithium-iontových baterií.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 4. 2023 | Počet zobrazení: 545
 

Na výstavě VOD-KA se dovíte vše, co byste měli vědět o vodě

Voda je pro běžného člověka samozřejmostí a pro odborníky zodpovědností, aby i nadále byla pro nás každodenní jistotou. Je totiž jasné, že pokud se voda stane velkým tématem pro všechny, je něco špatně. Vše podstatné k tomu se bude možné dozvědět na mezinárodní výstavě Vodovody – kanalizace (VOD-KA), jejíž letošní ročník proběhne ve dnech 23.–25. května v pražských Letňanech.

Celý článek...

 
Publikováno: 13. 4. 2023 | Počet zobrazení: 500