OKI se zařadila na seznam Top 100 Global Technology Leaders

Společnost OKI byla zařazena na seznam Top 100 Global Technology Leaders společnosti Thomson Reuters na rok 2018. Ocenění získala za své úsilí na poli inovací, environmentálního managementu a diverzity pracovních sil.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 3. 2018 | Počet zobrazení: 145
 

Je tady Happy Days Citroën

Ve čtvrtek, 1. března, začala tradiční promoční nabídka na vozy Citroën. Letos se výhodná nabídka týká i užitkových vozů. Obchodní akce na osobní a užitkové vozy spojují výjimečné ceny na skladové vozy díky slevě/příspěvku na palivo v hodnotě až 20 000 Kč a dodání vozů bez čekání. Akce končí 15. března 2018.

Celý článek...

 
Publikováno: 2. 3. 2018 | Počet zobrazení: 148
 

Setkání odborníků na Expert Days on Service Robotics

Pravděpodobně nejvlivnější sympozium servisní robotiky slaví kulaté výročí: Již podesáté pořádá společnost Schunk už legendární Expert Days on Service Robotics.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 3. 2018 | Počet zobrazení: 159
 

QHERO - studentský projekt Porsche ČR

Více než tři stovky studentů se zapojilo do projektu s názvem QHERO, který v listopadu loňského roku odstartovala společnost Porsche Česká republika s cílem podporovat školy a studenty automobilového zaměření. Největší importér automobilů do Česka se tímto krokem rozhodl motivovat studenty k aktivnímu zájmu o obor a praxi.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 3. 2018 | Počet zobrazení: 142
 

Lenovo na MWC 2018

Na prestižní Mobile World Congress v Barceloně, která je již v plném proudu, nechybí ani společnost Lenovo. Svými produkty posiluje vizi firmy v oblasti technologických inovací pro letošní rok.

Celý článek...

 
Publikováno: 1. 3. 2018 | Počet zobrazení: 185
 

Kdy dát dětem klíče od bytu nebo domu?

Podle průzkumů je 8 % dětí mladších 9 let hrdými majiteli klíčů od bytu či domu. Na 20 % rodičů předá klíče dítěti mezi 9 a 11 rokem. První klíče potomci však nejčastěji dostávají v době, kdy jsou dostatečně zodpovědní, aby mohli jít sami ze školy domů. Což zpravidla nebývá dříve než na základní škole.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2018 | Počet zobrazení: 176
 

Toyota staví testovací centrum

Toyota v Japonsku vybuduje nové testovací a výzkumné centrum za 2,8 miliardy dolarů. Bude zde testovat nové modely aut na alternativní pohon. V komplexu vznikne mimo jiné dráha, která nalezla svůj vzor v německém Nürburgringu.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2018 | Počet zobrazení: 156
 

První SUV kabriolet VW

Značka Volkswagen uvede v rámci velké modelové ofenzivy na trh své první otevřené SUV. Nový kabriolet vznikne na základě modelu T-Roc a bude vyráběn od prvního pololetí 2020 v Osnabrücku. Společnost tímto rozhodnutím navazuje na úspěšnou historii kabrioletů, vyráběných v Osnabrücku, a potvrzuje zachování pracovních míst.

Celý článek...

 
Publikováno: 27. 2. 2018 | Počet zobrazení: 153
 

Největší billboard přinesl Fordu světový rekord

Díky obřímu billboardu je Ford je oficiálním držitelem Guinnessova světového rekordu v kategorii „největší billboard“.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2018 | Počet zobrazení: 177
 

ŽĎAS pokračuje v aktivní politice zaměstnanosti

Za podpory svého stoprocentního akcionáře, skupiny CEFC China, pokračuje společnost ŽĎAS v aktivní politice zaměstnanosti. V tomto roce dojde k dalšímu zvýšení mezd a rovněž se zvýší motivační odměny. Firma také podpoří jazykovou výuku či rozvoj znalostí zaměstnanců s cílem zvyšovat jejich motivaci a konkurenceschopnost firmy na trhu práce.

Celý článek...

 
Publikováno: 26. 2. 2018 | Počet zobrazení: 137