Radar proti kriminalitě

Společnost Axis Communications rozšířila portfolio svých bezpečnostních produktů o radarovou technologii a pod označením Axis D2050-VE představila svůj první síťový radarový detektor.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 10. 2017 | Počet zobrazení: 120
 

U Plzně vyrostlo nové centrum Sony

Až 300 nových pracovních míst vznikne v Panattoni Parku Pilsen West díky investici společnosti Sony DADC. Developerská společnost Panattoni Europe pro ni vybudovala nové distribuční centrum pro DVD a CD nosiče.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 10. 2017 | Počet zobrazení: 112
 

Dell a IBM spolupracují na cloudových řešeních

I když za normálních okolností jde o konkurenční značky, v řadě případů dokáží – pokud jde o vytvoření vhodného řešení pro potenciální zákazníky – rivalové Dell a IBM spolupracovat.

Celý článek...

 
Publikováno: 3. 10. 2017 | Počet zobrazení: 89
 

Široké možnosti chytrých zařízení z Lenova

Na letošním veletrhu IFA představila společnost Lenovo nová zařízení, která dokazují sílu a potenciál nejmodernějších inteligentních technologií. Využívají k tomu mj. umělou inteligenci (AI) či rozšířenou (AR) a virtuální realitu (VR). Novinky z dílny Lenovo boří hranice tradičních produktových možností a zůstávají stále cenově dostupné.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2017 | Počet zobrazení: 94
 

Malý Bluetooth reproduktor od Bose

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Bose pro ČR a Slovensko, přichází s dosud nejmenším Bluetooth reproduktorem Bose s označením SoundLink Micro. Je určen především do nepohody a díky svým rozměrům jej budou moci mít u sebe i cestovatelé, kteří jdou nalehko.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2017 | Počet zobrazení: 98
 

Rival 110 se senzorem TrueMove1

Výrobce herních periférií, společnost SteelSeries, uvedl na trh herní myš Rival 110 se zcela novým senzorem TrueMove1. Senzor byl vyvíjený společně s firmou PixArt, a nabízí vysokou přesnost pohybu jedna ku jedné.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 10. 2017 | Počet zobrazení: 84
 

Centrum repase vozíků Linde z Moravy i pro Evropu

Společnost Linde Material Handling otevřela poslední zářijový týden ve Velkých Bílovicích nedaleko Brna svůj nejmodernější závod pro repase manipulační techniky, který bude repasovat použité vozíky pro země střední a východní Evropy.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 9. 2017 | Počet zobrazení: 105
 

Westinghouse opouští trh s výstavbou nových bloků JE

Americká společnost Westinghouse, která se účastnila tendru na dostavbu temelínských bloků, se má v budoucnu soustředit na svůj hlavní byznys: dodávky jaderného paliva, inženýringové služby, dodávku komponent, dekontaminaci a vyřazování z provozu. Trh s výstavbou nových bloků JE opustí.

Celý článek...

 
Publikováno: 30. 9. 2017 | Počet zobrazení: 99
 

Saab bude spolupracovat s Meoptou

Dodavatel obranných a bezpečnostních řešení, společnost Saab, podepsal s českou společností Meopta, která se věnuje výrobě optických součástí, memorandum o porozumění.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 9. 2017 | Počet zobrazení: 105
 

„Áčka" přivítala dvoumiliontého zákazníka

Největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě, společnost AAA Auto, oslavil čtvrtstoletí své existence a 27. září přivítal svého dvoumiliontého zákazníka. Během těch 25let zde prodal svůj vůz milion lidí, a stejný počet zde ojetý automobil zakoupil. Celkový počet zákazníků „Áček" se tak přiblížil téměř pětině obyvatel celé ČR.

Celý článek...

 
Publikováno: 29. 9. 2017 | Počet zobrazení: 95